Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 DNES 06:00 Neporaziteľné sestry IV. 3/13 [i] 06:25 W.I.T.C.H - Čarodejnice II. 26/26 [i] 06:50 Káčer Dodgers I. 5/13 [i] 07:15 Alf IV. 9-10/24 [i] 08:10 Olsen Twins: Gólová výmena [i] 09:45 Priatelia VII. 12-13/24 [i] 10:35 Mr. Bean v izbe č. 426 [i] 11:05 Klamár, klamár [i] 12:45 Elán je Elán [i] 15:20 Juwanna vie hrať [i] 17:05 Škaredá Betty II. [i] 18:00 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Čo to dievča chce? [i] 22:15 Crank: Zastaň a neprežiješ! [i] 23:55 Krvavý kšeft [i] 01:55 Americký kickboxer [i] 03:30 Za svetlami Blackpoolu [i] 04:55 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Paláce Európy 14 [i] 06:05 Veselá farma 23/40 [i] 06:10 Bol raz jeden život 9/26 [i] 06:40 Všetky psy idú do neba II. 17 [i] 07:00 Gumkáči 9/52 [i] 07:25 Stratený svet 14/26 [i] 07:50 Sršne v úli 7/7 [i] 08:20 Si v obraze? [i] 08:50 Superchyty [i] 09:25 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:50 Tajomstvá Palm Springs 6/8 [i] 10:35 Večne nespokojní II. 4/28 [i] 11:25 Hlboká džungľa 1/3 [i] 12:25 Motormagazín [i] 12:50 Postav dom, zasaď strom [i] 13:20 High School Musical 2 [i] 15:05 Začnem od seba 3/4 [i] 16:55 Montanovci 3/3 [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:30 Peniaze [i] 18:50 SOS [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:10 Informácie pre tipujúcich [i] 21:15 Štastný príbeh [i] 22:50 Skrytá posadnutosť [i] 00:25 Ľudový súd [i] 02:00 Takí sme boli [i] 03:00 Správy STV [i] 03:20 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 03:55 Postav dom, zasaď strom [i] 04:20 Zmenáreň [i] 04:45 Extra [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:05 Slovensko DNES [i] 06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:50 Tanker Prestige 1 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Reflets I. 26/26 [i] 08:35 Vice-Versa 26/26 [i] 09:00 Pa a Pi [i] 09:10 Gombička [i] 09:35 Osobnosti [i] 09:40 Bojový plán 5/13 [i] 10:30 Polícia [i] 10:40 TKN [i] 11:10 Život vtákov 10/10 [i] 12:00 Poltón [i] 12:25 Farmárska revue [i] 12:40 Kapura [i] 13:20 Smer Peking 7 [i] 13:50 Davis Cup [i] 18:10 Rudolf Geri [i] 18:35 Zábavný televízny archív 1996 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Svet záhad [i] 21:00 Anjeli strážni [i] 21:30 Kino na Dvojke [i] 23:15 City Folk 7/13 [i] 23:45 BJD 2006 [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 00:55 Motormagazín [i] 01:20 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Detektív Nash Bridges VI. [i] 06:20 KRIMI NOVINY 06:45 Spider-Man bez hraníc [i] 07:40 Strážcovia vesmíru V. [i] 08:00 Malí rytieri [i] 08:35 Cyborg 009 [i] 09:00 Pasca na turistov [i] 10:50 Cesta okolo sveta za 80 dní [i] 17:15 Vlak do Texasu [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 ŠPORT 20:15 Akčný balík: Malý unavený Joe [i] 22:40 Akčný balík: Dvaja machri medzi nebom a peklom [i] 00:35 Nočné kino: Hollywoodske slečinky [i] 02:10 Vrah sa vracia [i] 03:40 Lebkáči: Temná budúcnosť [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma [i] 05:55 Nenechte si ujít [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Pohádky stříbrného carství [i] 06:15 Mumínci 2/26 [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 32/78 [i] 07:00 Seržant Proužek 4/26 [i] 07:10 Včelka Mája [i] 07:35 Garfield a přátelé II 1/26 [i] 08:00 Můj mazlíček [i] 08:15 Teď vedou babička s dědou [i] 08:25 Malý nosáček [i] 09:45 Případy detektiva Packala [i] 10:10 Nenechte si ujít [i] 10:15 Na ptáky jsme krátký [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Cesta k vítězství 6/23 [i] 13:20 Tajemství divočiny 9/13 [i] 13:50 Mezi námi zvířaty [i] 14:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 14:45 Okouzlení VIII 22/54 [i] 15:40 Film o filmu: Chuť lásky [i] 15:50 Princ William [i] 17:20 Naslepo [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Nenechte si ujít [i] 18:10 Tajemství proutěného košíku 10/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Souboj hitů [i] 21:20 Smrtonosná past [i] 23:25 Nenechte si ujít [i] 23:30 Zprávy 23:35 Branky, body, vteřiny 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Sex Traffic 2/2 [i] 01:15 Poe a vražda krásné dívky 2/2 [i] 02:20 13. komnata Martina Dejdara [i] 02:45 Pošta pro tebe [i] 03:40 Sólo pro... Ivana Hlase [i] 04:25 Hudební studio M - Romance, písně, ohlasy [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 05:05 Nepohodlní 6/13 [i] 05:25 Putování Lucemburskem [i] 05:55 Po stopách [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Planeta Země: Hlubiny oceánu 11/11 [i] 09:20 Folklorika [i] 09:45 Náš venkov [i] 10:05 Putování za písničkou [i] 10:35 Knižní svět [i] 11:05 Čtenářský deník... Emil Hakl: O rodičích a dětech [i] 11:25 Simpsonovi XI 14/22 [i] 11:45 Nenechte si ujít [i] 11:55 Davis Cup 2008 [i] 15:05 Počesku [i] 15:15 Bydlení budoucnosti [i] 16:05 Kamera na cestách: Výprava do mořských hlubin [i] 17:00 O češtině [i] 17:15 Buly [i] 20:00 Ten třetí [i] 21:40 Elina Garanča, hvězda bez manýr [i] 22:05 Třistatřicettři [i] 23:00 Noc s Andělem [i] 00:30 Velká noční hudba I. [i] 01:25 Simpsonovi XI 14/22 [i] 01:45 Velká noční hudba II. [i] 04:00 Na plný pecky [i] 04:40 Grotesky [i] 04:45 Malá ranní hudba [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Zázraky přírody [i] 05:55 Pan Magoo a animovaný svět 42 [i] 06:20 W.I.T.C.H. 9 [i] 06:45 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 07:40 Kalifornské léto 9 [i] 08:35 Eso [i] 09:45 Střihoruký Edward [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Přednosta stanice [i] 14:25 Vertical Limit [i] 16:55 Hogo Fogo Homolka [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 TýTý 2007 [i] 22:15 Obávaný bojovník [i] 00:15 Trosečníci [i] 01:45 Novashopping 02:20 Volejte Novu [i] 02:45 Áčko [i] 04:00 Ženatý se závazky 161 [i] 04:20 Novashopping 04:40 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Malá mořská víla 23 [i] 06:35 Taz-mania II 1 [i] 07:00 Co nového Scooby Doo? I 2 [i] 07:20 Winx Club 21 [i] 07:45 Sylvester a Tweety [i] 08:00 Sylvester a Tweety [i] 08:15 Fresh Prince I 2 [i] 08:50 Autosalon [i] 09:45 M*A*S*H 159 [i] 10:15 Wolffův revír I 2 [i] 11:20 Hercule Poirot III 1 [i] 12:35 Helicops I 1 [i] 13:40 Na rybách [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Reading FC - Fulham FC [i] 18:15 Komisař Rex I 10 [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Přístav naděje [i] 22:30 Big Lebowski [i] 00:50 Pomsta šprtů II - Šprti v ráji [i] 02:30 Sexy šance 03:10 Volejte Věštce 04:15 Horečka I 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Basketbal [i] 08:45 Fotbal [i] 10:00 Plavání [i] 12:15 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 14:00 Motorismus [i] 17:00 Plavání [i] 17:15 Olympiáda [i] 17:30 Plavání [i] 19:30 Jezdectví [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:30 Curling [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 08:00 Volby srdce 1/2 [i] 10:00 Sněhová královna [i] 12:00 Volby srdce 1/2 [i] 14:00 Sněhová královna [i] 16:00 Strom splněných přání [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru: Hlasy ze záhrobí [i] 20:00 Naivní důvěra [i] 22:00 Loučení se svobodou [i] 00:00 Kouzlo obyčejného života [i] 02:00 Madam Mayflower [i] 04:00 Legenda Sleepy Hollow [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Anatomie přírodní katastrofy 1/3 [i] 07:05 Anatomie přírodní katastrofy 2/3 [i] 08:10 Anatomie přírodní katastrofy 3/3 [i] 09:15 Hvězdné hodiny 20. století 4/6 [i] 10:20 Hvězdné hodiny 20. století 5/6 [i] 11:25 Hvězdné hodiny 20. století 6/6 [i] 12:30 V cizí kuchyni 1/26 [i] 13:00 V cizí kuchyni 2/26 [i] 13:30 Vítejte na svatební hostině 14/26 [i] 14:00 Vítejte na svatební hostině 15/26 [i] 14:30 Tučňák popleta [i] 15:40 Poklady říše zvířat 5/6 [i] 16:15 Poklady říše zvířat 6/6 [i] 16:50 Skryté možnosti 15/26 [i] 17:20 Skryté možnosti 16/26 [i] 17:50 Nigella vaří narychlo 7/13 [i] 18:30 Nigella vaří narychlo 8/13 [i] 19:10 Vzušující nebezpečí 1/3 [i] 20:20 Co nám prospívá 28/37 [i] 21:25 Velikáni fotografie 6/6 [i] 22:40 Churchillův válečný kabinet [i] 23:45 Lidské tělo v šoku [i] 00:50 Každodenní život v Indii 11/12 [i] 01:50 Každodenní život v Indii 12/12 [i] 02:50 Rádžasthán - barvité dědictví [i] 03:50 Tajemství šifer 1/5 [i] 04:20 Tajemství šifer 2/5 [i] 04:50 Nigella vaří narychlo 7/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Stormbreaker [i] 07:35 Sexy botky [i] 09:20 Úpis [i] 11:00 Deník [i] 12:30 Záchranáři [i] 14:45 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 16:20 Nový svět [i] 18:30 Vánoce bez Santy [i] 20:00 Síly temna [i] 21:35 Bokovka [i] 23:40 Království nebeské [i] 02:00 Já-tě-vidím.com [i] 03:35 Jak řeknete, šéfe [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Cinema, Cinema, Cinema 16 [i] 08:25 Univerzální uklízečka [i] 10:05 Melinda a Melinda [i] 11:40 Před kamerou 15 [i] 12:10 Chundelatý pes [i] 13:45 Zaina [i] 15:25 Producenti [i] 17:35 V nebi [i] 19:15 Univerzální uklízečka [i] 21:00 Kiss Kiss Bang Bang [i] 22:40 Hra na schovávanou [i] 00:20 Vražda na Presidiu [i] 01:45 Tygrova brigáda [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.