Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:00 Macocha 71-72/120 [i] 10:45 Gracina voľba [i] 12:30 Jake a Tlsťoch IV. 7/24 [i] 13:25 Odložený prípad II. 16/23 [i] 14:15 Krok za krokom V. 5-6/24 [i] 15:10 Alias III. 19/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 10/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Priateľky [i] 20:40 Ordinácia v ružovej záhrade II. (17.) [i] 21:45 OOOPS! [i] 22:30 Nebezpečný vzťah [i] 00:15 Myšlienky vraha I. 3-4/22 [i] 01:45 Epitaf I. 9/13 [i] 02:40 Život medzi hotdogmi 6-7/13 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XI. 19/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 123 [i] 08:30 Chalupári 5/11 [i] 09:30 Krokodílie kroniky II. 1/13 [i] 09:50 Lovci hadov II. 1/13 [i] 10:20 Na krídlach orla 2/2 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 51/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica III. 1/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 9/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 151/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 152/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Deti to vedia najlepšie [i] 21:00 Informácie pre tipujúcich [i] 21:05 SOS [i] 21:35 Radosť zo života [i] 22:10 Sonar [i] 23:05 Colditz 2/2 [i] 00:45 McLeodove dcéry 21/22 [i] 01:30 Sila lásky II. 151/357 [i] 02:20 Sila lásky II. 152/357 [i] 03:10 Slovensko DNES [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 04:00 Krokodílie kroniky II. 2/13 [i] 04:25 Lovci hadov II. 2/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Správy STV [i] 06:30 Slovensko DNES [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 O bielej ruži 4/4 [i] 10:30 Regionálny denník [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:10 Psi-pomocníci [i] 12:35 Zdravíčko, pán doktor ! - Tichý nepriateľ v našom tele [i] 13:15 Čepce,kápky za dve zlatky [i] 13:35 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom 1/3 [i] 14:35 Ulička stratených snov [i] 15:45 Test magazín [i] 15:55 Profesionál [i] 16:10 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:45 Správy - Hírek [i] 16:50 Slovensko-Slovinsko [i] 18:25 Slovensko DNES [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Expedícia do hlbočiny [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Igby [i] 23:35 Cesty nádeje [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:25 Profesionál [i] 00:35 Família [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:05 Slovensko DNES [i] 01:20 Správy STV [i] 01:40 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 43 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 58 [i] 10:50 Matlock VI. 13 [i] 11:50 Komisárka 31 [i] 12:50 Život na zámku 31 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 9 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 46 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 NOVINY PLUS 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami 16 [i] 21:15 Panelák 47 [i] 22:00 Prison Break II: Útek z väzenia 17,18 [i] 00:10 Inside: Myseľ vraha 7 [i] 01:00 KRIMI NOVINY 01:30 Sexi Výhra [i] 02:30 Prison Break II: Útek z väzenia 17,18 [i] 04:00 Detektív Nash Bridges VI. [i] 04:45 Skoro dokonalá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Klip klap [i] 10:00 Zajatec Ostrova žraloků [i] 11:35 Pijácká romance pro Waldemara [i] 11:50 Kde peníze pomáhají [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery III 4/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje III 22/22 [i] 15:30 Svět zázraků: Voodoo [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Medúza [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:35 Stop [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Zahrada je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Ouklejka pruhovaná [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Taggart [i] 21:10 Po stopách hvězd [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:25 POKR [i] 22:55 Jednotka zpětného nasazení VII 9/13 [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Naslepo [i] 00:20 Musilok [i] 00:45 Podle práva 17/42 [i] 01:10 Fotbal pro rozvoj [i] 01:40 McLeodovy dcery III 4/30 [i] 02:20 Hledání ztraceného času [i] 02:40 Regiony ČT24 03:05 Robin Hood 17/26 [i] 03:50 Folklorní magazín [i] 04:15 Sváteční slovo spisovatele [i] 04:20 Cesty víry [i] 04:40 Křesťanský magazín [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 JÁDRO [i] 05:05 Potomci slavných [i] 05:35 PORT [i] 06:00 Etiketa [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Libický luh [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Bludiště [i] 13:15 Zvědavý osel [i] 14:15 Chcete mě? [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:05 Paralympijský magazín [i] 16:25 Rodina, škola a já [i] 16:45 Komunikace je hra 8/13 [i] 17:00 Diagnóza [i] 17:20 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 17:30 Alchymie bytí [i] 18:00 Každý rok je Pražské jaro [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Buď