Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Neporaziteľné sestry IV. 6/13 [i] 06:25 Malý zajac Bugs a priatelia I. 3/40 [i] 06:50 Káčer Dodgers I. 8/13 [i] 07:15 Alf IV. 15-16/24 [i] 08:10 Herkules V. 2/22 [i] 09:00 Dvaja pátrači 3D: Game over [i] 10:30 Priatelia VII. 15/24 [i] 10:55 Čarodejnice VII. 4-5/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy 13:00 Na telo [i] 13:40 Lampáreň [i] 14:05 "Byl jednou jeden polda III: Major Maisner a tančící [i] 15:35 Urob si sám, Mr. Bean! [i] 16:05 Kráčajúci v ohni [i] 18:05 Srdcové záležitosti [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Elán je Elán - špeciál [i] 20:00 Elán je Elán [i] 22:40 Posledný ostáva [i] 00:35 Veronika Guerinová [i] 02:20 Krvavý Harlan [i] 04:00 Na streche [i] 04:40 Srdcové záležitosti [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Hlboká džungľa 2/3 [i] 06:05 Veselá farma 26/40 [i] 06:10 Bol raz jeden život 12/26 [i] 06:40 Všetky psy idú do neba II. 20 [i] 07:05 Gumkáči 12/52 [i] 07:30 Stratený svet 17/26 [i] 07:55 Elá hop [i] 08:20 Si v obraze? [i] 08:50 Góóól [i] 09:20 SK8 [i] 10:05 Deti to vedia najlepšie [i] 11:00 Paláce Európy 15 [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Svet v obrazoch [i] 13:35 Eskalátor [i] 14:00 Providence III. 1/22 [i] 14:45 Tajomstvo z červeného domu 2/2 [i] 16:20 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Správne číslo [i] 19:05 Osobnosti [i] 19:17 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Syn draka 1/2 [i] 21:35 Informácie pre tipujúcich [i] 21:45 Syn draka 2/2 [i] 23:10 Inšpektor Morse I. 3/3 [i] 01:00 O 5 minút 12 [i] 02:05 Sonar [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:20 Halali [i] 06:50 Televíkend [i] 07:15 Veľký výlet [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Farmárska revue [i] 08:40 Kapura [i] 09:20 Moja misia [i] 09:50 Dejiny krestanstva [i] 10:20 Corgoň liga [i] 12:30 Svet záhad [i] 13:20 Família [i] 13:45 Anjeli strážni [i] 14:15 Umenie 08 [i] 14:40 Československý filmový týždenník [i] 14:55 Folklórne slávnosti pod Poľanou v Detve 2005 [i] 15:45 Radosť zo života [i] 16:10 Stretnutie s Luciou Poppovou [i] 16:55 Príbehy z doby kamennej 3/3 [i] 17:55 Luxusné hotely sveta 5/15 [i] 18:20 Slovo [i] 18:30 Orientácie [i] 19:00 Poltón [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Umenie 08 [i] 20:35 Na návšteve v divadle [i] 22:35 Odpískané [i] 23:05 Magazín ligy majstrov [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 23:55 Orientácie [i] 00:20 Slovo [i] 00:25 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 Spider-Man bez hraníc [i] 06:10 Preteky Nascar [i] 06:35 Malí rytieri [i] 07:00 Cyborg 009 [i] 07:30 Blízko smrti [i] 08:30 Policajný dohľad [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 12:00 Red Bull Air Race [i] 12:30 Autosalón [i] 13:10 Divoké kočky [i] 15:25 Hrochy v Afrike [i] 17:20 Mafstory [i] 18:15 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 ŠPORT 20:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 3 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 3 [i] 22:00 Nedeľné kino: Koniec sveta [i] 00:30 C. S. I. : Kriminálka New York III. 3 [i] 01:25 Hrochy v Afrike [i] 03:00 Boss [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Neznalost neomlouvá aneb Mějme na paměti