TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:25 Macocha 49-50/120 [i] 10:05 Columbo zasahuje 20/20 [i] 11:40 Mesto v ohrození [i] 13:25 Odložený prípad II. 5/23 [i] 14:20 Krok za krokom IV. 10-11/24 [i] 15:15 Alias III. 8/22 [i] 16:05 Bez stopy I. 11/23 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 17/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie 19:50 Športové noviny 20:00 Inga Lindströmová: Víkend v Söderholme [i] 21:55 Nebezpečne sama [i] 23:35 Angeline oči I. 12/13 [i] 00:30 Policajný odznak V. 11/11 [i] 01:25 Prvý pondelok 11/13 [i] 02:10 Trapasy mojej sestry I. 24-25/25 [i] 02:50 To je vražda, napísala VII. 14/22 [i] 03:40 Paľba [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XI. 8/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Tiene hriechu 116 [i] 08:35 Náhrdelník 6/12 [i] 09:25 Krokodílie kroniky I. 3/13 [i] 09:50 Lovci hadov I. 3/13 [i] 10:20 Boj tigrov 1/2 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 40/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica II. 10/20 [i] 15:00 Safari za kuchyňou 10/11 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 129/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 130/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House III. 22/24 [i] 20:50 Informácie pre tipujúcich [i] 20:55 Čierna alebo biela [i] 21:45 Poker [i] 22:15 Klinika Grace 4/36 [i] 23:05 Lovkyne 20 [i] 23:50 Eskalátor [i] 00:15 McLeodove dcéry 10/22 [i] 01:05 Sila lásky II. 129/357 [i] 01:55 Sila lásky II. 130/357 [i] 02:40 Slovensko DNES [i] 02:55 Správy STV [i] 03:20 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 03:55 Krokodílie kroniky I. 4/13 [i] 04:20 Lovci hadov I. 4/13 [i] 04:45 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:20 Slovensko DNES [i] 06:35 Správy - Hírek [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Karakušov rozsudok [i] 10:30 Parazity 5/8 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 VAT [i] 13:25 Posvätné hory sveta 5/10 [i] 13:55 Hry detí z Ponitria [i] 14:25 Família [i] 14:50 Diagnóza 89 [i] 15:10 Lusk(a nie?) [i] 16:20 Hodina deťom - dokumenty [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Zdravíčko, pán doktor! - SRDCE [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:50 (Ne)celebrity [i] 19:05 Psi-pomocníci [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - highlighty [i] 23:10 Udalosti ČT [i] 23:35 Správy - Hírek [i] 23:40 Slovensko DNES [i] 23:55 Správy STV [i] 00:20 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Dr. Stefan Frank [i] 06:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 32 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 47 [i] 10:50 Matlock VI. 2 [i] 11:50 Komisárka 20 [i] 12:50 Život na zámku 20 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami 11 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 35 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 NOVINY PLUS a ŠPORT 20:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 7 [i] 21:15 Panelák 36 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:50 Črepiny [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:20 Mafstory [i] 03:00 Detektív Nash Bridges VI. [i] 03:45 Črepiny PLUS [i] 04:40 Skoro dokonalá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vrať se, vše odpuštěno [i] 10:30 Přiložte životopis 1/2 [i] 11:00 Vysílá studio A po třiceti letech... 2/12 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery II 15/22 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje III 13/22 [i] 15:35 Simpsonovi XI 12/22 [i] 16:00 Justin [i] 16:15 Hrůzostrašný dějepis 15/26 [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Pod pokličkou [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Skalní sruby [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Robin Hood 15/26 [i] 20:45 Pošta pro tebe [i] 21:45 Na stopě [i] 22:05 Podle práva 15/42 [i] 22:35 Café X [i] 23:05 Musilok [i] 23:30 Losování Sportky a Šance 23:35 Pětka v Pomeranči [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Sabotáž [i] 01:00 Simpsonovi XI 12/22 [i] 01:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:45 Co týden vzal [i] 02:15 McLeodovy dcery II 15/22 [i] 02:55 Vracaja sa dom [i] 03:25 Regiony ČT24 03:50 Na plovárně s Josefem Rakoncajem [i] 04:15 V zajetí železné opony 12/41 [i] 04:30 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodin: Polibek 3/17 [i] 05:50 V zajetí železné opony 12/41 [i] 06:05 Postřehy odjinud [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Náš venkov [i] 08:45 Kde peníze pomáhají [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Zvonek český [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Reportéři ČT [i] 13:25 Po stopách [i] 13:40 Věříš si? [i] 14:05 Záhady Toma Wizarda [i] 14:20 Věda je zábava III 6/26 [i] 14:45 Pomáhejme si [i] 15:05 Zažili skutečnou katastrofu [i] 16:00 Prizma [i] 16:25 Planeta Věda [i] 16:45 Videoatlas naší přírody [i] 16:55 JÁDRO [i] 17:10 Zprávy ve znakové řeči 17:15 Buly [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Liga mistrů [i] 23:45 Q [i] 00:15 Solaris [i] 01:50 Divadlo žije! [i] 