TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Macocha 53-54/120 [i] 10:15 Columbo: Columbo má rád nočný život [i] 11:50 Klub vyvolených [i] 13:55 Odložený prípad II. 7/23 [i] 14:45 Krok za krokom IV. 13/24 [i] 15:15 Alias III. 10/22 [i] 16:05 Bez stopy I. 13/23 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 1/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie 19:50 Športové noviny 20:00 Susedia [i] 20:45 Mesto tieňov [i] 22:05 Rukojemníčka [i] 23:55 Americký kickboxer [i] 01:40 Rukojemníčka [i] 03:10 To je vražda, napísala VII. 16/22 [i] 04:00 112 [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY 04:55 Pohotovosť XI. 10/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Tiene hriechu 118 [i] 08:35 Náhrdelník 8/12 [i] 09:30 Krokodílie kroniky I. 5/13 [i] 09:50 Lovci hadov I. 5/13 [i] 10:20 Nespútaná divočina [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 42/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica II. 12/20 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 133/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 134/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:15 Informácie pre tipujúcich [i] 21:20 V smrteľnom ohrození [i] 22:50 Vesmírna hrozba [i] 00:20 McLeodove dcéry 12/22 [i] 01:05 Sila lásky II. 133/357 [i] 01:55 Sila lásky II. 134/357 [i] 02:45 Slovensko DNES [i] 03:00 Správy STV [i] 03:25 Udalosti ČT [i] 03:50 Reportéri [i] 04:15 Radosť zo života [i] 04:45 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:20 Slovensko DNES [i] 06:35 Správy - Hírek [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Gombička [i] 10:30 Naša cesta k slobode - 20. výročie sviečkovej manifestácie [i] 11:00 Regionálny denník [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Hodina deťom - dokumenty [i] 12:25 Polícia [i] 12:45 Davis Cup [i] 14:40 Kultúrne pamiatky Slovenska [i] 18:10 Tempo [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:55 (Ne)celebrity [i] 19:00 Televíkend [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Bojový plán 5/13 [i] 20:55 Peniaze [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Eurokino [i] 23:25 Príbeh černošskej populárnej hudby 4/6 [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy - Hírek [i] 00:45 Slovensko DNES [i] 01:00 Správy STV [i] 01:25 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Dr. Stefan Frank [i] 06:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 34 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 49 [i] 10:50 Matlock VI. 4 [i] 11:50 Komisárka 22 [i] 12:50 Život na zámku 22 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami 12 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 37 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 NOVINY PLUS a ŠPORT 20:15 LYRICS - Vyspievaj si milión! [i] 21:15 Panelák 38 [i] 22:00 Veľký televízny príbeh: Nebezpečné hry [i] 00:20 Nočné kino: Odplata [i] 02:00 KRIMI NOVINY 02:30 Skutočný príbeh: Splnený sen [i] 04:00 Klamné zdanie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Malíř Vladimír Svobodník [i] 09:10 Televizní taneční [i] 09:25 Lístky vytržené z památníku - Stardust [i] 10:25 Dechovka [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery II 17/22 [i] 14:50 Simpsonovi XI 13/22 [i] 15:15 Garfield a přátelé II 1/26 [i] 15:40 Let 29 24/30 [i] 16:00 Sezamová angličtina 48/52 [i] 16:15 Ferda II 9/26 [i] 16:40 Bludiště [i] 17:10 Nenechte si ujít [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Případ pro ombudsmana [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Bydlení je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Timoj trojlaločný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města 10/46 [i] 20:55 13. komnata Martina Dejdara [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:10 Řím 10/12 [i] 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Losování Euromiliony 23:15 Vyvolený [i] 01:05 Divnopis - Kokory 13/51 [i] 01:10 Všechnopárty [i] 01:55 Psí život [i] 02:20 McLeodovy dcery II 17/22 [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Po stopách hvězd [i] 03:55 Jistě, pane premiére 7/16 [i] 04:25 Dokoláč [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 Komunikace je hra 6/13 [i] 05:35 Medicína pro 21. století [i] 05:50 Videoatlas naší přírody [i] 06:00 Kde peníze pomáhají [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 AZ-kvíz [i] 08:55 Živé srdce Evropy: Kos horský [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 10:55 Davis Cup 2008 [i] 17:00 Kus dřeva ze stromu 12/13 [i] 17:15 Muzeum žehliček [i] 17:25 Přidej se [i] 17:40 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Košice, 2006 [i] 19:00 Zprávy ve znakové řeči 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XI 13/22 [i] 20:00 Planeta Země: Hlubiny oceánu 11/11 [i] 20:50 Jistě, pane