Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:00 Macocha 59-60/120 [i] 10:45 Láska musí počkať [i] 12:30 Jake a Tlsťoch IV. 2/24 [i] 13:25 Odložený prípad II. 10/23 [i] 14:20 Krok za krokom IV. 17-18/24 [i] 15:15 Alias III. 13/22 [i] 16:05 Bez stopy I. 16/23 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 4/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Áno, miláčik! [i] 20:40 Rosamunde Pilcherová: Vietor nad morom [i] 22:30 Vražedná hra [i] 00:25 Angeline oči I. 13/13 [i] 01:10 Médium I. 1-2/16 [i] 02:40 Bram a Alice 5-6/9 [i] 03:20 To je vražda, napísala VII. 19/22 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:30 Pohotovosť XI. 13/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Tiene hriechu 119 [i] 08:30 Náhrdelník 11/12 [i] 09:25 Krokodílie kroniky I. 8/13 [i] 09:45 Lovci hadov I. 8/13 [i] 10:15 Popol a hodváb 1/2 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 45/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica II. 15/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 3/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 139/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 140/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House III. 23/24 [i] 20:50 Informácie pre tipujúcich [i] 20:55 Čierna alebo biela [i] 21:45 Poker [i] 22:20 Klinika Grace 6/36 [i] 23:05 Lovkyne 21 [i] 23:55 Eskalátor [i] 00:15 McLeodove dcéry 15 [i] 01:00 Sila lásky II. 139/357 [i] 01:55 Sila lásky II. 140/357 [i] 02:45 Slovensko DNES [i] 03:00 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 04:00 Krokodílie kroniky I. 9/13 [i] 04:25 Lovci hadov I. 9/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 O popletenej víle [i] 10:35 Parazity 6/8 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:25 AIRBAG [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:50 EUROMONITOR [i] 13:05 Separé [i] 13:30 Posvätné hory sveta 6/10 [i] 14:05 Na ľudovú nôtu [i] 14:35 Família [i] 15:00 Len treba chcieť [i] 15:50 Diagnóza 90 [i] 16:20 Hodina deťom - dokumenty [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Elixir [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:40 Správy - Hírek [i] 18:50 (Ne)celebrity [i] 19:00 Psi-pomocníci [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Gasherbrumy 2008 [i] 21:00 Záhady SK [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:05 Sféry dôverné [i] 23:05 Dážď padá na naše duše [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:50 Maďarský magazín [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:25 Slovensko DNES [i] 01:40 Správy STV [i] 02:00 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 37 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 52 [i] 10:50 Matlock VI. 7 [i] 11:50 Komisárka 25 [i] 12:50 Život na zámku 25 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami 13 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 40 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 NOVINY PLUS a ŠPORT 20:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 8 [i] 21:15 Panelák 41 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:55 Črepiny [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:25 Mafstory [i] 03:10 Detektív Nash Bridges VI. [i] 03:55 Črepiny PLUS [i] 04:40 Skoro dokonalá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Dobře placená procházka [i] 10:15 Přiložte životopis 2/2 [i] 10:55 Znovuzrození staré dámy [i] 11:10 Vysílá studio A po třiceti letech... 3/12 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery II 20/22 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje III 17/22 [i] 15:35 Simpsonovi XI 17/22 [i] 16:00 Kevin [i] 16:15 Hrůzostrašný dějepis 16/26 [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Pod pokličkou [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Dvořákova stezka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Robin Hood 16/26 [i] 20:45 Pošta pro tebe [i] 21:40 Na stopě [i] 22:05 Podle práva 16/42 [i] 22:35 Café X [i] 23:00 Musilok [i] 23:30 Losování Sportky a Šance 23:35 Na vlnách se Parník houpá [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Sabotáž [i] 01:00 Simpsonovi XI 17/22 [i] 01:25 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:45 McLeodovy dcery II 20/22 [i] 02:30 Regiony ČT24 02:55 Na plovárně s Danielem Fryntou [i] 03:20 V zajetí železné opony 13/41 [i] 03:35 Neznámí hrdinové [i] 04:00 Chantal Poullain [i] 04:25 Kultura v regionech
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Goya: Poprava 3. května 1808 4/17 [i] 05:50 V zajetí železné opony 13/41 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Babylon [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Lýkovec jedovatý [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Reportéři ČT [i] 13:25 Počesku [i] 13:35 Věříš si? [i] 14:00 Záhady Toma Wizarda [i] 14:15 Věda je zábava III 7/26 [i] 14:40 Tykadlo [i] 15:05 Bermudský trojúhelník [i] 16:00 Prizma [i] 16:20 Planeta Věda [i] 16:45 Videoatlas naší přírody [i] 16:55 JÁDRO [i] 17:10 Zprávy v českém znakovém jazyce 17:15 Buly [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Když Otar odešel [i] 22:10 Film o filmu: Americký gangster [i] 22:20 aFokus [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Pink