Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:25 Macocha 65-66/120 [i] 10:05 Hry osudu [i] 11:55 "Byl jednou jeden polda III: Major Maisner a tančící [i] 13:30 Odložený prípad II. 13/23 [i] 14:20 Krok za krokom IV. 23-24/24 [i] 15:15 Alias III. 16/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 7/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Susedia [i] 20:45 VILOmeniny [i] 22:05 Paľba [i] 22:35 112 [i] 23:15 Nezvestní v boji 2 [i] 01:05 JAG - Vojenská generálna prokuratúra X. 3-4/22 [i] 02:35 Bram a Alice 9/9 [i] 02:55 Život medzi hotdogmi 1/13 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XI. 16/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Rubi 86/115 [i] 08:30 Chalupári 2/11 [i] 09:20 Krokodílie kroniky I. 11/13 [i] 09:45 Lovci hadov I. 11/13 [i] 10:15 Kojak 5/8 [i] 11:00 Kojak 6/8 [i] 11:45 Lord Norton a sluha James [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 48/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica II. 18/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 6/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 145/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 146/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Rosamunde Pilcher:-Krídla lásky [i] 21:40 Informácie pre tipujúcich [i] 21:50 Bratia a sestry 4/23 [i] 22:35 Klinika Grace 7/36 [i] 23:20 24 III.séria 8/24 [i] 00:10 Peniaze [i] 00:25 McLeodove dcéry 18/22 [i] 01:10 Sila lásky II. 145/357 [i] 02:00 Sila lásky II. 146/357 [i] 02:50 Slovensko DNES [i] 03:05 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Krokodílie kroniky I. 12/13 [i] 04:25 Lovci hadov I. 12/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Islam v Európe 9/10 [i] 07:15 Moja misia [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Elá hop [i] 10:20 Euromagazín - Naša Európa [i] 11:00 Príbehy z doby kamennej 3/3 [i] 11:50 Regionálny denník [i] 12:55 Živá panoráma [i] 13:25 Luxusné hotely sveta 5/15 [i] 13:50 Orientácie [i] 14:20 Slovo [i] 14:25 Rozmaria,pekný kvet [i] 14:50 Odpískané [i] 15:15 Magazín ligy majstrov [i] 15:45 Športmotor [i] 16:10 Hodina deťom - dokumenty [i] 16:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Športové ozveny [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 19:00 Život na mori 20/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Corgoň liga [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:35 Nočný filmový klub [i] 00:35 Euromagazín - Naša Európa [i] 01:00 Anjeli strážni [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 01:50 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 02:15 Správy - Hírek [i] 02:25 Slovensko DNES [i] 02:40 Správy STV [i] 03:05 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 40 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 55 [i] 10:50 Matlock VI. 10 [i] 11:50 Komisárka 28 [i] 12:50 Život na zámku 28 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 3 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 43 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 NOVINY PLUS 20:15 Kosti 7 [i] 21:15 Panelák 44 [i] 22:00 SHARK 9 [i] 23:00 Črepiny [i] 00:00 Kosti 7 [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:20 Črepiny [i] 03:10 Detektív Nash Bridges VI. [i] 03:55 Autosalón [i] 04:20 NOVINY PLUS 04:35 ŠPORT 04:45 Skoro dokonalá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 34/78 [i] 08:50 Zpívánky [i] 09:00 Pět z milionu [i] 10:40 Film o filmu Karamazovi [i] 10:55 Souboj vojevůdců 3/13 [i] 11:40 Neznalost neomlouvá aneb Mějme na paměti památky [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery III 1/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje III 19/22 [i] 15:35 Simpsonovi XI 20/22 [i] 16:00 Věříš si? [i] 16:30 Záhady Toma Wizarda [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Kluci v akci [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Strnad luční [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dobrá čtvrť II 15/22 [i] 21:00 Na cestě po Pembě [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 V zajetí železné opony 14/41 [i] 22:25 Sherlock Holmes [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Politické spektrum [i] 00:45 168 hodin [i] 01:15 Řím 11/12 [i] 02:00 McLeodovy dcery III 1/30 [i] 02:45 Regiony ČT24 03:10 Divadlo žije! [i] 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech 04:30 Týden v regionech
