Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Macocha 47-48/120 [i] 10:10 Columbo zasahuje 19/20 [i] 11:45 Povodeň [i] 13:30 Odložený prípad II. 4/23 [i] 14:20 Krok za krokom IV. 8-9/24 [i] 15:15 Alias III. 7/22 [i] 16:05 Bez stopy I. 10/23 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 16/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie 19:50 Športové noviny 20:00 Normálna rodinka [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (12.) [i] 21:50 Na streche [i] 22:45 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Psychopat zo San Francisca [i] 01:35 Policajný odznak V. 10/11 [i] 02:25 Prvý pondelok 10/13 [i] 03:10 Trapasy mojej sestry I. 23/25 [i] 03:30 To je vražda, napísala VII. 13/22 [i] 04:15 Pohotovosť XI. 7/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Rubi 83/115 [i] 08:30 Náhrdelník 5/12 [i] 09:25 Krokodílie kroniky I. 2/13 [i] 09:50 Lovci hadov I. 2/13 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher:-Dve sestry [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 39/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica II. 9/20 [i] 15:00 Safari za kuchyňou 9/11 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 127/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 128/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 20:55 Informácie pre tipujúcich [i] 21:00 SOS [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Rímska ríša 3/6 [i] 22:45 Sudca a telesný strážca 1/2 [i] 00:30 McLeodove dcéry 9/22 [i] 01:10 Sila lásky II. 127/357 [i] 02:00 Sila lásky II. 128/357 [i] 02:50 Slovensko DNES [i] 03:05 Správy STV [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 04:00 Krokodílie kroniky I. 3/13 [i] 04:25 Lovci hadov I. 3/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:20 Slovensko DNES [i] 06:35 Správy - Hírek [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Športmotor [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Qyx a Qyxová [i] 10:10 Čo nezmazal ani čas [i] 11:15 Slováci na bojiskách [i] 12:10 Historická panoráma [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Mestá a tváre [i] 13:30 Stopy dávnej minulosti [i] 13:55 Salaš bez fujary spí [i] 14:20 Umenie 08 [i] 14:50 Soirée z Mlynskej doliny [i] 15:45 Športové ozveny [i] 16:20 Hodina deťom - dokumenty [i] 16:25 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:55 Posvätné hory sveta 5/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Parazity 5/8 [i] 20:55 Test magazín [i] 21:05 Diagnóza 89 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Filmový klub - Stanley Kubrick [i] 23:25 Liga majstrov - highlighty [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy - Hírek [i] 00:35 Slovensko DNES [i] 00:50 Správy STV [i] 01:15 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Dr. Stefan Frank [i] 06:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 31 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 46 [i] 10:50 Matlock VI. 1/22 [i] 11:50 Komisárka 19 [i] 12:50 Život na zámku 19 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 SHARK 7 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 34 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 NOVINY PLUS a ŠPORT 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami 11 [i] 21:15 Panelák 35 [i] 22:00 De Facto [i] 23:00 C. S. I. : Kriminálka New York 23/23 [i] 23:50 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:15 C. S. I. : Kriminálka New York 23/23 [i] 02:55 Detektív Nash Bridges VI. [i] 03:40 Nové bývanie [i] 04:10 NOVINY PLUS a ŠPORT 04:40 Skoro dokonalá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ - Znáte je dobře? [i] 09:15 Odhalené souvislosti [i] 09:30 Ze života hmyzu [i] 09:35 Sestra Amáta [i] 11:00 Z lidové klenotnice [i] 11:25 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery II 14/22 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje III 12/22 [i] 15:35 Simpsonovi XI 11/22 [i] 16:00 Věda je zábava III 6/26 [i] 16:25 Pomáhejme si [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Chalupa je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Zvonek český [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zažili skutečnou katastrofu [i] 20:55 Všechnopárty [i] 21:40 Co týden vzal [i] 22:10 Pavlač Ester Kočičkové [i] 22:35 Sólo pro... Ivana Hlase [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Reportéři ČT [i] 00:10 Na cestě po Burkině Faso [i] 00:40 Taxík [i] 01:10 Simpsonovi XI 11/22 [i] 01:30 Dobrá rada nad zlato [i] 02:00 McLeodovy dcery II 14/22 [i] 02:45 Chcete mě? [i] 03:00 Ta naša kapela [i] 03:25 U nás v Evropě [i] 03:35 Regiony ČT24 04:00 Zajímavosti z regionů 04:25 Zajímavosti z regionů
