Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:25 Macocha 65-66/120 [i] 10:05 Hry osudu [i] 11:55 "Byl jednou jeden polda III: Major Maisner a tančící [i] 13:30 Odložený prípad II. 13/23 [i] 14:20 Krok za krokom IV. 23-24/24 [i] 15:15 Alias III. 16/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 7/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Susedia [i] 20:45 VILOmeniny [i] 22:05 Paľba [i] 22:35 112 [i] 23:15 Nezvestní v boji 2 [i] 01:05 JAG - Vojenská generálna prokuratúra X. 3-4/22 [i] 02:35 Bram a Alice 9/9 [i] 02:55 Život medzi hotdogmi 1/13 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XI. 16/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Rubi 86/115 [i] 08:30 Chalupári 2/11 [i] 09:20 Krokodílie kroniky I. 11/13 [i] 09:45 Lovci hadov I. 11/13 [i] 10:15 Kojak 5/8 [i] 11:00 Kojak 6/8 [i] 11:45 Lord Norton a sluha James [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 48/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica II. 18/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 6/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 145/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 146/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Rosamunde Pilcher:-Krídla lásky [i] 21:40 Informácie pre tipujúcich [i] 21:50 Bratia a sestry 4/23 [i] 22:35 Klinika Grace 7/36 [i] 23:20 24 III.séria 8/24 [i] 00:10 Peniaze [i] 00:25 McLeodove dcéry 18/22 [i] 01:10 Sila lásky II. 145/357 [i] 02:00 Sila lásky II. 146/357 [i] 02:50 Slovensko DNES [i] 03:05 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Krokodílie kroniky I. 12/13 [i] 04:25 Lovci hadov I. 12/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Islam v Európe 9/10 [i] 07:15 Moja misia [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Elá hop [i] 10:20 Euromagazín - Naša Európa [i] 11:00 Príbehy z doby kamennej 3/3 [i] 11:50 Regionálny denník [i] 12:55 Živá panoráma [i] 13:25 Luxusné hotely sveta 5/15 [i] 13:50 Orientácie [i] 14:20 Slovo [i] 14:25 Rozmaria,pekný kvet [i] 14:50 Odpískané [i] 15:15 Magazín ligy majstrov [i] 15:45 Športmotor [i] 16:10 Hodina deťom - dokumenty [i] 16:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Športové ozveny [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 19:00 Život na mori 20/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Corgoň liga [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:35 Nočný filmový klub [i] 00:35 Euromagazín - Naša Európa [i] 01:00 Anjeli strážni [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 01:50 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 02:15 Správy - Hírek [i] 02:25 Slovensko DNES [i] 02:40 Správy STV [i] 03:05 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 40 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 55 [i] 10:50 Matlock VI. 10 [i] 11:50 Komisárka 28 [i] 12:50 Život na zámku 28 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 3 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 43 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 NOVINY PLUS 20:15 Kosti 7 [i] 21:15 Panelák 44 [i] 22:00 SHARK 9 [i] 23:00 Črepiny [i] 00:00 Kosti 7 [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:20 Črepiny [i] 03:10 Detektív Nash Bridges VI. [i] 03:55 Autosalón [i] 04:20 NOVINY PLUS 04:35 ŠPORT 04:45 Skoro dokonalá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 34/78 [i] 08:50 Zpívánky [i] 09:00 Pět z milionu [i] 10:40 Film o filmu Karamazovi [i] 10:55 Souboj vojevůdců 3/13 [i] 11:40 Neznalost neomlouvá aneb Mějme na paměti památky [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery III 1/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje III 19/22 [i] 15:35 Simpsonovi XI 20/22 [i] 16:00 Věříš si? [i] 16:30 Záhady Toma Wizarda [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Kluci v akci [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Strnad luční [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dobrá čtvrť II 15/22 [i] 21:00 Na cestě po Pembě [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 V zajetí železné opony 14/41 [i] 22:25 Sherlock Holmes [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Politické spektrum [i] 00:45 168 hodin [i] 01:15 Řím 11/12 [i] 02:00 McLeodovy dcery III 1/30 [i] 02:45 Regiony ČT24 03:10 Divadlo žije! [i] 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech 04:30 Týden v regionech