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Auto Moto Styl [i] 05:30 Knižní svět [i] 05:55 Kalendárium [i] 06:10 Správy STV 06:35 Kultura.cz [i] 06:55 Kultura.cz [i] 07:20 Kde peníze pomáhají – EDUCO Zlín [i] 07:30 Čétéčko [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Klíč [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Stulík malý [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 Čtenářský deník... Ota Filip: Osmý čili nedokončený životopis [i] 13:00 TVŠ: Znáte je dobře? [i] 13:15 Odhalené souvislosti [i] 13:30 That´s me 4/6 [i] 13:40 Můj pes Buddy V [i] 15:05 Udělají z nás ryby nové Einsteiny? [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 FK Teplice - SK Slavia Praha [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XI 20/22 [i] 20:00 Rudá hvězda nad Německem 2/3 [i] 20:45 Neznámí hrdinové [i] 21:15 Mrtví jako já 11/14 [i] 22:00 Občanská hnutí: Polská Solidarita [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Plzeňské bublinky 2008 [i] 23:20 Sešli se... [i] 00:05 Fokus ČT24 [i] 00:30 Gepard [i] 03:25 Po hladině: Hmat [i] 03:45 Máte slovo [i] 04:30 POKR [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 15 [i] 09:30 Doly krále Šalomouna 1/2 [i] 11:15 Ulice 166 [i] 12:00 To je vražda, napsala X 15 [i] 12:55 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa II 9 [i] 14:15 Veronica Mars II 6 [i] 15:10 Smallville V 16 [i] 16:05 Odložené případy III 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 3 [i] 18:30 Ulice 863, 864 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XI 1 [i] 21:05 Víkend [i] 21:45 Dr. House III 20 [i] 22:40 Holky to chtěj taky 2 [i] 00:25 Poldové z Rosenheimu 11 [i] 01:10 Novashopping 01:40 Áčko [i] 02:20 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo I 10 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? I 11 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice III 20 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice III 21 [i] 08:30 Datel Woody [i] 08:45 St. Tropez V 66 [i] 09:50 Poldové z přístavu III 24 [i] 10:50 Sedmé nebe III 11 [i] 11:45 Diagnóza vražda III 9 [i] 12:45 Odpadlík I 17 [i] 13:45 Closer I 10 [i] 14:40 Chirurgové 7 [i] 15:40 Closer I 11 [i] 16:40 Drzá Jordan I 10 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Ošklivka Katka 15 [i] 21:20 Zoufalé manželky III 8 [i] 22:20 Muži na stromech I 16 [i] 23:15 Specialisté na vraždy 3 [i] 00:15 Nemocnice Chicago Hope IV 7 [i] 01:05 Sexy šance 01:45 Volejte Věštce 02:45 Diagnóza vražda III 9 [i] 03:30 Nikdo není dokonalý [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:00 Vzpírání [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Vzpírání [i] 15:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Watts [i] 19:00 Viking [i] 19:30 Tenis [i] 19:45 Snooker [i] 23:00 Bojové sporty [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Tenis [i] 00:30 Fotbal [i] 01:15 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Santa se žení [i] 08:00 Válečná kořist [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 11 [i] 11:00 Strom splněných přání [i] 13:00 Námořní hlídka 12/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 11 [i] 15:00 Válečná kořist [i] 17:00 Námořní hlídka 12/13 [i] 18:00 Neorané pole [i] 20:00 Médium III 5 [i] 21:00 Drzá Jordan V 5 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 5 [i] 23:00 Médium III 5 [i] 00:00 Drzá Jordan V 5 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 5 [i] 02:00 Neorané pole [i] 04:00 Santa se žení [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Dobrodružné cestování Richarda Weise 24/41 [i] 05:25 Dobrodružné cestování Richarda Weise 25/41 [i] 06:00 Stezky v divočině 15/16 [i] 06:35 Stezky v divočině 16/16 [i] 07:05 Zvířecí hitparáda 1/5 [i] 08:10 Francouzský šarm [i] 09:20 Surrealistický labužník 27/36 [i] 09:50 Surrealistický labužník 28/36 [i] 10:20 Živočišní squateři 1/5 [i] 11:25 Žhavé záběry 1/10 [i] 11:55 Žhavé záběry 2/10 [i] 12:30 Francouzský šarm [i] 13:40 Zaměřeno na… 3/6 [i] 14:50 Stezky v divočině 15/16 [i] 15:25 Stezky v divočině 16/16 [i] 15:55 Surrealistický labužník 27/36 [i] 16:25 Surrealistický labužník 28/36 [i] 16:55 Žhavé záběry 1/10 [i] 17:25 Žhavé záběry 2/10 [i] 18:00 Zvířecí hitparáda 1/5 [i] 19:05 Živočišní squateři 1/5 [i] 20:15 Planeta Země - rok 2100 [i] 21:25 Ze soudních spisů 21/32 [i] 22:00 Ze soudních spisů 22/32 [i] 22:35 Válečné námořnictvo 5/13 [i] 23:10 Válečné námořnictvo 6/13 [i] 23:45 Rozhodující okamžiky historie 6/9 [i] 00:50 Pohromy století 22/29 [i] 01:55 Proč je to tak? 6/9 [i] 02:55 Deprese [i] 04:00 Island - ostrov zrozený z ohně [i] 04:35 Živočišné druhy 4/10 [i] 04:55 Pohromy století 22/29 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 07:35 Tančím, abych žil [i] 09:30 Záchranáři [i] 11:45 V dobrém i zlém [i] 13:10 Divná sešlost [i] 14:55 Ztřeštěné léto [i] 16:25 Malý Manhattan [i] 17:55 Síly temna [i] 19:30 Před kamerou 17 [i] 20:00 Nový svět [i] 22:15 Na stojáka 40 [i] 22:45 Klub osamělých v Boynton Beach [i] 00:25 Destrukce systému [i] 02:05 Nový svět [i] 04:15 Klub osamělých v Boynton Beach [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Chundelatý pes [i] 11:40 Elektra [i] 13:15 Naprosto osvětleno [i] 15:00 Úsměv [i] 16:45 Zaina [i] 18:25 Superman se vrací [i] 21:00 Vražda na Presidiu [i] 22:25 Dějiny násilí [i] 00:00 Zeptej se prachu [i] 01:55 Pikantní salsa [i] 03:35 Vražda na Presidiu [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatar rozhodol o víťazstve Detroitu
Hráč Detroit Red WIngs Tomáš Tatar (vľavo) sa teší zo svojho gólu proti tímu Buffalo Sabres počas poslednej tretiny hry NHL. 17. novembra 2017 v Detroite.