Floyd: The Wall [i] 01:10 Divadlo žije! České scény [i] 01:40 Po stopách Gándhího [i] 02:30 Skauti v odboji [i] 03:00 Elina Garanča, hvězda bez manýr 03:20 Bílá místa [i] 04:00 Návštěva ve varieté [i] 04:25 Jan Jindřich Grasel - Loupežník bez hranic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 12 [i] 09:35 Příběh Lindy McCartneyové [i] 11:35 Ulice 163 [i] 12:20 To je vražda, napsala X 12 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa II 6 [i] 14:15 Veronica Mars II 3 [i] 15:10 Smallville V 13 [i] 16:00 Odložené případy III 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Beze stopy V 24 [i] 18:30 Ulice 857, 858 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Místo v životě 2 17 [i] 21:15 Na vlastní oči [i] 22:05 Námořní vyšetřovací služba III 14 [i] 23:05 4400 4 [i] 23:55 Poldové z Rosenheimu 10 [i] 00:40 Novashopping 01:10 112 [i] 01:40 Hogo fogo [i] 02:35 DO-RE-MI [i] 03:25 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 166, 167 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo I 7 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? I 6 [i] 07:30 Powerpuff Girls IV 12 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Sabrina - mladá čarodějnice III 16 [i] 08:45 St. Tropez V 63 [i] 09:50 Poldové z přístavu III 21 [i] 10:50 Sedmé nebe III 8 [i] 11:45 Diagnóza vražda III 6 [i] 12:45 Odpadlík I 14 [i] 13:45 Closer I 7 [i] 14:40 Chirurgové 4 [i] 15:40 Closer I 8 [i] 16:40 Drzá Jordan I 7 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Ošklivka Katka 14 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:30 Status: Nežádoucí I 11 [i] 23:25 Specialisté na vraždy 1 [i] 00:25 Nemocnice Chicago Hope IV 5 [i] 01:20 Sexy šance 02:00 Volejte Věštce 03:05 Diagnóza vražda III 6 [i] 03:50 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 10:15 Vzpírání [i] 13:30 Snooker [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:30 Vzpírání [i] 17:30 Vzpírání [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Vzpírání [i] 19:00 Strongest Man [i] 20:00 Vzpírání [i] 22:00 Wednesday Selection [i] 22:15 Golf [i] 23:30 Fotbal [i] 00:00 Snooker [i] 01:00 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Štěstí věčné lásky [i] 08:00 Život v deltě [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 8 [i] 11:00 Drsné městečko [i] 13:00 Námořní hlídka 9/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 8 [i] 15:00 Život v deltě [i] 17:00 Námořní hlídka 9/13 [i] 18:00 Srpnový sníh [i] 20:00 Médium III 3 [i] 21:00 Drzá Jordan V 3 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 3 [i] 23:00 Médium III 3 [i] 00:00 Drzá Jordan V 3 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 3 [i] 02:00 Srpnový sníh [i] 04:00 Štěstí věčné lásky [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Stezky v divočině 9/16 [i] 06:30 Stezky v divočině 10/16 [i] 07:00 Dobrodružné cestování Richarda Weise 16/41 [i] 07:30 Dobrodružné cestování Richarda Weise 17/41 [i] 07:55 Sobotní kuchyně 23/26 [i] 08:30 Sobotní kuchyně 24/26 [i] 09:05 Surrealistický labužník 21/36 [i] 09:35 Surrealistický labužník 22/36 [i] 10:05 Nejmazanější zvířata 1/2 [i] 11:10 Věčný design 1/2 [i] 11:50 Věčný design 2/2 [i] 12:30 Sobotní kuchyně 23/26 [i] 13:05 Sobotní kuchyně 24/26 [i] 13:40 Turistika na vlastní nebezpečí 1/3 [i] 14:45 Stezky v divočině 9/16 [i] 15:15 Stezky v divočině 10/16 [i] 15:45 Surrealistický labužník 21/36 [i] 16:15 Surrealistický labužník 22/36 [i] 16:45 Věčný design 1/2 [i] 17:25 Věčný design 2/2 [i] 18:05 Dobrodružné cestování Richarda Weise 16/41 [i] 18:35 Dobrodružné cestování Richarda Weise 17/41 [i] 19:05 Nejmazanější zvířata 1/2 [i] 20:15 Klima, počasí, katastrofy 5/5 [i] 20:50 Ekologické časované bomby [i] 21:25 Ze soudních spisů 15/32 [i] 22:00 Ze soudních spisů 16/32 [i] 22:30 Konvoje lodí Liberty 2/2 [i] 23:40 Rozhodující okamžiky historie 3/9 [i] 00:45 Pohromy století 19/29 [i] 01:50 Proč je to tak? 3/9 [i] 02:50 Konvoje lodí Liberty 2/2 [i] 03:55 Putování Maďarskem 5/10 [i] 04:25 Putování Maďarskem 6/10 [i] 04:55 Pohromy století 19/29 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 elita ze střídačky [i] 07:25 Před kamerou 16 [i] 08:00 Lovecká sezóna [i] 09:25 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 11:05 Nejlepší obchodníci [i] 12:50 Vánoce bez Santy [i] 14:20 Kylie: Showgirl Homecoming [i] 15:20 Ztřeštěné léto [i] 16:55 Jezdci z jižního Bronxu [i] 18:20 Síly temna [i] 20:00 Dveře dokořán [i] 21:55 Bestiář [i] 23:50 Láska na černo [i] 01:10 Dveře dokořán [i] 03:05 Film o filmu: O rodičích a dětech 2 [i] 03:35 Bestiář [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Felicity - příběh z války za nezávislost [i] 11:30 Roboti [i] 13:00 Chundelatý pes [i] 14:40 Paní Palfreyová [i] 16:25 Krok správným směrem [i] 18:05 Před kamerou 16 [i] 18:35 V nebi [i] 20:15 Lovespring International : Minulá noc 4 [i] 20:35 Lovespring International : Sean Hayes 5 [i] 21:00 Velká láska II : Jsem, jaká jsem 11 [i] 21:50 Pánem svého koutku [i] 23:25 Nezvratný osud 3 [i] 00:55 Důkaz [i] 02:35 Pánem svého koutku [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Chárov Boston vedie v sérii s Torontom, Washington vyrovnal stav
Na archívnej snímke Zdeno Chára