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Auto Moto Styl [i] 05:30 Knižní svět [i] 05:55 Kalendárium [i] 06:10 Správy STV 06:35 Kultura.cz [i] 06:55 Kultura.cz [i] 07:20 Kde peníze pomáhají – EDUCO Zlín [i] 07:30 Čétéčko [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Klíč [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Stulík malý [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 Čtenářský deník... Ota Filip: Osmý čili nedokončený životopis [i] 13:00 TVŠ: Znáte je dobře? [i] 13:15 Odhalené souvislosti [i] 13:30 That´s me 4/6 [i] 13:40 Můj pes Buddy V [i] 15:05 Udělají z nás ryby nové Einsteiny? [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 FK Teplice - SK Slavia Praha [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XI 20/22 [i] 20:00 Rudá hvězda nad Německem 2/3 [i] 20:45 Neznámí hrdinové [i] 21:15 Mrtví jako já 11/14 [i] 22:00 Občanská hnutí: Polská Solidarita [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Plzeňské bublinky 2008 [i] 23:20 Sešli se... [i] 00:05 Fokus ČT24 [i] 00:30 Gepard [i] 03:25 Po hladině: Hmat [i] 03:45 Máte slovo [i] 04:30 POKR [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 15 [i] 09:30 Doly krále Šalomouna 1/2 [i] 11:15 Ulice 166 [i] 12:00 To je vražda, napsala X 15 [i] 12:55 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa II 9 [i] 14:15 Veronica Mars II 6 [i] 15:10 Smallville V 16 [i] 16:05 Odložené případy III 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 3 [i] 18:30 Ulice 863, 864 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XI 1 [i] 21:05 Víkend [i] 21:45 Dr. House III 20 [i] 22:40 Holky to chtěj taky 2 [i] 00:25 Poldové z Rosenheimu 11 [i] 01:10 Novashopping 01:40 Áčko [i] 02:20 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo I 10 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? I 11 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice III 20 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice III 21 [i] 08:30 Datel Woody [i] 08:45 St. Tropez V 66 [i] 09:50 Poldové z přístavu III 24 [i] 10:50 Sedmé nebe III 11 [i] 11:45 Diagnóza vražda III 9 [i] 12:45 Odpadlík I 17 [i] 13:45 Closer I 10 [i] 14:40 Chirurgové 7 [i] 15:40 Closer I 11 [i] 16:40 Drzá Jordan I 10 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Ošklivka Katka 15 [i] 21:20 Zoufalé manželky III 8 [i] 22:20 Muži na stromech I 16 [i] 23:15 Specialisté na vraždy 3 [i] 00:15 Nemocnice Chicago Hope IV 7 [i] 01:05 Sexy šance 01:45 Volejte Věštce 02:45 Diagnóza vražda III 9 [i] 03:30 Nikdo není dokonalý [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:00 Vzpírání [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Vzpírání [i] 15:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Watts [i] 19:00 Viking [i] 19:30 Tenis [i] 19:45 Snooker [i] 23:00 Bojové sporty [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Tenis [i] 00:30 Fotbal [i] 01:15 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Santa se žení [i] 08:00 Válečná kořist [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 11 [i] 11:00 Strom splněných přání [i] 13:00 Námořní hlídka 12/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 11 [i] 15:00 Válečná kořist [i] 17:00 Námořní hlídka 12/13 [i] 18:00 Neorané pole [i] 20:00 Médium III 5 [i] 21:00 Drzá Jordan V 5 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 5 [i] 23:00 Médium III 5 [i] 00:00 Drzá Jordan V 5 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 5 [i] 02:00 Neorané pole [i] 04:00 Santa se žení [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Dobrodružné cestování Richarda Weise 24/41 [i] 05:25 Dobrodružné cestování Richarda Weise 25/41 [i] 06:00 Stezky v divočině 15/16 [i] 06:35 Stezky v divočině 16/16 [i] 07:05 Zvířecí hitparáda 1/5 [i] 08:10 Francouzský šarm [i] 09:20 Surrealistický labužník 27/36 [i] 09:50 Surrealistický labužník 28/36 [i] 10:20 Živočišní squateři 1/5 [i] 11:25 Žhavé záběry 1/10 [i] 11:55 Žhavé záběry 2/10 [i] 12:30 Francouzský šarm [i] 13:40 Zaměřeno na… 3/6 [i] 14:50 Stezky v divočině 15/16 [i] 15:25 Stezky v divočině 16/16 [i] 15:55 Surrealistický labužník 27/36 [i] 16:25 Surrealistický labužník 28/36 [i] 16:55 Žhavé záběry 1/10 [i] 17:25 Žhavé záběry 2/10 [i] 18:00 Zvířecí hitparáda 1/5 [i] 19:05 Živočišní squateři 1/5 [i] 20:15 Planeta Země - rok 2100 [i] 21:25 Ze soudních spisů 21/32 [i] 22:00 Ze soudních spisů 22/32 [i] 22:35 Válečné námořnictvo 5/13 [i] 23:10 Válečné námořnictvo 6/13 [i] 23:45 Rozhodující okamžiky historie 6/9 [i] 00:50 Pohromy století 22/29 [i] 01:55 Proč je to tak? 6/9 [i] 02:55 Deprese [i] 04:00 Island - ostrov zrozený z ohně [i] 04:35 Živočišné druhy 4/10 [i] 04:55 Pohromy století 22/29 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 07:35 Tančím, abych žil [i] 09:30 Záchranáři [i] 11:45 V dobrém i zlém [i] 13:10 Divná sešlost [i] 14:55 Ztřeštěné léto [i] 16:25 Malý Manhattan [i] 17:55 Síly temna [i] 19:30 Před kamerou 17 [i] 20:00 Nový svět [i] 22:15 Na stojáka 40 [i] 22:45 Klub osamělých v Boynton Beach [i] 00:25 Destrukce systému [i] 02:05 Nový svět [i] 04:15 Klub osamělých v Boynton Beach [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Chundelatý pes [i] 11:40 Elektra [i] 13:15 Naprosto osvětleno [i] 15:00 Úsměv [i] 16:45 Zaina [i] 18:25 Superman se vrací [i] 21:00 Vražda na Presidiu [i] 22:25 Dějiny násilí [i] 00:00 Zeptej se prachu [i] 01:55 Pikantní salsa [i] 03:35 Vražda na Presidiu [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Liga majstrov ponúkne šláger Borussia Dortmund proti Realu Madrid
Na snímke hráči Realu Madrid.

