Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Macocha 57-58/120 [i] 10:40 Rivali nad priepasťou [i] 12:30 Jake a Tlsťoch IV. 1/24 [i] 13:25 Odložený prípad II. 9/23 [i] 14:15 Krok za krokom IV. 15-16/24 [i] 15:10 Alias III. 12/22 [i] 16:05 Bez stopy I. 15/23 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 3/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Normálna rodinka [i] 20:40 Ordinácia v ružovej záhrade II. (14.) [i] 21:50 Na streche [i] 22:40 SEDEM s r.o. [i] 23:35 Diabolská pasca [i] 01:35 Prvý pondelok 12-13/13 [i] 03:05 Bram a Alice 4/9 [i] 03:30 To je vražda, napísala VII. 18/22 [i] 04:25 Pohotovosť XI. 12/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Rubi 85/115 [i] 08:30 Náhrdelník 10/12 [i] 09:25 Krokodílie kroniky I. 7/13 [i] 09:55 Lovci hadov I. 7/13 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher:-Cena lásky [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 44/65 [i] 14:10 Hviezdna loď Galactica II. 14/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 2/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 137/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 138/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:00 Informácie pre tipujúcich [i] 21:05 SOS [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Rímska ríša 4/6 [i] 22:50 Vojna v zálive 1/2 [i] 00:30 McLeodove dcéry 14/22 [i] 01:15 Sila lásky II. 137/357 [i] 02:05 Sila lásky II. 138/357 [i] 02:50 Slovensko DNES [i] 03:05 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Krokodílie kroniky I. 8/13 [i] 04:25 Lovci hadov I. 8/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Motormagazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Qyx a Qyxová [i] 10:25 Čo nezmazal ani čas [i] 11:20 Zelená šanca [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Život na mori 19/26 [i] 13:40 Stopy dávnej minulosti [i] 14:10 Rozprávanie z Vajnor [i] 14:30 Osobnosti [i] 14:35 Umenie 08 [i] 15:05 Soirée z Mlynskej doliny [i] 15:45 Športové ozveny [i] 16:20 Hodina deťom - dokumenty [i] 16:25 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:55 Posvätné hory sveta 6/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Parazity 6/8 [i] 20:50 Test magazín [i] 21:00 Diagnóza 90 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Filmový klub - Stanley Kubrick [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:50 Test magazín [i] 23:55 Národnostný magazín [i] 00:25 Správy - Hírek [i] 00:30 Slovensko DNES [i] 00:45 Správy STV [i] 01:10 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 36 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 51 [i] 10:50 Matlock VI. 6 [i] 11:50 Komisárka 24 [i] 12:50 Život na zámku 24 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 SHARK 8 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 39 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 NOVINY PLUS a ŠPORT 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami 13 [i] 21:15 Panelák 40 [i] 22:00 De Facto [i] 23:00 Kriminálka San Francisco 1/13 [i] 23:55 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:25 Kriminálka San Francisco 1/13 [i] 03:00 Detektív Nash Bridges VI. [i] 03:50 Nové bývanie [i] 04:20 NOVINY 04:40 Skoro dokonalá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ: Znáte je dobře? [i] 09:15 Odhalené souvislosti [i] 09:30 Co nikdy nepochopím [i] 10:00 Útěk ze seriálu [i] 11:25 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery II 19/22 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje III 16/22 [i] 15:35 Simpsonovi XI 16/22 [i] 16:00 Věda je zábava III 7/26 [i] 16:25 Tykadlo [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Chalupa je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Lýkovec jedovatý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Bermudský trojúhelník [i] 20:55 Všechnopárty [i] 21:40 Co týden vzal [i] 22:10 Burianův den žen [i] 22:40 Uprostřed běhu [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Reportéři ČT [i] 00:10 Na cestě po Sacatepéquezu [i] 00:40 Taxík [i] 01:10 Mezi námi zvířaty [i] 01:35 McLeodovy dcery II 19/22 [i] 02:20 Styl [i] 02:40 Putování za písničkou 03:10 Divnopis - Prace 14/51 [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů 04:30 Zajímavosti z regionů
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Toulavá kamera [i] 05:50 Přírodní krásy Japonska: Tokijský záliv [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Kosmopolis [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Perleťovec maceškový [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Hřiště 7 [i] 14:10 Křeček v noční košili 1/6 [i] 15:00 Klub animovaného filmu [i] 15:55 Film o filmu Karamazovi [i] 16:10 Goya: Poprava 3. května 1808 4/17 [i] 17:00 Nepohodlní 7/13 [i] 17:20 Paměť stromů [i] 17:40 Malé velké hry a události [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Adult English Zone 8/26 [i] 19:30 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XI 16/22 [i] 20:00 Skauti v odboji [i] 20:30 Můj miláček ráže 6,65 [i] 22:15 aFokus [i] 22:20 Postřehy Karla Kyncla [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Kinobox [i] 23:40 Dokumentární