Junior rozhodol o výhre Betisu nad Las Palmas v 94. minúte
Koke (vľavo) z Atletica Madrid s Antoinem Griezmannom na archívnej snímke.

NBA: Warriors zvládli aj tretí zápas so Spurs, Durant s 26 bodmi
Na snímke basketbalista Golden State Warriors - Stephen Curry.

Video: Capitals vyrovnali sériu 1. kola play-off NHL, Chára s dvoma pluskami pri triumfe Bostonu
Hokejisti Bostonu Bruins zvíťazili 3:1 nad hráčmi Toronta Maple Leafs vo štvrtkovom zápase 1. kola play-off Východnej konferencie zámorskej NHL. Slovenský obranca Bruins Zdeno Chára ...

Aktuálne správy

Piatkové slnečné lúče príjemne ukončia pracovný týždeň
Aprílové dni s prichádzajúcim oteplením vytvorili jarnú kulisu. Na snímke kvitnúca čerešňa.

Americký Senát tesne odhlasoval Trumpovho nominanta na post šéfa NASA
NASA. Ilustračná snímka.

Združenia: Rezort školstva by mal podniknúť kroky v projekte Edunet
Podľa Aliancie Fair-play a občianskeho zduženia Slovensko.Digital by mal rezort školstva podniknúť ďalšie kroky v projekte Edunet, ktorý má zabezpečiť internetové služby ...

Pozor na „lekárov“, ktorí sa telefonicky snažia získať peniaze od dôchodcov
V Žilinskom okrese sa v predchádzajúcich dňoch podvodníci viackrát snažili získať peniaze od seniorov. Ako agentúru SITA informoval žilinský policajný hovorca Radko Moravčík, neznámy ...

Teplé počasie z posledných dní urýchlilo rozvoj vegetácie na Slovensku
Šafran spišský (Crocus discolor G. Reuss) kvitne v okolí Štrbského Plesa vo Vysokých Tatrách 16. apríla 2018.

V areáli amfiteátra v Prešove otvoria sochársky park
Ilustračná snímka.

OSN slávi 20. apríla Deň čínskeho jazyka
Snímka z otvorenia prvej čínskej triedy na Slovensku v bratislavskom Novom Meste.

Pred 125 rokmi sa narodil španielsky maliar Joan Miró
Návštevníčky prechádzajú popri obrazoch Paitings (Maľba) (1953) na výstave španielskeho majstra Joana Miróa v Kunsthause v švajčiarskom Zürichu, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.