TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:20 Macocha 45-46/120 [i] 10:00 Krokodíl Dundee [i] 11:50 "Byl jednou jeden polda" [i] 13:25 Odložený prípad II. 3/23 [i] 14:20 Krok za krokom IV. 6-7/24 [i] 15:15 Alias III. 6/22 [i] 16:05 Bez stopy I. 9/23 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 15/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie 19:50 Športové noviny 20:00 Susedia [i] 20:45 VILOmeniny [i] 22:05 Paľba [i] 22:35 112 [i] 23:15 Neporaziteľní II: Profesionálka [i] 00:50 Policajný odznak V. 9/11 [i] 01:40 Prvý pondelok 9/13 [i] 02:25 Trapasy mojej sestry I. 21-22/25 [i] 03:10 To je vražda, napísala VII. 12/22 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XI. 6/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Rubi 82/115 [i] 08:35 Náhrdelník 4/12 [i] 09:30 Krokodílie kroniky I. 1/13 [i] 09:55 Lovci hadov I. 1/13 [i] 10:25 Kojak 1/8 [i] 11:10 Kojak 2/8 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 38/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica II. 8/20 [i] 15:00 Safari za kuchyňou 8/11 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 125/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 126/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Rosamunde Pilcher:-Dve sestry [i] 21:40 Informácie pre tipujúcich [i] 21:45 Bratia a sestry 2/23 [i] 22:35 Klinika Grace 3/36 [i] 23:20 24 III.séria 6/24 [i] 00:10 Peniaze [i] 00:25 McLeodove dcéry 8/22 [i] 01:05 Sila lásky II. 125/357 [i] 01:55 Sila lásky II. 126/357 [i] 02:45 Slovensko DNES [i] 03:00 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Krokodílie kroniky I. 2/13 [i] 04:25 Lovci hadov I. 2/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 06:50 Moja misia [i] 07:15 Kvarteto [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Elá hop [i] 10:30 Príbehy z doby kamennej 2/3 [i] 11:20 Králi na výslní [i] 11:50 Luxusné hotely sveta 4/15 [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:40 Orientácie [i] 13:05 Slovo [i] 13:10 Na ľudovú nôtu [i] 13:40 Odpískané [i] 14:35 Magazín ligy majstrov [i] 15:05 Športmotor [i] 15:40 Hodina deťom - dokumenty [i] 15:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:15 Športové ozveny [i] 16:40 Správy - Hírek [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:25 Slovensko DNES [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Corgoň liga [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:35 Nočný filmový klub [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:20 Slovensko DNES [i] 01:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Skoro dokonalá [i] 06:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 30 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 45 [i] 10:50 Matlock V. 22/22 [i] 11:50 Komisárka 18 [i] 12:50 Život na zámku 18 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 1/23 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 33 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 NOVINY PLUS a ŠPORT 20:15 Kosti 5 [i] 21:15 Panelák 34 [i] 22:00 SHARK 7 [i] 23:00 Črepiny [i] 00:00 Kosti 5 [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:20 Črepiny [i] 03:00 Detektív Nash Bridges VI. [i] 03:50 Autosalón [i] 04:15 NOVINY PLUS a ŠPORT 04:40 Skoro dokonalá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 32/78 [i] 08:55 Můj mazlíček [i] 09:10 Sny na neděli [i] 10:30 Souboj vojevůdců 1/13 [i] 11:15 Člověk a technika 12/13 [i] 11:40 Neznalost neomlouvá aneb Mějme na paměti památky [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery II 13/22 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje III 11/22 [i] 15:35 Simpsonovi XI 10/22 [i] 16:00 Věříš si? [i] 16:30 Záhady Toma Wizarda [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Kluci v akci [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Netopýr ušatý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dobrá čtvrť II 13/22 [i] 21:00 Na cestě po Burkině Faso [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 V zajetí železné opony 12/41 [i] 22:25 Sherlock Holmes [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Politické spektrum [i] 00:40 168 hodin [i] 01:10 Příběhy domů: Třicet lopat renesance [i] 01:30 Řím 9/12 [i] 02:20 McLeodovy dcery II 13/22 [i] 03:05 Paměť mramoru [i] 03:35 Regiony ČT24 04:00 Týden v regionech 04:25 Týden v regionech
