Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:00 Macocha 67-68/120 [i] 10:45 Konečne dovolenka! [i] 12:30 Jake a Tlsťoch IV. 5/24 [i] 13:25 Odložený prípad II. 14/23 [i] 14:20 Krok za krokom V. 1-2/24 [i] 15:10 Alias III. 17/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 8/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Normálna rodinka [i] 20:40 Ordinácia v ružovej záhrade II. (16.) [i] 21:50 Na streche [i] 22:40 SEDEM s r.o. [i] 23:35 Zubaté ostrie [i] 01:40 Uzavretý prípad 1/13 [i] 02:35 Život medzi hotdogmi 2-3/13 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XI. 17/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Rubi 87/115 [i] 08:35 Chalupári 3/11 [i] 09:25 Krokodílie kroniky I. 12/13 [i] 09:50 Lovci hadov I. 12/13 [i] 10:20 Rosamunde Pilcher:-Krídla lásky [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 49/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica II. 19/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 7/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 147/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 148/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:00 Informácie pre tipujúcich [i] 21:05 SOS [i] 21:35 Reportéri [i] 22:10 Rímska ríša 5/6 [i] 22:55 Colditz 1/2 [i] 00:30 McLeodove dcéry 19/22 [i] 01:15 Sila lásky II. 147/357 [i] 02:00 Sila lásky II. 148/357 [i] 02:50 Slovensko DNES [i] 03:05 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Krokodílie kroniky I. 13/13 [i] 04:25 Lovci hadov I. 13/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Športmotor [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Qyx a Qyxová [i] 10:15 Čo nezmazal ani čas [i] 11:15 Regionálny denník [i] 12:15 AIRBAG [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:50 Život na mori 20/26 [i] 13:20 Stopy dávnej minulosti [i] 13:45 Lazovné nôty [i] 14:20 Umenie 08 [i] 14:50 Soirée z Mlynskej doliny [i] 15:45 Športové ozveny [i] 16:20 AIRBAG [i] 16:25 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:55 Posvätné hory sveta 7/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Parazity 7/8 [i] 20:50 Test magazín [i] 21:00 Diagnóza 91 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Filmový klub [i] 23:25 Liga majstrov - highlighty [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:50 Test magazín [i] 00:55 Národnostný magazín [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:30 Slovensko DNES [i] 01:45 Správy STV [i] 02:10 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 41 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 56 [i] 10:50 Matlock VI. 11 [i] 11:50 Komisárka 29 [i] 12:50 Život na zámku 29 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 SHARK 9 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 44 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 NOVINY PLUS 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami 15 [i] 21:15 Panelák 45 [i] 22:00 De Facto [i] 23:00 Kriminálka San Francisco 2 [i] 23:55 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:20 Kriminálka San Francisco 2 [i] 03:00 Detektív Nash Bridges VI. [i] 03:50 Nové bývanie [i] 04:20 NOVINY 04:45 Skoro dokonalá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ - Znáte je dobře? [i] 09:15 Odhalené souvislosti [i] 09:30 Zločin na Zlenicích hradě [i] 10:50 HAŠLERKY [i] 11:10 Dědicové starých řemesel [i] 11:25 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery III 2/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje III 20/22 [i] 15:35 Simpsonovi XI 21/22 [i] 16:00 Věda je zábava III 8/26 [i] 16:25 Pomáhejme si [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Chalupa je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kandík psí zub [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zažili skutečnou katastrofu: Závod jachet Fastnet 1979 [i] 20:55 Všechnopárty [i] 21:40 Co týden vzal [i] 22:10 Pavlač Ester Kočičkové [i] 22:40 Na moll [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Reportéři ČT [i] 00:10 Na cestě po Pembě [i] 00:35 Taxík [i] 01:05 Dobrá rada nad zlato [i] 01:35 McLeodovy dcery III 2/30 [i] 02:20 ...a tuhle znáte? [i] 02:45 Regiony ČT24 03:10 Občanská hnutí: Polská Solidarita 8/9 [i] 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů 04:30 Zajímavosti z regionů
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Toulavá kamera [i] 05:50 Přírodní krásy Japonska: Léto na poloostrově Širetoko [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech [i] 07:35 Události v regionech [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Kosmopolis [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Strnad luční [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Náš venkov [i] 12:45 Černé ovce [i] 13:00 Zpívánky [i] 13:05 Hřiště 7 [i] 14:25 Křeček v noční košili 2/6 [i] 15:20 Klub animovaného filmu [i] 16:20 Renoir: Bál v Moulin de la Galette [i] 17:10 Nepohodlní 8/13 [i] 17:25 Paměť stromů [i] 17:45 Dvaasedmdesát jmen české historie 1/72 [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Adult English Zone 9/26 [i] 