Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:05 Macocha 63-64/120 [i] 10:50 Wally, orlia kráľovná [i] 12:30 Jake a Tlsťoch IV. 4/24 [i] 13:25 Odložený prípad II. 12/23 [i] 14:20 Krok za krokom IV. 21-22/24 [i] 15:15 Alias III. 15/22 [i] 16:05 Bez stopy I. 18/23 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 6/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Susedia [i] 20:45 Mesto tieňov [i] 22:05 60 sekúnd [i] 00:25 Americký ninja [i] 02:10 Mortal Kombat: Rozdrvenie [i] 03:40 To je vražda, napísala VII. 21/22 [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY 04:50 Pohotovosť XI. 15/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Tiene hriechu 121 [i] 08:35 Chalupári 1/11 [i] 09:30 Krokodílie kroniky I. 10/13 [i] 09:55 Lovci hadov I. 10/13 [i] 10:25 Len tak hrať a vyhrať [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 47/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica II. 17/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 5/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 143/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 144/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:15 Informácie pre tipujúcich [i] 21:20 Claire [i] 22:45 Chobotnica [i] 00:35 McLeodove dcéry 17/22 [i] 01:15 Sila lásky II. 143/357 [i] 02:05 Sila lásky II. 144/357 [i] 02:55 Slovensko DNES [i] 03:10 Správy STV [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 03:55 Reportéri [i] 04:25 Radosť zo života [i] 04:50 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:00 Slovensko DNES [i] 06:15 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Gombík [i] 10:20 Táraninky [i] 10:35 Siedme nebo žralokov [i] 11:30 Mestá z hliny 2 [i] 12:25 AIRBAG [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Na ľudovú nôtu [i] 13:30 VAT [i] 14:00 Modrá katedrála [i] 15:00 Ženevský autosalón 2008 [i] 15:25 Polícia [i] 15:45 AIRBAG [i] 15:50 Islam v Európe 9/10 [i] 16:20 Hodina deťom - dokumenty [i] 16:25 Euromagazín - Naša Európa [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 19:00 Kaleidoskop [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Bojový plán 6/13 [i] 20:55 Peniaze [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Eurokino [i] 23:30 Príbeh černošskej populárnej hudby 5/6 [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:45 Polícia [i] 00:55 Televíkend [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:30 Slovensko DNES [i] 01:45 Správy STV [i] 02:10 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 39 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 54 [i] 10:50 Matlock VI. 9 [i] 11:50 Komisárka 27 [i] 12:50 Život na zámku 27 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami 14 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 42 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 NOVINY PLUS a ŠPORT 20:15 LYRICS - Vyspievaj si milión! [i] 21:15 Panelák 43 [i] 22:00 Veľký televízny príbeh: Navždy moja [i] 00:30 Nočné kino: L. A. - Utajené skutočnosti [i] 03:00 KRIMI NOVINY 03:25 Miesto činu: Odreniny [i] 04:55 Detektív Nash Bridges VI. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Za svědky minulosti [i] 09:15 Inventura Písniček pod rentgenem [i] 10:00 Televizní taneční [i] 10:20 Dechovka [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery II 22/22 [i] 14:50 Simpsonovi XI 18/22 [i] 15:15 Garfield a přátelé II 2/26 [i] 15:40 Let 29 25/30 [i] 16:00 Sezamová angličtina 49/52 [i] 16:15 Ferda II 10/26 [i] 16:40 Bludiště [i] 17:10 Nenechte si ujít [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Případ pro ombudsmana [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Bydlení je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Stulík malý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města 11/46 [i] 20:55 13. komnata Richarda Hese [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Řím * 11/12 [i] 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Losování Euromiliony 23:15 Rob Roy [i] 01:30 Všechnopárty [i] 02:10 McLeodovy dcery II 22/22 [i] 02:55 Regiony ČT24 03:20 Po stopách hvězd [i] 03:45 Naivní cesty naivního malíře [i] 04:00 Jistě, pane premiére 8/16 [i] 04:30 Dokoláč [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 Komunikace je hra 7/13 [i] 05:35 Diagnóza [i] 05:50 Videoatlas naší přírody [i] 06:00 Kde peníze pomáhají [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Napříč světem [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Majka uralská [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Svět na kolejích [i] 13:35 Kevin [i] 13:50 Hrůzostrašný dějepis 16/26 [i] 14:15 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:05 Sportovci světa: Nejslavnější fotbalové kluby 3/5 [i] 16:00 Svět zázraků: Tangaroa 3/3 [i] 16:25 Kvarteto [i] 16:50 Kus dřeva ze stromu 13/13 [i] 17:10 Železniční muzeum [i] 17:20 Přidej se [i] 17:35 Nedej se [i] 17:55 Nenechte si ujít [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Rotterdam, 2003 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XI 18/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Geneze člověka 1/2 [i] 20:55 Jistě, pane premiére 8/16 [i] 21:25 ČT Live - Anna K. [i] 22:20 aFokus [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Ajťáci 2/6 [i] 23:40 Užaslý Petr Brukner uvádí [i] 00:30 Dokoláč [i] 01:00 BLUES & Clint Eastwood [i] 02:35 Živý obraz lepšího světa [i] 03:35 Kus dřeva ze stromu 13/13 [i] 03:50 Kvarteto [i] 04:20 Železniční muzeum [i] 04:30 Café X [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 14 [i] 09:35 Napravitelné chyby 2/2 [i] 11:35 Ulice 165 [i] 12:20 To je vražda, napsala X 14 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa II 8 [i] 14:15 Veronica Mars II 5 [i] 15:10 Smallville V 15 [i] 16:00 Odložené případy III 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 2 [i] 18:30 Ulice 861, 862 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kurýr [i] 21:55 Zběsilý útěk [i] 00:15 Třetí světová válka [i] 01:45 Mrtvá zóna III 8 [i] 02:25 Novashopping 02:55 Tabu [i] 03:45 Souhvězdí Novy [i] 04:30 Ženatý se závazky 170, 171 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo I 9 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? I 8 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice III 18 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice III 19 [i] 08:30 Datel Woody [i] 08:45 St. Tropez V 65 [i] 09:50 Poldové z přístavu III 23 [i] 10:50 Sedmé nebe III 10 [i] 11:45 Diagnóza vražda III 8 [i] 12:45 Odpadlík I 16 [i] 13:45 Closer I 9 [i] 14:40 Chirurgové 6 [i] 15:40 Closer I 10 [i] 16:40 Drzá Jordan I 9 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Cellular [i] 23:25 Zúčtování v Malém Tokiu [i] 01:00 Sexy šance 01:40 Volejte Věštce 02:45 Diagnóza vražda III 8 [i] 03:35 Titáni 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:30 Vzpírání [i] 13:30 Snooker [i] 15:00 Watts [i] 15:30 Timbersports [i] 16:30 Vzpírání [i] 17:30 Vzpírání [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Vzpírání [i] 19:00 Strongest Man [i] 20:00 Vzpírání [i] 22:00 Bojové sporty [i] 23:45 Extrémní sporty [i] 00:15 Snooker [i] 01:15 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Skandál v Čechách [i] 08:00 Vysněný svět [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 10 [i] 11:00 Případ neoprávněného zabití [i] 13:00 Námořní hlídka 11/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 10 [i] 15:00 Vysněný svět [i] 17:00 Námořní hlídka 11/13 [i] 18:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru IX 5 [i] 22:00 Okruh přátel [i] 00:00 Noc vlka [i] 02:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 04:00 Skandál v Čechách [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Stezky v divočině 13/16 [i] 06:35 Stezky v divočině 14/16 [i] 07:10 Dobrodružné cestování Richarda Weise 20/41 [i] 07:40 Dobrodružné cestování Richarda Weise 21/41 [i] 08:05 Tradiční maďarské potraviny 5/6 [i] 08:40 Tradiční maďarské potraviny 6/6 [i] 09:20 Surrealistický labužník 25/36 [i] 09:50 Surrealistický labužník 26/36 [i] 10:20 Když kocour není doma… [i] 11:30 No co, jsem malý [i] 12:35 Tradiční maďarské potraviny 5/6 [i] 13:10 Tradiční maďarské potraviny 6/6 [i] 13:45 Drožkáři 7/10 [i] 14:20 Drožkáři 8/10 [i] 14:55 Stezky v divočině 13/16 [i] 15:30 Stezky v divočině 14/16 [i] 16:05 Surrealistický labužník 25/36 [i] 16:35 Surrealistický labužník 26/36 [i] 17:05 No co, jsem malý [i] 18:15 Dobrodružné cestování Richarda Weise 20/41 [i] 18:45 Dobrodružné cestování Richarda Weise 21/41 [i] 19:15 Když kocour není doma… [i] 20:25 Odkud přicházíme 4/6 [i] 21:30 Ze soudních spisů 19/32 [i] 22:05 Ze soudních spisů 20/32 [i] 22:35 Válečné námořnictvo 3/13 [i] 23:10 Válečné námořnictvo 4/13 [i] 23:45 Rozhodující okamžiky historie 5/9 [i] 00:50 Pohromy století 21/29 [i] 01:55 Proč je to tak? 5/9 [i] 02:55 Stalo se lidem 2/2 [i] 03:55 Putování Maďarskem 9/10 [i] 04:25 Putování Maďarskem 10/10 [i] 04:55 Pohromy století 21/29 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Malý Manhattan [i] 07:25 Hádej kdo? [i] 09:10 Déja Vu [i] 11:15 Oko delfína [i] 12:55 Christina Aquilera: Back to basics [i] 13:55 Bláznivá olympiáda [i] 15:25 Žena ve vodě [i] 17:15 Godzilla [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 17 [i] 20:00 Zná ji jako svý boty [i] 22:10 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i] 23:40 Ve stínu pravdy [i] 01:30 Už tady nežijeme [i] 03:05 Jedno s druhým [i] 04:30 Za deset dvanáct [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 8 statečných [i] 11:55 Starý lišák [i] 13:30 Maska zrcadla [i] 15:10 Cinema, Cinema, Cinema 16 [i] 15:35 Zaina [i] 17:15 Myšák Stuart Little 3 [i] 18:30 Úsměv [i] 20:15 X-Men [i] 22:00 Justin Timberlake FutureSex/LoveShow [i] 00:20 Kiss Kiss Bang Bang [i] 02:00 Můj bratranec Vinny [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

