Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:40 Macocha 55-56/120 [i] 10:25 Krokodíl Dundee II [i] 12:25 "Byl jednou jeden polda II: Major Maisner opět zasahu [i] 13:50 Odložený prípad II. 8/23 [i] 14:45 Krok za krokom IV. 14/24 [i] 15:10 Alias III. 11/22 [i] 16:05 Bez stopy I. 14/23 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 2/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Susedia [i] 20:50 Aj múdry schybí [i] 22:10 Paľba [i] 22:40 112 [i] 23:20 Nezvestní v boji [i] 01:15 JAG - Vojenská generálna prokuratúra X. 1-2/22 [i] 02:45 Bram a Alice 2-3/9 [i] 03:25 To je vražda, napísala VII. 17/22 [i] 04:10 Pohotovosť XI. 11/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Rubi 84/115 [i] 08:30 Náhrdelník 9/12 [i] 09:30 Krokodílie kroniky I. 6/13 [i] 09:55 Lovci hadov I. 6/13 [i] 10:25 Kojak 3/8 [i] 11:10 Kojak 4/8 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 43/65 [i] 14:10 Hviezdna loď Galactica II. 13/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 1/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 135/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 136/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Rosamunde Pilcher:-Cena lásky [i] 21:40 Informácie pre tipujúcich [i] 21:50 Bratia a sestry 3/23 [i] 22:35 Klinika Grace 5/36 [i] 23:20 24 III.séria 7/24 [i] 00:05 Peniaze [i] 00:25 McLeodove dcéry 13 [i] 01:05 Sila lásky II. 135/357 [i] 01:55 Sila lásky II. 136/357 [i] 02:45 Slovensko DNES [i] 03:00 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Krokodílie kroniky I. 7/13 [i] 04:25 Lovci hadov I. 7/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Správy STV [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 06:50 Moja misia [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Elá hop [i] 10:20 Táraninky [i] 10:35 Pod vládou ženy aj na svitaní [i] 11:35 Mestá z hliny 1 [i] 12:35 Živá panoráma [i] 12:55 Poltón [i] 13:20 Osobnosti duchovného života [i] 13:50 Slovo [i] 13:55 Muchovci [i] 14:20 Odpískané [i] 15:15 Magazín ligy majstrov [i] 15:45 Motormagazín [i] 16:20 Hodina deťom - dokumenty [i] 16:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Športové ozveny [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:40 Správy - Hírek [i] 18:55 Život na mori 19/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Corgoň liga [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:35 Nočný filmový klub [i] 00:30 Anjeli strážni [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:25 Slovensko DNES [i] 01:40 Správy STV [i] 02:05 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 35 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 50 [i] 10:50 Matlock VI. 5 [i] 11:50 Komisárka 23 [i] 12:50 Život na zámku 23 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 2 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 38 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 NOVINY PLUS a ŠPORT 20:15 Kosti 6 [i] 21:15 Panelák 39 [i] 22:00 SHARK 8 [i] 23:00 Črepiny [i] 23:55 Kosti 6 [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:25 Črepiny [i] 03:10 Detektív Nash Bridges VI. [i] 03:55 Autosalón [i] 04:20 NOVINY PLUS a ŠPORT 04:40 Skoro dokonalá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 33/78 [i] 08:50 Zpívánky - Já ne, to ty 09:00 Tulák Macoun [i] 10:15 Souboj vojevůdců 2/13 [i] 11:00 Člověk a technika 13/13 [i] 11:25 Bob Frídl [i] 11:40 Neznalost neomlouvá aneb Mějme na paměti památky [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery II 18/22 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje III 15/22 [i] 15:35 Simpsonovi XI 15/22 [i] 16:00 Věříš si? [i] 16:25 Záhady Toma Wizarda [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Kluci v akci [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Perleťovec maceškový [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dobrá čtvrť II 14/22 [i] 21:00 Na cestě po Sacatepéquezu [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 V zajetí železné opony 13/41 [i] 22:25 Sherlock Holmes [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Politické spektrum [i] 00:45 168 hodin [i] 01:15 O smržických ženách, a nejenom o nich [i] 01:30 Řím * 10/12 [i] 02:20 McLeodovy dcery II 18/22 [i] 03:05 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech 04:25 Týden v regionech
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Knižní svět [i] 05:30 Auto Moto Revue [i] 05:55 Kalendárium [i] 06:10 Správy STV 06:30 POKR [i] 07:00 Kultura.cz [i] 07:20 Kde peníze pomáhají [i] 07:30 Čétéčko [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Televizní klub neslyšících [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Timoj trojlaločný [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ - Znáte je dobře? [i] 13:00 Odhalené souvislosti [i] 13:15 That´s me 3/6 [i] 13:30 Malý nosáček [i] 14:50 Kde peníze pomáhají [i] 14:55 Zkáza Benátek [i] 15:15 Bydlení budoucnosti [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 STUDIO FOTBAL [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XI 15/22 [i] 20:00 Rudá hvězda nad Německem 1/3 [i] 20:45 Neznámí hrdinové [i] 21:15 Mrtví jako já 10/14 [i] 22:00 Občanská hnutí: Evropa za mír 7/9 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Notes [i] 23:55 Fokus ČT24 [i] 00:20 Soumrak bohů [i] 02:50 Čtenářský deník... Emil