19:35 Simpsonovi XI 21/22 [i] 20:00 Brazilské stopy Jana Antonína Bati [i] 20:25 Liga mistrů [i] 23:05 Kinobox [i] 23:35 Plzeňské bublinky 2008 [i] 23:45 Dokumentární klub: Železné dámy z Libérie [i] 00:40 Magnesia Litera [i] 01:55 Rudá hvězda nad Německem 2/3 [i] 02:40 Československý filmový týdeník 673/2379 [i] 02:50 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 16 [i] 09:30 Doktor na Tenerife [i] 11:20 Ulice 167 [i] 12:05 To je vražda, napsala X 16 [i] 13:00 Lenssen & spol. [i] 13:50 Dva a půl chlapa II 10 [i] 14:15 Veronica Mars II 7 [i] 15:10 Smallville V 17 [i] 16:05 Odložené případy III 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 4 [i] 18:30 Ulice 865, 866 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 29 [i] 21:20 Kriminálka Miami IV 10 [i] 22:10 112 [i] 22:45 Univerzální voják: Zpět v akci [i] 00:20 Mrtvá zóna III 10 [i] 01:05 Novashopping 01:35 S potápěči kolem světa [i] 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:50 Občanské judo [i] 03:20 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 176, 177 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Jak se staví sen [i] 06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo I 11 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? I 12 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice III 22 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice III 23 [i] 08:25 Datel Woody [i] 08:40 St. Tropez V 67 [i] 09:45 Poldové z přístavu III 25 [i] 10:45 Sedmé nebe III 12 [i] 11:45 Diagnóza vražda III 10 [i] 12:45 Odpadlík I 18 [i] 13:45 Closer I 11 [i] 14:45 Chirurgové 8 [i] 15:40 Closer I 12 [i] 16:40 Drzá Jordan I 11 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Velmi křehké vztahy II 67 [i] 21:20 Nesvatbovi [i] 23:45 Nemocnice Chicago Hope IV 8 [i] 00:40 Sexy šance 01:25 Volejte Věštce 02:25 Diagnóza vražda III 10 [i] 03:15 Receptář prima nápadů [i] 04:05 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Tenis [i] 09:00 Snooker [i] 10:15 Fotbal [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Fotbal [i] 15:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Snooker [i] 18:45 Watts [i] 19:15 Fotbal [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Box [i] 00:45 Motorismus [i] 01:00 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Hotel pro rukojmí [i] 08:00 Nesplněné sliby [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 12 [i] 11:00 Lidé moře [i] 13:00 Námořní hlídka 13/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 12 [i] 15:00 Nesplněné sliby [i] 17:00 Námořní hlídka 13/13 [i] 18:00 Případy advokáta Kingdoma II 5/6 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma II 6/6 [i] 20:00 Médium III 6 [i] 21:00 Drzá Jordan V 6 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 6 [i] 23:00 Médium III 6 [i] 00:00 Drzá Jordan V 6 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 6 [i] 02:00 Náš dům [i] 04:00 Hotel pro rukojmí [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Daleko bez mapy 1/13 [i] 06:35 Daleko bez mapy 2/13 [i] 07:10 Zvířecí hitparáda 2/5 [i] 08:15 To je chic! 1/19 [i] 08:45 To je chic! 2/19 [i] 09:15 Surrealistický labužník 29/36 [i] 09:45 Surrealistický labužník 30/36 [i] 10:15 Živočišní squateři 2/5 [i] 11:25 Žhavé záběry 3/10 [i] 11:55 Žhavé záběry 4/10 [i] 12:30 To je chic! 1/19 [i] 13:00 To je chic! 2/19 [i] 13:30 Zaměřeno na… 4/6 [i] 14:40 Daleko bez mapy 1/13 [i] 15:15 Daleko bez mapy 2/13 [i] 15:50 Surrealistický labužník 29/36 [i] 16:20 Surrealistický labužník 30/36 [i] 16:50 Žhavé záběry 3/10 [i] 17:25 Žhavé záběry 4/10 [i] 18:00 Zvířecí hitparáda 2/5 [i] 19:05 Živočišní squateři 2/5 [i] 20:15 Challenger - vteřiny do katastrofy 1/2 [i] 21:30 Ze soudních spisů 23/32 [i] 22:05 Ze soudních spisů 24/32 [i] 22:35 Válečné námořnictvo 7/13 [i] 23:10 Válečné námořnictvo 8/13 [i] 23:45 Rozhodující okamžiky historie 7/9 [i] 00:50 Pohromy století 23/29 [i] 01:50 Proč je to tak? 7/9 [i] 02:50 Panika [i] 03:55 Proměny klimatu 1/2 [i] 04:25 Proměny klimatu 2/2 [i] 04:55 Pohromy století 23/29 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 V dobrém i zlém [i] 07:30 Malý Manhattan [i] 09:00 Ztřeštěné léto [i] 10:35 Síly temna [i] 12:10 Amazonky [i] 13:50 Jezdci z jižního Bronxu [i] 15:20 Vánoce bez Santy [i] 16:45 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 18:20 To je Elvis [i] 20:00 Vincentův svět III. : Promiň, Ari 12 [i] 20:30 Jeskyně [i] 22:05 Ultraviolet [i] 23:30 Láska na černo [i] 00:50 Vincentův svět III. : Promiň, Ari 12 [i] 01:15 Jeskyně [i] 02:50 Ultraviolet [i] 04:15 Láska na černo [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Úsměv [i] 11:50 Zaina [i] 13:30 Superman se vrací [i] 16:00 Lední medvídek 2: Tajemný ostrov [i] 17:20 8 statečných [i] 19:15 Univerzální uklízečka [i] 21:00 Kiss Kiss Bang Bang [i] 22:40 Cizinec [i] 00:30 Lovespring International : Minulá noc 4 [i] 00:50 Lovespring International : Sean Hayes 5 [i] 01:15 Ve vlastnictví státu 2: Krev v ulicích [i] 02:50 Kiss Kiss Bang Bang [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.