Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:00 Macocha 59-60/120 [i] 10:45 Láska musí počkať [i] 12:30 Jake a Tlsťoch IV. 2/24 [i] 13:25 Odložený prípad II. 10/23 [i] 14:20 Krok za krokom IV. 17-18/24 [i] 15:15 Alias III. 13/22 [i] 16:05 Bez stopy I. 16/23 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 4/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Áno, miláčik! [i] 20:40 Rosamunde Pilcherová: Vietor nad morom [i] 22:30 Vražedná hra [i] 00:25 Angeline oči I. 13/13 [i] 01:10 Médium I. 1-2/16 [i] 02:40 Bram a Alice 5-6/9 [i] 03:20 To je vražda, napísala VII. 19/22 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:30 Pohotovosť XI. 13/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Tiene hriechu 119 [i] 08:30 Náhrdelník 11/12 [i] 09:25 Krokodílie kroniky I. 8/13 [i] 09:45 Lovci hadov I. 8/13 [i] 10:15 Popol a hodváb 1/2 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 45/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica II. 15/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 3/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 139/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 140/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House III. 23/24 [i] 20:50 Informácie pre tipujúcich [i] 20:55 Čierna alebo biela [i] 21:45 Poker [i] 22:20 Klinika Grace 6/36 [i] 23:05 Lovkyne 21 [i] 23:55 Eskalátor [i] 00:15 McLeodove dcéry 15 [i] 01:00 Sila lásky II. 139/357 [i] 01:55 Sila lásky II. 140/357 [i] 02:45 Slovensko DNES [i] 03:00 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 04:00 Krokodílie kroniky I. 9/13 [i] 04:25 Lovci hadov I. 9/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 O popletenej víle [i] 10:35 Parazity 6/8 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:25 AIRBAG [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:50 EUROMONITOR [i] 13:05 Separé [i] 13:30 Posvätné hory sveta 6/10 [i] 14:05 Na ľudovú nôtu [i] 14:35 Família [i] 15:00 Len treba chcieť [i] 15:50 Diagnóza 90 [i] 16:20 Hodina deťom - dokumenty [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Elixir [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:40 Správy - Hírek [i] 18:50 (Ne)celebrity [i] 19:00 Psi-pomocníci [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Gasherbrumy 2008 [i] 21:00 Záhady SK [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:05 Sféry dôverné [i] 23:05 Dážď padá na naše duše [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:50 Maďarský magazín [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:25 Slovensko DNES [i] 01:40 Správy STV [i] 02:00 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 37 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 52 [i] 10:50 Matlock VI. 7 [i] 11:50 Komisárka 25 [i] 12:50 Život na zámku 25 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami 13 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 40 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 NOVINY PLUS a ŠPORT 20:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 8 [i] 21:15 Panelák 41 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:55 Črepiny [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:25 Mafstory [i] 03:10 Detektív Nash Bridges VI. [i] 03:55 Črepiny PLUS [i] 04:40 Skoro dokonalá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Dobře placená procházka [i] 10:15 Přiložte životopis 2/2 [i] 10:55 Znovuzrození staré dámy [i] 11:10 Vysílá studio A po třiceti letech... 3/12 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery II 20/22 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje III 17/22 [i] 15:35 Simpsonovi XI 17/22 [i] 16:00 Kevin [i] 16:15 Hrůzostrašný dějepis 16/26 [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Pod pokličkou [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Dvořákova stezka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Robin Hood 16/26 [i] 20:45 Pošta pro tebe [i] 21:40 Na stopě [i] 22:05 Podle práva 16/42 [i] 22:35 Café X [i] 23:00 Musilok [i] 23:30 Losování Sportky a Šance 23:35 Na vlnách se Parník houpá [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Sabotáž [i] 01:00 Simpsonovi XI 17/22 [i] 01:25 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:45 McLeodovy dcery II 20/22 [i] 02:30 Regiony ČT24 02:55 Na plovárně s Danielem Fryntou [i] 03:20 V zajetí železné opony 13/41 [i] 03:35 Neznámí hrdinové [i] 04:00 Chantal Poullain [i] 04:25 Kultura v regionech
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Goya: Poprava 3. května 1808 4/17 [i] 05:50 V zajetí železné opony 13/41 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Babylon [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Lýkovec jedovatý [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Reportéři ČT [i] 13:25 Počesku [i] 13:35 Věříš si? [i] 14:00 Záhady Toma Wizarda [i] 14:15 Věda je zábava III 7/26 [i] 14:40 Tykadlo [i] 15:05 Bermudský trojúhelník [i] 16:00 Prizma [i] 16:20 Planeta Věda [i] 16:45 Videoatlas naší přírody [i] 16:55 JÁDRO [i] 17:10 Zprávy v českém znakovém jazyce 17:15 Buly [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Když Otar odešel [i] 22:10 Film o filmu: Americký gangster [i] 22:20 aFokus [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Pink Floyd: The Wall [i] 01:10 Divadlo žije! České scény [i] 01:40 