památky [i] 05:15 Člověk není nikde sám [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Roste, kvete, zelená se 2/6 [i] 06:25 Mumínci 3/26 [i] 06:50 Včelka Mája [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 08:50 Křeček v noční košili 2/6 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hotel Herbich 3/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zvědavý osel [i] 14:10 Kde peníze pomáhají [i] 14:15 Cesty víry [i] 14:40 Křesťanský magazín [i] 14:55 Pět z milionu [i] 16:35 Sváteční slovo spisovatele [i] 16:40 Praha, město věží 14/16 [i] 17:00 Divnopis - Trpísty 15/51 [i] 17:05 Čétéčko [i] 17:25 Psí život [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Taxík [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Hodný chlapec [i] 21:20 Hvězda mého srdce (1/8) [i] 21:40 168 hodin [i] 22:10 Zprávy 22:15 Branky, body, vteřiny 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Dalziel a Pascoe IX 3/4 [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Odpočívej v pokoji V 1/12 [i] 01:05 Uvolněte se, prosím [i] 01:50 Burianův den žen s Dádou Patrasovou [i] 02:15 Muzicírování [i] 02:50 Naivní cesty naivního malíře [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 1. část 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Rotterdam, 2003 07:45 Nenechte si ujít [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Úsměvy Miroslava Masopusta [i] 09:15 Hledání ztraceného času [i] 09:40 Po hladině: Hmat [i] 10:00 Artmix [i] 10:50 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 11:05 Klub animovaného filmu [i] 12:00 Franz Lehár: Paganini [i] 13:45 Milady [i] 15:55 Česká pojišťovna Cup 2008 [i] 18:20 Kultura.cz [i] 18:45 Festival Bohuslava Martinů [i] 19:35 Simpsonovi XVII 18/22 [i] 20:00 Magnesia Litera [i] 21:15 Soluňský Čížek [i] 22:05 Na plovárně s Jiřím Harcubou [i] 22:30 Divadlo žije! [i] 22:55 aFokus [i] 23:05 Studio fotbal [i] 23:35 Hudba duše 2/2 [i] 00:30 Hvězda mého srdce [i] 01:30 Simpsonovi XVII 18/22 [i] 01:55 Praha, město věží 14/16 [i] 02:10 Krásný ztráty [i] 02:40 Sešli se... [i] 03:40 Pravda Fairaizlova [i] 04:35 Poručíme větru...? [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:40 Novashopping 06:10 Ošklivé káčátko 29 [i] 06:40 Pan Magoo a animovaný svět 45 [i] 07:10 W.I.T.C.H. 12 [i] 07:35 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 08:25 Sue Thomas: Agentka FBI 15 [i] 09:30 Hodíme se k sobě, miláčku? [i] 11:30 Chlapci a chlapi 8 [i] 12:35 Výměna manželek [i] 14:05 Navždy mladý [i] 16:10 Bláznivá střela 33 1/3 - Poslední trapas [i] 17:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 X Factor [i] 22:05 Střepiny [i] 22:35 Mr. GS [i] 23:10 X Factor - Kdo s koho?! [i] 23:30 Rodina policajtů 3 [i] 01:15 Mrtvá zóna III 9 [i] 01:55 Novashopping 02:30 Střepiny [i] 02:50 DO-RE-MI [i] 04:20 Ženatý se závazky 174, 175 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Malá mořská víla 26 [i] 06:35 Taz-mania II 4 [i] 07:00 Co nového, Scooby Doo? I 10 [i] 07:20 Winx Club 24 [i] 07:45 Sylvester a Tweety [i] 08:00 Dny, které změnily svět 3 [i] 09:10 Svět 2008 [i] 09:40 Vraždy v Midsomeru IV [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 13:55 Cesta na EURO 2008 [i] 14:30 Nejúžasnější videa světa II [i] 15:25 Hvězda proti své vůli [i] 17:25 Jak se