Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:05 Macocha 75-76/120 [i] 10:50 Krokodíl Dundee v Los Angeles [i] 12:30 Jake a Tlsťoch IV. 9/24 [i] 13:25 Odložený prípad II. 18/23 [i] 14:15 Krok za krokom V. 9-10/24 [i] 15:10 Alias III. 21/22 [i] 16:00 Kobra 11 II. 6/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 12/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Susedia [i] 20:45 VILOmeniny [i] 22:05 Paľba [i] 22:35 112 [i] 23:15 Braddock: Nezvestní v boji 3 [i] 01:10 JAG - Vojenská generálna prokuratúra X. 5-6/22 [i] 02:35 Život medzi hotdogmi 8-9/13 [i] 03:20 Everwood III. 5/22 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XI. 21/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Rubi 88/115 [i] 08:35 Chalupári 7/11 [i] 09:25 Krokodílie kroniky II. 3/13 [i] 09:50 Lovci hadov II. 3/13 [i] 10:20 Kojak 7/8 [i] 11:05 Kojak 8/8 [i] 11:45 Test magazín [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 53/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica III. 3/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 10/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 155/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 156/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Nebo v Montane [i] 21:45 Informácie pre tipujúcich [i] 21:50 Bratia a sestry 5/23 [i] 22:35 Klinika Grace 9/36 [i] 23:25 24 III.séria 9/24 [i] 00:10 Peniaze [i] 00:25 Ochranca 53/65 [i] 01:15 Sila lásky II. 155/357 [i] 02:00 Sila lásky II. 156/357 [i] 02:50 Slovensko DNES [i] 03:05 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:40 Udalosti ČT [i] 04:05 Krokodílie kroniky II. 4/13 [i] 04:25 Lovci hadov II. 4/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Islam v Európe 10/10 [i] 07:15 Moja misia [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Elá hop [i] 10:30 Európska humanitárna olympiáda ECHO [i] 11:00 Regionálny denník [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:50 Família [i] 13:20 Poltón [i] 13:45 Slovo [i] 13:50 Pri detvianskych muzikách [i] 14:25 Odpískané [i] 14:50 Magazín ligy majstrov [i] 15:20 Motormagazín [i] 15:45 Malá Tŕňa alebo kde sa rodí Vinum Regum rex vinorum [i] 16:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Športové ozveny [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:55 Život na mori 21/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Corgoň liga [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:35 Nočný filmový klub [i] 00:20 Anjeli strážni [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:10 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:45 Slovensko DNES [i] 02:00 Správy STV [i] 02:25 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 45 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 60 [i] 10:50 Matlock VI. 15 [i] 11:50 Komisárka 33 [i] 12:50 Život na zámku 33 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Blízko smrti [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 48 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 49 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 Kosti 8 [i] 22:00 SHARK 10 [i] 22:55 Črepiny [i] 23:55 Kosti 8 [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:25 Sexi Výhra [i] 02:25 Črepiny [i] 03:10 Detektív Nash Bridges VI. [i] 03:55 Autosalón [i] 04:20 ŠPORT 04:25 NOVINY PLUS 04:40 Skoro dokonalá II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 35/78 [i] 08:50 Zpívánky [i] 09:00 Škola otců [i] 10:40 Souboj vojevůdců 4/13 [i] 11:25 Film o filmu Karamazovi [i] 11:40 Neznalost neomlouvá aneb Mějme na paměti památky [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery III 6/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 1/22 [i] 15:35 Simpsonovi XII 3/21 [i] 16:00 Věříš si? [i] 16:30 Záhady Toma Wizarda [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:35 Stop [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Kluci v akci [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Netopýr Brandtův [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dobrá čtvrť II 16/22 [i] 21:00 Na cestě po Římě [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 V zajetí železné opony 15/41 [i] 22:25 Sherlock Holmes [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Politické spektrum [i] 00:45 168 hodin [i] 01:15 Příběhy domů [i] 01:30 Řím 12/12 [i] 02:20 McLeodovy dcery III 6/30 [i] 03:05 Sváteční slovo diplomatky a spisovatelky Zuzany Beranové [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech 04:30 Týden v regionech
