Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:00 Macocha 67-68/120 [i] 10:45 Konečne dovolenka! [i] 12:30 Jake a Tlsťoch IV. 5/24 [i] 13:25 Odložený prípad II. 14/23 [i] 14:20 Krok za krokom V. 1-2/24 [i] 15:10 Alias III. 17/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 8/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Normálna rodinka [i] 20:40 Ordinácia v ružovej záhrade II. (16.) [i] 21:50 Na streche [i] 22:40 SEDEM s r.o. [i] 23:35 Zubaté ostrie [i] 01:40 Uzavretý prípad 1/13 [i] 02:35 Život medzi hotdogmi 2-3/13 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XI. 17/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Rubi 87/115 [i] 08:35 Chalupári 3/11 [i] 09:25 Krokodílie kroniky I. 12/13 [i] 09:50 Lovci hadov I. 12/13 [i] 10:20 Rosamunde Pilcher:-Krídla lásky [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 49/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica II. 19/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 7/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 147/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 148/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:00 Informácie pre tipujúcich [i] 21:05 SOS [i] 21:35 Reportéri [i] 22:10 Rímska ríša 5/6 [i] 22:55 Colditz 1/2 [i] 00:30 McLeodove dcéry 19/22 [i] 01:15 Sila lásky II. 147/357 [i] 02:00 Sila lásky II. 148/357 [i] 02:50 Slovensko DNES [i] 03:05 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Krokodílie kroniky I. 13/13 [i] 04:25 Lovci hadov I. 13/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Športmotor [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Qyx a Qyxová [i] 10:15 Čo nezmazal ani čas [i] 11:15 Regionálny denník [i] 12:15 AIRBAG [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:50 Život na mori 20/26 [i] 13:20 Stopy dávnej minulosti [i] 13:45 Lazovné nôty [i] 14:20 Umenie 08 [i] 14:50 Soirée z Mlynskej doliny [i] 15:45 Športové ozveny [i] 16:20 AIRBAG [i] 16:25 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:55 Posvätné hory sveta 7/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Parazity 7/8 [i] 20:50 Test magazín [i] 21:00 Diagnóza 91 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Filmový klub [i] 23:25 Liga majstrov - highlighty [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:50 Test magazín [i] 00:55 Národnostný magazín [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:30 Slovensko DNES [i] 01:45 Správy STV [i] 02:10 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 41 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 56 [i] 10:50 Matlock VI. 11 [i] 11:50 Komisárka 29 [i] 12:50 Život na zámku 29 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 SHARK 9 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 44 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 NOVINY PLUS 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami 15 [i] 21:15 Panelák 45 [i] 22:00 De Facto [i] 23:00 Kriminálka San Francisco 2 [i] 23:55 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:20 Kriminálka San Francisco 2 [i] 03:00 Detektív Nash Bridges VI. [i] 03:50 Nové bývanie [i] 04:20 NOVINY 04:45 Skoro dokonalá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ - Znáte je dobře? [i] 09:15 Odhalené souvislosti [i] 09:30 Zločin na Zlenicích hradě [i] 10:50 HAŠLERKY [i] 11:10 Dědicové starých řemesel [i] 11:25 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery III 2/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje III 20/22 [i] 15:35 Simpsonovi XI 21/22 [i] 16:00 Věda je zábava III 8/26 [i] 16:25 Pomáhejme si [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Chalupa je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kandík psí zub [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zažili skutečnou katastrofu: Závod jachet Fastnet 1979 [i] 20:55 Všechnopárty [i] 21:40 Co týden vzal [i] 22:10 Pavlač Ester Kočičkové [i] 22:40 Na moll [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Reportéři ČT [i] 00:10 Na cestě po Pembě [i] 00:35 Taxík [i] 01:05 Dobrá rada nad zlato [i] 01:35 McLeodovy dcery III 2/30 [i] 02:20 ...a tuhle znáte? [i] 02:45 Regiony ČT24 03:10 Občanská hnutí: Polská Solidarita 8/9 [i] 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů 04:30 Zajímavosti z regionů
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Toulavá kamera [i] 05:50 Přírodní krásy Japonska: Léto na poloostrově Širetoko [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech [i] 07:35 Události v regionech [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Kosmopolis [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Strnad luční [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Náš venkov [i] 12:45 Černé ovce [i] 13:00 Zpívánky [i] 13:05 Hřiště 7 [i] 14:25 Křeček v noční košili 2/6 [i] 15:20 Klub animovaného filmu [i] 16:20 Renoir: Bál v Moulin de la Galette [i] 17:10 Nepohodlní 8/13 [i] 17:25 Paměť stromů [i] 17:45 Dvaasedmdesát jmen české historie 1/72 [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Adult English Zone 9/26 [i] 19:35 Simpsonovi XI 21/22 [i] 20:00 