TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Macocha 57-58/120 [i] 10:40 Rivali nad priepasťou [i] 12:30 Jake a Tlsťoch IV. 1/24 [i] 13:25 Odložený prípad II. 9/23 [i] 14:15 Krok za krokom IV. 15-16/24 [i] 15:10 Alias III. 12/22 [i] 16:05 Bez stopy I. 15/23 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 3/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Normálna rodinka [i] 20:40 Ordinácia v ružovej záhrade II. (14.) [i] 21:50 Na streche [i] 22:40 SEDEM s r.o. [i] 23:35 Diabolská pasca [i] 01:35 Prvý pondelok 12-13/13 [i] 03:05 Bram a Alice 4/9 [i] 03:30 To je vražda, napísala VII. 18/22 [i] 04:25 Pohotovosť XI. 12/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Rubi 85/115 [i] 08:30 Náhrdelník 10/12 [i] 09:25 Krokodílie kroniky I. 7/13 [i] 09:55 Lovci hadov I. 7/13 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher:-Cena lásky [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 44/65 [i] 14:10 Hviezdna loď Galactica II. 14/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 2/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 137/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 138/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:00 Informácie pre tipujúcich [i] 21:05 SOS [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Rímska ríša 4/6 [i] 22:50 Vojna v zálive 1/2 [i] 00:30 McLeodove dcéry 14/22 [i] 01:15 Sila lásky II. 137/357 [i] 02:05 Sila lásky II. 138/357 [i] 02:50 Slovensko DNES [i] 03:05 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Krokodílie kroniky I. 8/13 [i] 04:25 Lovci hadov I. 8/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Motormagazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Qyx a Qyxová [i] 10:25 Čo nezmazal ani čas [i] 11:20 Zelená šanca [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Život na mori 19/26 [i] 13:40 Stopy dávnej minulosti [i] 14:10 Rozprávanie z Vajnor [i] 14:30 Osobnosti [i] 14:35 Umenie 08 [i] 15:05 Soirée z Mlynskej doliny [i] 15:45 Športové ozveny [i] 16:20 Hodina deťom - dokumenty [i] 16:25 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:55 Posvätné hory sveta 6/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Parazity 6/8 [i] 20:50 Test magazín [i] 21:00 Diagnóza 90 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Filmový klub - Stanley Kubrick [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:50 Test magazín [i] 23:55 Národnostný magazín [i] 00:25 Správy - Hírek [i] 00:30 Slovensko DNES [i] 00:45 Správy STV [i] 01:10 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 36 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 51 [i] 10:50 Matlock VI. 6 [i] 11:50 Komisárka 24 [i] 12:50 Život na zámku 24 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 SHARK 8 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 39 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 NOVINY PLUS a ŠPORT 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami 13 [i] 21:15 Panelák 40 [i] 22:00 De Facto [i] 23:00 Kriminálka San Francisco 1/13 [i] 23:55 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:25 Kriminálka San Francisco 1/13 [i] 03:00 Detektív Nash Bridges VI. [i] 03:50 Nové bývanie [i] 04:20 NOVINY 04:40 Skoro dokonalá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ: Znáte je dobře? [i] 09:15 Odhalené souvislosti [i] 09:30 Co nikdy nepochopím [i] 10:00 Útěk ze seriálu [i] 11:25 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery II 19/22 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje III 16/22 [i] 15:35 Simpsonovi XI 16/22 [i] 16:00 Věda je zábava III 7/26 [i] 16:25 Tykadlo [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Chalupa je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Lýkovec jedovatý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Bermudský trojúhelník [i] 20:55 Všechnopárty [i] 21:40 Co týden vzal [i] 22:10 Burianův den žen [i] 22:40 Uprostřed běhu [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Reportéři ČT [i] 00:10 Na cestě po Sacatepéquezu [i] 00:40 Taxík [i] 01:10 Mezi námi zvířaty [i] 01:35 McLeodovy dcery II 19/22 [i] 02:20 Styl [i] 02:40 Putování za písničkou 03:10 Divnopis - Prace 14/51 [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů 04:30 Zajímavosti z regionů
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Toulavá kamera [i] 05:50 Přírodní krásy Japonska: Tokijský záliv [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Kosmopolis [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Perleťovec maceškový [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Hřiště 7 [i] 14:10 Křeček v noční košili 1/6 [i] 15:00 Klub animovaného filmu [i] 15:55 Film o filmu Karamazovi [i] 16:10 Goya: Poprava 3. května 1808 4/17 [i] 17:00 Nepohodlní 7/13 [i] 17:20 Paměť stromů [i] 17:40 Malé velké hry a události [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Adult English Zone 8/26 [i] 19:30 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XI 16/22 [i] 20:00 Skauti v odboji [i] 20:30 Můj miláček ráže 6,65 [i] 22:15 aFokus [i] 22:20 Postřehy Karla Kyncla [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Kinobox [i] 23:40 Dokumentární klub: Po stopách Gándhího [i] 00:35 Kdo