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Objektiv [i] 05:40 Toulavá kamera [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 POKR [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Netopýr ušatý [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Hřiště 7 [i] 14:05 Území bílých králů 7/7 [i] 14:55 Kde peníze pomáhají [i] 15:05 Bláhový básník Jiří Suchý [i] 16:00 Rodin: Polibek 3/17 [i] 16:50 Nepohodlní 6/13 [i] 17:10 Zprávy ve znakové řeči 17:15 Buly [i] 20:00 Minulost v čase přítomném [i] 20:30 Liga mistrů [i] 23:45 Dokumentární klub: Egypt: Sledujeme vás [i] 00:40 Daria Klimentová, po světě na špičkách [i] 01:30 Baletní dvojčata [i] 02:30 Jiří Kylián očima Jaroslava Brabce [i] 02:45 Spřízněni volbou [i] 04:10 Znamení a rituály [i] 04:25 Světci a svědci [i] 04:40 Osudové okamžiky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 6 [i] 09:30 Dítě nebo kariéra? [i] 11:30 Ulice 157 [i] 12:20 To je vražda, napsala X 6 [i] 13:20 Veronica Mars 19 [i] 14:15 O.C. IV 16 [i] 15:10 Smallville V 7 [i] 16:05 Odložené případy III 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Beze stopy V 18 [i] 18:25 Ulice 845, 846 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 25 [i] 21:20 Kriminálka Miami IV 8 [i] 22:10 112 [i] 22:50 Dotek zla [i] 00:50 Mrtvá zóna III 4 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:00 Občanské judo [i] 03:25 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 154, 155 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo I 1 [i] 07:05 Dexterova laboratoř IV 11 [i] 07:30 Powerpuff Girls IV 6 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice III 10 [i] 08:35 St. Tropez V 57 [i] 09:40 Poldové z přístavu III 15 [i] 10:40 Sedmé nebe III 2 [i] 11:35 Diagnóza vražda II 22 [i] 12:35 Odpadlík I 8 [i] 13:35 Closer I 1 [i] 14:40 Zoufalé manželky II 22 [i] 15:40 Closer I 2 [i] 16:40 Drzá Jordan I 1 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:50 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Velmi křehké vztahy II 63 [i] 21:20 Bridget Jonesová: S rozumen v koncích [i] 23:35 Nemocnice Chicago Hope III [i] 00:35 Sexy šance 01:15 Volejte Věštce 02:25 Diagnóza vražda II 22 [i] 03:10 Receptář prima nápadů [i] 04:05 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:45 Curling [i] 10:30 Volejbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:15 Fotbal [i] 13:45 Watts [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Watts [i] 15:15 Fotbal [i] 16:15 Fotbal [i] 17:00 Curling [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Curling [i] 19:00 Fotbal [i] 19:45 Watts [i] 20:15 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Volejbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Hotel pro rukojmí [i] 08:00 Kouzlo obyčejného života [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 2 [i] 11:00 Skandál v Čechách [i] 13:00 Námořní hlídka 3/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 2 [i] 15:00 Kouzlo obyčejného života [i] 17:00 Námořní hlídka 3/13 [i] 18:00 Případy advokáta Kingdoma II 1/6 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma II 2/6 [i] 20:00 Temné příběhy 3/14 [i] 20:30 Temné příběhy 4/14 [i] 21:00 Tajná služba II 12 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly V 20 [i] 23:00 Tichý svědek VIII 2/8 [i] 00:00 Tajná služba II 12 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly V 20 [i] 02:00 Letní bouře [i] 04:00 Hotel pro rukojmí [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Cesta za přírodními poklady 2/7 [i] 07:10 Dobrodružné cestování Richarda Weise 3/41 [i] 07:40 Dobrodružné cestování Richarda Weise 4/41 [i] 08:10 Sobotní kuchyně 11/26 [i] 08:40 Sobotní kuchyně 12/26 [i] 09:15 Rosemary - královna kuchyně 11/12 [i] 09:45 Rosemary - královna kuchyně 12/12 [i] 10:20 Zářivé hory 4/4 [i] 11:25 Práce pro chlapa 1/12 [i] 12:00 Práce pro chlapa 2/12 [i] 12:30 Sobotní kuchyně 11/26 [i] 13:05 Sobotní kuchyně 12/26 [i] 13:40 Každodenní život v Indii 12/12 [i] 14:45 Cesta za přírodními poklady 2/7 [i] 15:50 Rosemary - královna kuchyně 11/12 [i] 16:25 Rosemary - královna kuchyně 12/12 [i] 17:00 Práce pro chlapa 1/12 [i] 17:35 Práce pro chlapa 2/12 [i] 18:10 Dobrodružné cestování Richarda Weise 3/41 [i] 18:40 Dobrodružné cestování Richarda Weise 4/41 [i] 19:10 Zářivé hory 4/4 [i] 20:20 Anatomie přírodní katastrofy 2/3 [i] 21:30 Ze soudních spisů 3/32 [i] 22:05 Ze soudních spisů 4/32 [i] 22:40 Bitevní lodě 2/4 [i] 23:50 1905, rok světla [i] 00:55 DNA a dolary [i] 01:55 Slavné světové obrazárny 24/26 [i] 02:25 Slavné světové obrazárny 25/26 [i] 02:55 Jeden jako druhý 3/12 [i] 03:25 Jeden jako druhý 4/12 [i] 03:55 1905, rok světla [i] 04:55 DNA a dolary [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Paličatý všeuměl [i] 07:50 Úpis [i] 09:35 DOA: Na život a na smrt [i] 11:00 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 12:35 Film o filmu: O rodičích a dětech 2 [i] 13:05 Obsluhoval jsem anglického krále [i] 15:00 Oko delfína [i] 16:40 Překonat sám tisíce mil [i] 18:25 Ztřeštěné léto [i] 20:00 Vincentův svět III. : Chci se nechat uspat 10 [i] 20:30 Na stojáka 40 [i] 21:00 Bestiář [i] 22:55 Ultraviolet [i] 00:20 Firewall [i] 02:05 Vincentův svět III. : Chci se nechat uspat 10 [i] 02:35 Bestiář [i] 04:30 Ultraviolet [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Roboti [i] 11:30 Před kamerou 15 [i] 12:00 Poseidon [i] 13:40 Chundelatý pes [i] 15:20 Justin Timberlake FutureSex/LoveShow [i] 17:35 Zaina [i] 19:15 Naprosto osvětleno [i] 21:00 Ten nejlepší [i] 23:05 Opravdové zvíře [i] 00:40 Nejhorší Vánoce mého života 3 [i] 01:10 Lovespring International 1 [i] 01:35 Sépie a velryba [i] 02:55 Ten nejlepší [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Netanjahu varoval hnutie Hamas pred krokom, ktorý bude bolieť
Benjamin Netanjahu, archívna snímka.