premiére 7/16 [i] 21:25 Bobby McFerrin a překvapení [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Ajťáci 1/6 [i] 23:40 Užaslý Petr Brukner uvádí [i] 00:35 Dokoláč [i] 01:05 BLUES & Mike Figgis [i] 02:35 Domov [i] 03:35 Ta naše povaha česká [i] 04:00 Kus dřeva ze stromu 12/13 [i] 04:20 Muzeum žehliček [i] 04:30 Café X [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 9 [i] 09:30 Napravitelné chyby 1/2 [i] 11:35 Ulice 160 [i] 12:25 To je vražda, napsala X 9 [i] 13:20 Lenssen & spol. [i] 13:50 Dva a půl chlapa II 3 [i] 14:15 Veronica Mars 22 [i] 15:10 Smallville V 10 [i] 16:05 Odložené případy III 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Beze stopy V 21 [i] 18:25 Ulice 851, 852 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Příběhy obyčejného šílenství [i] 22:20 Přímý zásah [i] 00:10 Ricochet [i] 01:55 Mrtvá zóna III 5 [i] 02:40 Novashopping 03:50 Ženatý se závazky 160 [i] 04:10 Novashopping 04:30 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo I 4 [i] 07:05 Co nového Scooby Doo? I 1 [i] 07:30 Powerpuff Girls IV 9 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Sabrina - mladá čarodějnice III 13 [i] 08:45 St. Tropez V 60 [i] 09:50 Poldové z přístavu III 18 [i] 10:50 Sedmé nebe III 5 [i] 11:45 Diagnóza vražda III 3 [i] 12:45 Odpadlík I 11 [i] 13:45 Closer I 4 [i] 14:40 Chirurgové 1 [i] 15:40 Closer I 5 [i] 16:40 Drzá Jordan I 4 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:50 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Demolition Man [i] 23:45 Živý terč [i] 01:50 Sexy šance 02:30 Volejte Věštce 03:35 Diagnóza vražda III 3 [i] 04:20 Titáni 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Basketbal [i] 09:00 Curling [i] 10:30 Plavání [i] 11:00 Plavání [i] 13:15 Fotbal [i] 14:15 Motorismus [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Plavání [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Plavání [i] 19:00 Tenis [i] 20:45 Plavání [i] 22:30 Timbersports [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Opuštěný kaňon [i] 08:00 Christyin návrat [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 5 [i] 11:00 Záchranná akce [i] 13:00 Námořní hlídka 6/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 5 [i] 15:00 Christyin návrat [i] 17:00 Námořní hlídka 6/13 [i] 18:00 Záhadná žena: Hra [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru IX 4 [i] 22:00 Naivní důvěra [i] 00:00 Ve tři ráno [i] 02:00 Záhadná žena: Hra [i] 04:00 Opuštěný kaňon [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Stezky v divočině 3/16 [i] 06:35 Stezky v divočině 4/16 [i] 07:05 Dobrodružné cestování Richarda Weise 9/41 [i] 07:35 Dobrodružné cestování Richarda Weise 10/41 [i] 08:05 Sobotní kuchyně 17/26 [i] 08:40 Sobotní kuchyně 18/26 [i] 09:15 Surrealistický labužník 15/36 [i] 09:45 Surrealistický labužník 16/36 [i] 10:15 Sousedé v divočině 2/4 [i] 11:25 Práce pro chlapa 7/12 [i] 11:55 Práce pro chlapa 8/12 [i] 12:25 Sobotní kuchyně 17/26 [i] 13:00 Sobotní kuchyně 18/26 [i] 13:35 Drožkáři 3/10 [i] 14:10 Drožkáři 4/10 [i] 14:45 Stezky v divočině 3/16 [i] 15:20 Stezky v divočině 4/16 [i] 15:50 Surrealistický labužník 15/36 [i] 16:20 Surrealistický labužník 16/36 [i] 16:55 Práce pro chlapa 7/12 [i] 17:30 Práce pro chlapa 8/12 [i] 18:05 Dobrodružné cestování Richarda Weise 9/41 [i] 18:35 Dobrodružné cestování Richarda Weise 10/41 [i] 19:05 Sousedé v divočině 2/4 [i] 20:15 Odkud přicházíme 2/6 [i] 21:20 Ze soudních spisů 9/32 [i] 21:55 Ze soudních spisů 10/32 [i] 22:30 Křižníky císaře Viléma 1/2 [i] 23:40 Vertikální hranice [i] 00:50 Pohromy století 16/29 [i] 01:50 Svádění je umění - Proč je to tak? [i] 02:50 Jeden jako druhý 9/12 [i] 03:20 Jeden jako druhý 10/12 [i] 03:50 Tradiční maďarské potraviny 5/6 [i] 04:25 Tradiční maďarské potraviny 6/6 [i] 04:55 Pohromy století 16/29 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 15 [i] 06:00 Velká rodinná sešlost [i] 07:30 Amazonky [i] 09:15 Účastníci kongresu [i] 11:00 Bláznivá olympiáda [i] 12:35 Tančím, abych žil [i] 14:30 elita ze střídačky [i] 15:55 Déja Vu [i] 18:00 Finty Dicka a Jane [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 16 [i] 20:00 Bohémové [i] 22:10 Nepřemožitelný [i] 23:50 Bestiář [i] 01:40 8MM 2 [i] 03:25 Scény z partnerského života [i] 04:55 V 2007 concert [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Divočina [i] 11:20 Paní Palfreyová [i] 13:05 Cinema, Cinema, Cinema 15 [i] 13:30 Krok správným směrem [i] 15:10 Před kamerou 15 [i] 15:40 Laura a její hvězdička [i] 17:00 Barcelona [i] 18:40 Starý lišák [i] 20:20 Důkaz [i] 22:00 Dějiny násilí [i] 23:35 Pikantní salsa [i] 01:15 Bílí muži neumějí skákat [i] 03:10 The BAFTA Film Awards [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Lajovič sa stal víťazom turnaja ATP v Umagu
Srbský tenista Dušan Lajovič