může za globální oteplování? [i] 01:35 Vybydlená planeta? [i] 02:35 Rudá hvězda nad Německem 1/3 [i] 03:20 Náš venkov [i] 03:40 Sváteční slovo kaplana Bohumila [i] 03:45 Cesty víry [i] 04:05 Křesťanský magazín [i] 04:20 Recitál Jakuba Nohy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 11 [i] 09:30 Doktor na Capri [i] 11:20 Ulice 162 [i] 12:05 To je vražda, napsala X 11 [i] 13:00 Lenssen & spol. [i] 13:50 Dva a půl chlapa II 5 [i] 14:20 Veronica Mars II 2 [i] 15:15 Smallville V 12 [i] 16:05 Odložené případy III 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Beze stopy V 23 [i] 18:30 Ulice 855, 856 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 27 [i] 21:20 Kriminálka Miami IV 9 [i] 22:10 112 [i] 22:50 Jako pavouk [i] 00:50 Mrtvá zóna III 7 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:55 Občanské judo [i] 03:25 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 164, 165 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo I 6 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? I 5 [i] 07:30 Powerpuff Girls IV 11 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Sabrina - mladá čarodějnice III 15 [i] 08:45 St. Tropez V 62 [i] 09:50 Poldové z přístavu III 20 [i] 10:50 Sedmé nebe III 7 [i] 11:45 Diagnóza vražda III 5 [i] 12:45 Odpadlík I 13 [i] 13:45 Closer I 6 [i] 14:40 Chirurgové 3 [i] 15:40 Closer I 7 [i] 16:40 Drzá Jordan I 6 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Velmi křehké vztahy II 65 [i] 21:20 Catwoman [i] 23:35 Nemocnice Chicago Hope IV 4 [i] 00:30 Sexy šance 01:10 Volejte Věštce 02:15 Diagnóza vražda III 5 [i] 03:00 Receptář prima nápadů [i] 03:55 Svět 2008 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Tenis [i] 09:15 Vzpírání [i] 10:45 Cyklistika [i] 11:45 Fotbal [i] 12:30 Tenis [i] 12:45 Snooker [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:30 Vzpírání [i] 17:30 Vzpírání [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Vzpírání [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Vzpírání [i] 22:00 Box [i] 00:00 Watts [i] 00:30 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Záchranná akce [i] 08:00 Záhadná žena: Hra [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 7 [i] 11:00 Toulavý anděl [i] 13:00 Námořní hlídka 8/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 7 [i] 15:00 Záhadná žena: Hra [i] 17:00 Námořní hlídka 8/13 [i] 18:00 Případy advokáta Kingdoma II 3/6 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma II 4/6 [i] 20:00 Médium III 2 [i] 21:00 Drzá Jordan V 2 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 2 [i] 23:00 Médium III 2 [i] 00:00 Drzá Jordan V 2 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 2 [i] 02:00 Záhadná žena: Vražda v lázních [i] 04:00 Záchranná akce [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Stezky v divočině 7/16 [i] 06:35 Stezky v divočině 8/16 [i] 07:05 Dobrodružné cestování Richarda Weise 14/41 [i] 07:35 Dobrodružné cestování Richarda Weise 15/41 [i] 08:05 Sobotní kuchyně 21/26 [i] 08:40 Sobotní kuchyně 22/26 [i] 09:15 Surrealistický labužník 19/36 [i] 09:45 Surrealistický labužník 20/36 [i] 10:15 Sousedé v divočině 4/4 [i] 11:25 Práce pro chlapa 11/12 [i] 11:55 Práce pro chlapa 12/12 [i] 12:30 Sobotní kuchyně 21/26 [i] 13:05 Sobotní kuchyně 22/26 [i] 13:40 Zaměřeno na… 2/6 [i] 14:50 Stezky v divočině 7/16 [i] 15:25 Stezky v divočině 8/16 [i] 15:55 Surrealistický labužník 19/36 [i] 16:25 Surrealistický labužník 20/36 [i] 16:55 Práce pro chlapa 11/12 [i] 17:30 Práce pro chlapa 12/12 [i] 18:05 Dobrodružné cestování Richarda Weise 14/41 [i] 18:35 Dobrodružné cestování Richarda Weise 15/41 [i] 19:05 Sousedé v divočině 4/4 [i] 20:15 Klima, počasí, katastrofy 3/5 [i] 20:50 Klima, počasí, katastrofy 4/5 [i] 21:25 Ze soudních spisů 13/32 [i] 22:00 Ze soudních spisů 14/32 [i] 22:35 Konvoje lodí Liberty 1/2 [i] 23:45 Rozhodující okamžiky historie 2/9 [i] 00:50 Pohromy století 18/29 [i] 01:55 Proč je to tak? 2/9 [i] 02:55 Konvoje lodí Liberty 1/2 [i] 03:55 Putování Maďarskem 3/10 [i] 04:25 Putování Maďarskem 4/10 [i] 04:55 Pohromy století 18/29 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Walk The Line [i] 08:20 Překonat sám tisíce mil [i] 10:10 Gang v útoku [i] 12:15 V jednom kole [i] 13:50 elita ze střídačky [i] 15:15 Lovecká sezóna [i] 16:40 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 18:15 Nejlepší obchodníci [i] 20:00 Vincentův svět III. : A co Bob? 11 [i] 20:30 Babel [i] 22:50 Zavolej mi! Vzestup a pád Heidi Fleissové [i] 00:10 Smrtící zóna [i] 01:50 Vincentův svět III. : A co Bob? 11 [i] 02:15 Babel [i] 04:35 Zavolej mi! Vzestup a pád Heidi Fleissové [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Naprosto osvětleno [i] 11:45 Maska zrcadla [i] 13:25 Tlustý Albert [i] 14:55 Felicity - příběh z války za nezávislost [i] 16:20 Zpověď americké nevěsty [i] 17:50 Roboti [i] 19:20 Chundelatý pes [i] 21:00 Alibi [i] 22:30 Hostel [i] 00:00 Lovespring International : Eric McCormak 2 [i] 00:20 Lovespring International : Nový přítel 3 [i] 00:45 Dějiny násilí [i] 02:20 Alibi [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real Salt Lake v základe s Rusnákom zdolal Atlantu
Na snímke Albert Rusnák (Slovensko).