NHL: New Jersey zdolalo San Jose 3:2
Ilustračná snímka.

NERÁTAJÚ S NÍM: Winnipeg zapísal Daňa na listinu nechránených hráčov
Marko Daňo (v modrom).

TO MUSELO BOLIEŤ: Del Potro si zlomil jabĺčko a čaká ho dlhá pauza
Argentínsky tenista Juan Martin del Potro.

Aktuálne správy

Slnečné lúče potešia všetkých, ktorí nemajú v láske pondelky
Ilustračná snímka.

Biela palica sa stala univerzálnou pomôckou pre slabozrakých
Ilustračná snímka.

Na svoje prvé bankovky si obyvatelia 1. ČSR museli počkať
Na snímke kolkované bankovky Rakúsko-uhorskej banky (dočasné štátovky).

POZOR: Chrípku možno dostať aj viackrát za sezónu
Ilustračná snímka.

NAKA opäť v akcii: Zasahovala v Limbachu a Moste pri Bratislave
Ilustračná snímka.

Interrupcie posúdi výbor. Danko sa pýta, či Vašečka mohol návrh podať
Na archívnej snímke predseda parlamentu SR Andrej Danko.

Začína sa týždeň Talianskeho jazyka a kultúry
Ilustračná snímka.

Bojnický svetlonos na zámku
Slovenské národné múzeum-Múzeum Bojnice pozýva návštevníkov počas prvých novembrových večerov na magické večerné prehliadky zámku obohatené o nezabudnuteľné momenty, tajomné príbehy a mihotavé svetlá sviec.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.