02:20 Egypt: Sledujeme vás [i] 03:10 Minulost v čase přítomném [i] 03:40 Knižní svět [i] 04:05 Československý filmový týdeník 671/2379 [i] 04:20 Sólo pro... Glena Hansarda [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 7 [i] 09:30 Causa Wardových [i] 11:40 Ulice 158 [i] 12:25 To je vražda, napsala X 7 [i] 13:20 Lenssen & spol. [i] 13:50 Dva a půl chlapa II 1 [i] 14:15 Veronica Mars 20 [i] 15:10 Smallville V 8 [i] 16:00 Odložené případy III 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Beze stopy V 19 [i] 18:25 Ulice 847, 848 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Místo v životě 2 15 [i] 21:15 Na vlastní oči [i] 22:05 Námořní vyšetřovací služba III 13 [i] 23:00 4400 3 [i] 23:50 Poldové z Rosenheimu 8 [i] 00:35 Novashopping 01:05 112 [i] 01:35 Hogo fogo [i] 02:30 DO-RE-MI [i] 03:25 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 156, 157 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo I 2 [i] 07:05 Dexterova laboratoř IV 12 [i] 07:30 Powerpuff Girls IV 7 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Sabrina - mladá čarodějnice III 11 [i] 08:45 St. Tropez V 58 [i] 09:50 Poldové z přístavu III 16 [i] 10:50 Sedmé nebe III 3 [i] 11:45 Diagnóza vražda III 1 [i] 12:45 Odpadlík I 9 [i] 13:45 Closer I 2 [i] 14:40 Zoufalé manželky II 23 [i] 15:40 Closer I 3 [i] 16:40 Drzá Jordan I 2 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:50 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Ošklivka Katka 12 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:30 Status: Nežádoucí I 10 [i] 23:25 Akta X VIII 20 [i] 00:25 Nemocnice Chicago Hope IV 1 [i] 01:20 Sexy šance 02:05 Volejte Věštce 03:10 Diagnóza vražda III 1 [i] 04:00 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Curling [i] 11:00 Plavání [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 16:00 Curling [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Curling [i] 19:00 Plavání [i] 20:00 Plavání [i] 22:00 Wednesday Selection [i] 22:10 Golf [i] 23:10 Golf [i] 00:00 Bojové sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Za úsvitu [i] 08:00 Láska paní Lambertové [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 3 [i] 11:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 13:00 Námořní hlídka 4/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 3 [i] 15:00 Láska paní Lambertové [i] 17:00 Námořní hlídka 4/13 [i] 18:00 Vražda mezi přáteli [i] 20:00 Panenská královna 1/2 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly V 21 [i] 23:00 Tichý svědek VIII 3/8 [i] 00:00 Temné příběhy 5/14 [i] 00:30 Temné příběhy 6/14 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly V 21 [i] 02:00 Vražda mezi přáteli [i] 04:00 Za úsvitu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Cesta za přírodními poklady 3/7 [i] 07:10 Dobrodružné cestování Richarda Weise 5/41 [i] 07:40 Dobrodružné cestování Richarda Weise 6/41 [i] 08:10 Sobotní kuchyně 13/26 [i] 08:45 Sobotní kuchyně 14/26 [i] 09:20 Surrealistický labužník 11/36 [i] 09:50 Surrealistický labužník 12/36 [i] 10:20 Šepot koně [i] 11:25 Práce pro chlapa 3/12 [i] 11:55 Práce pro chlapa 4/12 [i] 12:30 Sobotní kuchyně 13/26 [i] 13:05 Sobotní kuchyně 14/26 [i] 13:35 Rádžasthán - barvité dědictví [i] 14:40 Cesta za přírodními poklady 3/7 [i] 15:50 Surrealistický labužník 11/36 [i] 16:20 Surrealistický labužník 12/36 [i] 16:50 Práce pro chlapa 3/12 [i] 17:25 Práce pro chlapa 4/12 [i] 18:00 Dobrodružné cestování Richarda Weise 5/41 [i] 18:30 Dobrodružné cestování Richarda Weise 6/41 [i] 19:00 Šepot koně [i] 20:10 Anatomie přírodní katastrofy 3/3 [i] 21:20 Ze soudních spisů 5/32 [i] 21:50 Ze soudních spisů 6/32 [i] 22:25 Bitevní lodě 3/4 [i] 23:35 Největší světová výstava 1/2 [i] 00:50 Pohromy století 14/29 [i] 01:50 Slavné světové obrazárny 26/26 [i] 02:20 Prostá linie - Keith Haring [i] 02:50 Jeden jako druhý 5/12 [i] 03:20 Jeden jako druhý 6/12 [i] 03:50 Největší světová výstava 1/2 [i] 04:55 Pohromy století 14/29 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Obsluhoval jsem anglického krále [i] 08:00 Oko delfína [i] 09:40 Překonat sám tisíce mil [i] 11:25 Ztřeštěné léto [i] 13:00 Lovecká sezóna [i] 14:25 Vítězný hřebec [i] 16:05 Svatební den [i] 17:25 Christina Aquilera: Back to basics [i] 18:25 Pitva mimozemšťana [i] 20:00 Lovecká sezóna [i] 21:25 Pravidla lži [i] 23:25 Jeskyně [i] 01:00 Paralelní lži [i] 02:20 Pravidla lži [i] 04:20 Jeskyně [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Justin Timberlake FutureSex/LoveShow [i] 12:15 Zaina [i] 13:55 Naprosto osvětleno [i] 15:40 Maska zrcadla [i] 17:20 Ráj řízků [i] 18:45 Chci být tvůj Valentýn [i] 20:15 Lovespring International : Eric McCormak 2 [i] 20:35 Lovespring International : Nový přítel 3 [i] 21:00 Velká láska II : Nejšťastnější děvče 10 [i] 21:50 Scary Movie 4 [i] 23:15 V moci ďábla [i] 01:10 Můj bratranec Vinny [i] 03:10 Scary Movie 4 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Video+foto: Kanada na MS v hokeji 2019 zlato nezískala, finále vyhralo Fínsko (aktualizované)
Hokejisti Fínska v nedeľňajšom finálovom zápase na svetovom šampionáte zdolali ...