klub: Po stopách Gándhího [i] 00:35 Kdo může za globální oteplování? [i] 01:35 Vybydlená planeta? [i] 02:35 Rudá hvězda nad Německem 1/3 [i] 03:20 Náš venkov [i] 03:40 Sváteční slovo kaplana Bohumila [i] 03:45 Cesty víry [i] 04:05 Křesťanský magazín [i] 04:20 Recitál Jakuba Nohy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 11 [i] 09:30 Doktor na Capri [i] 11:20 Ulice 162 [i] 12:05 To je vražda, napsala X 11 [i] 13:00 Lenssen & spol. [i] 13:50 Dva a půl chlapa II 5 [i] 14:20 Veronica Mars II 2 [i] 15:15 Smallville V 12 [i] 16:05 Odložené případy III 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Beze stopy V 23 [i] 18:30 Ulice 855, 856 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 27 [i] 21:20 Kriminálka Miami IV 9 [i] 22:10 112 [i] 22:50 Jako pavouk [i] 00:50 Mrtvá zóna III 7 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:55 Občanské judo [i] 03:25 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 164, 165 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo I 6 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? I 5 [i] 07:30 Powerpuff Girls IV 11 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Sabrina - mladá čarodějnice III 15 [i] 08:45 St. Tropez V 62 [i] 09:50 Poldové z přístavu III 20 [i] 10:50 Sedmé nebe III 7 [i] 11:45 Diagnóza vražda III 5 [i] 12:45 Odpadlík I 13 [i] 13:45 Closer I 6 [i] 14:40 Chirurgové 3 [i] 15:40 Closer I 7 [i] 16:40 Drzá Jordan I 6 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Velmi křehké vztahy II 65 [i] 21:20 Catwoman [i] 23:35 Nemocnice Chicago Hope IV 4 [i] 00:30 Sexy šance 01:10 Volejte Věštce 02:15 Diagnóza vražda III 5 [i] 03:00 Receptář prima nápadů [i] 03:55 Svět 2008 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Tenis [i] 09:15 Vzpírání [i] 10:45 Cyklistika [i] 11:45 Fotbal [i] 12:30 Tenis [i] 12:45 Snooker [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:30 Vzpírání [i] 17:30 Vzpírání [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Vzpírání [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Vzpírání [i] 22:00 Box [i] 00:00 Watts [i] 00:30 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Záchranná akce [i] 08:00 Záhadná žena: Hra [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 7 [i] 11:00 Toulavý anděl [i] 13:00 Námořní hlídka 8/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 7 [i] 15:00 Záhadná žena: Hra [i] 17:00 Námořní hlídka 8/13 [i] 18:00 Případy advokáta Kingdoma II 3/6 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma II 4/6 [i] 20:00 Médium III 2 [i] 21:00 Drzá Jordan V 2 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 2 [i] 23:00 Médium III 2 [i] 00:00 Drzá Jordan V 2 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 2 [i] 02:00 Záhadná žena: Vražda v lázních [i] 04:00 Záchranná akce [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Stezky v divočině 7/16 [i] 06:35 Stezky v divočině 8/16 [i] 07:05 Dobrodružné cestování Richarda Weise 14/41 [i] 07:35 Dobrodružné cestování Richarda Weise 15/41 [i] 08:05 Sobotní kuchyně 21/26 [i] 08:40 Sobotní kuchyně 22/26 [i] 09:15 Surrealistický labužník 19/36 [i] 09:45 Surrealistický labužník 20/36 [i] 10:15 Sousedé v divočině 4/4 [i] 11:25 Práce pro chlapa 11/12 [i] 11:55 Práce pro chlapa 12/12 [i] 12:30 Sobotní kuchyně 21/26 [i] 13:05 Sobotní kuchyně 22/26 [i] 13:40 Zaměřeno na… 2/6 [i] 14:50 Stezky v divočině 7/16 [i] 15:25 Stezky v divočině 8/16 [i] 15:55 Surrealistický labužník 19/36 [i] 16:25 Surrealistický labužník 20/36 [i] 16:55 Práce pro chlapa 11/12 [i] 17:30 Práce pro chlapa 12/12 [i] 18:05 Dobrodružné cestování Richarda Weise 14/41 [i] 18:35 Dobrodružné cestování Richarda Weise 15/41 [i] 19:05 Sousedé v divočině 4/4 [i] 20:15 Klima, počasí, katastrofy 3/5 [i] 20:50 Klima, počasí, katastrofy 4/5 [i] 21:25 Ze soudních spisů 13/32 [i] 22:00 Ze soudních spisů 14/32 [i] 22:35 Konvoje lodí Liberty 1/2 [i] 23:45 Rozhodující okamžiky historie 2/9 [i] 00:50 Pohromy století 18/29 [i] 01:55 Proč je to tak? 2/9 [i] 02:55 Konvoje lodí Liberty 1/2 [i] 03:55 Putování Maďarskem 3/10 [i] 04:25 Putování Maďarskem 4/10 [i] 04:55 Pohromy století 18/29 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Walk The Line [i] 08:20 Překonat sám tisíce mil [i] 10:10 Gang v útoku [i] 12:15 V jednom kole [i] 13:50 elita ze střídačky [i] 15:15 Lovecká sezóna [i] 16:40 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 18:15 Nejlepší obchodníci [i] 20:00 Vincentův svět III. : A co Bob? 11 [i] 20:30 Babel [i] 22:50 Zavolej mi! Vzestup a pád Heidi Fleissové [i] 00:10 Smrtící zóna [i] 01:50 Vincentův svět III. : A co Bob? 11 [i] 02:15 Babel [i] 04:35 Zavolej mi! Vzestup a pád Heidi Fleissové [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Naprosto osvětleno [i] 11:45 Maska zrcadla [i] 13:25 Tlustý Albert [i] 14:55 Felicity - příběh z války za nezávislost [i] 16:20 Zpověď americké nevěsty [i] 17:50 Roboti [i] 19:20 Chundelatý pes [i] 21:00 Alibi [i] 22:30 Hostel [i] 00:00 Lovespring International : Eric McCormak 2 [i] 00:20 Lovespring International : Nový přítel 3 [i] 00:45 Dějiny násilí [i] 02:20 Alibi [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