Video: Tatar strelil víťazný gól Detroitu, Bobrovskij vygumoval strelcov NY Rangers
Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil víťazný gól Detroitu proti Buffalu (3:1) v piatkovom súboji NHL V 49. min si slovenský krídelník nakorčuľoval do výhodnej pozície v útočnom pásme ...

NBA: Cleveland zdolal LA Clippers a dosiahol štvrtú výhru v sérii
Na snímke hráč Clevelandu LeBron James v zákroku proti hráčávi Clippers Astinovi Riversovi počas druhej tretiny basketbalového zápasu NBA. 17. novembra v Clevelande.

Coleman skončil na poste trénera Walesu, mal by viesť Sunderland
Chris Coleman na archívnej snímke.

Aktuálne správy

V sobotu by sme už mali začať voskovať lyže na saniach
Jeseň v historickom parku kaštieľa Betliar v okrese Rožňava.

Igor Matovič chce podať pomocnú ruku SMK
Na snímke predseda hnutia OľaNO Igor Matovič

József Menyhárt: Spolupráca s OĽaNO je otvorená otázka
Na snímke predseda SMK József Menyhárt

Vo väzniciach chýba viac ako 200 pracovníkov
Slovenské väznice sa začínajú boriť s nedostatkom personálu. Zboru väzenskej a justičnej stráže (ZVJS) sa nedarí získavať nové kádre, a to najmä v regiónoch ...

Vo Vysokých a Západných Tatrách je 2. stupeň lavínového nebezpečenstva
Ráno bolo na horách zamračené počasie s občasným mrholením, od 1000 m n.m. snežením, fúkal slabý severozápadný vietor s rýchlosťou do 5 m/s (18 km/h). V stredných polohách je sneh vplyvom ...

Pri zrážke taxíka s vlakom sa zranili dve osoby
Polícia vyšetruje okolnosti dopravnej nehody auta s nákladným vlakom na Slovnaftskej ulici v Bratislave. TASR informovala policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Andrej Plávka: Slovo je dobrý nástroj, len treba vedieť na ňom hrať
Na archívnej snímke básnik a spisovateľ Andrej Plávka

Multitalentovaný Kamil Mikulčík má narodeniny
Na archívnej snímke Kamil Mikulčík


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.