TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Neporaziteľné sestry IV. 8/13 [i] 06:25 Malý zajac Bugs a priatelia I. 5/40 [i] 06:50 Káčer Dodgers I. 10/13 [i] 07:20 Alf IV. 18-19/24 [i] 08:15 Herkules V. 3/22 [i] 09:05 Ping! [i] 10:55 Čarodejnice VII. 6-7/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 13:55 Trhala fialky dynamitom [i] 15:30 Odpáľ loptičku, Mr. Bean [i] 16:05 Krokodíl Dundee v Los Angeles [i] 17:45 LET'S DANCE - Exclusive [i] 18:10 Srdcové záležitosti [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 LET´S DANCE 2 [i] 22:55 Zabijaci osamelých sŕdc [i] 01:00 Americký samuraj [i] 02:30 Zaťahujúce sa mračná [i] 04:05 Na streche [i] 04:50 Lampáreň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Hlboká džungľa 3/3 [i] 06:05 Veselá farma 28/40 [i] 06:15 Bol raz jeden život 14/26 [i] 06:45 Všetky psy idú do neba II. 22 [i] 07:05 Gumkáči 14/52 [i] 07:30 Stratený svet 19/26 [i] 07:55 Elá hop [i] 08:25 Si v obraze? [i] 08:50 Góóól [i] 09:20 SK8 [i] 10:05 Deti to vedia najlepšie [i] 11:00 Luxusné paláce 1/6 [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Svet v obrazoch [i] 13:30 Eskalátor [i] 13:55 Providence III. 2/22 [i] 14:45 Nekonečný horizont 2/2 [i] 16:15 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Správne číslo [i] 19:05 Osobnosti [i] 19:15 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Žena roka 2007 [i] 21:20 Informácie pre tipujúcich [i] 21:25 Klamlivá tvár [i] 23:00 Inšpektor Morse 4 [i] 00:45 O 5 minút 12 [i] 01:50 Sonar [i] 02:40 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy STV [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:45 Svet záhad [i] 06:35 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:05 Farmárska revue [i] 07:15 Veľký výlet [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Kapura [i] 09:00 Hlupákovo šťastie [i] 10:00 Dominanty 1997 [i] 10:30 Služby Božie pri príležitosti 110. výročia založenia Tranoscia [i] 12:00 Tri priadky [i] 12:55 Porsche super cup [i] 13:40 Formula 1 hlavné preteky [i] 16:00 Fed cup [i] 21:10 Keno 10 [i] 21:20 Slovo [i] 21:25 Obrazy starého sveta [i] 22:30 Impresia [i] 22:55 Odpískané [i] 23:25 Magazín ligy majstrov [i] 23:50 Správy STV [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 01:35 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 Skoro dokonalá II. [i] 06:15 Spider-Man bez hraníc [i] 06:40 Preteky Nascar [i] 07:10 Malí rytieri [i] 07:35 Cyborg 009 [i] 08:00 Blízko smrti [i] 09:00 Únos mojej sestry [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 12:00 Autosalón [i] 12:35 Ničomníci [i] 15:00 Policajt drábom [i] 17:25 Mafstory [i] 18:15 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 ŠPORT 20:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 4 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 4 [i] 22:00 Premiéra: Hellboy [i] 00:30 C. S. I. : Kriminálka New York III. 4 [i] 01:25 Willow [i] 03:30 Zločiny na mori [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Neznalost neomlouvá aneb Mějme na paměti památky [i] 05:15 O češtině [i] 05:30 Nenechte si ujít [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Roste, kvete, zelená se 3/6 [i] 06:25 Mumínci 4/26 [i] 06:50 Včelka Mája [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 08:50 Křeček v noční košili 3/6 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hotel Herbich 4/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O těch Martinových dudách [i] 14:00 Kde peníze pomáhají [i] 14:10 Cesty víry [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:45 Nenechte si ujít [i] 14:50 Škola otců [i] 16:30 Sváteční slovo diplomatky a spisovatelky Zuzany Beranové [i] 16:35 Praha, město věží 15/16 [i] 16:55 Divnopis - Karpentná 16/51 [i] 17:05 Čétéčko [i] 17:25 Psí život [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Taxík [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Polibek na cestu [i] 20:40 Ábelův černý pes [i] 21:15 Hvězda mého srdce (2/8) [i] 21:35 168 hodin [i] 22:05 Zprávy 22:10 Branky, body, vteřiny 22:15 Losování Sportky a Šance 22:20 Dalziel a Pascoe IX 4/4 [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Odpočívej v pokoji V 2/12 [i] 01:00 Svět umění: Myrna Loyová - jediná [i] 01:50 Uvolněte se, prosím [i] 02:30 Pavlač Ester Kočičkové [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Malá ranní hudba [i] 06:50 Správy STV 07:10 Olympijská pohlednice 07:20 City Folk - Kodaň, 2003 07:50 Panorama [i] 08:30 Úsměvy Lucie Bílé [i] 09:15 Hledání ztraceného času 7 [i] 09:35 Po hladině: Šestý smysl [i] 09:55 Kreslen světem Dalibor Chatrný [i] 10:50 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Královna ze Sáby [i] 12:00 Prokop Diviš [i] 13:20 Nenechte si ujít [i] 13:25 Svět umění: Myrna Loyová - jediná [i] 14:15 Znamení a rituály [i] 14:25 Světci a svědci [i] 14:45 Gambrinus liga [i] 17:10 