GOLD CUP: Jamajka porazila Mexiko, kouč Whitmore: Dávid skolil Goliáša
Jamajskí futbalisti postúpili do finále na druhých majstrovstvách Severnej a Strednej Ameriky a Karibiku za sebou. V noci na pondelok zdolali v semifinále Mexičanov 1:0 a odplatili ...

Cyklista Babič je bronzový v pretekoch s hromadným štartom
Na snímke Adrián Babič, archívne foto

Češka Plíšková je na čele rebríčka WTA, Cibulková je na 11. mieste
Češka Karolína Plíšková

Richard Zvolánek chce zdolať deväť tatranských štítov za 30 hodín
Na snímke panoráma Vysokých Tatier pri Poprade

Aktuálne správy

Ministri budú rokovať o zmenách v zdravotníctve aj novom šéfovi ÚRSO
Na archívnej snímke zľava podpredsedníčka vlády a ministerka spravodlivosti SR Lucia Žitňanská, podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini a predseda vlády SR Robert Fico Na snímke zľava podpredsedníčka ...

Teploty dnes poklesnú, oblakov pribudne
Ilustračná snímka

Dlhé šoférovanie a dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu
Pravidelné dlhé šoférovanie, a tiež pravidelné dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu. Vyplýva to z výsledkov výskumu britského vedeckého tímu, ktorý skúmal viac ako pol milióna ...

Výsluchom svedkov pokračuje pojednávanie v kauze vraždy majiteľa pohrebníctva
Výsluchom svedkov pokračuje v pondelok 24. júla na pracovisku Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici pojednávanie v prípade vraždy 65-ročného majiteľa pohrebníctva vo ...

Danko s Ficom sa dohodli na zvyšovaní platov učiteľov
Predseda NR SR a šéf SNS Andrej Danko sa v pondelok dohodol s premiérom a predsedom Smeru-SD Robertom Ficom na zvyšovaní platov učiteľov od septembra. Vláda by preto mala podľa ...

FOTO: Zvolen búra dom na Pribinovej ulici, kde žijú asociáli
Na snímke staticky nespôsobilý dom na bývanie na Pribinovej ulici číslo 15 vo Zvolene pred búraním. Zvolen, 24. júla 2017.

IAS: Zníženie financovania výskumu HIV môže ohroziť boj s vírusom
Prípadné zníženie finančných príspevkov USA na výskum HIV môže ohroziť boj s týmto vírusom. Prezidentka Medzinárodnej spoločnosti AIDS (IAS) Linda-Gail Bekkerová to ...

VIDEO: V trnavskom divadle menia javisko
Snímka z rekonštrukcie javiska v Divadle Jána Palárika v Trnave 24. júla 2017.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.