TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:05 Macocha 63-64/120 [i] 10:50 Wally, orlia kráľovná [i] 12:30 Jake a Tlsťoch IV. 4/24 [i] 13:25 Odložený prípad II. 12/23 [i] 14:20 Krok za krokom IV. 21-22/24 [i] 15:15 Alias III. 15/22 [i] 16:05 Bez stopy I. 18/23 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 6/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Susedia [i] 20:45 Mesto tieňov [i] 22:05 60 sekúnd [i] 00:25 Americký ninja [i] 02:10 Mortal Kombat: Rozdrvenie [i] 03:40 To je vražda, napísala VII. 21/22 [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY 04:50 Pohotovosť XI. 15/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Tiene hriechu 121 [i] 08:35 Chalupári 1/11 [i] 09:30 Krokodílie kroniky I. 10/13 [i] 09:55 Lovci hadov I. 10/13 [i] 10:25 Len tak hrať a vyhrať [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 47/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica II. 17/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 5/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 143/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 144/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:15 Informácie pre tipujúcich [i] 21:20 Claire [i] 22:45 Chobotnica [i] 00:35 McLeodove dcéry 17/22 [i] 01:15 Sila lásky II. 143/357 [i] 02:05 Sila lásky II. 144/357 [i] 02:55 Slovensko DNES [i] 03:10 Správy STV [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 03:55 Reportéri [i] 04:25 Radosť zo života [i] 04:50 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:00 Slovensko DNES [i] 06:15 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Gombík [i] 10:20 Táraninky [i] 10:35 Siedme nebo žralokov [i] 11:30 Mestá z hliny 2 [i] 12:25 AIRBAG [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Na ľudovú nôtu [i] 13:30 VAT [i] 14:00 Modrá katedrála [i] 15:00 Ženevský autosalón 2008 [i] 15:25 Polícia [i] 15:45 AIRBAG [i] 15:50 Islam v Európe 9/10 [i] 16:20 Hodina deťom - dokumenty [i] 16:25 Euromagazín - Naša Európa [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 19:00 Kaleidoskop [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Bojový plán 6/13 [i] 20:55 Peniaze [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Eurokino [i] 23:30 Príbeh černošskej populárnej hudby 5/6 [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:45 Polícia [i] 00:55 Televíkend [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:30 Slovensko DNES [i] 01:45 Správy STV [i] 02:10 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 39 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 54 [i] 10:50 Matlock VI. 9 [i] 11:50 Komisárka 27 [i] 12:50 Život na zámku 27 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami 14 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 42 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 NOVINY PLUS a ŠPORT 20:15 LYRICS - Vyspievaj si milión! [i] 21:15 Panelák 43 [i] 22:00 Veľký televízny príbeh: Navždy moja [i] 00:30 Nočné kino: L. A. - Utajené skutočnosti [i] 03:00 KRIMI NOVINY 03:25 Miesto činu: Odreniny [i] 04:55 Detektív Nash Bridges VI. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Za svědky minulosti [i] 09:15 Inventura Písniček pod rentgenem [i] 10:00 Televizní taneční [i] 10:20 Dechovka [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery II 22/22 [i] 14:50 Simpsonovi XI 18/22 [i] 15:15 Garfield a přátelé II 2/26 [i] 15:40 Let 29 25/30 [i] 16:00 Sezamová angličtina 49/52 [i] 16:15 Ferda II 10/26 [i] 16:40 Bludiště [i] 17:10 Nenechte si ujít [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Případ pro ombudsmana [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Bydlení je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Stulík malý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města 11/46 [i] 20:55 13. komnata Richarda Hese [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Řím * 11/12 [i] 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Losování Euromiliony 23:15 Rob Roy [i] 01:30 Všechnopárty [i] 02:10 McLeodovy dcery II 22/22 [i] 02:55 Regiony ČT24 03:20 Po stopách hvězd [i] 03:45 Naivní cesty naivního malíře [i] 04:00 Jistě, pane premiére 8/16 [i] 04:30 Dokoláč [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 Komunikace je hra 7/13 [i] 05:35 Diagnóza [i] 05:50 Videoatlas naší přírody [i] 06:00 Kde peníze pomáhají [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Napříč světem [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Majka uralská [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Svět na kolejích [i] 13:35 Kevin [i] 13:50 Hrůzostrašný dějepis 16/26 [i] 14:15 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:05 Sportovci světa: Nejslavnější fotbalové kluby 3/5 [i] 16:00 Svět zázraků: Tangaroa 3/3 [i] 16:25 Kvarteto [i] 16:50 Kus dřeva ze stromu 13/13 [i] 17:10 Železniční muzeum [i] 17:20 Přidej se [i] 17:35 Nedej se [i] 17:55 Nenechte si ujít [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Rotterdam, 