Hakl: O rodičích a dětech [i] 03:05 Po hladině: Čich [i] 03:25 Máte slovo [i] 04:10 Československý filmový týdeník 672/2379 [i] 04:20 Občanská hnutí: Evropa za mír 7/9 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 10 [i] 09:30 Bitva o Planetu opic [i] 11:15 Ulice 161 [i] 12:00 To je vražda, napsala X 10 [i] 12:55 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa II 4 [i] 14:15 Veronica Mars II 1 [i] 15:10 Smallville V 11 [i] 16:00 Odložené případy III 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Beze stopy V 22 [i] 18:30 Ulice 853, 854 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Místo v životě 2 16 [i] 21:15 Víkend [i] 21:55 Dr. House III 19 [i] 22:50 Holky to chtěj taky [i] 00:30 Poldové z Rosenheimu 9 [i] 01:15 Novashopping 01:45 Áčko [i] 02:30 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:15 Jak se staví sen [i] 06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo I 5 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? I 4 [i] 07:30 Powerpuff Girls IV 10 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Sabrina - mladá čarodějnice III 14 [i] 08:45 St. Tropez V 61 [i] 09:50 Poldové z přístavu III 19 [i] 10:50 Sedmé nebe III 6 [i] 11:45 Diagnóza vražda III 4 [i] 12:45 Odpadlík I 12 [i] 13:45 Closer I 5 [i] 14:40 Chirurgové 2 [i] 15:40 Closer I 6 [i] 16:40 Drzá Jordan I 5 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Ošklivka Katka 13 [i] 21:20 Zoufalé manželky III 7 [i] 22:20 Muži na stromech I 15 [i] 23:15 Specialisté na vraždy [i] 01:05 Nemocnice Chicago Hope IV 3 [i] 01:55 Sexy šance 02:35 Volejte Věštce 03:40 Diagnóza vražda III 4 [i] 04:30 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Basketbal [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Motorismus [i] 10:15 Maratón [i] 11:15 Plavání [i] 13:00 Snooker [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Plavání [i] 17:15 Tenis [i] 17:30 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Watts [i] 19:00 Viking [i] 20:00 Vzpírání [i] 21:30 Bojové sporty [i] 00:00 Fotbal [i] 00:45 Vzpírání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Záchranná služba [i] 08:00 Náš dům [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 6 [i] 11:00 Nesplněné sliby [i] 13:00 Námořní hlídka 7/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 6 [i] 15:00 Náš dům [i] 17:00 Námořní hlídka 7/13 [i] 18:00 Podivné dítě [i] 20:00 Médium III 1 [i] 21:00 Drzá Jordan V 1 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 1 [i] 23:00 Médium III 1 [i] 00:00 Drzá Jordan V 1 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 1 [i] 02:00 Podivné dítě [i] 04:00 Záchranná služba [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Dobrodružné cestování Richarda Weise 22/41 [i] 05:30 Dobrodružné cestování Richarda Weise 23/41 [i] 06:00 Stezky v divočině 5/16 [i] 06:35 Stezky v divočině 6/16 [i] 07:10 Dobrodružné cestování Richarda Weise 11/41 [i] 07:40 Dobrodružné cestování Richarda Weise 12/41 [i] 08:10 Sobotní kuchyně 19/26 [i] 08:40 Sobotní kuchyně 20/26 [i] 09:15 Surrealistický labužník 17/36 [i] 09:45 Surrealistický labužník 18/36 [i] 10:15 Sousedé v divočině 3/4 [i] 11:25 Práce pro chlapa 9/12 [i] 11:55 Práce pro chlapa 10/12 [i] 12:25 Sobotní kuchyně 19/26 [i] 13:00 Sobotní kuchyně 20/26 [i] 13:35 Zaměřeno na… 1/6 [i] 14:45 Stezky v divočině 5/16 [i] 15:20 Stezky v divočině 6/16 [i] 15:55 Surrealistický labužník 17/36 [i] 16:25 Surrealistický labužník 18/36 [i] 16:55 Práce pro chlapa 9/12 [i] 17:30 Práce pro chlapa 10/12 [i] 18:05 Dobrodružné cestování Richarda Weise 11/41 [i] 18:35 Dobrodružné cestování Richarda Weise 12/41 [i] 19:05 Sousedé v divočině 3/4 [i] 20:15 Klima, počasí, katastrofy 1/5 [i] 20:50 Klima, počasí, katastrofy 2/5 [i] 21:25 Ze soudních spisů 11/32 [i] 21:55 Ze soudních spisů 12/32 [i] 22:30 Křižníky císaře Viléma 2/2 [i] 23:40 Rozhodující okamžiky historie 1/9 [i] 00:45 Pohromy století 17/29 [i] 01:50 Proč je to tak? 1/9 [i] 02:50 Jeden jako druhý 11/12 [i] 03:20 Jeden jako druhý 12/12 [i] 03:50 Putování Maďarskem 1/10 [i] 04:20 Putování Maďarskem 2/10 [i] 04:50 Pohromy století 17/29 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Hádej kdo? [i] 07:45 Film o filmu: O rodičích a dětech 1 [i] 08:05 Obsluhoval jsem anglického krále [i] 10:00 Pitva mimozemšťana [i] 11:35 Cinema, Cinema, Cinema 16 [i] 12:00 DOA: Na život a na smrt [i] 13:25 Překonat sám tisíce mil [i] 15:10 Walk The Line [i] 17:25 Gang v útoku [i] 19:30 Před kamerou 16 [i] 20:00 Dvanáct do tuctu 2 [i] 21:35 Pravidla lži [i] 23:35 Ultraviolet [i] 01:00 Dvanáct do tuctu 2 [i] 02:30 Pravidla lži [i] 04:30 Ultraviolet [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Ráj řízků [i] 11:25 Superman se vrací [i] 13:55 Poseidon [i] 15:30 Naprosto osvětleno [i] 17:15 Cinema, Cinema, Cinema 16 [i] 17:45 Maska zrcadla [i] 19:25 Tlustý Albert [i] 21:00 Scary Movie 4 [i] 22:25 Sépie a velryba [i] 23:45 Můj bratranec Vinny [i] 01:40 Cinema, Cinema, Cinema 16 [i] 02:10 Cizinec [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Nemecko a Poľsko na MS v Rusku s prehrou, z úspechov sa tešia Francúzi, Dáni či Srbi
Predstavitelia Európy, so 14 národnými tímami s najpočetnejším zastúpením na XXI. majstrovstvách sveta vo futbale v Rusku, si v prvých vystúpeniach v základných skupinách pripísali dovedna osem ...

