TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 DNES 06:00 Neporaziteľné sestry IV. 7/13 [i] 06:25 Malý zajac Bugs a priatelia I. 4/40 [i] 06:50 Káčer Dodgers I. 9/13 [i] 07:15 Alf IV. 17/24 [i] 07:40 Olsen Twins: Sestry v Londýne [i] 09:35 Priatelia VII. 16-17/24 [i] 10:30 Maska [i] 12:25 Môj partner z K-9: Súkromný detektív [i] 14:15 Harry Potter a Kameň mudrcov [i] 17:05 Škaredá Betty II. [i] 17:55 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Rýchlo a zbesilo 2 [i] 22:30 Pravidlá boja [i] 00:35 Americké psycho [i] 02:25 Okamih poblúznenia [i] 04:05 Prežiť: Čeľuste smrti [i] 04:55 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Luxusné paláce 1/6 [i] 06:05 Veselá farma 27/40 [i] 06:15 Bol raz jeden život 13/26 [i] 06:45 Všetky psy idú do neba II. 21 [i] 07:05 Gumkáči 13/52 [i] 07:30 Stratený svet 18/26 [i] 07:55 Hannah Montana 2/26 [i] 08:20 Si v obraze? [i] 08:45 Superchyty [i] 09:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:45 Tajomstvá Palm Springs 8/8 [i] 10:30 Večne nespokojní II. 6/28 [i] 11:20 Hlboká džungľa 3/3 [i] 12:15 Motormagazín [i] 12:40 Klik [i] 12:55 Postav dom, zasaď strom [i] 13:25 Pekná vyhliadka [i] 15:00 Nekonečný horizont 1/2 [i] 16:35 Anna Lee 2/6 [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:30 Peniaze [i] 18:50 SOS [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:10 Informácie pre tipujúcich [i] 21:20 Dlhá rozlúčka [i] 22:55 Nočný spoj do Benátok [i] 00:10 Casanova 2/2 [i] 01:35 Takí sme boli [i] 02:35 SOS [i] 03:05 Správy STV [i] 03:25 Udalosti ČT [i] 03:50 Postav dom, zasaď strom [i] 04:20 Zmenáreň [i] 04:45 Extra [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:40 Slovensko DNES [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:50 Vyhodení z práce [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Reflets II. 2/12 [i] 08:40 Rieky Francúzska 2/15 [i] 09:05 Pa a Pi [i] 09:15 Gombička [i] 09:40 Osobnosti [i] 09:45 Peniaze [i] 10:05 Od alergie k astme [i] 10:40 Polícia [i] 10:50 TKN [i] 11:15 Línie,tvary,farby. 1/12 [i] 11:45 Cookie.sk [i] 12:05 Kapura [i] 12:45 Fascinujúci svet zvierat 2/3 [i] 13:55 Formula 1 kvalifikácia [i] 15:05 Farmárska revue [i] 15:20 Olympijský magazín 8 [i] 15:50 Fed cup [i] 20:20 Keno 10 [i] 20:30 Svet záhad [i] 21:25 Anjeli strážni [i] 22:00 Kino na Dvojke [i] 23:55 BJD 2006 [i] 00:55 Správy STV [i] 01:15 Udalosti ČT [i] 01:40 Motormagazín [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 NOVINY 06:35 ŠPORT 06:40 Skoro dokonalá II. [i] 07:00 Spider-Man bez hraníc [i] 07:30 Preteky Nascar [i] 08:00 Malí rytieri [i] 08:25 Cyborg 009 [i] 09:00 Zneužitie moci [i] 10:55 Moderní piráti [i] 12:50 Nežiadaj svoj posledný tanec [i] 15:10 Gunsmoke: Posledný Apač [i] 17:15 Nenávisť [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 ŠPORT 20:15 Akčný balík: Ničomníci [i] 22:45 Akčný balík: Únos mojej sestry [i] 00:40 Nočné kino: Najrýchlejší z rýchlych [i] 02:20 Tucker: Muž a jeho sen [i] 04:00 Parádna jazda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma [i] 05:55 Muzeum stavebnice Merkur [i] 06:05 Zpívánky [i] 06:10 Mumínci 4/26 [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 34/78 [i] 07:00 Seržant Proužek 6/26 [i] 07:10 Včelka Mája [i] 07:35 Garfield a přátelé II 3/26 [i] 08:00 Můj mazlíček [i] 08:15 Teď vedou babička s dědou [i] 08:25 Slonice Malaika [i] 09:55 Případy detektiva Packala [i] 10:25 Flubber [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Cesta k vítězství 8/23 [i] 13:20 Žraloci tygří očima Richarda [i] 13:45 Mezi námi zvířaty [i] 14:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 14:45 Okouzlení VIII 24/54 [i] 15:40 Nenechte si ujít [i] 15:45 Posedlost [i] 17:25 Naslepo [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Nenechte si ujít [i] 18:10 Tajemství proutěného košíku 12/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:00 Smrtonosná past 3 [i] 23:05 Nenechte si ujít [i] 23:10 Zprávy 23:15 Branky, body, vteřiny 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 V poslední chvíli [i] 00:50 Pracka v láhvi [i] 02:15 13. komnata Vladimíra Brabce [i] 02:40 Pošta pro tebe [i] 03:30 Na moll [i] 04:15 Café X [i] 04:40 Osudové okamžiky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Evropa dnes [i] 05:25 Tisíc let české myslivosti 1/16 [i] 05:55 Dvaasedmdesát jmen české historie 1/72 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Geneze člověka 2/2 [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Knižní svět [i] 11:10 Čtenářský deník... Jiří Hájíček: Selský baroko [i] 11:30 Simpsonovi XII 2/21 [i] 11:50 Nenechte si ujít [i] 12:00 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 Abbey Road: Live 4/12 [i] 14:35 Kinobox [i] 15:05 Olympijská pohlednice [i] 15:15 Hokejista sezony O2 [i] 16:05 Nenechte si ujít [i] 16:15 