Na východ od ráje [i] 19:00 Kultura.cz [i] 19:35 Simpsonovi XVII 19/22 [i] 20:00 Sen o nejtěžší hoře světa [i] 20:55 Vrcholy Leopolda Sulovského [i] 21:20 Expedice Makalu [i] 21:45 Huascarán 1970 [i] 22:00 Na plovárně s Barborou Špotákovou [i] 22:30 Divadlo žije! České scény [i] 23:00 Studio fotbal [i] 23:30 Cassandra Wilson [i] 00:15 Hodina pravdy [i] 01:10 Simpsonovi XVII 19/22 [i] 01:30 Objevování planety Oceán 4/13 [i] 02:20 Manuel Rui Costa [i] 03:10 Praha, město věží 15/16 [i] 03:25 Krásný ztráty [i] 03:55 RU - návrat nežádoucí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:50 Novashopping 06:25 Ošklivé káčátko 30 [i] 06:50 Pan Magoo a animovaný svět 47 [i] 07:20 W.I.T.C.H. 14 [i] 07:45 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 08:40 Sue Thomas: Agentka FBI 16 [i] 09:40 Ten svetr si nesvlíkej [i] 11:10 Chlapci a chlapi 9 [i] 12:10 Výměna manželek [i] 13:30 VC Španělska [i] 16:30 Myšák Stuart Little 2 [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 X Factor [i] 22:05 Střepiny [i] 22:40 Mr. GS [i] 23:10 X Factor - Kdo s koho?! [i] 23:35 Svůdná touha [i] 01:15 Mrtvá zóna III 12 [i] 02:00 Novashopping 02:30 Střepiny [i] 02:55 DO-RE-MI [i] 04:20 Ženatý se závazky 186, 187 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Štěně jménem Scooby Doo I 2 [i] 06:35 Taz-mania II 6 [i] 07:00 Co nového, Scooby Doo? II 3 [i] 07:20 Winx Club 26 [i] 07:45 Sylvester a Tweety [i] 08:00 Válka století II 1 [i] 09:10 Svět 2008 [i] 09:40 Vraždy v Midsomeru IV [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 14:10 Nejúžasnější videa světa II [i] 15:05 Starosti pana starosty [i] 17:25 Jak se staví sen [i] 18:15 Komisař Rex II 1 [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Ber nebo neber [i] 21:20 Chirurgové III 24 [i] 22:20 Žralok 17 [i] 23:15 Lovci duchů II 17 [i] 00:10 Angelin tým 12 [i] 00:55 Sexy šance 01:35 Volejte Věštce 02:40 James a obrovská broskev [i] 04:00 Nedělní partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Motorismus [i] 09:45 Snooker [i] 11:15 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 12:45 Motorismus [i] 13:15 Motorismus [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:00 Futsal [i] 17:30 Futsal [i] 19:00 Motorismus [i] 19:30 Motorismus [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Box [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Princ a chuďas [i] 08:00 Merlinův učeň 2/2 [i] 10:00 Sněhová královna [i] 12:00 Merlinův učeň 2/2 [i] 14:00 Sněhová královna [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Smrtící anděl [i] 18:00 Vražda k snídani [i] 20:00 Život v buši III 1 [i] 21:00 Život v buši III 2 [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru IX 6 [i] 00:00 Vražda k snídani [i] 02:00 Záchranná akce [i] 04:00 Princ a chuďas [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Nigella vaří narychlo 12/13 [i] 06:00 Odkud přicházíme 5/6 [i] 07:05 Odkud přicházíme 6/6 [i] 08:10 Města ve výškách 9/10 [i] 08:45 Města ve výškách 10/10 [i] 09:20 Americký fotbal před objektivy [i] 10:30 Proč je to tak? 10/29 [i] 11:35 Mistrovské loupeže 8/14 [i] 12:50 V cizí kuchyni 7/26 [i] 13:20 V cizí kuchyni 8/26 [i] 13:50 Vítejte na svatební hostině 20/26 [i] 14:20 Vítejte na svatební hostině 21/26 [i] 14:50 Dobrodružné cestování Richarda Weise 26/41 [i] 15:20 Dobrodružné cestování Richarda Weise 27/41 [i] 15:50 Život v kalných vodách 2/2 [i] 17:00 Skryté možnosti 21/26 [i] 17:30 Skryté možnosti 22/26 [i] 18:00 Nigella vaří narychlo 13/13 [i] 18:40 Fotbalová hi-tech - nový míč [i] 19:15 Za hranice lidských možností 1/3 [i] 20:25 Co nám prospívá 31/37 [i] 21:30 Mistrovské loupeže 9/14 [i] 22:40 Mars na obzoru 1/6 [i] 23:45 Záhadná diagnóza 3/7 [i] 00:45 Drožkáři 9/10 [i] 01:20 Drožkáři 10/10 [i] 01:55 Lovci medu [i] 03:00 Města ve výškách 9/10 [i] 03:30 Města ve výškách 10/10 [i] 04:00 Vybrali si Čínu [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Dvanáct v jednom domě [i] 07:40 Ztřeštěné léto [i] 09:15 Let's Dance [i] 10:55 Žena ve vodě [i] 12:45 Christina Aquilera: Back to basics [i] 13:50 Síly temna [i] 15:25 Bláznivá olympiáda [i] 17:00 Agent v sukni 2 [i] 18:35 elita ze střídačky [i] 20:00 Casino Royale [i] 22:20 Finty Dicka a Jane [i] 23:50 Vincentův svět III. : Promiň, Ari 12 [i] 00:20 Na stojáka 40 [i] 00:50 8MM 2 [i] 02:35 Zavolej mi! Vzestup a pád Heidi Fleissové [i] 03:55 Destrukce systému [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Lední medvídek 2: Tajemný ostrov [i] 09:20 Ráj řízků [i] 10:45 Barcelona [i] 12:25 Divočina [i] 13:45 Starý lišák [i] 15:25 Justin Timberlake FutureSex/LoveShow [i] 17:40 Univerzální uklízečka [i] 19:20 Maska zrcadla [i] 21:00 Velká láska II : Sláva průkopníkům 12 [i] 21:55 Sépie a velryba [i] 23:15 Hostel [i] 00:45 Zeptej se prachu [i] 02:40 Flirtování [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