staví sen [i] 18:15 Komisař Rex I 13 [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Ber nebo neber [i] 21:20 Chirurgové III 23 [i] 22:20 Žralok 16 [i] 23:15 Lovci duchů II 16 [i] 00:10 Angelin tým 11 [i] 01:00 Sexy šance 01:40 Volejte Věštce 02:45 Taková zvláštní rodinka [i] 04:35 Nedělní partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Motorismus [i] 11:00 Snooker [i] 12:30 Vzpírání [i] 14:30 Motorismus [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:00 Snooker [i] 18:00 Vzpírání [i] 19:45 Motorismus [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Tenis [i] 01:15 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Lidé moře [i] 08:00 Na palubě Jednorožce 2/2 [i] 10:00 Strom splněných přání [i] 12:00 Na palubě Jednorožce 2/2 [i] 14:00 Strom splněných přání [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Zahrada smrti [i] 18:00 Baron a ostrý Bill [i] 20:00 Případy advokáta Kingdoma II 5/6 [i] 21:00 Případy advokáta Kingdoma II 6/6 [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru IX 5 [i] 00:00 Král Lear z Texasu [i] 02:00 Baron a ostrý Bill [i] 04:00 Lidé moře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Nigella vaří narychlo 10/13 [i] 06:00 Odkud přicházíme 3/6 [i] 07:05 Odkud přicházíme 4/6 [i] 08:10 Města ve výškách 7/10 [i] 08:45 Města ve výškách 8/10 [i] 09:20 Významná muzea 5/8 [i] 09:55 Významná muzea 6/8 [i] 10:30 Významná muzea 7/8 [i] 11:05 Významná muzea 8/8 [i] 11:40 Mistrovské loupeže 7/14 [i] 12:50 V cizí kuchyni 5/26 [i] 13:20 V cizí kuchyni 6/26 [i] 13:50 Vítejte na svatební hostině 18/26 [i] 14:20 Vítejte na svatební hostině 19/26 [i] 14:50 Dobrodružné cestování Richarda Weise 24/41 [i] 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Weise 25/41 [i] 15:45 Život v kalných vodách 1/2 [i] 16:55 Skryté možnosti 19/26 [i] 17:25 Skryté možnosti 20/26 [i] 17:55 Nigella vaří narychlo 11/13 [i] 18:35 Nigella vaří narychlo 12/13 [i] 19:15 Vzušující nebezpečí 3/3 [i] 20:25 Co nám prospívá 30/37 [i] 21:30 Mistrovské loupeže 8/14 [i] 22:40 Kamikadze v barvě 2/2 [i] 23:40 Záhadná diagnóza 2/7 [i] 00:40 Drožkáři 5/10 [i] 01:15 Drožkáři 6/10 [i] 01:50 Drožkáři 7/10 [i] 02:25 Drožkáři 8/10 [i] 02:55 Města ve výškách 7/10 [i] 03:30 Města ve výškách 8/10 [i] 04:00 Tajemství šifer 5/5 [i] 04:30 Poutní místa tibetského buddhismu [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Dawn Anna [i] 07:30 Hranice možností [i] 09:30 Dorothy [i] 10:55 Nepřemožitelný [i] 12:35 Velká rodinná sešlost [i] 14:05 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 15:45 Tančím, abych žil [i] 17:40 Záchranáři [i] 20:00 Tajnosti [i] 21:35 Království nebeské [i] 23:55 Vincentův svět III. : A co Bob? 11 [i] 00:25 Pravidla lži [i] 02:25 Film o filmu: O rodičích a dětech 1 [i] 02:45 Škola svádění [i] 04:25 Já-tě-vidím.com [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Gospel [i] 09:40 Před kamerou 16 [i] 10:10 Roboti [i] 11:40 V nebi [i] 13:20 Felicity - příběh z války za nezávislost [i] 14:45 Laura a její hvězdička [i] 16:05 Chundelatý pes [i] 17:40 Elektra [i] 19:15 Naprosto osvětleno [i] 21:00 Velká láska II : Jsem, jaká jsem 11 [i] 21:50 V moci ďábla [i] 23:45 Pánem svého koutku [i] 01:20 Důkaz [i] 03:00 Konečná verze [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.