Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:00 Macocha 61-62/120 [i] 10:45 Americké dievča [i] 12:30 Jake a Tlsťoch IV. 3/24 [i] 13:25 Odložený prípad II. 11/23 [i] 14:15 Krok za krokom IV. 19-20/24 [i] 15:10 Alias III. 14/22 [i] 16:05 Bez stopy I. 17/23 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 5/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Priateľky [i] 20:40 Ordinácia v ružovej záhrade II. (15.) [i] 21:45 OOOPS! [i] 22:30 Bezpečné miesto [i] 00:15 Myšlienky vraha I. 1-2/22 [i] 01:50 Epitaf I. 8/13 [i] 02:40 Bram a Alice 7-8/9 [i] 03:20 To je vražda, napísala VII. 20/22 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:30 Pohotovosť XI. 14/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Tiene hriechu 120 [i] 08:35 Náhrdelník 12/12 [i] 09:25 Krokodílie kroniky I. 9/13 [i] 09:50 Lovci hadov I. 9/13 [i] 10:20 Popol a hodváb 2/2 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 46/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica II. 16/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 4/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 141/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 142/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Deti to vedia najlepšie [i] 21:00 Informácie pre tipujúcich [i] 21:05 SOS [i] 21:35 Radosť zo života [i] 22:05 Sonar [i] 23:05 Vojna v zálive 2/2 [i] 00:30 McLeodove dcéry 16 [i] 01:10 Sila lásky II. 141/357 [i] 02:00 Sila lásky II. 142/357 [i] 02:50 Slovensko DNES [i] 03:05 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Krokodílie kroniky I. 10/13 [i] 04:25 Lovci hadov I. 10/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 O bielej ruži 3/4 [i] 10:35 Gasherbrumy 2008 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Rozprávanie stromov [i] 13:15 Psi-pomocníci [i] 13:40 Elixir [i] 14:15 Na ľudovú nôtu [i] 14:45 Sféry dôverné [i] 15:45 Test magazín [i] 15:55 Profesionál [i] 16:05 Hodina deťom - dokumenty [i] 16:10 Halali [i] 16:40 Správy - Hírek [i] 16:50 Slovensko-Lotyšsko [i] 18:25 Slovensko DNES [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Siedme nebo žralokov [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Zlosť [i] 23:30 TKN [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:20 Profesionál [i] 00:30 Família [i] 00:55 Správy - Hírek [i] 01:00 Slovensko DNES [i] 01:15 Správy STV [i] 01:35 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 38 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 53 [i] 10:50 Matlock VI. 8 [i] 11:50 Komisárka 26 [i] 12:50 Život na zámku 26 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 8 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 41 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 NOVINY PLUS a ŠPORT 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami 14 [i] 21:15 Panelák 42 [i] 22:00 Prison Break II: Útek z väzenia 15,16 [i] 00:10 Inside: Myseľ vraha 6 [i] 01:00 KRIMI NOVINY 01:30 Sexi Výhra [i] 02:30 Prison Break II: Útek z väzenia 15,16 [i] 04:00 Detektív Nash Bridges VI. [i] 04:40 Skoro dokonalá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Klip klap [i] 10:00 Lizzie [i] 11:20 Hrají a zpívají Gondolánové [i] 11:50 Kde peníze pomáhají [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery II 21/22 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje III 18/22 [i] 15:35 Svět zázraků: Tangaroa 3/3 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Medúza [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:35 Stop – Rady řidičům [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Zahrada je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Majka uralská [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Taggart [i] 21:10 Po stopách hvězd [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:25 POKR [i] 22:55 Jednotka zpětného nasazení VII 8/13 [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Naslepo [i] 00:20 Musilok [i] 00:45 Podle práva 16/42 [i] 01:10 Ta naše povaha česká [i] 01:40 McLeodovy dcery II 21/22 [i] 02:20 Hledání ztraceného času [i] 02:40 Regiony ČT24 03:05 Robin Hood 16/26 [i] 03:50 Folklorika [i] 04:10 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 JÁDRO [i] 05:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 05:30 Televizní klub neslyšících 06:00 Etiketa [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Dvořákova stezka [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 13:00 Nedej se [i] 13:20 Bludiště [i] 13:50 Blankytná pohádka [i] 15:00 Za vůní dřeva [i] 15:25 Svět na kolejích [i] 15:45 Tajemství divočiny 10/13 [i] 16:15 Rodina, škola a já [i] 16:35 Komunikace je hra 7/13 [i] 16:50 Diagnóza [i] 17:10 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 17:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 17:25 Česká pojišťovna Cup 2008 [i] 19:50 Buď fit s ČT [i] 20:00 Živý obraz lepšího světa [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Krásný ztráty [i] 22:20 aFokus [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 