Zomrel trojnásobný grandslamový deblový šampión McNamara
Peter McNamara, archívna snímka.

MS v plávaní: Hájková obsadila na 100 m znak 41. priečku
Na archívnej snímke Karolína Hájková.

Žreb 3. predkola Európskej ligy určí súperov pre Slovan Bratislava a ďalšie dva slovenské tímy
Tri slovenské futbalové kluby spoznajú v pondelok potenciálnych súperov v treťom predkole Európskej ligy (EL) 2019/20. Žreb sa uskutoční tradične v sídle Európskej futbalovej únie (UEFA) vo švajčiarskom ...

Aktuálne správy

Na Magdalénu slnko pobozká krajinu slovenskú, krajinu milú
Ilustračná snímka.

Cséfalvayová zvažuje všetky možné alternatívy svojej budúcnosti v politike, ale má jasné zásady
Poslankyňa Národnej rady SR Katarína Cséfalvayová (Most-Híd) v súčasnosti zvažuje všetky možné alternatívy svojej politickej budúcnosti. Uviedla to pre agentúru SITA s tým, že sa zamýšľa nad otázkou, ...

Prešovský kraj v prvom štvrťroku navštívilo takmer 230.000 turistov
Ilustračná snímka.

Počet sobášov v Prešovskom kraji klesol, ženísi aj nevesty vstupujú do manželstva čoraz starší
Počet sobášov a rozvodov v Prešovskom kraji v minulom roku klesol. Na sto sobášov pripadlo v kraji 20 rozvodov, čo je najmenej v rámci všetkých krajov Slovenskej republiky. Vek sobášiacich sa ...

Skrátené rokovanie by sa malo podľa odborníkov využívať len výnimočne
...

Vynálezca chce opäť šokovať svet, na netradičnom vynáleze sa pokúsi preletieť Lamanšský prieliv
BRATISLAVA 22. júla (SITA) - Francúzsky vynálezca a dobrodruh Franky Zapata, ktorý minulý týždeň šokoval celý svet, keď počas vojenskej prehliadky na parížskom bulvári Champs-Elysées lietal veľkou ...

Princ George oslavuje šieste narodeniny
Britský princ George, archívna snímka.

Video: Galérii vo Florencii vrátili maľbu, ktorú ukradol nacistický vojak pre svoju manželku
Nemecko vrátilo galérii v talianskej Florencii obraz holandského zátišia, ktorý ukradol ustupujúci nacistický vojak ako darček pre svoju manželku. Na odhalení majstrovského diela Váza s kvetmi ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.