Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:00 Macocha 73-74/120 [i] 10:45 Tam, kde bijú srdcia [i] 12:30 Jake a Tlsťoch IV. 8/24 [i] 13:25 Odložený prípad II. 17/23 [i] 14:15 Krok za krokom V. 7-8/24 [i] 15:10 Alias III. 20/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 11/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Susedia [i] 20:45 Mesto tieňov [i] 22:05 Modrý blesk [i] 23:55 Americký samuraj [i] 01:30 Potkaniar Willard [i] 04:00 Paľba [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY 04:50 Pohotovosť XI. 20/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 124 [i] 08:35 Chalupári 6/11 [i] 09:15 Krokodílie kroniky II. 2/13 [i] 09:40 Lovci hadov II. 2/13 [i] 10:10 Hľadajú sa deti [i] 11:40 Lord Norton a sluha James [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 52/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica III. 2/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 10/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 153/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 154/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:10 Informácie pre tipujúcich [i] 21:20 Láska je slovo na päť písmen [i] 22:45 Nebeskí väzni [i] 00:55 McLeodove dcéry 22/22 [i] 01:40 Sila lásky II. 153/357 [i] 02:30 Sila lásky II. 154/357 [i] 03:25 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Reportéri [i] 04:20 Radosť zo života [i] 04:45 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:00 Slovensko DNES [i] 06:15 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Gombička [i] 10:30 Expedícia do hlbočiny [i] 11:25 Mestá z hliny 3 [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:05 VAT [i] 13:30 Medzi nami ... poľovníkmi [i] 14:25 Piesne moje,piesne [i] 14:55 Dve balady [i] 15:30 Polícia [i] 15:50 Islam v Európe 10/10 [i] 16:20 AIRBAG [i] 16:25 Separé [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Príroda [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 19:00 Línie,tvary,farby. 1/12 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Všetci sme deti tejto Zeme [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Film o filme: Hezké chvilky bez záruky [i] 22:05 Eurokino [i] 23:55 Príbeh černošskej populárnej hudby 6/6 [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:10 Polícia [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:25 Slovensko DNES [i] 01:40 Správy STV [i] 02:05 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 44 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 59 [i] 10:50 Matlock VI. 14 [i] 11:50 Komisárka 32 [i] 12:50 Život na zámku 32 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami 16 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 47 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 NOVINY PLUS 20:15 LYRICS - Vyspievaj si milión! [i] 21:15 Panelák 48 [i] 22:00 Veľký televízny príbeh: Len spi, malá [i] 00:00 Nočné kino: Vražedné ticho [i] 02:00 KRIMI NOVINY 02:30 V dobrom i v zlom [i] 04:00 Detektív Nash Bridges VI. [i] 04:45 Miesto činu: Hra s mínami [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Znali jste je z obrazovky [i] 09:50 Za svědky minulosti [i] 10:05 Televizní taneční [i] 10:25 Dechovka [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery III 5/30 [i] 14:50 Simpsonovi XII 1/21 [i] 15:15 Garfield a přátelé II 3/26 [i] 15:40 Let 29 26/30 [i] 16:00 Sezamová angličtina 50/52 [i] 16:15 Ferda II 11/26 [i] 16:40 Bludiště [i] 17:10 Nenechte si ujít [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Případ pro ombudsmana [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Bydlení je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Dřín obecný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města 12/46 [i] 20:50 13. komnata Vladimíra Brabce [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:10 Řím 12/12 [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Losování Euromiliony 23:10 Expres foto [i] 00:40 Divnopis - Trpísty 15/51 [i] 00:45 Všechnopárty [i] 01:30 Psí život [i] 01:55 McLeodovy dcery III 5/30 [i] 02:40 Regiony ČT24 03:05 Po stopách hvězd [i] 03:35 Nemám práci [i] 03:55 Jistě, pane premiére 9/16 [i] 04:25 Dokoláč [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 Komunikace je hra 8/13 [i] 05:35 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 05:40 Videoatlas naší přírody [i] 05:50 Hvězda mého srdce (1/8) [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech [i] 07:35 Události v regionech [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Nemám práci [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Ouklejka pruhovaná [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Fotbal pro rozvoj [i] 13:10 Game Page [i] 13:30 Nejlepší holub [i] 13:45 