Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:00 Macocha 69-70/120 [i] 10:45 To je naša stará mama! [i] 12:30 Jake a Tlsťoch IV. 6/24 [i] 13:25 Odložený prípad II. 15/23 [i] 14:20 Krok za krokom V. 3-4/24 [i] 15:10 Alias III. 18/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 9/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Áno, miláčik! [i] 20:40 Inga Lindströmová: Túžba po Marielunde [i] 22:25 Ten, kto sa pozerá [i] 00:30 Médium I. 3-4/16 [i] 02:05 Život medzi hotdogmi 4-5/13 [i] 03:30 112 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XI. 18/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 122 [i] 08:35 Chalupári 4/11 [i] 09:20 Krokodílie kroniky I. 13/13 [i] 09:45 Lovci hadov I. 13/13 [i] 10:15 Na krídlach orla 1/2 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 50/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica II. 20/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 8/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 149/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 150/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:17 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House III. 24/24 [i] 20:50 Informácie pre tipujúcich [i] 20:55 Čierna alebo biela [i] 21:40 Poker [i] 22:10 Klinika Grace 8/36 [i] 22:55 Lovkyne 22 [i] 23:45 Eskalátor [i] 00:10 McLeodove dcéry 20/22 [i] 00:55 Sila lásky II. 149/357 [i] 01:45 Sila lásky II. 150/357 [i] 02:40 Slovensko DNES [i] 02:55 Správy STV [i] 03:20 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 03:55 Krokodílie kroniky II. 1/13 [i] 04:25 Lovci hadov II. 1/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Ako sa husár učiteľom stal [i] 10:40 Parazity 7/8 [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:20 Posvätné hory sveta 7/10 [i] 13:50 Keď si ja zaspievam, pustím po hore hlas [i] 14:25 Família [i] 14:50 Diagnóza 91 [i] 15:10 Lusk(a nie?) [i] 16:20 AIRBAG [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Zdravíčko, pán doktor ! - Tichý nepriateľ v našom tele [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:50 (Ne)celebrity [i] 19:05 Psi-pomocníci [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - highlighty [i] 22:55 Ulička stratených snov [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:30 Maďarský magazín [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:05 Slovensko DNES [i] 01:20 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 42 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 57 [i] 10:50 Matlock VI. 12 [i] 11:50 Komisárka 30 [i] 12:50 Život na zámku 30 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami 15 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 45 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 NOVINY PLUS 20:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 9 [i] 21:15 Panelák 46 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:55 Črepiny [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:20 Mafstory [i] 03:00 Detektív Nash Bridges VI. [i] 03:50 Črepiny PLUS [i] 04:45 Skoro dokonalá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Bitva na kopci [i] 09:40 Vrať se, vše odpuštěno [i] 10:45 Dědicové starých řemesel [i] 11:00 Vysílá studio A po třiceti letech [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery III 3/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje III 21/22 [i] 15:35 Simpsonovi XI 22/22 [i] 16:00 Nejlepší holub [i] 16:15 Hrůzostrašný dějepis 17/26 [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Pod pokličkou [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Libický luh [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Robin Hood 17/26 [i] 20:45 Pošta pro tebe [i] 21:45 Na stopě [i] 22:10 Podle práva 17/42 [i] 22:35 Café X [i] 23:05 Musilok [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Pětka v Pomeranči [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Sabotáž [i] 01:05 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:30 Co týden vzal [i] 02:00 McLeodovy dcery III 3/30 [i] 02:40 Regiony ČT24 03:05 Na plovárně s Jiřím Harcubou [i] 03:30 V zajetí železné opony 14/41 [i] 03:45 Neznámí hrdinové [i] 04:10 Paměť stromů [i] 04:30 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Renoir: Bál v Moulin de la Galette 5/17 [i] 05:50 V zajetí železné opony 14/41 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Babylon [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Kandík psí zub [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:45 Věříš si? [i] 14:10 Záhady Toma Wizarda [i] 14:25 Věda je zábava III 8/26 [i] 14:50 Pomáhejme si [i] 15:05 Zažili skutečnou katastrofu: Závod jachet Fastnet 1979 [i] 16:00 Prizma [i] 16:20 Planeta Věda [i] 16:45 Videoatlas naší přírody [i] 16:55 JÁDRO [i] 17:00 Potomci slavných [i] 17:30 PORT [i] 18:00 Nemám práci [i] 18:25 Příběhy domů [i] 18:45 Chcete mě? [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Real Chinese 2/10 [i] 19:20 Alright? Alright! 