Kamera na cestách: Zapomenuté hlasy [i] 17:10 Objevování planety Oceán 4/13 [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Hudební skvosty ze 16. Hudebních slavností Emy Destinnové. [i] 19:20 Film o filmu: Smrtonosná past 4 [i] 19:35 Simpsonovi XII 2/21 [i] 20:00 Finále Plzeň 2008 [i] 21:00 Marcela [i] 22:20 Kreslen světem Dalibor Chatrný [i] 23:15 Noc s Andělem [i] 00:45 Velká noční hudba [i] 04:00 Na plný pecky [i] 04:40 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 05:50 Novashopping 06:20 Pan Magoo a animovaný svět 46 [i] 06:45 W.I.T.C.H. 13 [i] 07:10 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 08:05 Kalifornské léto 11 [i] 09:00 Eso [i] 10:10 Velký tlustý lhář [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Pobočník Jeho Výsosti [i] 14:10 Zkáza lodi Estonia [i] 16:35 Pane, vy jste vdova! [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Mezi námi děvčaty [i] 22:00 Rukojmí [i] 00:10 Poslední tanec [i] 02:00 Novashopping 02:30 S potápěči kolem světa [i] 02:55 Volejte Novu [i] 03:20 Český bodygard [i] 04:50 Ženatý se závazky 184, 185 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Štěně jménem Scooby Doo I 1 [i] 06:35 Taz-mania II 5 [i] 07:00 Co nového, Scooby Doo? II 2 [i] 07:20 Winx Club 25 [i] 07:45 Sylvester a Tweety [i] 08:00 Fresh Prince I 4 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 Cesta na EURO 2008 [i] 10:05 M*A*S*H 162 [i] 10:35 Wolffův revír I 4 [i] 11:35 Hercule Poirot III 3 [i] 12:40 Helicops I 3 [i] 13:40 Opičí agent [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Birmingham City - Liverpool FC [i] 18:20 Komisař Rex I 14 [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Já, mé druhé já a Irena [i] 22:35 Peklo [i] 00:40 Pomsta šprtů IV - Zamilovaní šprti [i] 02:20 Sexy šance 03:00 Volejte Věštce 04:05 Horečka I 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Fotbal [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Box [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Bojové sporty [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Motorismus [i] 00:45 Motorismus [i] 01:15 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Skandál v Čechách [i] 08:00 Merlinův učeň 1/2 [i] 10:00 Christyin návrat [i] 12:00 Merlinův učeň 1/2 [i] 14:00 Christyin návrat [i] 16:00 Nenapravitelná [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru: Smrtící anděl [i] 20:00 Narušený život [i] 22:00 Nenapravitelná [i] 00:00 Ďáblova čísla [i] 02:00 Ve tři ráno [i] 04:00 Skandál v Čechách [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Klima, počasí, katastrofy 4/5 [i] 06:35 Klima, počasí, katastrofy 5/5 [i] 07:10 Challenger - vteřiny do katastrofy 1/2 [i] 08:20 Challenger - vteřiny do katastrofy 2/2 [i] 09:25 Okénko do Louvru 1/3 [i] 10:30 Okénko do Louvru 2/3 [i] 11:40 Okénko do Louvru 3/3 [i] 12:50 V cizí kuchyni 5/26 [i] 13:20 V cizí kuchyni 6/26 [i] 13:50 Vítejte na svatební hostině 18/26 [i] 14:20 Vítejte na svatební hostině 19/26 [i] 14:50 Dobrodružné cestování Richarda Weise 24/41 [i] 15:20 Dobrodružné cestování Richarda Weise 25/41 [i] 15:50 Život v kalných vodách 1/2 [i] 17:00 Skryté možnosti 19/26 [i] 17:30 Skryté možnosti 20/26 [i] 18:00 Nigella vaří narychlo 11/13 [i] 18:40 Nigella vaří narychlo 12/13 [i] 19:20 Vzušující nebezpečí 3/3 [i] 20:30 Co nám prospívá 30/37 [i] 21:35 Mistrovské loupeže 8/14 [i] 22:45 Kamikadze v barvě 2/2 [i] 23:45 Záhadná diagnóza 2/7 [i] 00:45 Zaměřeno na… 3/6 [i] 01:50 Zaměřeno na… 4/6 [i] 02:50 Turistika na vlastní nebezpečí 2/3 [i] 03:50 Tajemství šifer 5/5 [i] 04:20 Poutní místa tibetského buddhismu [i] 04:50 Nigella vaří narychlo 11/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Vánoce bez Santy [i] 07:25 Oko delfína [i] 09:05 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 10:40 DOA: Na život a na smrt [i] 12:05 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 13:35 Divná sešlost [i] 15:20 Film o filmu: O rodičích a dětech 2 [i] 15:50 Tajnosti [i] 17:25 Kylie: Showgirl Homecoming [i] 18:25 Pitva mimozemšťana [i] 20:00 Most do země Terabithia [i] 21:35 Ve stínu pravdy [i] 23:25 Bestiář [i] 01:20 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i] 02:50 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i] 04:20 Smrtící zóna [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Producenti [i] 10:10 Cinema, Cinema, Cinema 18 [i] 10:35 Krok správným směrem [i] 12:15 Poseidon [i] 13:50 The BAFTA Film Awards [i] 15:50 Myšák Stuart Little 3 [i] 17:05 Fanaticky zamilován [i] 18:45 Producenti [i] 21:00 Superman se vrací [i] 23:30 Scary Movie 4 [i] 00:55 Ve vlastnictví státu 2: Krev v ulicích [i] 02:30 Dějiny násilí [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real Salt Lake v základe s Rusnákom zdolal Atlantu
Na snímke Albert Rusnák (Slovensko).