673/2379 [i] 23:25 Byl jsem lynčován [i] 00:55 Q [i] 01:25 Notes [i] 02:05 Osvětim - Katarína Grünsteinová vzpomíná... [i] 03:05 Labuť a kočička: Jiří [i] 03:35 Mistrovské taneční třídy [i] 04:35 Křesťanské umění na Moravě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 13 [i] 09:30 Rozhádaní dědicové [i] 11:15 Ulice 164 [i] 12:00 To je vražda, napsala X 13 [i] 12:55 Lenssen & spol. [i] 13:50 Dva a půl chlapa II 7 [i] 14:15 Veronica Mars II 4 [i] 15:10 Smallville V 14 [i] 16:05 Odložené případy III 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 1 [i] 18:30 Ulice 859, 860 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 28 [i] 21:15 Kriminálka New York II 9 [i] 22:15 Útěk z vězení II 9 [i] 23:05 Profesionální lovec 2 [i] 00:55 Novashopping 01:25 Na vlastní oči [i] 02:05 Ptákoviny [i] 02:50 DO-RE-MI [i] 04:20 Ženatý se závazky 168, 169 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo I 8 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? I 7 [i] 07:30 Powerpuff Girls IV 13 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Sabrina - mladá čarodějnice III 17 [i] 08:45 St. Tropez V 64 [i] 09:50 Poldové z přístavu III 22 [i] 10:50 Sedmé nebe III 9 [i] 11:45 Diagnóza vražda III 7 [i] 12:45 Odpadlík I 15 [i] 13:45 Closer I 8 [i] 14:40 Chirurgové 5 [i] 15:40 Closer I 9 [i] 16:40 Drzá Jordan I 8 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Velmi křehké vztahy II 66 [i] 21:20 Nejúžasnější videa světa II [i] 22:15 Hrdinové I 16 [i] 23:15 Specialisté na vraždy 2 [i] 00:15 Nemocnice Chicago Hope IV 6 [i] 01:10 Sexy šance 01:50 Volejte Věštce 02:55 Diagnóza vražda III 7 [i] 03:45 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Snooker [i] 10:30 Vzpírání [i] 13:30 Snooker [i] 15:30 Timbersports [i] 16:30 Vzpírání [i] 17:30 Vzpírání [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Vzpírání [i] 19:00 Strongest Man [i] 20:00 Vzpírání [i] 22:00 Box [i] 00:00 Bojové sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Pes baskervillský [i] 08:00 Vražda k snídani [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 9 [i] 11:00 Letní bouře [i] 13:00 Námořní hlídka 10/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 9 [i] 15:00 Vražda k snídani [i] 17:00 Námořní hlídka 10/13 [i] 18:00 Tenkrát a dnes [i] 20:00 Médium III 4 [i] 21:00 Drzá Jordan V 4 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 4 [i] 23:00 Médium III 4 [i] 00:00 Drzá Jordan V 4 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 4 [i] 02:00 Tenkrát a dnes [i] 04:00 Pes baskervillský [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Stezky v divočině 11/16 [i] 06:30 Stezky v divočině 12/16 [i] 07:05 Dobrodružné cestování Richarda Weise 18/41 [i] 07:35 Dobrodružné cestování Richarda Weise 19/41 [i] 08:05 Sobotní kuchyně 25/26 [i] 08:40 Sobotní kuchyně 26/26 [i] 09:15 Surrealistický labužník 23/36 [i] 09:45 Surrealistický labužník 24/36 [i] 10:15 Nejmazanější zvířata 2/2 [i] 11:25 Kouzlo doutníků [i] 12:30 Sobotní kuchyně 25/26 [i] 13:05 Sobotní kuchyně 26/26 [i] 13:40 Drožkáři 5/10 [i] 14:15 Drožkáři 6/10 [i] 14:50 Stezky v divočině 11/16 [i] 15:25 Stezky v divočině 12/16 [i] 16:00 Surrealistický labužník 23/36 [i] 16:30 Surrealistický labužník 24/36 [i] 17:00 Kouzlo doutníků [i] 18:05 Dobrodružné cestování Richarda Weise 18/41 [i] 18:35 Dobrodružné cestování Richarda Weise 19/41 [i] 19:05 Nejmazanější zvířata 2/2 [i] 20:15 Odkud přicházíme 3/6 [i] 21:25 Ze soudních spisů 17/32 [i] 22:00 Ze soudních spisů 18/32 [i] 22:35 Válečné námořnictvo 1/13 [i] 23:10 Válečné námořnictvo 2/13 [i] 23:45 Rozhodující okamžiky historie 4/9 [i] 00:50 Pohromy století 20/29 [i] 01:55 Proč je to tak? 4/9 [i] 02:55 Stalo se lidem 1/2 [i] 03:50 Putování Maďarskem 7/10 [i] 04:20 Putování Maďarskem 8/10 [i] 04:50 Pohromy století 20/29 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 16 [i] 06:00 Vánoce bez Santy [i] 07:25 Cinema, Cinema, Cinema 16 [i] 07:55 Ztřeštěné léto [i] 09:25 Jezdci z jižního Bronxu [i] 10:55 Síly temna [i] 12:30 Film o filmu: O rodičích a dětech 1 [i] 12:50 Malý Manhattan [i] 14:20 Hádej kdo? [i] 16:00 Cesta za vítězstvím [i] 17:55 Déja Vu [i] 20:00 Na stojáka 12 [i] 20:30 Divná sešlost [i] 22:20 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 3 [i] 23:25 Shottas - Jamajský gang [i] 01:00 Na stojáka 12 [i] 01:30 Divná sešlost [i] 03:15 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 3 [i] 04:20 Shottas - Jamajský gang [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Lovespring International : Minulá noc 4 [i] 10:20 Lovespring International : Sean Hayes 5 [i] 10:45 V nebi [i] 12:25 Krok správným směrem [i] 14:05 Barcelona [i] 15:45 8 statečných [i] 17:45 Starý lišák [i] 19:20 Zaina [i] 21:00 Zeptej se prachu [i] 22:55 Scary Movie 4 [i] 00:20 V bdělém stavu [i] 01:40 Zeptej se prachu [i] 03:35 Scary Movie 4 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Hráčmi týždňa sa stali Connor, Stamkos a Grubauer
Kapitán Tampy Bay Lightning Steven Stamkos.