Brazilské stopy Jana Antonína Bati [i] 20:25 Liga mistrů [i] 23:05 Kinobox [i] 23:35 Plzeňské bublinky 2008 [i] 23:45 Dokumentární klub: Železné dámy z Libérie [i] 00:40 Magnesia Litera [i] 01:55 Rudá hvězda nad Německem 2/3 [i] 02:40 Československý filmový týdeník 673/2379 [i] 02:50 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 16 [i] 09:30 Doktor na Tenerife [i] 11:20 Ulice 167 [i] 12:05 To je vražda, napsala X 16 [i] 13:00 Lenssen & spol. [i] 13:50 Dva a půl chlapa II 10 [i] 14:15 Veronica Mars II 7 [i] 15:10 Smallville V 17 [i] 16:05 Odložené případy III 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 4 [i] 18:30 Ulice 865, 866 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 29 [i] 21:20 Kriminálka Miami IV 10 [i] 22:10 112 [i] 22:45 Univerzální voják: Zpět v akci [i] 00:20 Mrtvá zóna III 10 [i] 01:05 Novashopping 01:35 S potápěči kolem světa [i] 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:50 Občanské judo [i] 03:20 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 176, 177 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Jak se staví sen [i] 06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo I 11 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? I 12 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice III 22 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice III 23 [i] 08:25 Datel Woody [i] 08:40 St. Tropez V 67 [i] 09:45 Poldové z přístavu III 25 [i] 10:45 Sedmé nebe III 12 [i] 11:45 Diagnóza vražda III 10 [i] 12:45 Odpadlík I 18 [i] 13:45 Closer I 11 [i] 14:45 Chirurgové 8 [i] 15:40 Closer I 12 [i] 16:40 Drzá Jordan I 11 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Velmi křehké vztahy II 67 [i] 21:20 Nesvatbovi [i] 23:45 Nemocnice Chicago Hope IV 8 [i] 00:40 Sexy šance 01:25 Volejte Věštce 02:25 Diagnóza vražda III 10 [i] 03:15 Receptář prima nápadů [i] 04:05 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Tenis [i] 09:00 Snooker [i] 10:15 Fotbal [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Fotbal [i] 15:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Snooker [i] 18:45 Watts [i] 19:15 Fotbal [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Box [i] 00:45 Motorismus [i] 01:00 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Hotel pro rukojmí [i] 08:00 Nesplněné sliby [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 12 [i] 11:00 Lidé moře [i] 13:00 Námořní hlídka 13/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 12 [i] 15:00 Nesplněné sliby [i] 17:00 Námořní hlídka 13/13 [i] 18:00 Případy advokáta Kingdoma II 5/6 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma II 6/6 [i] 20:00 Médium III 6 [i] 21:00 Drzá Jordan V 6 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 6 [i] 23:00 Médium III 6 [i] 00:00 Drzá Jordan V 6 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 6 [i] 02:00 Náš dům [i] 04:00 Hotel pro rukojmí [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Daleko bez mapy 1/13 [i] 06:35 Daleko bez mapy 2/13 [i] 07:10 Zvířecí hitparáda 2/5 [i] 08:15 To je chic! 1/19 [i] 08:45 To je chic! 2/19 [i] 09:15 Surrealistický labužník 29/36 [i] 09:45 Surrealistický labužník 30/36 [i] 10:15 Živočišní squateři 2/5 [i] 11:25 Žhavé záběry 3/10 [i] 11:55 Žhavé záběry 4/10 [i] 12:30 To je chic! 1/19 [i] 13:00 To je chic! 2/19 [i] 13:30 Zaměřeno na… 4/6 [i] 14:40 Daleko bez mapy 1/13 [i] 15:15 Daleko bez mapy 2/13 [i] 15:50 Surrealistický labužník 29/36 [i] 16:20 Surrealistický labužník 30/36 [i] 16:50 Žhavé záběry 3/10 [i] 17:25 Žhavé záběry 4/10 [i] 18:00 Zvířecí hitparáda 2/5 [i] 19:05 Živočišní squateři 2/5 [i] 20:15 Challenger - vteřiny do katastrofy 1/2 [i] 21:30 Ze soudních spisů 23/32 [i] 22:05 Ze soudních spisů 24/32 [i] 22:35 Válečné námořnictvo 7/13 [i] 23:10 Válečné námořnictvo 8/13 [i] 23:45 Rozhodující okamžiky historie 7/9 [i] 00:50 Pohromy století 23/29 [i] 01:50 Proč je to tak? 7/9 [i] 02:50 Panika [i] 03:55 Proměny klimatu 1/2 [i] 04:25 Proměny klimatu 2/2 [i] 04:55 Pohromy století 23/29 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 V dobrém i zlém [i] 07:30 Malý Manhattan [i] 09:00 Ztřeštěné léto [i] 10:35 Síly temna [i] 12:10 Amazonky [i] 13:50 Jezdci z jižního Bronxu [i] 15:20 Vánoce bez Santy [i] 16:45 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 18:20 To je Elvis [i] 20:00 Vincentův svět III. : Promiň, Ari 12 [i] 20:30 Jeskyně [i] 22:05 Ultraviolet [i] 23:30 Láska na černo [i] 00:50 Vincentův svět III. : Promiň, Ari 12 [i] 01:15 Jeskyně [i] 02:50 Ultraviolet [i] 04:15 Láska na černo [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Úsměv [i] 11:50 Zaina [i] 13:30 Superman se vrací [i] 16:00 Lední medvídek 2: Tajemný ostrov [i] 17:20 8 statečných [i] 19:15 Univerzální uklízečka [i] 21:00 Kiss Kiss Bang Bang [i] 22:40 Cizinec [i] 00:30 Lovespring International : Minulá noc 4 [i] 00:50 Lovespring International : Sean Hayes 5 [i] 01:15 Ve vlastnictví státu 2: Krev v ulicích [i] 02:50 Kiss Kiss Bang Bang [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Cirsteová postúpila do semifinále turnaja WTA v Bukurešti
Ilustračná snímka