3/10 [i] 19:35 Simpsonovi XI 22/22 [i] 20:00 Fotbal pro rozvoj [i] 20:25 Liga mistrů [i] 23:05 Plzeňské bublinky 2008 [i] 23:15 Q [i] 23:40 Náhradní díly [i] 01:05 Železné dámy z Libérie [i] 02:00 Brazilské stopy Jana Antonína Bati [i] 02:25 Nepohodlní 8/13 [i] 02:40 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 17 [i] 09:30 Nevinnost na prodej [i] 11:20 Ulice 168 [i] 12:05 To je vražda, napsala X 17 [i] 13:00 Lenssen & spol. [i] 13:50 Dva a půl chlapa II 11 [i] 14:20 Veronica Mars II 8 [i] 15:10 Smallville V 18 [i] 16:05 Odložené případy III 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 5 [i] 18:30 Ulice 867, 868 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hříšný tanec [i] 22:10 Na vlastní oči [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba III 15 [i] 23:55 4400 5 [i] 00:40 Poldové z Rosenheimu 12 [i] 01:25 Novashopping 01:55 112 [i] 02:25 Hogo fogo [i] 03:20 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 178, 179 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo I 12 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? I 13 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice III 24 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice III 25 [i] 08:25 Datel Woody [i] 08:40 St. Tropez V 68 [i] 09:45 Poldové z přístavu III 26 [i] 10:45 Sedmé nebe III 13 [i] 11:45 Diagnóza vražda III 11 [i] 12:45 Odpadlík I 19 [i] 13:40 Closer I 12 [i] 14:40 Chirurgové 9 [i] 15:35 Closer I 13 [i] 16:40 Drzá Jordan I 12 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Ošklivka Katka 16 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:30 Status: Nežádoucí I 12 [i] 23:25 Specialisté na vraždy 4 [i] 00:25 Nemocnice Chicago Hope IV 9 [i] 01:15 Sexy šance 01:55 Volejte Věštce 03:00 Diagnóza vražda III 11 [i] 03:45 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Extrémní sporty [i] 09:15 Watts [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 16:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Wednesday Selection [i] 18:30 Golf [i] 19:30 Golf [i] 20:05 Jachting [i] 20:45 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Za úsvitu [i] 08:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 13 [i] 11:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 13:00 Doktor Martin III 1 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 13 [i] 15:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 17:00 Doktor Martin III 1 [i] 18:00 Záhadná žena: Vykoupení [i] 20:00 Médium III 7 [i] 21:00 Drzá Jordan V 7 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 7 [i] 23:00 Médium III 7 [i] 00:00 Drzá Jordan V 7 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 7 [i] 02:00 Záhadná žena: Vykoupení [i] 04:00 Za úsvitu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Daleko bez mapy 3/13 [i] 06:35 Daleko bez mapy 4/13 [i] 07:10 Zvířecí hitparáda 3/5 [i] 08:15 To je chic! 3/19 [i] 08:45 To je chic! 4/19 [i] 09:15 Surrealistický labužník 31/36 [i] 09:45 Surrealistický labužník 32/36 [i] 10:15 Živočišní squateři 3/5 [i] 11:25 Žhavé záběry 5/10 [i] 11:55 Žhavé záběry 6/10 [i] 12:30 To je chic! 3/19 [i] 13:00 To je chic! 4/19 [i] 13:30 Turistika na vlastní nebezpečí 2/3 [i] 14:40 Daleko bez mapy 3/13 [i] 15:15 Daleko bez mapy 4/13 [i] 15:50 Surrealistický labužník 31/36 [i] 16:20 Surrealistický labužník 32/36 [i] 16:50 Žhavé záběry 5/10 [i] 17:25 Žhavé záběry 6/10 [i] 18:00 Zvířecí hitparáda 3/5 [i] 19:05 Živočišní squateři 3/5 [i] 20:15 Challenger - vteřiny do katastrofy 2/2 [i] 21:25 Ze soudních spisů 25/32 [i] 22:00 Ze soudních spisů 26/32 [i] 22:35 Válečné námořnictvo 9/13 [i] 23:10 Válečné námořnictvo 10/13 [i] 23:45 Rozhodující okamžiky historie 8/9 [i] 00:50 Pohromy století 24/29 [i] 01:50 Proč je to tak? 8/9 [i] 02:45 O lidech a myších [i] 03:25 Živočišné druhy 3/10 [i] 03:45 Věčný design 1/2 [i] 04:20 Věčný design 2/2 [i] 04:55 Pohromy století 24/29 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 17 [i] 06:00 Amazonky [i] 07:45 Jezdci z jižního Bronxu [i] 09:15 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 10:50 To je Elvis [i] 12:30 Alchymie lásky [i] 13:55 Film o filmu: O rodičích a dětech 2 [i] 14:25 Bohémové [i] 16:35 Paličatý všeuměl [i] 18:20 Agent v sukni 2 [i] 20:00 Tajnosti [i] 21:35 Pitva mimozemšťana [i] 23:10 Ve stínu pravdy [i] 01:00 Tajnosti [i] 02:35 Pitva mimozemšťana [i] 04:05 Ve stínu pravdy [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Lední medvídek 2: Tajemný ostrov [i] 11:20 8 statečných [i] 13:20 Univerzální uklízečka [i] 15:00 Cinema, Cinema, Cinema 17 [i] 15:30 Co je šeptem... [i] 17:05 Snít v oblacích [i] 18:35 Poseidon [i] 20:15 Lovespring International : Mejdan zoufalců 6 [i] 20:35 Lovespring International : Obraz 7 [i] 21:00 Velká láska II : Sláva průkopníkům 12 [i] 21:55 Opravdové zvíře [i] 23:25 Flirtování [i] 01:05 Sépie a velryba [i] 02:25 Opravdové zvíře [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.