Futbalista Diop mieri do West Hamu, stane sa najdrahším hráčom
Ilustračná snímka.

WNBA: Washington zdolal Chicago
Kristi Toliverová, archívna snímka.

Trojgóloví Ronaldo a Čeryšev na čele poradia strelcov na MS 2018
Na snímke hráč Ruska Denis Čeryšev.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu nás potrápia znova, nezabudnite piť dostatok tekutín
Ilustračná snímka.

Mottom predsedníctva SR vo V4 bude Dynamický Vyšehrad pre Európu
Program nadchádzajúceho piateho predsedníctva Slovenska vo Vyšehradskej skupine bude postavený na troch prioritách - silnej Európe, bezpečnom prostredí a ...

Na Slovensku prídu americkí vojaci, ich pôsobenie bude trvať 18 mesiacov
Na územie Slovenskej republiky pricestuje jednotka amerických vojakov, ktorí budú plniť úlohy výcviku a poradenstva v rámci spolupráce Ozbrojených síl ...

TASR ponúkne spravodajstvo zo summitu V4 + Rakúsko v Budapešti
Ilustračná snímka.

Slovenská katolícka charita pripravila kampaň: Bojuje proti extrémizmu
Deti sýrskych migrantv sa hrajú s balónmi, archívna snímka.

Požiarnici v Trnavskom kraji sa potrápili: Hasili slamu aj auto
Ilustračná snímka.

Slovenský režisér Dušan Rapoš má 65 rokov
Režisér, scenárista, hudobný skladateľ a producent Dušan Rapoš sa narodil 20. júna 1953 v Moravanoch na východnom Slovensku. V stredu má 65 rokov.

Pred 170 rokmi sa narodil český sochár Josef Václav Myslbek
Autorom sochy v Košiciach je slávny český umelec Josef Václav Myslbek. Jej obdoba v nadživotnej veľkosti so sv. Václavom v sedle zdobí pražské Václavske námestie.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.