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Studio fotbal 05:35 Auto Moto Revue [i] 06:00 Kalendárium [i] 06:15 Správy STV 06:40 Kultura.cz [i] 07:00 Kultura.cz [i] 07:25 Kde peníze pomáhají [i] 07:30 Čétéčko [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Televizní klub neslyšících [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Dřín obecný [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ - Znáte je dobře? [i] 13:00 Odhalené souvislosti [i] 13:15 That´s me 5/6 [i] 13:25 Slonice Malaika [i] 14:55 Kde peníze pomáhají [i] 15:05 O těch Martinových dudách [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 Gambrinus liga [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XII 3/21 [i] 20:00 Rudá hvězda nad Německem 2/3 [i] 20:45 Neznámí hrdinové [i] 21:15 Mrtví jako já 11/14 [i] 21:55 Občanská hnutí: Čisté ruce 9/9 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Terra musica [i] 23:55 Fokus ČT24 [i] 00:20 Laurel Canyon [i] 02:05 Knižní svět [i] 02:30 Čtenářský deník... Jiří Hájíček: Selský baroko [i] 02:45 Po hladině: Šestý smysl [i] 03:00 Máte slovo [i] 03:45 POKR [i] 04:15 Československý filmový týdeník 674/2379 [i] 04:25 Občanská hnutí: Čisté ruce 9/9 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 20 [i] 09:30 Doly krále Šalomouna 2/2 [i] 11:15 Ulice 171 [i] 12:00 To je vražda, napsala X 20 [i] 12:55 Lenssen & spol. [i] 13:50 Dva a půl chlapa II 14 [i] 14:15 Veronica Mars II 11 [i] 15:10 Smallville V 21 [i] 16:05 Odložené případy IV 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 8 [i] 18:30 Ulice 873, 874 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XI 2 [i] 21:00 Víkend [i] 21:45 Dr. House III 21 [i] 22:40 Někdo to rád blond [i] 00:45 Poldové z Rosenheimu II 1 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Áčko [i] 02:45 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Jak se staví sen [i] 06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo I 15 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? II 4 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice IV 5 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice IV 6 [i] 08:30 Datel Woody [i] 08:45 St. Tropez V 71 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 3 [i] 10:50 Sedmé nebe III 16 [i] 11:45 Diagnóza vražda III 14 [i] 12:45 Odpadlík I 22 [i] 13:40 Closer II 2 [i] 14:40 Chirurgové 12 [i] 15:40 Closer II 3 [i] 16:40 Drzá Jordan I 15 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Ošklivka Katka 17 [i] 21:20 Zoufalé manželky III 9 [i] 22:20 Muži na stromech I 17 [i] 23:15 Specialisté na vraždy 6 [i] 00:15 Nemocnice Chicago Hope IV 11 [i] 01:05 Sexy šance 01:45 Volejte Věštce 02:50 Diagnóza vražda III 14 [i] 03:35 Nikdo není dokonalý [i] 04:30 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:15 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Bojové sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 08:00 Toulavý anděl [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 16 [i] 11:00 Kouzlo obyčejného života [i] 13:00 Doktor Martin III 4 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 16 [i] 15:00 Toulavý anděl [i] 17:00 Doktor Martin III 4 [i] 18:00 Recept na vraždu [i] 20:00 Médium III 9 [i] 21:00 Drzá Jordan V 9 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 9 [i] 23:00 Médium III 9 [i] 00:00 Drzá Jordan V 9 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 9 [i] 02:00 Recept na vraždu [i] 04:00 Legenda Sleepy Hollow [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Dobrodružné cestování Richarda Weise 26/41 [i] 05:25 Dobrodružné cestování Richarda Weise 27/41 [i] 06:00 Daleko bez mapy 9/13 [i] 06:35 Daleko bez mapy 10/13 [i] 07:10 Symfonie říše zvířat 1/3 [i] 08:20 To je chic! 9/19 [i] 08:50 To je chic! 10/19 [i] 09:20 Mladí, sexy a... s vařečkou [i] 10:25 V arše Noemově 1/3 [i] 11:30 Novomanželské krize 1/13 [i] 12:00 Novomanželské krize 2/13 [i] 12:30 To je chic! 9/19 [i] 13:00 To je chic! 10/19 [i] 13:30 Zaměřeno na… 5/6 [i] 14:40 Daleko bez mapy 9/13 [i] 15:15 Daleko bez mapy 10/13 [i] 15:50 Mladí, sexy a... s vařečkou [i] 16:55 Novomanželské krize 1/13 [i] 17:25 Novomanželské krize 2/13 [i] 17:55 Symfonie říše zvířat 1/3 [i] 19:05 V arše Noemově 1/3 [i] 20:10 Válka pohlaví 1/5 [i] 21:15 Ze soudních spisů 31/32 [i] 21:50 Ze soudních spisů 32/32 [i] 22:25 Tajné složky studené války 1/2 [i] 23:40 V utajení 1/2 [i] 00:50 Pohromy století 27/29 [i] 01:50 Proč je to tak? 11/29 [i] 02:55 Tajné složky studené války 1/2 [i] 04:00 Stalo se lidem 1/2 [i] 04:55 Pohromy století 27/29 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 18 [i] 06:00 Síly temna [i] 07:40 Bláznivá olympiáda [i] 09:15 Agent v sukni 2 [i] 10:55 elita ze střídačky [i] 12:20 Film o filmu: O rodičích a dětech 2 [i] 12:50 Jezdci z jižního Bronxu [i] 14:20 Svatební den [i] 15:40 Účastníci kongresu [i] 17:20 Bohémové [i] 19:30 Před kamerou 18 [i] 20:00 Babel [i] 22:20 Shottas - Jamajský gang [i] 23:55 Pravidla lži [i] 01:55 Babel [i] 04:15 Shottas - Jamajský gang [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Univerzální uklízečka [i] 11:40 Maska zrcadla [i] 13:15 Zpověď americké nevěsty [i] 14:45 Snít v oblacích [i] 16:10 Imagine: John Lennon [i] 17:55 Laura a její hvězdička [i] 19:15 Trenérka [i] 21:00 Konečná verze [i] 22:35 X-Men [i] 00:20 Kiss Kiss Bang Bang [i] 02:00 Bílí muži neumějí skákat [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