Po stopách Gándhího [i] 02:30 Skauti v odboji [i] 03:00 Elina Garanča, hvězda bez manýr 03:20 Bílá místa [i] 04:00 Návštěva ve varieté [i] 04:25 Jan Jindřich Grasel - Loupežník bez hranic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 12 [i] 09:35 Příběh Lindy McCartneyové [i] 11:35 Ulice 163 [i] 12:20 To je vražda, napsala X 12 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa II 6 [i] 14:15 Veronica Mars II 3 [i] 15:10 Smallville V 13 [i] 16:00 Odložené případy III 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Beze stopy V 24 [i] 18:30 Ulice 857, 858 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Místo v životě 2 17 [i] 21:15 Na vlastní oči [i] 22:05 Námořní vyšetřovací služba III 14 [i] 23:05 4400 4 [i] 23:55 Poldové z Rosenheimu 10 [i] 00:40 Novashopping 01:10 112 [i] 01:40 Hogo fogo [i] 02:35 DO-RE-MI [i] 03:25 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 166, 167 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo I 7 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? I 6 [i] 07:30 Powerpuff Girls IV 12 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Sabrina - mladá čarodějnice III 16 [i] 08:45 St. Tropez V 63 [i] 09:50 Poldové z přístavu III 21 [i] 10:50 Sedmé nebe III 8 [i] 11:45 Diagnóza vražda III 6 [i] 12:45 Odpadlík I 14 [i] 13:45 Closer I 7 [i] 14:40 Chirurgové 4 [i] 15:40 Closer I 8 [i] 16:40 Drzá Jordan I 7 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Ošklivka Katka 14 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:30 Status: Nežádoucí I 11 [i] 23:25 Specialisté na vraždy 1 [i] 00:25 Nemocnice Chicago Hope IV 5 [i] 01:20 Sexy šance 02:00 Volejte Věštce 03:05 Diagnóza vražda III 6 [i] 03:50 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 10:15 Vzpírání [i] 13:30 Snooker [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:30 Vzpírání [i] 17:30 Vzpírání [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Vzpírání [i] 19:00 Strongest Man [i] 20:00 Vzpírání [i] 22:00 Wednesday Selection [i] 22:15 Golf [i] 23:30 Fotbal [i] 00:00 Snooker [i] 01:00 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Štěstí věčné lásky [i] 08:00 Život v deltě [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 8 [i] 11:00 Drsné městečko [i] 13:00 Námořní hlídka 9/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 8 [i] 15:00 Život v deltě [i] 17:00 Námořní hlídka 9/13 [i] 18:00 Srpnový sníh [i] 20:00 Médium III 3 [i] 21:00 Drzá Jordan V 3 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 3 [i] 23:00 Médium III 3 [i] 00:00 Drzá Jordan V 3 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 3 [i] 02:00 Srpnový sníh [i] 04:00 Štěstí věčné lásky [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Stezky v divočině 9/16 [i] 06:30 Stezky v divočině 10/16 [i] 07:00 Dobrodružné cestování Richarda Weise 16/41 [i] 07:30 Dobrodružné cestování Richarda Weise 17/41 [i] 07:55 Sobotní kuchyně 23/26 [i] 08:30 Sobotní kuchyně 24/26 [i] 09:05 Surrealistický labužník 21/36 [i] 09:35 Surrealistický labužník 22/36 [i] 10:05 Nejmazanější zvířata 1/2 [i] 11:10 Věčný design 1/2 [i] 11:50 Věčný design 2/2 [i] 12:30 Sobotní kuchyně 23/26 [i] 13:05 Sobotní kuchyně 24/26 [i] 13:40 Turistika na vlastní nebezpečí 1/3 [i] 14:45 Stezky v divočině 9/16 [i] 15:15 Stezky v divočině 10/16 [i] 15:45 Surrealistický labužník 21/36 [i] 16:15 Surrealistický labužník 22/36 [i] 16:45 Věčný design 1/2 [i] 17:25 Věčný design 2/2 [i] 18:05 Dobrodružné cestování Richarda Weise 16/41 [i] 18:35 Dobrodružné cestování Richarda Weise 17/41 [i] 19:05 Nejmazanější zvířata 1/2 [i] 20:15 Klima, počasí, katastrofy 5/5 [i] 20:50 Ekologické časované bomby [i] 21:25 Ze soudních spisů 15/32 [i] 22:00 Ze soudních spisů 16/32 [i] 22:30 Konvoje lodí Liberty 2/2 [i] 23:40 Rozhodující okamžiky historie 3/9 [i] 00:45 Pohromy století 19/29 [i] 01:50 Proč je to tak? 3/9 [i] 02:50 Konvoje lodí Liberty 2/2 [i] 03:55 Putování Maďarskem 5/10 [i] 04:25 Putování Maďarskem 6/10 [i] 04:55 Pohromy století 19/29 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 elita ze střídačky [i] 07:25 Před kamerou 16 [i] 08:00 Lovecká sezóna [i] 09:25 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 11:05 Nejlepší obchodníci [i] 12:50 Vánoce bez Santy [i] 14:20 Kylie: Showgirl Homecoming [i] 15:20 Ztřeštěné léto [i] 16:55 Jezdci z jižního Bronxu [i] 18:20 Síly temna [i] 20:00 Dveře dokořán [i] 21:55 Bestiář [i] 23:50 Láska na černo [i] 01:10 Dveře dokořán [i] 03:05 Film o filmu: O rodičích a dětech 2 [i] 03:35 Bestiář [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Felicity - příběh z války za nezávislost [i] 11:30 Roboti [i] 13:00 Chundelatý pes [i] 14:40 Paní Palfreyová [i] 16:25 Krok správným směrem [i] 18:05 Před kamerou 16 [i] 18:35 V nebi [i] 20:15 Lovespring International : Minulá noc 4 [i] 20:35 Lovespring International : Sean Hayes 5 [i] 21:00 Velká láska II : Jsem, jaká jsem 11 [i] 21:50 Pánem svého koutku [i] 23:25 Nezvratný osud 3 [i] 00:55 Důkaz [i] 02:35 Pánem svého koutku [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Angličania deklasovali ČR, Portugalsko s Ukrajinou bez gólov
Anglickí futbalisti Eric Dier(vpravo) a Dele Alli (hore) a český futbalista Theodor Gebre Selassie počas zápasu A-skupiny kvalifikácie o postup na EURO 2020 Anglicko - Česko 22. marca 2019 v Londýne.