2003 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XI 18/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Geneze člověka 1/2 [i] 20:55 Jistě, pane premiére 8/16 [i] 21:25 ČT Live - Anna K. [i] 22:20 aFokus [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Ajťáci 2/6 [i] 23:40 Užaslý Petr Brukner uvádí [i] 00:30 Dokoláč [i] 01:00 BLUES & Clint Eastwood [i] 02:35 Živý obraz lepšího světa [i] 03:35 Kus dřeva ze stromu 13/13 [i] 03:50 Kvarteto [i] 04:20 Železniční muzeum [i] 04:30 Café X [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 14 [i] 09:35 Napravitelné chyby 2/2 [i] 11:35 Ulice 165 [i] 12:20 To je vražda, napsala X 14 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa II 8 [i] 14:15 Veronica Mars II 5 [i] 15:10 Smallville V 15 [i] 16:00 Odložené případy III 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 2 [i] 18:30 Ulice 861, 862 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kurýr [i] 21:55 Zběsilý útěk [i] 00:15 Třetí světová válka [i] 01:45 Mrtvá zóna III 8 [i] 02:25 Novashopping 02:55 Tabu [i] 03:45 Souhvězdí Novy [i] 04:30 Ženatý se závazky 170, 171 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo I 9 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? I 8 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice III 18 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice III 19 [i] 08:30 Datel Woody [i] 08:45 St. Tropez V 65 [i] 09:50 Poldové z přístavu III 23 [i] 10:50 Sedmé nebe III 10 [i] 11:45 Diagnóza vražda III 8 [i] 12:45 Odpadlík I 16 [i] 13:45 Closer I 9 [i] 14:40 Chirurgové 6 [i] 15:40 Closer I 10 [i] 16:40 Drzá Jordan I 9 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Cellular [i] 23:25 Zúčtování v Malém Tokiu [i] 01:00 Sexy šance 01:40 Volejte Věštce 02:45 Diagnóza vražda III 8 [i] 03:35 Titáni 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:30 Vzpírání [i] 13:30 Snooker [i] 15:00 Watts [i] 15:30 Timbersports [i] 16:30 Vzpírání [i] 17:30 Vzpírání [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Vzpírání [i] 19:00 Strongest Man [i] 20:00 Vzpírání [i] 22:00 Bojové sporty [i] 23:45 Extrémní sporty [i] 00:15 Snooker [i] 01:15 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Skandál v Čechách [i] 08:00 Vysněný svět [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 10 [i] 11:00 Případ neoprávněného zabití [i] 13:00 Námořní hlídka 11/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 10 [i] 15:00 Vysněný svět [i] 17:00 Námořní hlídka 11/13 [i] 18:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru IX 5 [i] 22:00 Okruh přátel [i] 00:00 Noc vlka [i] 02:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 04:00 Skandál v Čechách [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Stezky v divočině 13/16 [i] 06:35 Stezky v divočině 14/16 [i] 07:10 Dobrodružné cestování Richarda Weise 20/41 [i] 07:40 Dobrodružné cestování Richarda Weise 21/41 [i] 08:05 Tradiční maďarské potraviny 5/6 [i] 08:40 Tradiční maďarské potraviny 6/6 [i] 09:20 Surrealistický labužník 25/36 [i] 09:50 Surrealistický labužník 26/36 [i] 10:20 Když kocour není doma… [i] 11:30 No co, jsem malý [i] 12:35 Tradiční maďarské potraviny 5/6 [i] 13:10 Tradiční maďarské potraviny 6/6 [i] 13:45 Drožkáři 7/10 [i] 14:20 Drožkáři 8/10 [i] 14:55 Stezky v divočině 13/16 [i] 15:30 Stezky v divočině 14/16 [i] 16:05 Surrealistický labužník 25/36 [i] 16:35 Surrealistický labužník 26/36 [i] 17:05 No co, jsem malý [i] 18:15 Dobrodružné cestování Richarda Weise 20/41 [i] 18:45 Dobrodružné cestování Richarda Weise 21/41 [i] 19:15 Když kocour není doma… [i] 20:25 Odkud přicházíme 4/6 [i] 21:30 Ze soudních spisů 19/32 [i] 22:05 Ze soudních spisů 20/32 [i] 22:35 Válečné námořnictvo 3/13 [i] 23:10 Válečné námořnictvo 4/13 [i] 23:45 Rozhodující okamžiky historie 5/9 [i] 00:50 Pohromy století 21/29 [i] 01:55 Proč je to tak? 5/9 [i] 02:55 Stalo se lidem 2/2 [i] 03:55 Putování Maďarskem 9/10 [i] 04:25 Putování Maďarskem 10/10 [i] 04:55 Pohromy století 21/29 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Malý Manhattan [i] 07:25 Hádej kdo? [i] 09:10 Déja Vu [i] 11:15 Oko delfína [i] 12:55 Christina Aquilera: Back to basics [i] 13:55 Bláznivá olympiáda [i] 15:25 Žena ve vodě [i] 17:15 Godzilla [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 17 [i] 20:00 Zná ji jako svý boty [i] 22:10 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i] 23:40 Ve stínu pravdy [i] 01:30 Už tady nežijeme [i] 03:05 Jedno s druhým [i] 04:30 Za deset dvanáct [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 8 statečných [i] 11:55 Starý lišák [i] 13:30 Maska zrcadla [i] 15:10 Cinema, Cinema, Cinema 16 [i] 15:35 Zaina [i] 17:15 Myšák Stuart Little 3 [i] 18:30 Úsměv [i] 20:15 X-Men [i] 22:00 Justin Timberlake FutureSex/LoveShow [i] 00:20 Kiss Kiss Bang Bang [i] 02:00 Můj bratranec Vinny [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real Salt Lake v základe s Rusnákom zdolal Atlantu
Na snímke Albert Rusnák (Slovensko).