Hrůzostrašný dějepis 17/26 [i] 14:10 Šikulové [i] 14:25 Medúza [i] 15:00 Sportovci světa: Nejslavnější fotbalové kluby 4/5 [i] 15:55 Svět zázraků: Voodoo [i] 16:20 Evropa dnes [i] 16:50 Tisíc let české myslivosti 1/16 [i] 17:15 Muzeum stavebnice Merkur [i] 17:25 Přidej se [i] 17:40 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Kodaň, 2003 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XII 1/21 [i] 20:00 Zázračná planeta: Geneze člověka 2/2 [i] 20:55 Jistě, pane premiére 9/16 [i] 21:25 Bobby McFerrin: Portrét [i] 22:15 Plzeňské bublinky 2008 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Ajťáci 3/6 [i] 23:35 Užaslý Petr Brukner žasne [i] 00:25 Dokoláč [i] 00:55 BLUES & Richard Pearce [i] 02:25 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 19 [i] 09:30 Místo činu: Kolín: Miny [i] 11:15 Ulice 170 [i] 12:05 To je vražda, napsala X 19 [i] 12:55 Lenssen & spol. [i] 13:50 Dva a půl chlapa II 13 [i] 14:15 Veronica Mars II 10 [i] 15:10 Smallville V 20 [i] 16:05 Odložené případy III 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 7 [i] 18:30 Ulice 871, 872 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Lovci dinosaurů [i] 22:05 Cliffhanger [i] 00:15 May Day [i] 01:55 Mrtvá zóna III 11 [i] 02:35 Novashopping 03:10 S potápěči kolem světa [i] 03:35 Tabu [i] 04:45 Ženatý se závazky 182, 183 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo I 14 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? II 1 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice IV 3 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice IV 4 [i] 08:25 Datel Woody [i] 08:40 St. Tropez V 70 [i] 09:45 Poldové z přístavu IV 2 [i] 10:45 Sedmé nebe III 15 [i] 11:45 Diagnóza vražda III 13 [i] 12:45 Odpadlík I 21 [i] 13:45 Closer II 1 [i] 14:45 Chirurgové 11 [i] 15:40 Closer II 2 [i] 16:40 Drzá Jordan I 14 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Dokonalá vražda [i] 23:35 Beznaděj [i] 02:05 Sexy šance 02:45 Volejte Věštce 03:50 Diagnóza vražda III 13 [i] 04:35 Titáni 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Motorismus [i] 09:15 Motorismus [i] 09:45 Motorismus [i] 10:15 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Fotbal [i] 15:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Futsal [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Baron a ostrý Bill [i] 08:00 Pan Muzika [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 15 [i] 11:00 Vražda mezi přáteli [i] 13:00 Doktor Martin III 3 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 15 [i] 15:00 Pan Muzika [i] 17:00 Doktor Martin III 3 [i] 18:00 12 hodin života [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru IX 6 [i] 22:00 Narušený život [i] 00:00 Kouzlo obyčejného života [i] 02:00 12 hodin života [i] 04:00 Baron a ostrý Bill [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Daleko bez mapy 7/13 [i] 06:35 Daleko bez mapy 8/13 [i] 07:10 Zvířecí hitparáda 5/5 [i] 08:15 To je chic! 7/19 [i] 08:45 To je chic! 8/19 [i] 09:15 Surrealistický labužník 35/36 [i] 09:45 Surrealistický labužník 36/36 [i] 10:15 Živočišní squateři 5/5 [i] 11:25 Žhavé záběry 9/10 [i] 11:55 Žhavé záběry 10/10 [i] 12:30 To je chic! 7/19 [i] 13:00 To je chic! 8/19 [i] 13:30 Lovci medu [i] 14:40 Daleko bez mapy 7/13 [i] 15:15 Daleko bez mapy 8/13 [i] 15:50 Surrealistický labužník 35/36 [i] 16:20 Surrealistický labužník 36/36 [i] 16:50 Žhavé záběry 9/10 [i] 17:25 Žhavé záběry 10/10 [i] 18:00 Zvířecí hitparáda 5/5 [i] 19:05 Živočišní squateři 5/5 [i] 20:15 Odkud přicházíme 6/6 [i] 21:25 Ze soudních spisů 29/32 [i] 22:00 Ze soudních spisů 30/32 [i] 22:35 Válečné námořnictvo 13/13 [i] 23:10 Živočišné druhy 9/10 [i] 23:35 Stalinova poslední čistka [i] 00:50 Pohromy století 26/29 [i] 01:50 Proč je to tak? 10/29 [i] 02:45 Sebevražda [i] 03:30 Živočišné druhy 9/10 [i] 03:50 Stalinova poslední čistka [i] 04:55 Pohromy století 26/29 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 17 [i] 06:00 Překonat sám tisíce mil [i] 07:50 Zbožňuju prachy! [i] 09:20 Deník [i] 10:50 Nepřemožitelný [i] 12:35 V jednom kole [i] 14:10 Před kamerou 17 [i] 14:40 Stormbreaker [i] 16:10 Lovecká sezóna [i] 17:35 Dveře dokořán [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 18 [i] 20:00 Déja Vu [i] 22:05 Z úst do úst [i] 23:45 Obsluhoval jsem anglického krále [i] 01:40 Bokovka [i] 03:45 Dar od Boha [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Chundelatý pes [i] 11:35 Naprosto osvětleno [i] 13:20 Melinda a Melinda [i] 14:55 Cinema, Cinema, Cinema 17 [i] 15:25 Gospel [i] 17:05 V nebi [i] 18:45 Paní Palfreyová [i] 20:30 Ambiciózní [i] 22:00 V jako Vendeta [i] 00:10 Konečná verze [i] 01:45 Alibi [i] 03:15 Vražda na Presidiu [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.