TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Macocha 51-52/120 [i] 10:15 Inga Lindströmová: Víkend v Söderholme [i] 12:00 Elixír lásky č. 9 [i] 13:50 Odložený prípad II. 6/23 [i] 14:45 Krok za krokom IV. 12/24 [i] 15:15 Alias III. 9/22 [i] 16:05 Bez stopy I. 12/23 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 18/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie 19:50 Športové noviny 20:00 Priateľky [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (13.) [i] 21:45 OOOPS! [i] 22:30 Osudný flirt [i] 00:10 Vášeň Darklyho Noona [i] 02:00 Epitaf I. 7/13 [i] 02:50 Bram a Alice 1/9 [i] 03:10 To je vražda, napísala VII. 15/22 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XI. 9/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Tiene hriechu 117 [i] 08:35 Náhrdelník 7/12 [i] 09:25 Krokodílie kroniky I. 4/13 [i] 09:50 Lovci hadov I. 4/13 [i] 10:20 Boj tigrov 2/2 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 41/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica II. 11/20 [i] 15:00 Safari za kuchyňou 11/11 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 131/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 132/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Deti to vedia najlepšie [i] 21:05 Informácie pre tipujúcich [i] 21:10 SOS [i] 21:45 Radosť zo života [i] 22:15 Sonar [i] 23:10 Sudca a telesný strážca 2/2 [i] 00:50 McLeodove dcéry III. 11/22 [i] 01:35 Sila lásky II. 131/357 [i] 02:25 Sila lásky II. 132/357 [i] 03:15 Slovensko DNES [i] 03:30 Správy STV [i] 03:55 Góly body sekundy [i] 04:00 Krokodílie kroniky I. 5/13 [i] 04:25 Lovci hadov I. 5/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy STV [i] 06:55 Slovensko DNES [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 O bielej ruži 2/4 [i] 10:30 ...a čakalo ich peklo [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Psi-pomocníci [i] 13:30 Zdravíčko, pán doktor! - SRDCE [i] 13:55 Chlapec z Podpoľania [i] 14:25 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom [i] 15:20 Viliam Turčány [i] 16:00 Test magazín [i] 16:05 Profesionál [i] 16:15 Hodina deťom - dokumenty [i] 16:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Naša cesta k slobode - 20. výročie sviečkovej manifestácie [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:50 (Ne)celebrity [i] 19:00 Veľké záhady [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Keď gorily mlčia [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:05 Kruh [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:05 Profesionál [i] 00:15 Správy - Hírek [i] 00:25 Slovensko DNES [i] 00:40 Správy STV [i] 01:00 Správy a komentáre [i] 01:30 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Dr. Stefan Frank [i] 06:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 33 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 48 [i] 10:50 Matlock VI. 3 [i] 11:50 Komisárka 21 [i] 12:50 Život na zámku 21 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 7 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 36 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 NOVINY PLUS a ŠPORT 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami 12 [i] 21:15 Panelák 37 [i] 22:00 Prison Break II: Útek z väzenia 13,14 [i] 00:00 Inside: Myseľ vraha 5 [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:25 Prison Break II: Útek z väzenia 13,14 [i] 03:50 Detektív Nash Bridges VI. [i] 04:40 Skoro dokonalá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Klip klap [i] 10:00 Jiná žena [i] 11:20 Gramohit [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery II 16/22 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje III 14/22 [i] 15:35 Svět zázraků 2/3 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Medúza [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:35 Stop [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Zahrada je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kos horský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Taggart [i] 21:10 Po stopách hvězd [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:30 POKR [i] 23:00 Jednotka zpětného nasazení VII 7/13 [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Naslepo [i] 00:20 Musilok [i] 00:45 Podle práva 15/42 [i] 01:10 Ta naše povaha česká [i] 01:40 McLeodovy dcery II 16/22 [i] 02:25 Hledání ztraceného času [i] 02:45 Regiony ČT24 03:10 Robin Hood 15/26 [i] 03:55 Folklorní magazín [i] 04:15 Eva zpívá Ostravě [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 JÁDRO [i] 05:05 Polibek medvěda [i] 05:15 Přírodní krásy Japonska: Ostrov [i] 05:30 Klíč [i] 06:00 Etiketa [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Skalní sruby [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Game Page [i] 13:00 Justin [i] 13:15 Hrůzostrašný dějepis 15/26 [i] 13:40 Bludiště [i] 14:10 Chytrá princezna [i] 15:20 V záři pěti kruhů [i] 15:40 Tajemství divočiny 9/13 [i] 16:10 Rodina, škola a já [i] 16:30 Komunikace je hra 6/13 [i] 16:45 Medicína pro 21. století [i] 17:05 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 17:10 Alchymie bytí [i] 17:40 Slavný čas lovů [i] 18:00 Jan Masaryk [i] 19:00 Zprávy ve znakové řeči 19:05 Kinobox [i] 19:30 