Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Macocha 47-48/120 [i] 10:10 Columbo zasahuje 19/20 [i] 11:45 Povodeň [i] 13:30 Odložený prípad II. 4/23 [i] 14:20 Krok za krokom IV. 8-9/24 [i] 15:15 Alias III. 7/22 [i] 16:05 Bez stopy I. 10/23 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 16/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie 19:50 Športové noviny 20:00 Normálna rodinka [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (12.) [i] 21:50 Na streche [i] 22:45 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Psychopat zo San Francisca [i] 01:35 Policajný odznak V. 10/11 [i] 02:25 Prvý pondelok 10/13 [i] 03:10 Trapasy mojej sestry I. 23/25 [i] 03:30 To je vražda, napísala VII. 13/22 [i] 04:15 Pohotovosť XI. 7/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Rubi 83/115 [i] 08:30 Náhrdelník 5/12 [i] 09:25 Krokodílie kroniky I. 2/13 [i] 09:50 Lovci hadov I. 2/13 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher:-Dve sestry [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 39/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica II. 9/20 [i] 15:00 Safari za kuchyňou 9/11 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 127/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 128/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 20:55 Informácie pre tipujúcich [i] 21:00 SOS [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Rímska ríša 3/6 [i] 22:45 Sudca a telesný strážca 1/2 [i] 00:30 McLeodove dcéry 9/22 [i] 01:10 Sila lásky II. 127/357 [i] 02:00 Sila lásky II. 128/357 [i] 02:50 Slovensko DNES [i] 03:05 Správy STV [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 04:00 Krokodílie kroniky I. 3/13 [i] 04:25 Lovci hadov I. 3/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:20 Slovensko DNES [i] 06:35 Správy - Hírek [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Športmotor [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Qyx a Qyxová [i] 10:10 Čo nezmazal ani čas [i] 11:15 Slováci na bojiskách [i] 12:10 Historická panoráma [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Mestá a tváre [i] 13:30 Stopy dávnej minulosti [i] 13:55 Salaš bez fujary spí [i] 14:20 Umenie 08 [i] 14:50 Soirée z Mlynskej doliny [i] 15:45 Športové ozveny [i] 16:20 Hodina deťom - dokumenty [i] 16:25 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:55 Posvätné hory sveta 5/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Parazity 5/8 [i] 20:55 Test magazín [i] 21:05 Diagnóza 89 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Filmový klub - Stanley Kubrick [i] 23:25 Liga majstrov - highlighty [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy - Hírek [i] 00:35 Slovensko DNES [i] 00:50 Správy STV [i] 01:15 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Dr. Stefan Frank [i] 06:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 31 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 46 [i] 10:50 Matlock VI. 1/22 [i] 11:50 Komisárka 19 [i] 12:50 Život na zámku 19 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 SHARK 7 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 34 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 NOVINY PLUS a ŠPORT 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami 11 [i] 21:15 Panelák 35 [i] 22:00 De Facto [i] 23:00 C. S. I. : Kriminálka New York 23/23 [i] 23:50 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:15 C. S. I. : Kriminálka New York 23/23 [i] 02:55 Detektív Nash Bridges VI. [i] 03:40 Nové bývanie [i] 04:10 NOVINY PLUS a ŠPORT 04:40 Skoro dokonalá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ - Znáte je dobře? [i] 09:15 Odhalené souvislosti [i] 09:30 Ze života hmyzu [i] 09:35 Sestra Amáta [i] 11:00 Z lidové klenotnice [i] 11:25 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery II 14/22 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje III 12/22 [i] 15:35 Simpsonovi XI 11/22 [i] 16:00 Věda je zábava III 6/26 [i] 16:25 Pomáhejme si [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Chalupa je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Zvonek český [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zažili skutečnou katastrofu [i] 20:55 Všechnopárty [i] 21:40 Co týden vzal [i] 22:10 Pavlač Ester Kočičkové [i] 22:35 Sólo pro... Ivana Hlase [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Reportéři ČT [i] 00:10 Na cestě po Burkině Faso [i] 00:40 Taxík [i] 01:10 Simpsonovi XI 11/22 [i] 01:30 Dobrá rada nad zlato [i] 02:00 McLeodovy dcery II 14/22 [i] 02:45 Chcete mě? [i] 03:00 Ta naša kapela [i] 03:25 U nás v Evropě [i] 03:35 Regiony ČT24 04:00 Zajímavosti z regionů 04:25 Zajímavosti z regionů