AS Trenčín postúpil do 2. predkola Európskej ligy UEFA
Hráč Podgorice Mihailo Perovič (s loptou) sa teší z vyrovnávajúceho gólu v odvete 1. predkola Európskej ligy AS Trenčín - Budučnost Podgorica v Myjave 19. júla 2018.

TOUR DE FRANCE: Nibali má po páde zlomený stavec, odstúpil z pretekov
Vincenzo Nibali, archívna snímka.

Alisson je najdrahší brankár, do Liverpoolu ide za 72,5 mil.eur
Brankár Alisson, archívna snímka.

EURÓPSKA LIGA: Bayo odčinil nepremenené šance, Pačinda: Ešteže ho máme
Vakoun Issouf Bayo, archívna snímka.

Aktuálne správy

Prvý víkendový deň nás poteší vysokými teplotami
Na archívnej snímke Bojnický zámok.

Dnešné počasie sa od včerajšieho líšiť veľmi nebude, poteší 28 stupňov
Dnes bude polooblačno až oblačno, ojedinele sa vyskytnú prehánky. Teploty sa budú pohybovať od 23 až do 28 stupňov Celzia.

FOTO: Pred 20 rokmi zasiahla Jarovnice tragická povodeň
Počtom obetí boli Jarovnice najpostihnutejšou obcou povodňou zapríčinenou mimoriadne silnou prietržou mračien 20. júla 1998 a následným rozvodnením riečky Svinka.

PRIPRAVTE SA: Na severe Slovenska hrozí povodeň
Ilustračná snímka.

Situácia po povodniach je v oblasti Vysokých Tatier stabilizovaná
Na snímke rozvodnený potok Javorinka, ktorý berie so sebou starší dom v Podspádoch vo Vysokých Tatrách 19. júla 2018.

PODCENILI TATRY: Českí turisti s 10 deťmi potrebovali pomoc
Popradské pleso, Tatry, ilustračné foto.

Významný spisovateľ samizdatu Pavel Kohout oslavuje 90 rokov
Desaťtisíce Bratislavčanov sa 27. novembra 1989 v popoludňajších hodinách zišlo opäť na mohutnej manifestácii na Námestí SNP v Bratislave. Na námestí SNP prehovoril k zhromaždeným aj spisovateľ Pavel Kohout, ktorý sa tu zastavil ...

Na festivale Tajomná Levoča dajú priestor aj začínajúcim umelcom
Na archívnej snímke budova renesančnej radnice z druhej polovice 15. storočia so zvonicou a veža Chrámu svätého Jakuba na Námestí Majstra Pavla v Levoči.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.