Najužitočnejším hráčom MS v hokeji 2019 je Mark Stone, v All-Stars výbere až dvaja Češi
Najužitočnejším hráčom hokejových 83. majstrovstiev sveta na Slovensku sa stal kanadský útočník Mark Stone. Dostal sa aj do All-Star výberu turnaja. V útoku mu spoločnosť robia ...

NBA: Toronto zdolalo Milwaukee a premiérovo postúpilo do finále
Na snímke forward Toronto Raptors Kawhi Leonard (2) a center Milwaukee Bucks Brook Lopez (11).

Sabbatini po treťom kole Charles Schwab Challenge klesol na 15. miesto
Slovenský reprezentant v golfe Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

M. Lexmann: Nechcem povedať, že som čakateľka na brexit
Na snímke kandidátka na poslanca Európskeho parlamentu (EP) Miriam Lexmann (KDH) počas diskusie Volebná noc - Voľby do Európskeho parlamentu v Európskom informačnom centre 26. mája 2019 v Bratislave.

V. Bilčík: Oficiálne výsledky sú príjemným prekvapením a záväzkom
Na snímke kandidát na poslanca Európskeho parlamentu (EP) Vladimír Bilčík (Koalícia PS/SPOLU) počas diskusie Volebná noc - Voľby do Európskeho parlamentu v Európskom informačnom centre 26. mája 2019 v Bratislave.

R. Bozalka: Priebeh volieb bol pokojný, polícia eviduje 23 podaní
Na snímke viceprezident Policajného zboru MV SR - Prezídium Policajného zboru Róbert Bozalka počas tlačovej konferenecie Štátnej komisie pre voľby a kontrolu financovania politických strán k vyhláseniu oficiálnych výsledkov volieb do ...

V Británii vyhrala podľa predbežných výsledkov Strana Brexitu
Nigel Farage, archívna snímka.

Eurovoľby v Španielsku sa skončili víťazstvom vládnych socialistov
Volebná miestnosť v Barcelone.

Európski ľudovci deklarovali víťazstvo v eurovoľbách
Manfred Weber, archívna snímka.

Originálny a novátorský architekt Vladimír Dedeček má 90 rokov
Na archívnej snímke Vladimír Dedeček preberá Pribinov kríž II. triedy z rúk prezidenta SR Andreja Kisku.

Pred 140 rokmi sa narodil pravoslávny biskup Gorazd
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.