fit s ČT [i] 19:15 Písně domova [i] 20:00 RU - návrat nežádoucí [i] 20:55 Historie.cs [i] 21:50 Krásný ztráty [i] 22:15 Plzeňské bublinky 2008 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 674/2379 [i] 23:20 Ararat [i] 01:15 Q [i] 01:40 Soluňský Čížek [i] 02:25 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 18 [i] 09:30 Nevítaná návštěva [i] 11:40 Ulice 169 [i] 12:25 To je vražda, napsala X 18 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa II 12 [i] 14:15 Veronica Mars II 9 [i] 15:10 Smallville V 19 [i] 16:00 Odložené případy III 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 6 [i] 18:30 Ulice 869, 870 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 30 [i] 21:20 Kriminálka New York II 10 [i] 22:15 Útěk z vězení II 10 [i] 23:10 Ďábelská hra [i] 01:15 Novashopping 01:45 Na vlastní oči [i] 02:30 Ptákoviny [i] 03:15 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 180, 181 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo I 13 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? I 14 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice IV 1 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice IV 2 [i] 08:25 Datel Woody [i] 08:40 St. Tropez V 69 [i] 09:45 Poldové z přístavu IV 1 [i] 10:45 Sedmé nebe III 14 [i] 11:45 Diagnóza vražda III 12 [i] 12:45 Odpadlík I 20 [i] 13:40 Closer I 13 [i] 14:45 Chirurgové 10 [i] 15:40 Closer II 1 [i] 16:40 Drzá Jordan I 13 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Velmi křehké vztahy II 68 [i] 21:20 Nejúžasnější videa světa II [i] 22:15 Hrdinové I 17 [i] 23:15 Specialisté na vraždy 5 [i] 00:15 Nemocnice Chicago Hope IV 10 [i] 01:05 Sexy šance 01:45 Volejte Věštce 02:50 Diagnóza vražda III 12 [i] 03:35 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Fotbal [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Fotbal [i] 15:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Snooker [i] 18:45 Motorismus [i] 19:15 Fotbal [i] 19:30 Motorismus [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Bojové sporty [i] 23:45 Motorismus [i] 00:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Opuštěný kaňon [i] 08:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 14 [i] 11:00 Láska paní Lambertové [i] 13:00 Doktor Martin III 2 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 14 [i] 15:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 17:00 Doktor Martin III 2 [i] 18:00 Recept na vraždu [i] 20:00 Médium III 8 [i] 21:00 Drzá Jordan V 8 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 8 [i] 23:00 Médium III 8 [i] 00:00 Drzá Jordan V 8 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 8 [i] 02:00 Recept na vraždu [i] 04:00 Opuštěný kaňon [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Daleko bez mapy 5/13 [i] 06:35 Daleko bez mapy 6/13 [i] 07:10 Zvířecí hitparáda 4/5 [i] 08:15 To je chic! 5/19 [i] 08:45 To je chic! 6/19 [i] 09:15 Surrealistický labužník 33/36 [i] 09:45 Surrealistický labužník 34/36 [i] 10:15 Živočišní squateři 4/5 [i] 11:25 Žhavé záběry 7/10 [i] 11:55 Žhavé záběry 8/10 [i] 12:30 To je chic! 5/19 [i] 13:00 To je chic! 6/19 [i] 13:30 Drožkáři 9/10 [i] 14:05 Drožkáři 10/10 [i] 14:40 Daleko bez mapy 5/13 [i] 15:15 Daleko bez mapy 6/13 [i] 15:50 Surrealistický labužník 33/36 [i] 16:20 Surrealistický labužník 34/36 [i] 16:55 Žhavé záběry 7/10 [i] 17:30 Žhavé záběry 8/10 [i] 18:05 Zvířecí hitparáda 4/5 [i] 19:10 Živočišní squateři 4/5 [i] 20:20 Odkud přicházíme 5/6 [i] 21:25 Ze soudních spisů 27/32 [i] 22:00 Ze soudních spisů 28/32 [i] 22:35 Válečné námořnictvo 11/13 [i] 23:10 Válečné námořnictvo 12/13 [i] 23:45 Rozhodující okamžiky historie 9/9 [i] 00:50 Pohromy století 25/29 [i] 01:50 Proč je to tak? 9/9 [i] 02:45 Stále jsem ženou [i] 03:25 Ekologické časované bomby [i] 03:55 Živočišné druhy 10/10 [i] 04:15 Živočišné druhy 7/10 [i] 04:35 Živočišné druhy 6/10 [i] 04:55 Pohromy století 25/29 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Bohémové [i] 08:10 Paličatý všeuměl [i] 09:55 Film o filmu: O rodičích a dětech 1 [i] 10:15 Agent v sukni 2 [i] 11:55 Nejlepší obchodníci [i] 13:35 Překonat sám tisíce mil [i] 15:20 Zbožňuju prachy! [i] 16:45 Deník [i] 18:15 Nepřemožitelný [i] 20:00 Na stojáka 13 [i] 20:30 Hluboko pod kůží [i] 22:00 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 4 [i] 23:20 Babova auta [i] 00:45 Na stojáka 13 [i] 01:15 Hluboko pod kůží [i] 02:45 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 4 [i] 04:05 Babova auta [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Lovespring International : Mejdan zoufalců 6 [i] 10:20 Lovespring International : Obraz 7 [i] 10:45 Co je šeptem... [i] 12:20 Maska zrcadla [i] 14:00 Snít v oblacích [i] 15:30 Chundelatý pes [i] 17:05 Před kamerou 17 [i] 17:35 Naprosto osvětleno [i] 19:20 Melinda a Melinda [i] 21:00 Důkaz [i] 22:40 Ten nejlepší [i] 00:45 V moci ďábla [i] 02:45 Důkaz [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.