FORTUNA LIGA : Slovan proti Michalovciam o udržanie nezdolanosti
Na ilustračnej snímke Jakub Mareš zo Slovana.

Legendárni manželia Zátopkovci sa narodili v ten istý deň a rok
Legendárni atléti Emil a Dana Zátopkovci tvorili nielen jeden z najznámejších športových manželských párov na svete, ale narodili sa v rovnaký deň a aj ...

Príprava NHL: Jaroš s asistenciou, Halák s nulou, nastúpil i Studenič
Brankár New York Islanders Jaroslav Halák (vpravo).

V prípravných zápasoch NHL sa predstavili aj Slováci, Halák nedostal gól a Jaroš asistoval
Dve tretiny s čistým kontom odchytal Jaroslav Halák v drese New York Islanders v prípravnom zápase proti mestskému rivalovi Rangers pred novou sezónou hokejovej NHL. Potom Haláka (kryl 22 striel) ...

Aktuálne správy

V utorok sa nad Slovenskom zatiahne, nezabudnite na dáždniky
V utorok bude zamračené, na väčšine územia sa vyskytne občasný dážď. Teploty vystúpia na 12 až 17 stupňov Celzia.

Od založenia Slovenskej národnej rady uplynulo 169 rokov
Na snímke busty (zľava) Michal Miloslav Hodža, Jozef Miloslav Hurban a Ľudovít Štúr v Múzeu slovenských národných rád.

Meteorológovia varujú pred dažďom v Bratislave a okolí
Ilustračná snímka.

Parlament prerokuje návrhy o zmenách v sociálnej a školskej oblasti
Pohľad na budovu Národnej rady SR v Bratislave.

Bratislavská Petržalka zavádza od októbra prepravnú službu
Bratislavská Petržalka rozširuje portfólio poskytovaných sociálnych služieb a od októbra spúšťa prepravnú službu. Tá bude poskytovaná ...

V okrese Dunajská Streda dnes kontrolujú premávku
V okrese Dunajská Streda sa dnes koná policajná akcia zameraná na kontrolu dodržiavania rýchlosti, na požitie alkoholu vodičmi a na spôsob jazdy. Policajti sa ...

Spevácke hviezdy vystúpia na koncerte na počesť Leonarda Cohena
Na archívnej snímke kanadský spevák a skladateľ Leonard Cohen

Vo veku nedožitých 86 rokov zomrel akademický sochár Július Machaj
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.