Obranca Stecher sa dohodol s Canucks na novom dvojročnom kontrakte
Vedenie klubu NHL Vancouver Canucks sa dohodlo s obrancom Troyom Stecherom na predĺžení spolupráce. Nový dvojročný kontrakt vynesie 24-ročnému kanadskému hokejistovi, ktorý mal ...

Borussia Dortmund porazila Manchester na pohári majstrov v Chicagu
Na archívnej snímke obranca nemeckého bundesligového klubu Borussia Dortmund Neven Subotič.

Memphis si upísal Japonca Watanabeho
Ilustračná snímka

Aktuálne správy

Prvý víkendový deň nás poteší vysokými teplotami
Na archívnej snímke Bojnický zámok.

Piliere diaľničného mosta D4 môžu byť nebezpečné, varujú vodáci
Pri výstavbe diaľničného mosta D4 cez Dunaj sa má použiť konštrukcia pilierov, ktorá nebola nikde na svete použitá na riekach s rýchlosťou toku podobnou Dunaju ...

Obyvatelia protestujú proti dostavbe budovy na Tomášikovej v Ružinove
Ilustračná snímka

Po návrate Lajčáka bude z Korčoka veľvyslanec a vráti sa Ružička
Na archívnej snímke Miroslav Lajčák (vľavo) a Ivan Korčok.

Dunajskostredské leto 2018 pokračuje aj v auguste
Ilustračná snímka

Škody po záplavách v Tatrách sú veľké, lesníci upozorňovali už skôr na bezzásahovosť
Aj keď sa v súčasnosti hovorí o mimoriadnych zrážkach v oblasti Tatranskej Javoriny, zatiaľ neprekonali tie z roku 2008. Kým vtedy za päť júlových dní spadlo vyše 250 mm vody, tentoraz to bolo ...

Talianska polícia objavila dva ukradnuté obrazy od Rubensa a Renoira
Ilustračná snímka

Navštívte Kazachstan: Hlavné mesto Astana ponúka pútavé stavby i pláž
Na snímke vystavené tradičné jurty v parku Etnoaul v Astane 20. júla 2018.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.