VIDEO: LIGA MAJSTROV: Slovan ide do odvety s jasným cieľom
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela odpovedá na otázky novinárov pred odletom na odvetný zápas prvého predkola Ligy majstrov proti domácemu čiernohorskému šampiónovi Sutjeska Nikšič na letisku M. R. Štefánika v ...

Basketbalisti SR stratili po prehre s Portugalskom šancu na postup
Slovenskí basketbalisti do 20 rokov prehrali na turnaji B-kategórie majstrovstiev Európy v portugalskom Matosinhose s domácou reprezentáciou 61:76, čím stratili šancu na ...

Slovenská plavkyňa Balážiková skončila na 5 km na 40. mieste
Ilustračná snímka.

Tour de France 2019 (11. etapa): Albi – Toulouse (video, foto, profil, výsledky, Peter Sagan)
Po dni voľna v Albi bude tohtoročná Tour de France pokračovať 11. etapou a pelotón naberie kurz Pyreneje. Štart v Albi je v stredu naplánovaný na 13:35 a víťaz sa v cieli očakáva medzi 17:22 až ...

Aktuálne správy

Niekde i zaprší: Na Kamilu mračná slnko zakryjú
Dnes bude polooblačno až oblačno, na východe miestami prehánky. Teploty dosiahnu 22 až 27 stupňov Celzia.

M. Lajčák rokoval s predsedami VZ OSN
Na archívnej snímke Miroslav Lajčák.

Poslanci EP boli zaradení do medziparlamentných delegácií
Ilustračná snímka.

V OHROZENÍ: Na vlak v pražskej štvrti Vysočany sa malo strieľať
Pražská polícia od stredajšieho večera vyšetruje údajnú streľbu na vlak v pražskej štvrti Vysočany. Informovali o tom české servery Novinky.cz a iDnes.cz.

B. Johnson: EÚ ponesie istú zodpovednosť za brexit bez dohody
Boris Johnson, archívna snímka.

Pred 27 rokmi SNR prijala Deklaráciu o zvrchovanosti SR
V piatok 17.júla 1992 prijala Slovenská národná rada Deklaráciu o zvrchovanosti Slovenskej republiky. Predseda SNR Ivan Gašparovič a premiér Vladimír Mečiar tento dokument následne podpísali a na záver poslanci zaspievali slovenskú ...

Dobrovoľníci OSN si charitatívne pripomenú deň Nelsona Mandelu
Nelson Mandela, archívna snímka.

Pred 70 rokmi sa narodil básnik, prozaik a redaktor Rudolf Čižmárik
V roku 1949 sa narodil v Šoporni básnik, prozaik, redaktor, vydavateľ a prekladateľ RUDOLF ČIŽMÁRIK.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.