Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:25 Macocha 49-50/120 [i] 10:05 Columbo zasahuje 20/20 [i] 11:40 Mesto v ohrození [i] 13:25 Odložený prípad II. 5/23 [i] 14:20 Krok za krokom IV. 10-11/24 [i] 15:15 Alias III. 8/22 [i] 16:05 Bez stopy I. 11/23 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 17/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie 19:50 Športové noviny 20:00 Inga Lindströmová: Víkend v Söderholme [i] 21:55 Nebezpečne sama [i] 23:35 Angeline oči I. 12/13 [i] 00:30 Policajný odznak V. 11/11 [i] 01:25 Prvý pondelok 11/13 [i] 02:10 Trapasy mojej sestry I. 24-25/25 [i] 02:50 To je vražda, napísala VII. 14/22 [i] 03:40 Paľba [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XI. 8/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Tiene hriechu 116 [i] 08:35 Náhrdelník 6/12 [i] 09:25 Krokodílie kroniky I. 3/13 [i] 09:50 Lovci hadov I. 3/13 [i] 10:20 Boj tigrov 1/2 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 40/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica II. 10/20 [i] 15:00 Safari za kuchyňou 10/11 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 129/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 130/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House III. 22/24 [i] 20:50 Informácie pre tipujúcich [i] 20:55 Čierna alebo biela [i] 21:45 Poker [i] 22:15 Klinika Grace 4/36 [i] 23:05 Lovkyne 20 [i] 23:50 Eskalátor [i] 00:15 McLeodove dcéry 10/22 [i] 01:05 Sila lásky II. 129/357 [i] 01:55 Sila lásky II. 130/357 [i] 02:40 Slovensko DNES [i] 02:55 Správy STV [i] 03:20 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 03:55 Krokodílie kroniky I. 4/13 [i] 04:20 Lovci hadov I. 4/13 [i] 04:45 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:20 Slovensko DNES [i] 06:35 Správy - Hírek [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Karakušov rozsudok [i] 10:30 Parazity 5/8 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 VAT [i] 13:25 Posvätné hory sveta 5/10 [i] 13:55 Hry detí z Ponitria [i] 14:25 Família [i] 14:50 Diagnóza 89 [i] 15:10 Lusk(a nie?) [i] 16:20 Hodina deťom - dokumenty [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Zdravíčko, pán doktor! - SRDCE [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:50 (Ne)celebrity [i] 19:05 Psi-pomocníci [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - highlighty [i] 23:10 Udalosti ČT [i] 23:35 Správy - Hírek [i] 23:40 Slovensko DNES [i] 23:55 Správy STV [i] 00:20 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Dr. Stefan Frank [i] 06:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 32 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 47 [i] 10:50 Matlock VI. 2 [i] 11:50 Komisárka 20 [i] 12:50 Život na zámku 20 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami 11 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 35 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 NOVINY PLUS a ŠPORT 20:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 7 [i] 21:15 Panelák 36 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:50 Črepiny [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:20 Mafstory [i] 03:00 Detektív Nash Bridges VI. [i] 03:45 Črepiny PLUS [i] 04:40 Skoro dokonalá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vrať se, vše odpuštěno [i] 10:30 Přiložte životopis 1/2 [i] 11:00 Vysílá studio A po třiceti letech... 2/12 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery II 15/22 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje III 13/22 [i] 15:35 Simpsonovi XI 12/22 [i] 16:00 Justin [i] 16:15 Hrůzostrašný dějepis 15/26 [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Pod pokličkou [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Skalní sruby [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Robin Hood 15/26 [i] 20:45 Pošta pro tebe [i] 21:45 Na stopě [i] 22:05 Podle práva 15/42 [i] 22:35 Café X [i] 23:05 Musilok [i] 23:30 Losování Sportky a Šance 23:35 Pětka v Pomeranči [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Sabotáž [i] 01:00 Simpsonovi XI 12/22 [i] 01:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:45 Co týden vzal [i] 02:15 McLeodovy dcery II 15/22 [i] 02:55 Vracaja sa dom [i] 03:25 Regiony ČT24 03:50 Na plovárně s Josefem Rakoncajem [i] 04:15 V zajetí železné opony 12/41 [i] 04:30 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodin: Polibek 3/17 [i] 05:50 V zajetí železné opony 12/41 [i] 06:05 Postřehy odjinud [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Náš venkov [i] 08:45 Kde peníze pomáhají [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Zvonek český [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Reportéři ČT [i] 13:25 Po stopách [i] 13:40 Věříš si? [i] 14:05 Záhady Toma Wizarda [i] 14:20 Věda je zábava III 6/26 [i] 14:45 Pomáhejme si [i] 15:05 Zažili skutečnou katastrofu [i] 16:00 Prizma [i] 16:25 Planeta Věda [i] 16:45 Videoatlas naší přírody [i] 16:55 JÁDRO [i] 17:10 Zprávy ve znakové řeči 17:15 Buly [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Liga mistrů [i] 23:45 Q [i] 00:15 Solaris [i] 01:50 Divadlo žije! [i] 02:20 Egypt: Sledujeme vás [i] 03:10 Minulost v čase přítomném [i] 03:40 Knižní svět [i] 04:05 Československý filmový týdeník 671/2379 [i] 04:20 Sólo pro... Glena Hansarda [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 7 [i] 09:30 Causa Wardových [i] 11:40 Ulice 158 [i] 12:25 To je vražda, napsala X 7 [i] 13:20 Lenssen & spol. [i] 13:50 Dva a půl chlapa II 1 [i] 14:15 Veronica Mars 20 [i] 15:10 Smallville V 8 [i] 16:00 Odložené případy III 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Beze stopy V 19 [i] 18:25 Ulice 847, 848 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Místo v životě 2 15 [i] 21:15 Na vlastní oči [i] 22:05 Námořní vyšetřovací služba III 13 [i] 23:00 4400 3 [i] 23:50 Poldové z Rosenheimu 8 [i] 00:35 Novashopping 01:05 112 [i] 01:35 Hogo fogo [i] 02:30 DO-RE-MI [i] 03:25 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 156, 157 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo I 2 [i] 07:05 Dexterova laboratoř IV 12 [i] 07:30 Powerpuff Girls IV 7 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Sabrina - mladá čarodějnice III 11 [i] 08:45 St. Tropez V 58 [i] 09:50 Poldové z přístavu III 16 [i] 10:50 Sedmé nebe III 3 [i] 11:45 Diagnóza vražda III 1 [i] 12:45 Odpadlík I 9 [i] 13:45 Closer I 2 [i] 14:40 Zoufalé manželky II 23 [i] 15:40 Closer I 3 [i] 16:40 Drzá Jordan I 2 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:50 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Ošklivka Katka 12 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:30 Status: Nežádoucí I 10 [i] 23:25 Akta X VIII 20 [i] 00:25 Nemocnice Chicago Hope IV 1 [i] 01:20 Sexy šance 02:05 Volejte Věštce 03:10 Diagnóza vražda III 1 [i] 04:00 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Curling [i] 11:00 Plavání [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 16:00 Curling [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Curling [i] 19:00 Plavání [i] 20:00 Plavání [i] 22:00 Wednesday Selection [i] 22:10 Golf [i] 23:10 Golf [i] 00:00 Bojové sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Za úsvitu [i] 08:00 Láska paní Lambertové [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 3 [i] 11:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 13:00 Námořní hlídka 4/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 3 [i] 15:00 Láska paní Lambertové [i] 17:00 Námořní hlídka 4/13 [i] 18:00 Vražda mezi přáteli [i] 20:00 Panenská královna 1/2 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly V 21 [i] 23:00 Tichý svědek VIII 3/8 [i] 00:00 Temné příběhy 5/14 [i] 00:30 Temné příběhy 6/14 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly V 21 [i] 02:00 Vražda mezi přáteli [i] 04:00 Za úsvitu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Cesta za přírodními poklady 3/7 [i] 07:10 Dobrodružné cestování Richarda Weise 5/41 [i] 07:40 Dobrodružné cestování Richarda Weise 6/41 [i] 08:10 Sobotní kuchyně 13/26 [i] 08:45 Sobotní kuchyně 14/26 [i] 09:20 Surrealistický labužník 11/36 [i] 09:50 Surrealistický labužník 12/36 [i] 10:20 Šepot koně [i] 11:25 Práce pro chlapa 3/12 [i] 11:55 Práce pro chlapa 4/12 [i] 12:30 Sobotní kuchyně 13/26 [i] 13:05 Sobotní kuchyně 14/26 [i] 13:35 Rádžasthán - barvité dědictví [i] 14:40 Cesta za přírodními poklady 3/7 [i] 15:50 Surrealistický labužník 11/36 [i] 16:20 Surrealistický labužník 12/36 [i] 16:50 Práce pro chlapa 3/12 [i] 17:25 Práce pro chlapa 4/12 [i] 18:00 Dobrodružné cestování Richarda Weise 5/41 [i] 18:30 Dobrodružné cestování Richarda Weise 6/41 [i] 19:00 Šepot koně [i] 20:10 Anatomie přírodní katastrofy 3/3 [i] 21:20 Ze soudních spisů 5/32 [i] 21:50 Ze soudních spisů 6/32 [i] 22:25 Bitevní lodě 3/4 [i] 23:35 Největší světová výstava 1/2 [i] 00:50 Pohromy století 14/29 [i] 01:50 Slavné světové obrazárny 26/26 [i] 02:20 Prostá linie - Keith Haring [i] 02:50 Jeden jako druhý 5/12 [i] 03:20 Jeden jako druhý 6/12 [i] 03:50 Největší světová výstava 1/2 [i] 04:55 Pohromy století 14/29 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Obsluhoval jsem anglického krále [i] 08:00 Oko delfína [i] 09:40 Překonat sám tisíce mil [i] 11:25 Ztřeštěné léto [i] 13:00 Lovecká sezóna [i] 14:25 Vítězný hřebec [i] 16:05 Svatební den [i] 17:25 Christina Aquilera: Back to basics [i] 18:25 Pitva mimozemšťana [i] 20:00 Lovecká sezóna [i] 21:25 Pravidla lži [i] 23:25 Jeskyně [i] 01:00 Paralelní lži [i] 02:20 Pravidla lži [i] 04:20 Jeskyně [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Justin Timberlake FutureSex/LoveShow [i] 12:15 Zaina [i] 13:55 Naprosto osvětleno [i] 15:40 Maska zrcadla [i] 17:20 Ráj řízků [i] 18:45 Chci být tvůj Valentýn [i] 20:15 Lovespring International : Eric McCormak 2 [i] 20:35 Lovespring International : Nový přítel 3 [i] 21:00 Velká láska II : Nejšťastnější děvče 10 [i] 21:50 Scary Movie 4 [i] 23:15 V moci ďábla [i] 01:10 Můj bratranec Vinny [i] 03:10 Scary Movie 4 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Tatar sa dohodol s Detroitom na štvorročnej zmluve: Je to veľká úľava
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