B. Bystrica proti Popradu iba druhýkrát, v sezóne úspešnejší kamzíci
Ilustračná snímka.

Sú to nevyspytateľné a komplikované preteky, Sagan na Miláno-San Remo zabojuje o titul
Prvá veľká klasika cyklistickej sezóny Miláno - San Remo je najdlhšia, ale aj najmenej predvídateľná. Na konci pretekov s dĺžkou 291 km a po vyše 7 hodinách v sedle bicykla sa môže tešiť z ...

Šilhavý po českom debakli vo Wembley: Výsledok je príliš krutý
Českí futbalisti odchádzajú z ihriska po skončení zápasu s Anglickom v rámci kvalifikácie na EURO2020, 22. marca 2019 v Londýne.

Aktuálne správy

Víkend bude slnečný, neváhajte vyjsť na vzduch
Ilustračná snímka.

Ak Šefčovič vyhrá prezidentské voľby, Slovensko dokáže nájsť dôstojnú náhradu na eurokomisára
Slovensko nebude mať problém, ak bude Maroš Šefčovič novým prezidentom SR, nájsť dosť fundovaných kandidátov na post eurokomisára. "Slovensko vie poskytnúť veľmi dôstojného ...

Výstava Miléniová Petržalka pripomína momenty z prelomu storočí
Ilustračná snímka

Prieskum: Slováci sú pri ochrane osobných údajov nedôslední
Slováci sú pri ochrane osobných údajov nedôslední. Až tretina Slovákov si pri inštalovaní aplikácie do telefónu nechráni osobné údaje. Vyplýva to z prieskumu Európskeho ...

Pri požiari bytu v Trebišove prišlo o život dieťa
Ilustračná snímka

Macron: Summit EÚ nesplnil očakávania v oblasti ochrany klímy
Francúzsky prezident Emmanuel Macron na bruselskom summite, 22. marca 2019.

Svetový meteorologický deň je zameraný na Slnko, Zem a počasie
Na Slnko, Zem a počasie je v roku 2019 tematicky zameraný Svetový meteorologický deň, ktorý pripadá na 23. marca. Slnko dodáva energiu, ktorá je nevyhnutná pre život ...

Na pražskú televíznu vežu sa vracajú populárne plastiky bábätiek
Detail sochy lezúceho batolaťa na Žižkovskej televíznej veži v Prahe, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.