TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:00 Macocha 71-72/120 [i] 10:45 Gracina voľba [i] 12:30 Jake a Tlsťoch IV. 7/24 [i] 13:25 Odložený prípad II. 16/23 [i] 14:15 Krok za krokom V. 5-6/24 [i] 15:10 Alias III. 19/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 10/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Priateľky [i] 20:40 Ordinácia v ružovej záhrade II. (17.) [i] 21:45 OOOPS! [i] 22:30 Nebezpečný vzťah [i] 00:15 Myšlienky vraha I. 3-4/22 [i] 01:45 Epitaf I. 9/13 [i] 02:40 Život medzi hotdogmi 6-7/13 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XI. 19/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 123 [i] 08:30 Chalupári 5/11 [i] 09:30 Krokodílie kroniky II. 1/13 [i] 09:50 Lovci hadov II. 1/13 [i] 10:20 Na krídlach orla 2/2 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 51/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica III. 1/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 9/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 151/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 152/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Deti to vedia najlepšie [i] 21:00 Informácie pre tipujúcich [i] 21:05 SOS [i] 21:35 Radosť zo života [i] 22:10 Sonar [i] 23:05 Colditz 2/2 [i] 00:45 McLeodove dcéry 21/22 [i] 01:30 Sila lásky II. 151/357 [i] 02:20 Sila lásky II. 152/357 [i] 03:10 Slovensko DNES [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 04:00 Krokodílie kroniky II. 2/13 [i] 04:25 Lovci hadov II. 2/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Správy STV [i] 06:30 Slovensko DNES [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 O bielej ruži 4/4 [i] 10:30 Regionálny denník [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:10 Psi-pomocníci [i] 12:35 Zdravíčko, pán doktor ! - Tichý nepriateľ v našom tele [i] 13:15 Čepce,kápky za dve zlatky [i] 13:35 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom 1/3 [i] 14:35 Ulička stratených snov [i] 15:45 Test magazín [i] 15:55 Profesionál [i] 16:10 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:45 Správy - Hírek [i] 16:50 Slovensko-Slovinsko [i] 18:25 Slovensko DNES [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Expedícia do hlbočiny [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Igby [i] 23:35 Cesty nádeje [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:25 Profesionál [i] 00:35 Família [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:05 Slovensko DNES [i] 01:20 Správy STV [i] 01:40 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 43 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 58 [i] 10:50 Matlock VI. 13 [i] 11:50 Komisárka 31 [i] 12:50 Život na zámku 31 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 9 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 46 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 NOVINY PLUS 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami 16 [i] 21:15 Panelák 47 [i] 22:00 Prison Break II: Útek z väzenia 17,18 [i] 00:10 Inside: Myseľ vraha 7 [i] 01:00 KRIMI NOVINY 01:30 Sexi Výhra [i] 02:30 Prison Break II: Útek z väzenia 17,18 [i] 04:00 Detektív Nash Bridges VI. [i] 04:45 Skoro dokonalá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Klip klap [i] 10:00 Zajatec Ostrova žraloků [i] 11:35 Pijácká romance pro Waldemara [i] 11:50 Kde peníze pomáhají [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery III 4/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje III 22/22 [i] 15:30 Svět zázraků: Voodoo [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Medúza [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:35 Stop [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Zahrada je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Ouklejka pruhovaná [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Taggart [i] 21:10 Po stopách hvězd [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:25 POKR [i] 22:55 Jednotka zpětného nasazení VII 9/13 [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Naslepo [i] 00:20 Musilok [i] 00:45 Podle práva 17/42 [i] 01:10 Fotbal pro rozvoj [i] 01:40 McLeodovy dcery III 4/30 [i] 02:20 Hledání ztraceného času [i] 02:40 Regiony ČT24 03:05 Robin Hood 17/26 [i] 03:50 Folklorní magazín [i] 04:15 Sváteční slovo spisovatele [i] 04:20 Cesty víry [i] 04:40 Křesťanský magazín [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 JÁDRO [i] 05:05 Potomci slavných [i] 05:35 PORT [i] 06:00 Etiketa [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Libický luh [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Bludiště [i] 13:15 Zvědavý osel [i] 14:15 Chcete mě? [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:05 Paralympijský magazín [i] 16:25 Rodina, škola a já [i] 16:45 Komunikace je hra 8/13 [i] 17:00 Diagnóza [i] 17:20 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 17:30 Alchymie bytí [i] 18:00 Každý rok je Pražské jaro [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Buď fit s ČT [i] 19:15 Písně domova [i] 20:00 RU - návrat nežádoucí [i] 20:55 Historie.cs [i] 21:50 Krásný ztráty [i] 22:15 Plzeňské