NBA: Wall dostal od Washingtonu nový astronomický kontrakt
Hráč Washingtonu Wizards John Wall smečuje.

Mak späť na štadióne Toumba, zožal aplauz: Akoby som sa vrátil domov
Na archívnej snímke slovenský útočník Robert Mak.

Tomáš Tatar sa s Detroitom dohodol pred začatím arbitráže, jeho plat sa takmer zdvojnásobí
O novom kontrakte slovenského hokejového reprezentanta Tomáša Tatara s tímom NHL Detroit Red Wings napokon nerozhodla arbitráž. Tatar a Detroit sa ešte pred konečným ortieľom arbitrážneho konania ...

Aktuálne správy

V sobotu bude dusno: Čakajme vysoké teploty a miestami aj búrky
Ilustračná snímka

Od požiaru v Slovenskom raji uplynulo desať rokov
Ilustračná snímka.

Dnes je policajná kontrola na cestách Bratislavského kraja
Na cestách Bratislavského kraja budú musieť vodiči počas dneška počítať s dopravnou akciou. Polícia u vodičov skontroluje požitie alkoholu alebo iných ...

Premena vlkov na psov prebehla podľa štúdie len na jednom mieste, pomohli zvyšky ľudskej potravy
Domestikácia vlkov, z ktorých sa postupom času stali psy, sa odohrala iba na jednom mieste pred 20- až 40-tisíc rokmi, tvrdia vedci v najnovšej štúdii. Prišli na to skúmaním DNA troch psov, ktorých ...

Hasiči v Trnavskom kraji zaznamenali nárast požiarov, viac bolo aj usmrtených a zranených ľudí
Hasiči v Trnavskom kraji zaznamenali v prvom polroku 777 požiarov, pri ktorých bolo päť ľudí usmrtených a dvadsať zranených. Ide o najhoršie čísla za posledných päť rokov v počte ...

Ružinov pravidelne monitoruje kvalitu vody v Štrkoveckom jazere
Štrkovecké jazero, ilustračná snímka

Kanadský spevák Justin Bieber dostal zákaz koncertovať v Číne
Kanadský spevák Justin Bieber.

Kráľovská rodina vydala oficiálnu snímku princa Georgea, má 4 roky
Členovia kráľovskej rodiny, ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.