Ševela zaplatil za titul vlasmi: Mám si kúpiť parochňu?
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela.

Messi by bol rád, keby Valverde ďalej trénoval Barcelonu
Hráč Barcelony Lionel Messi.

Sabbatini po druhom kole Charles Schwab Challenge na 4. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Víkend nás privíta slnečným počasím
Na snímke kvety divých makov v Bratislave 24. mája 2019.

Dve hodiny môžu voliť aj pacienti priamo v Rooseveltovej nemocnici
Ilustračná snímka.

Volebné miestnosti sa otvorili, Slováci si volia europoslancov
Na Slovensku sa konajú v sobotu 25. mája 2019 v poradí štvrté voľby do Európskeho parlamentu. Na snímke príprava volebnej miestnosti na sobotňajšie voľby do Európskeho parlamentu na Základnej škole na Škultétyho ulici 24. mája ...

V NOÚ môžu voliť zástupcov do europarlamentu pacienti aj pracovníci
Ilustračná snímka.

Online: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2019 na Slovensku
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na Slovensku opäť otvorili volebné miestnosti. Vo voľbách do Európskeho parlamentu (eurovoľbách) 2019 sa ...

V Trenčianskom kraji môžu voliči voliť v 644 volebných okrskoch
Na snímke volič vhadzuje hlasovací lístok do volebnej schránky počas volieb do Európskeho parlamentu 25. mája 2019

Česká herečka Eliška Balzerová má narodeniny
Na archívnej snímke herečka Eliška Balzerová.

Česi vo veľkom jedia prípravky pre kone, čakajú zázraky
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.