Slovenskí futsalisti podľahli šampiónom zo Španielska 2:3
Ilustračná fotografia

Tatar prispel gólom k výhre Detroitu nad Pittsburghom 4:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Južná Kórea ponúkne Hiddinkovi post pri národnej reprezentácii
Vedenie Juhokórejskej futbalovej asociácie (KFA) ponúkne oficiálny post pri národnej reprezentácii holandskému trénerovi Guusovi Hiddinkovi. Najprv sa s ním ale musí porozprávať a ...

Aktuálne správy

Do ďalšieho pracovného dňa nás naladia príjemné teploty
Utorok bude prevažne polooblačný, na severozápade očakávajte prehánky. Teploty vystúpia na 18 až 23 stupňov Celzia.

V českej Doubici zavraždil bývalý novinár 14-ročnú tínedžerku
Ilustračná snímka

LAJČÁK: Počas rozpravy Valného zhromaždenia som mal vyše 50 stretnutí
Predseda Valného zhromaždenia Organizácie Spojených národov Miroslav Lajčák .

Archeológovia objavili železný poklad, Slovania si ho ukryli do pece
Železný poklad sa podarilo objaviť archeológom počas výskumu na nálezisku Bojná v okrese Topoľčany. Slovanskí obyvatelia tohto regiónu si ho na začiatku 10. storočia ukryli do kamennej pece. ...

Vstup RegioJetu do dopravného systému kraja oznámia koncom roka
na snímke železničný dopravca spoločnosť RegioJet .

Konferencia v Košiciach sa venuje Ústave SR a jej zmenám za 25 rokov
Deň Ústavy SR si pripomíname 1. septembra. Ústava Slovenskej republiky je hierarchicky najvyššie postavený právny predpis platný v Slovenskej republike. Slovenská národná rada (SNR) na svojom plenárnom zasadaní 31. augusta a 1. ...

Európa si opäť pripomenie rozmanitosť svojich jazykov osobitným dňom
Na snímke vlajky členských štátov Európskej únie.

Pred 80 rokmi odhalilil pomník Pavla Országha Hviezdoslava pred SND
Na ilustračnej snímke busta Pavla Országha Hviezdoslava


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.