EURO 2020: Angličania vyhrali v Čiernej Hore, Francúzi zdolali Island
Anglickí futbalisti, archívna snímka.

NHL: Tampa s Černákom otočila duel s Bostonom, hviezdou noci Tavares
Hokejisti Tampy Bay zdolali v noci na utorok v šlágri Východnej konferencie NHL na domácom ľade Boston 5:4, hoci ešte na začiatku tretej tretiny prehrávali 2:4. Z víťazstva sa tešil ...

Video: Cristiano Ronaldo sa zranil v dueli so Srbskom a vyjadril sa aj k údajnej chybe rozhodcu
Už druhú remízu v rozbiehajúcej sa kvalifikácii ME 2020 uhrali portugalskí futbalisti. Po bezgólovom súboji s Ukrajinou sa v domácom prostredí v Lisabone úradujúci majstri Európy rozišli so Srbmi ...

Aktuálne správy

Emanuel, Emanuel, nevyhlási slnku duel
Predpoveď počasia.

RIADNE ZAFÚKA: V horách na severe Slovenska bude veterno
Ilustračná snímka.

Koaliční lídri sa zišli v parlamente, majú riešiť sporné otázky
Na archívnej snímke poslanci NR SR.

S vrátením parkovacích miest na Židovskú ulicu viacerí nesúhlasia
Ilustračná snímka.

Na svahu sa stále dá lyžovať. Tieto rezorty sú otvorené
Ilustračná snímka.

Proces v kauze vraždy bosa M. Sýkoru odročili
Proces v kauze vraždy zakladateľa bratislavskej skupiny sýkorovcov Miroslava Sýkoru, ktorý bol naplánovaný pred senátom Okresného súdu Bratislava I (OS BA I), sa v utorok ...

Speváčka Diana Ross oslávi 75. narodeniny
Na archívnej snímke z 12. februára 2012 v Los Angeles peváčka Diana Rossová pózuje s cenou za celoživotné dielo počas 54. ročníka udeľovania amerických hudobných cien Grammy.

Prvý ženský výstup do vesmíru zmaril nedostatok vhodných skafandrov
Anne McClainová, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.