bublinky 2008 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 674/2379 [i] 23:20 Ararat [i] 01:15 Q [i] 01:40 Soluňský Čížek [i] 02:25 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 18 [i] 09:30 Nevítaná návštěva [i] 11:40 Ulice 169 [i] 12:25 To je vražda, napsala X 18 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa II 12 [i] 14:15 Veronica Mars II 9 [i] 15:10 Smallville V 19 [i] 16:00 Odložené případy III 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 6 [i] 18:30 Ulice 869, 870 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 30 [i] 21:20 Kriminálka New York II 10 [i] 22:15 Útěk z vězení II 10 [i] 23:10 Ďábelská hra [i] 01:15 Novashopping 01:45 Na vlastní oči [i] 02:30 Ptákoviny [i] 03:15 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 180, 181 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo I 13 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? I 14 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice IV 1 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice IV 2 [i] 08:25 Datel Woody [i] 08:40 St. Tropez V 69 [i] 09:45 Poldové z přístavu IV 1 [i] 10:45 Sedmé nebe III 14 [i] 11:45 Diagnóza vražda III 12 [i] 12:45 Odpadlík I 20 [i] 13:40 Closer I 13 [i] 14:45 Chirurgové 10 [i] 15:40 Closer II 1 [i] 16:40 Drzá Jordan I 13 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Velmi křehké vztahy II 68 [i] 21:20 Nejúžasnější videa světa II [i] 22:15 Hrdinové I 17 [i] 23:15 Specialisté na vraždy 5 [i] 00:15 Nemocnice Chicago Hope IV 10 [i] 01:05 Sexy šance 01:45 Volejte Věštce 02:50 Diagnóza vražda III 12 [i] 03:35 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Fotbal [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Fotbal [i] 15:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Snooker [i] 18:45 Motorismus [i] 19:15 Fotbal [i] 19:30 Motorismus [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Bojové sporty [i] 23:45 Motorismus [i] 00:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Opuštěný kaňon [i] 08:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 14 [i] 11:00 Láska paní Lambertové [i] 13:00 Doktor Martin III 2 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 14 [i] 15:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 17:00 Doktor Martin III 2 [i] 18:00 Recept na vraždu [i] 20:00 Médium III 8 [i] 21:00 Drzá Jordan V 8 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 8 [i] 23:00 Médium III 8 [i] 00:00 Drzá Jordan V 8 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 8 [i] 02:00 Recept na vraždu [i] 04:00 Opuštěný kaňon [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Daleko bez mapy 5/13 [i] 06:35 Daleko bez mapy 6/13 [i] 07:10 Zvířecí hitparáda 4/5 [i] 08:15 To je chic! 5/19 [i] 08:45 To je chic! 6/19 [i] 09:15 Surrealistický labužník 33/36 [i] 09:45 Surrealistický labužník 34/36 [i] 10:15 Živočišní squateři 4/5 [i] 11:25 Žhavé záběry 7/10 [i] 11:55 Žhavé záběry 8/10 [i] 12:30 To je chic! 5/19 [i] 13:00 To je chic! 6/19 [i] 13:30 Drožkáři 9/10 [i] 14:05 Drožkáři 10/10 [i] 14:40 Daleko bez mapy 5/13 [i] 15:15 Daleko bez mapy 6/13 [i] 15:50 Surrealistický labužník 33/36 [i] 16:20 Surrealistický labužník 34/36 [i] 16:55 Žhavé záběry 7/10 [i] 17:30 Žhavé záběry 8/10 [i] 18:05 Zvířecí hitparáda 4/5 [i] 19:10 Živočišní squateři 4/5 [i] 20:20 Odkud přicházíme 5/6 [i] 21:25 Ze soudních spisů 27/32 [i] 22:00 Ze soudních spisů 28/32 [i] 22:35 Válečné námořnictvo 11/13 [i] 23:10 Válečné námořnictvo 12/13 [i] 23:45 Rozhodující okamžiky historie 9/9 [i] 00:50 Pohromy století 25/29 [i] 01:50 Proč je to tak? 9/9 [i] 02:45 Stále jsem ženou [i] 03:25 Ekologické časované bomby [i] 03:55 Živočišné druhy 10/10 [i] 04:15 Živočišné druhy 7/10 [i] 04:35 Živočišné druhy 6/10 [i] 04:55 Pohromy století 25/29 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Bohémové [i] 08:10 Paličatý všeuměl [i] 09:55 Film o filmu: O rodičích a dětech 1 [i] 10:15 Agent v sukni 2 [i] 11:55 Nejlepší obchodníci [i] 13:35 Překonat sám tisíce mil [i] 15:20 Zbožňuju prachy! [i] 16:45 Deník [i] 18:15 Nepřemožitelný [i] 20:00 Na stojáka 13 [i] 20:30 Hluboko pod kůží [i] 22:00 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 4 [i] 23:20 Babova auta [i] 00:45 Na stojáka 13 [i] 01:15 Hluboko pod kůží [i] 02:45 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 4 [i] 04:05 Babova auta [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Lovespring International : Mejdan zoufalců 6 [i] 10:20 Lovespring International : Obraz 7 [i] 10:45 Co je šeptem... [i] 12:20 Maska zrcadla [i] 14:00 Snít v oblacích [i] 15:30 Chundelatý pes [i] 17:05 Před kamerou 17 [i] 17:35 Naprosto osvětleno [i] 19:20 Melinda a Melinda [i] 21:00 Důkaz [i] 22:40 Ten nejlepší [i] 00:45 V moci ďábla [i] 02:45 Důkaz [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Bondrov gólový pozdrav babke do neba: Som hrdý, že tu môžem byť
Na snímke zľava Martin Fehérváry, Matúš Sukeľ, Dávid Bondra, Róbert Lantoši a asistent trénera Róbert Petrovický počas spoločného fotenia slovenskej hokejovej reprezentácie na 83. majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji v ...