Film o seriálu Dobrá čtvrť II [i] 19:50 Buď fit s ČT [i] 20:00 Domov [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Krásný ztráty [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 672/2379 [i] 23:25 Denunciant [i] 00:55 Q [i] 01:25 Zahrada je hra [i] 01:45 Černé ovce [i] 02:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:25 Zpívání na farmě [i] 03:05 Svět zázraků: Tangaroa 2/3 [i] 03:30 Sváteční slovo teologa Daniela [i] 03:35 Cesty víry [i] 03:55 Křesťanský magazín [i] 04:10 Bílá místa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 8 [i] 09:30 Víkend [i] 11:35 Ulice 159 [i] 12:20 To je vražda, napsala X 8 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa II 2 [i] 14:15 Veronica Mars 21 [i] 15:10 Smallville V 9 [i] 16:05 Odložené případy III 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Beze stopy V 20 [i] 18:25 Ulice 849, 850 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 26 [i] 21:20 Kriminálka New York II 8 [i] 22:20 Útěk z vězení II 8 [i] 23:15 Profesionální lovec [i] 01:00 Novashopping 01:35 Na vlastní oči [i] 02:15 Ptákoviny [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 04:20 Ženatý se závazky 158, 159 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo I 3 [i] 07:05 Dexterova laboratoř IV 13 [i] 07:30 Powerpuff Girls IV 8 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Sabrina - mladá čarodějnice III 12 [i] 08:45 St. Tropez V 59 [i] 09:50 Poldové z přístavu III Podivný rubáš 17 [i] 10:50 Sedmé nebe III 4 [i] 11:45 Diagnóza vražda III 2 [i] 12:45 Odpadlík I 10 [i] 13:45 Closer I 3 [i] 14:40 Zoufalé manželky II 24 [i] 15:40 Closer I 4 [i] 16:40 Drzá Jordan I 3 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:50 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Velmi křehké vztahy II 64 [i] 21:20 Nejúžasnější videa světa II [i] 22:15 Hrdinové I 15 [i] 23:15 Akta X VIII 21 [i] 00:10 Nemocnice Chicago Hope IV 2 [i] 01:10 Sexy šance 01:50 Volejte Věštce 02:55 Diagnóza vražda III 2 [i] 03:40 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Curling [i] 10:30 Plavání [i] 11:00 Plavání [i] 13:15 Fotbal [i] 16:30 Curling [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Curling [i] 19:00 Plavání [i] 20:00 Plavání [i] 22:30 Box [i] 00:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Smrt v klášteře [i] 08:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 4 [i] 11:00 Neorané pole [i] 13:00 Námořní hlídka 5/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 4 [i] 15:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 17:00 Námořní hlídka 5/13 [i] 18:00 Válečná kořist [i] 20:00 Panenská královna 2/2 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly V 22 [i] 23:00 Tichý svědek VIII 4/8 [i] 00:00 Temné příběhy 7/14 [i] 00:30 Temné příběhy 8/14 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly V 22 [i] 02:00 Válečná kořist [i] 04:00 Smrt v klášteře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Stezky v divočině 1/16 [i] 06:35 Stezky v divočině 2/16 [i] 07:10 Dobrodružné cestování Richarda Weise 7/41 [i] 07:40 Dobrodružné cestování Richarda Weise 8/41 [i] 08:10 Sobotní kuchyně 15/26 [i] 08:45 Sobotní kuchyně 16/26 [i] 09:20 Surrealistický labužník 13/36 [i] 09:50 Surrealistický labužník 14/36 [i] 10:20 Sousedé v divočině 1/4 [i] 11:25 Práce pro chlapa 5/12 [i] 11:55 Práce pro chlapa 6/12 [i] 12:30 Sobotní kuchyně 15/26 [i] 13:05 Sobotní kuchyně 16/26 [i] 13:35 Drožkáři 1/10 [i] 14:10 Drožkáři 2/10 [i] 14:45 Stezky v divočině 1/16 [i] 15:20 Stezky v divočině 2/16 [i] 15:55 Surrealistický labužník 13/36 [i] 16:25 Surrealistický labužník 14/36 [i] 16:55 Práce pro chlapa 5/12 [i] 17:30 Práce pro chlapa 6/12 [i] 18:05 Dobrodružné cestování Richarda Weise 7/41 [i] 18:35 Dobrodružné cestování Richarda Weise 8/41 [i] 19:05 Sousedé v divočině 1/4 [i] 20:15 Odkud přicházíme 1/6 [i] 21:20 Ze soudních spisů 7/32 [i] 21:50 Ze soudních spisů 8/32 [i] 22:25 Bitevní lodě 4/4 [i] 23:35 Největší světová výstava 2/2 [i] 00:50 Pohromy století 15/29 [i] 01:50 Šílenství prince Charlese [i] 02:50 Jeden jako druhý 7/12 [i] 03:20 Jeden jako druhý 8/12 [i] 03:50 Největší světová výstava 2/2 [i] 04:55 Pohromy století 15/29 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Vítězný hřebec [i] 07:40 Christina Aquilera: Back to basics [i] 08:40 Svatební den [i] 10:00 Film o filmu: O rodičích a dětech 1 [i] 10:20 Pitva mimozemšťana [i] 11:55 Velká rodinná sešlost [i] 13:25 Prodaná láska [i] 15:05 Amazonky [i] 16:45 Účastníci kongresu [i] 18:25 Bláznivá olympiáda [i] 20:00 Na stojáka 11 [i] 20:30 Jezdci z jižního Bronxu [i] 22:00 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 2 [i] 23:10 Smrtící zóna [i] 00:50 Na stojáka 11 [i] 01:20 Jezdci z jižního Bronxu [i] 02:45 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 2 [i] 03:55 Smrtící zóna [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Lovespring International : Eric McCormak 2 [i] 10:20 Lovespring International : Nový přítel 3 [i] 10:45 Maska zrcadla [i] 12:25 Ráj řízků [i] 13:50 Chci být tvůj Valentýn [i] 15:20 Cinema, Cinema, Cinema 15 [i] 15:50 Paní Palfreyová [i] 17:35 Imagine: John Lennon [i] 19:20 Krok správným směrem [i] 21:00 V jako Vendeta