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Objektiv [i] 05:40 Toulavá kamera [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 POKR [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Netopýr ušatý [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Hřiště 7 [i] 14:05 Území bílých králů 7/7 [i] 14:55 Kde peníze pomáhají [i] 15:05 Bláhový básník Jiří Suchý [i] 16:00 Rodin: Polibek 3/17 [i] 16:50 Nepohodlní 6/13 [i] 17:10 Zprávy ve znakové řeči 17:15 Buly [i] 20:00 Minulost v čase přítomném [i] 20:30 Liga mistrů [i] 23:45 Dokumentární klub: Egypt: Sledujeme vás [i] 00:40 Daria Klimentová, po světě na špičkách [i] 01:30 Baletní dvojčata [i] 02:30 Jiří Kylián očima Jaroslava Brabce [i] 02:45 Spřízněni volbou [i] 04:10 Znamení a rituály [i] 04:25 Světci a svědci [i] 04:40 Osudové okamžiky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 6 [i] 09:30 Dítě nebo kariéra? [i] 11:30 Ulice 157 [i] 12:20 To je vražda, napsala X 6 [i] 13:20 Veronica Mars 19 [i] 14:15 O.C. IV 16 [i] 15:10 Smallville V 7 [i] 16:05 Odložené případy III 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Beze stopy V 18 [i] 18:25 Ulice 845, 846 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 25 [i] 21:20 Kriminálka Miami IV 8 [i] 22:10 112 [i] 22:50 Dotek zla [i] 00:50 Mrtvá zóna III 4 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:00 Občanské judo [i] 03:25 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 154, 155 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo I 1 [i] 07:05 Dexterova laboratoř IV 11 [i] 07:30 Powerpuff Girls IV 6 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice III 10 [i] 08:35 St. Tropez V 57 [i] 09:40 Poldové z přístavu III 15 [i] 10:40 Sedmé nebe III 2 [i] 11:35 Diagnóza vražda II 22 [i] 12:35 Odpadlík I 8 [i] 13:35 Closer I 1 [i] 14:40 Zoufalé manželky II 22 [i] 15:40 Closer I 2 [i] 16:40 Drzá Jordan I 1 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:50 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Velmi křehké vztahy II 63 [i] 21:20 Bridget Jonesová: S rozumen v koncích [i] 23:35 Nemocnice Chicago Hope III [i] 00:35 Sexy šance 01:15 Volejte Věštce 02:25 Diagnóza vražda II 22 [i] 03:10 Receptář prima nápadů [i] 04:05 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:45 Curling [i] 10:30 Volejbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:15 Fotbal [i] 13:45 Watts [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Watts [i] 15:15 Fotbal [i] 16:15 Fotbal [i] 17:00 Curling [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Curling [i] 19:00 Fotbal [i] 19:45 Watts [i] 20:15 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Volejbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Hotel pro rukojmí [i] 08:00 Kouzlo obyčejného života [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 2 [i] 11:00 Skandál v Čechách [i] 13:00 Námořní hlídka 3/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 2 [i] 15:00 Kouzlo obyčejného života [i] 17:00 Námořní hlídka 3/13 [i] 18:00 Případy advokáta Kingdoma II 1/6 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma II 2/6 [i] 20:00 Temné příběhy 3/14 [i] 20:30 Temné příběhy 4/14 [i] 21:00 Tajná služba II 12 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly V 20 [i] 23:00 Tichý svědek VIII 2/8 [i] 00:00 Tajná služba II 12 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly V 20 [i] 02:00 Letní bouře [i] 04:00 Hotel pro rukojmí [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Cesta za přírodními poklady 2/7 [i] 07:10 Dobrodružné cestování Richarda Weise 3/41 [i] 07:40 Dobrodružné cestování Richarda Weise 4/41 [i] 08:10 Sobotní kuchyně 11/26 [i] 08:40 Sobotní kuchyně 12/26 [i] 09:15 Rosemary - královna kuchyně 11/12 [i] 09:45 Rosemary - královna kuchyně 12/12 [i] 10:20 Zářivé hory 4/4 [i] 11:25 Práce pro chlapa 1/12 [i] 12:00 Práce pro chlapa 2/12 [i] 12:30 Sobotní kuchyně 11/26 [i] 13:05 Sobotní kuchyně 12/26 [i] 13:40 Každodenní život v Indii 12/12 [i] 14:45 Cesta za přírodními poklady 2/7 [i] 15:50 Rosemary - královna kuchyně 11/12 [i] 16:25 Rosemary - královna kuchyně 12/12 [i] 17:00 Práce pro chlapa 1/12 [i] 17:35 Práce pro chlapa 2/12 [i] 18:10 Dobrodružné cestování Richarda Weise 3/41 [i] 18:40 Dobrodružné cestování Richarda Weise 4/41 [i] 19:10 Zářivé hory 4/4 [i] 20:20 Anatomie přírodní katastrofy 2/3 [i] 21:30 Ze soudních spisů 3/32 [i] 22:05 Ze soudních spisů 4/32 [i] 22:40 Bitevní lodě 2/4 [i] 23:50 1905, rok světla [i] 00:55 DNA a dolary [i] 01:55 Slavné světové obrazárny 24/26 [i] 02:25 Slavné světové obrazárny 25/26 [i] 02:55 Jeden jako druhý 3/12 [i] 03:25 Jeden jako druhý 4/12 [i] 03:55 1905, rok světla [i] 04:55 DNA a dolary [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Paličatý všeuměl [i] 07:50 Úpis [i] 09:35 DOA: Na život a na smrt [i] 11:00 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 12:35 Film o filmu: O rodičích a dětech 2 [i] 13:05 Obsluhoval jsem anglického krále [i] 15:00 Oko delfína [i] 16:40 Překonat sám tisíce mil [i] 18:25 Ztřeštěné léto [i] 20:00 Vincentův svět III. : Chci se nechat uspat 10 [i] 20:30 Na stojáka 40 [i] 21:00 Bestiář [i] 22:55 Ultraviolet [i] 00:20 Firewall [i] 02:05 Vincentův svět III. : Chci se nechat uspat 10 [i] 02:35 Bestiář [i] 04:30 Ultraviolet [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Roboti [i] 11:30 Před kamerou 15 [i] 12:00 Poseidon [i] 13:40 Chundelatý pes [i] 15:20 Justin Timberlake FutureSex/LoveShow [i] 17:35 Zaina [i] 19:15 Naprosto osvětleno [i] 21:00 Ten nejlepší [i] 23:05 Opravdové zvíře [i] 00:40 Nejhorší Vánoce mého života 3 [i] 01:10 Lovespring International 1 [i] 01:35 Sépie a velryba [i] 02:55 Ten nejlepší [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.