Dnes nás čaká Nemecko proti USA, ovplyvní to naše šance na postup
Americký hokejista Clayton Keller (uprostred) sa teší so spoluhráčmi po strelení gólu v zápase základnej A-skupiny USA - Veľká Británia na MS v hokeji v Košiciach 15. mája 2019.

Olympijský víťaz zo Soulu 1988 Miloslav Mečíř oslávi 55 rokov
Na archívnej snímke Miloslav Mečíř.

Lobotkova Celta Vigo doma remizovala s Vallecanom
Stanislav Lobotka, archívna snímka.

Aktuálne správy

V nedeľu bude teplejšie, no hrozia búrky
Dnes (19. 5.) bude polooblačno až oblačno, na mnohých miestach prehánky alebo búrky. Teploty 18 až 23 stupňov Celzia.

Zimu neprežili tisíce včelstiev. Ovplyvní to tohtoročnú produkciu medu?
Slovenský zväz včelárov (SZV) eviduje 11 115 uhynutých včelstiev. To tvorí 4,79 percenta z celkového počtu 232 049 zazimovaných včelstiev organizovaných členov zväzu včelárov. Údaj je k 30. ...

R. Raši: Slovákom sa oplatí vrátiť sa pracovať späť domov na Slovensko
Richard Raši, archívna snímka.

Bratislava mení niektoré navrhované poplatky za parkovanie
Na archívnej snímke primátor Bratislavy Matúš Vallo.

Rezort spravodlivosti chce upraviť Notársky a Exekučný poriadok
Notársky a Exekučný poriadok by sa mohol upraviť. Zmeny sa majú týkať najmä disciplinárnych konaní. Ministerstvo spravodlivosti (MS) SR navrhuje, aby všetci účastníci ...

Účasť Slovákov na voľbách do Európskeho parlamentu bude nízka, myslí si politológ
Účasť slovenských občanov na voľbách do Európskeho parlamentu (EP) bude aj tento rok nízka. Pre agentúru SITA to uviedol politológ z Katedry politológie Filozofickej fakulty Univerzity Pavla Jozefa ...

Noc literatúry prebehne aj v divadle i opustených domoch
Na netradičných miestach, ktoré sa s literatúrou bežne nespájajú, budú herečky a herci čítať úryvky z románov slovenských prekladov literárnych textov ...

Kúpeľný ostrov v Piešťanoch zaplavili ľudové umelecké remeslá
Na snímke účastníci podujatia Tradičné ľudové umelecké remeslá počas sprievodu mestom. Na Kúpeľnom ostrove sa cez víkend stretlo 180 remeselníkov z rôznych krajín. Piešťany, 18. mája 2019.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.