Ševela zaplatil za titul vlasmi: Mám si kúpiť parochňu?
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela.

Messi by bol rád, keby Valverde ďalej trénoval Barcelonu
Hráč Barcelony Lionel Messi.

Sabbatini po druhom kole Charles Schwab Challenge na 4. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Víkend nás privíta slnečným počasím
Na snímke kvety divých makov v Bratislave 24. mája 2019.

Dve hodiny môžu voliť aj pacienti priamo v Rooseveltovej nemocnici
Ilustračná snímka.

Volebné miestnosti sa otvorili, Slováci si volia europoslancov
Na Slovensku sa konajú v sobotu 25. mája 2019 v poradí štvrté voľby do Európskeho parlamentu. Na snímke príprava volebnej miestnosti na sobotňajšie voľby do Európskeho parlamentu na Základnej škole na Škultétyho ulici 24. mája ...

V NOÚ môžu voliť zástupcov do europarlamentu pacienti aj pracovníci
Ilustračná snímka.

Online: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2019 na Slovensku
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na Slovensku opäť otvorili volebné miestnosti. Vo voľbách do Európskeho parlamentu (eurovoľbách) 2019 sa ...

V Trenčianskom kraji môžu voliči voliť v 644 volebných okrskoch
Na snímke volič vhadzuje hlasovací lístok do volebnej schránky počas volieb do Európskeho parlamentu 25. mája 2019

Česká herečka Eliška Balzerová má narodeniny
Na archívnej snímke herečka Eliška Balzerová.

Česi vo veľkom jedia prípravky pre kone, čakajú zázraky
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.