Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Macocha 51-52/120 [i] 10:15 Inga Lindströmová: Víkend v Söderholme [i] 12:00 Elixír lásky č. 9 [i] 13:50 Odložený prípad II. 6/23 [i] 14:45 Krok za krokom IV. 12/24 [i] 15:15 Alias III. 9/22 [i] 16:05 Bez stopy I. 12/23 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 18/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie 19:50 Športové noviny 20:00 Priateľky [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (13.) [i] 21:45 OOOPS! [i] 22:30 Osudný flirt [i] 00:10 Vášeň Darklyho Noona [i] 02:00 Epitaf I. 7/13 [i] 02:50 Bram a Alice 1/9 [i] 03:10 To je vražda, napísala VII. 15/22 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XI. 9/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Tiene hriechu 117 [i] 08:35 Náhrdelník 7/12 [i] 09:25 Krokodílie kroniky I. 4/13 [i] 09:50 Lovci hadov I. 4/13 [i] 10:20 Boj tigrov 2/2 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 41/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica II. 11/20 [i] 15:00 Safari za kuchyňou 11/11 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 131/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 132/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Deti to vedia najlepšie [i] 21:05 Informácie pre tipujúcich [i] 21:10 SOS [i] 21:45 Radosť zo života [i] 22:15 Sonar [i] 23:10 Sudca a telesný strážca 2/2 [i] 00:50 McLeodove dcéry III. 11/22 [i] 01:35 Sila lásky II. 131/357 [i] 02:25 Sila lásky II. 132/357 [i] 03:15 Slovensko DNES [i] 03:30 Správy STV [i] 03:55 Góly body sekundy [i] 04:00 Krokodílie kroniky I. 5/13 [i] 04:25 Lovci hadov I. 5/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy STV [i] 06:55 Slovensko DNES [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 O bielej ruži 2/4 [i] 10:30 ...a čakalo ich peklo [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Psi-pomocníci [i] 13:30 Zdravíčko, pán doktor! - SRDCE [i] 13:55 Chlapec z Podpoľania [i] 14:25 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom [i] 15:20 Viliam Turčány [i] 16:00 Test magazín [i] 16:05 Profesionál [i] 16:15 Hodina deťom - dokumenty [i] 16:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Naša cesta k slobode - 20. výročie sviečkovej manifestácie [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:50 (Ne)celebrity [i] 19:00 Veľké záhady [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Keď gorily mlčia [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:05 Kruh [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:05 Profesionál [i] 00:15 Správy - Hírek [i] 00:25 Slovensko DNES [i] 00:40 Správy STV [i] 01:00 Správy a komentáre [i] 01:30 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Dr. Stefan Frank [i] 06:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 33 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 48 [i] 10:50 Matlock VI. 3 [i] 11:50 Komisárka 21 [i] 12:50 Život na zámku 21 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 7 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 36 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 NOVINY PLUS a ŠPORT 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami 12 [i] 21:15 Panelák 37 [i] 22:00 Prison Break II: Útek z väzenia 13,14 [i] 00:00 Inside: Myseľ vraha 5 [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:25 Prison Break II: Útek z väzenia 13,14 [i] 03:50 Detektív Nash Bridges VI. [i] 04:40 Skoro dokonalá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Klip klap [i] 10:00 Jiná žena [i] 11:20 Gramohit [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery II 16/22 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje III 14/22 [i] 15:35 Svět zázraků 2/3 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Medúza [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:35 Stop [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Zahrada je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kos horský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Taggart [i] 21:10 Po stopách hvězd [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:30 POKR [i] 23:00 Jednotka zpětného nasazení VII 7/13 [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Naslepo [i] 00:20 Musilok [i] 00:45 Podle práva 15/42 [i] 01:10 Ta naše povaha česká [i] 01:40 McLeodovy dcery II 16/22 [i] 02:25 Hledání ztraceného času [i] 02:45 Regiony ČT24 03:10 Robin Hood 15/26 [i] 03:55 Folklorní magazín [i] 04:15 Eva zpívá Ostravě [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 JÁDRO [i] 05:05 Polibek medvěda [i] 05:15 Přírodní krásy Japonska: Ostrov [i] 05:30 Klíč [i] 06:00 Etiketa [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Skalní sruby [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Game Page [i] 13:00 Justin [i] 13:15 Hrůzostrašný dějepis 15/26 [i] 13:40 Bludiště [i] 14:10 Chytrá princezna [i] 15:20 V záři pěti kruhů [i] 15:40 Tajemství divočiny 9/13 [i] 16:10 Rodina, škola a já [i] 16:30 Komunikace je hra 6/13 [i] 16:45 Medicína pro 21. století [i] 17:05 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 17:10 Alchymie bytí [i] 17:40 Slavný čas lovů [i] 18:00 Jan Masaryk [i] 19:00 Zprávy ve znakové řeči 19:05 Kinobox [i] 19:30 Film o seriálu Dobrá čtvrť II [i] 19:50 Buď fit s ČT [i] 20:00 Domov [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Krásný ztráty [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 672/2379 [i] 23:25 Denunciant [i] 00:55 Q [i] 01:25 Zahrada je hra [i] 01:45 Černé ovce [i] 02:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:25 Zpívání na farmě [i] 03:05 Svět zázraků: Tangaroa 2/3 [i] 03:30 Sváteční slovo teologa Daniela [i] 03:35 Cesty víry [i] 03:55 Křesťanský magazín [i] 04:10 Bílá místa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 8 [i] 09:30 Víkend [i] 11:35 Ulice 159 [i] 12:20 To je vražda, napsala X 8 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa II 2 [i] 14:15 Veronica Mars 21 [i] 15:10 Smallville V 9 [i] 16:05 Odložené případy III 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Beze stopy V 20 [i] 18:25 Ulice 849, 850 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 26 [i] 21:20 Kriminálka New York II 8 [i] 22:20 Útěk z vězení II 8 [i] 23:15 Profesionální lovec [i] 01:00 Novashopping 01:35 Na vlastní oči [i] 02:15 Ptákoviny [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 04:20 Ženatý se závazky 158, 159 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo I 3 [i] 07:05 Dexterova laboratoř IV 13 [i] 07:30 Powerpuff Girls IV 8 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Sabrina - mladá čarodějnice III 12 [i] 08:45 St. Tropez V 59 [i] 09:50 Poldové z přístavu III Podivný rubáš 17 [i] 10:50 Sedmé nebe III 4 [i] 11:45 Diagnóza vražda III 2 [i] 12:45 Odpadlík I 10 [i] 13:45 Closer I 3 [i] 14:40 Zoufalé manželky II 24 [i] 15:40 Closer I 4 [i] 16:40 Drzá Jordan I 3 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:50 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Velmi křehké vztahy II 64 [i] 21:20 Nejúžasnější videa světa II [i] 22:15 Hrdinové I 15 [i] 23:15 Akta X VIII 21 [i] 00:10 Nemocnice Chicago Hope IV 2 [i] 01:10 Sexy šance 01:50 Volejte Věštce 02:55 Diagnóza vražda III 2 [i] 03:40 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Curling [i] 10:30 Plavání [i] 11:00 Plavání [i] 13:15 Fotbal [i] 16:30 Curling [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Curling [i] 19:00 Plavání [i] 20:00 Plavání [i] 22:30 Box [i] 00:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Smrt v klášteře [i] 08:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 4 [i] 11:00 Neorané pole [i] 13:00 Námořní hlídka 5/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 4 [i] 15:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 17:00 Námořní hlídka 5/13 [i] 18:00 Válečná kořist [i] 20:00 Panenská královna 2/2 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly V 22 [i] 23:00 Tichý svědek VIII 4/8 [i] 00:00 Temné příběhy 7/14 [i] 00:30 Temné příběhy 8/14 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly V 22 [i] 02:00 Válečná kořist [i] 04:00 Smrt v klášteře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Stezky v divočině 1/16 [i] 06:35 Stezky v divočině 2/16 [i] 07:10 Dobrodružné cestování Richarda Weise 7/41 [i] 07:40 Dobrodružné cestování Richarda Weise 8/41 [i] 08:10 Sobotní kuchyně 15/26 [i] 08:45 Sobotní kuchyně 16/26 [i] 09:20 Surrealistický labužník 13/36 [i] 09:50 Surrealistický labužník 14/36 [i] 10:20 Sousedé v divočině 1/4 [i] 11:25 Práce pro chlapa 5/12 [i] 11:55 Práce pro chlapa 6/12 [i] 12:30 Sobotní kuchyně 15/26 [i] 13:05 Sobotní kuchyně 16/26 [i] 13:35 Drožkáři 1/10 [i] 14:10 Drožkáři 2/10 [i] 14:45 Stezky v divočině 1/16 [i] 15:20 Stezky v divočině 2/16 [i] 15:55 Surrealistický labužník 13/36 [i] 16:25 Surrealistický labužník 14/36 [i] 16:55 Práce pro chlapa 5/12 [i] 17:30 Práce pro chlapa 6/12 [i] 18:05 Dobrodružné cestování Richarda Weise 7/41 [i] 18:35 Dobrodružné cestování Richarda Weise 8/41 [i] 19:05 Sousedé v divočině 1/4 [i] 20:15 Odkud přicházíme 1/6 [i] 21:20 Ze soudních spisů 7/32 [i] 21:50 Ze soudních spisů 8/32 [i] 22:25 Bitevní lodě 4/4 [i] 23:35 Největší světová výstava 2/2 [i] 00:50 Pohromy století 15/29 [i] 01:50 Šílenství prince Charlese [i] 02:50 Jeden jako druhý 7/12 [i] 03:20 Jeden jako druhý 8/12 [i] 03:50 Největší světová výstava 2/2 [i] 04:55 Pohromy století 15/29 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Vítězný hřebec [i] 07:40 Christina Aquilera: Back to basics [i] 08:40 Svatební den [i] 10:00 Film o filmu: O rodičích a dětech 1 [i] 10:20 Pitva mimozemšťana [i] 11:55 Velká rodinná sešlost [i] 13:25 Prodaná láska [i] 15:05 Amazonky [i] 16:45 Účastníci kongresu [i] 18:25 Bláznivá olympiáda [i] 20:00 Na stojáka 11 [i] 20:30 Jezdci z jižního Bronxu [i] 22:00 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 2 [i] 23:10 Smrtící zóna [i] 00:50 Na stojáka 11 [i] 01:20 Jezdci z jižního Bronxu [i] 02:45 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 2 [i] 03:55 Smrtící zóna [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Lovespring International : Eric McCormak 2 [i] 10:20 Lovespring International : Nový přítel 3 [i] 10:45 Maska zrcadla [i] 12:25 Ráj řízků [i] 13:50 Chci být tvůj Valentýn [i] 15:20 Cinema, Cinema, Cinema 15 [i] 15:50 Paní Palfreyová [i] 17:35 Imagine: John Lennon [i] 19:20 Krok správným směrem [i] 21:00 V jako Vendeta [i] 23:10 Ve vlastnictví státu 2: Krev v ulicích [i] 00:40 Ambiciózní [i] 02:10 V jako Vendeta [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.