Ševela zaplatil za titul vlasmi: Mám si kúpiť parochňu?
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela.

Messi by bol rád, keby Valverde ďalej trénoval Barcelonu
Hráč Barcelony Lionel Messi.

Sabbatini po druhom kole Charles Schwab Challenge na 4. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Víkend nás privíta slnečným počasím
Na snímke kvety divých makov v Bratislave 24. mája 2019.

Dve hodiny môžu voliť aj pacienti priamo v Rooseveltovej nemocnici
Ilustračná snímka.

Volebné miestnosti sa otvorili, Slováci si volia europoslancov
Na Slovensku sa konajú v sobotu 25. mája 2019 v poradí štvrté voľby do Európskeho parlamentu. Na snímke príprava volebnej miestnosti na sobotňajšie voľby do Európskeho parlamentu na Základnej škole na Škultétyho ulici 24. mája ...

V NOÚ môžu voliť zástupcov do europarlamentu pacienti aj pracovníci
Ilustračná snímka.

Online: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2019 na Slovensku
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na Slovensku opäť otvorili volebné miestnosti. Vo voľbách do Európskeho parlamentu (eurovoľbách) 2019 sa ...

V Trenčianskom kraji môžu voliči voliť v 644 volebných okrskoch
Na snímke volič vhadzuje hlasovací lístok do volebnej schránky počas volieb do Európskeho parlamentu 25. mája 2019

Česká herečka Eliška Balzerová má narodeniny
Na archívnej snímke herečka Eliška Balzerová.

Česi vo veľkom jedia prípravky pre kone, čakajú zázraky
Ilustračná snímka.