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Kdo je... Ludvig Blum [i] 05:30 Auto Moto Styl [i] 05:55 Kalendárium [i] 06:10 Správy STV 06:30 Čtenářský deník... Iva Pekárková: Šest miliard Amerik [i] 06:45 Po hladině: Sluch [i] 07:00 Kultura.cz [i] 07:30 Čétéčko [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Klíč [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Rosnatka dlouholistá [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ - Znáte je dobře? [i] 13:00 Odhalené souvislosti [i] 13:15 That´s me 2/6 [i] 13:30 Tom Sawyer [i] 14:55 Kde peníze pomáhají [i] 15:05 Velké přírodní katastrofy: Sopky [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 FC Viktoria Plzeň - SK Slavia [i] 19:20 Zprávy ve znakové řeči 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XI 10/22 [i] 20:00 Spřízněni volbou [i] 21:25 Mrtví jako já 9/14 [i] 22:10 Film o filmu Venkovský učitel [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Zpívání na farmě [i] 23:50 Fokus ČT24 [i] 00:15 Smrt v Benátkách [i] 02:20 Máte slovo 03:05 Setkávání [i] 03:15 Final Four univerzitního mistrovství USA basketbalistů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 5 [i] 09:30 Dobytí Planety opic [i] 11:15 Ulice 156 [i] 12:00 To je vražda, napsala X 5 [i] 12:50 Lenssen & spol. [i] 13:20 Veronica Mars 18 [i] 14:15 O.C. IV 15 [i] 15:10 Smallville V 6 [i] 16:00 Odložené případy III 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Beze stopy V 17 [i] 18:25 Ulice 843, 844 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Místo v životě 2 14 [i] 21:15 Víkend [i] 21:55 Dr. House III 18 [i] 22:50 Superstar [i] 00:25 Poldové z Rosenheimu 7 [i] 01:10 Novashopping 01:45 Áčko [i] 02:25 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:15 Jak se staví sen [i] 06:15 Teleshopping 06:35 Země dinosaurů 26 [i] 07:05 Dexterova laboratoř IV 10 [i] 07:30 Powerpuff Girls IV 5 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice III 9 [i] 08:35 St. Tropez V 56 [i] 09:40 Poldové z přístavu III 14 [i] 10:40 Sedmé nebe III 1 [i] 11:40 Diagnóza vražda II 21 [i] 12:40 Odpadlík I 7 [i] 13:35 Amerika hledá topmodelku II [i] 14:35 Zoufalé manželky II 21 [i] 15:30 Closer I 1 [i] 16:40 Myšlenky zločince II 23 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:50 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Ošklivka Katka 11 [i] 21:20 Zoufalé manželky III 6 [i] 22:20 Muži na stromech I 14 [i] 23:15 Akta X VIII 19 [i] 00:15 Nemocnice Chicago Hope III [i] 01:10 Sexy šance 01:55 Volejte Věštce 03:00 Diagnóza vražda II 21 [i] 03:50 Nikdo není dokonalý [i] 04:55 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Motorismus [i] 10:45 Motorismus [i] 11:45 Motorismus [i] 12:45 Volejbal [i] 13:45 Gymnastika [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:45 Tenis [i] 17:00 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Watts [i] 19:00 Viking [i] 20:00 Bojové sporty [i] 22:00 Curling [i] 00:00 Fotbal [i] 00:45 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 08:00 Pan Muzika [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 1 [i] 11:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 13:00 Námořní hlídka 2/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 1 [i] 15:00 Pan Muzika [i] 17:00 Námořní hlídka 2/13 [i] 18:00 Recept na vraždu [i] 20:00 Temné příběhy 1/14 [i] 20:30 Temné příběhy 2/14 [i] 21:00 Tajná služba II 11 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly V 19 [i] 23:00 Tichý svědek VIII 1/8 [i] 00:00 Tajná služba II 11 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly V 19 [i] 02:00 Recept na vraždu [i] 04:00 Byl jsem mladým Faustem [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Cesta za přírodními poklady 1/7 [i] 07:10 Dobrodružné cestování Richarda Weise 1/41 [i] 07:40 Dobrodružné cestování Richarda Weise 2/41 [i] 08:10 Sobotní kuchyně 9/26 [i] 08:40 Sobotní kuchyně 10/26 [i] 09:15 Rosemary - královna kuchyně 9/12 [i] 09:45 Rosemary - královna kuchyně 10/12 [i] 10:20 Zářivé hory 3/4 [i] 11:25 Pohlednice z chalupy 5/6 [i] 11:55 Pohlednice z chalupy 6/6 [i] 12:30 Sobotní kuchyně 9/26 [i] 13:00 Sobotní kuchyně 10/26 [i] 13:35 Každodenní život v Indii 11/12 [i] 14:40 Cesta za přírodními poklady 1/7 [i] 15:45 Rosemary - královna kuchyně 9/12 [i] 16:15 Rosemary - královna kuchyně 10/12 [i] 16:50 Pohlednice z chalupy 5/6 [i] 17:25 Pohlednice z chalupy 6/6 [i] 18:00 Dobrodružné cestování Richarda Weise 1/41 [i] 18:30 Dobrodružné cestování Richarda Weise 2/41 [i] 19:00 Zářivé hory 3/4 [i] 20:05 Anatomie přírodní katastrofy 1/3 [i] 21:15 Ze soudních spisů 1/32 [i] 21:45 Ze soudních spisů 2/32 [i] 22:20 Bitevní lodě 1/4 [i] 23:30 Věda a technika 15/16 [i] 00:05 Věda a technika 16/16 [i] 00:40 Mistrovské loupeže 6/14 [i] 01:50 Slavné světové obrazárny 22/26 [i] 02:20 Slavné světové obrazárny 23/26 [i] 02:50 Jeden jako druhý 1/12 [i] 03:20 Jeden jako druhý 2/12 [i] 03:50 Věda a technika 15/16 [i] 04:20 Věda a technika 16/16 [i] 04:50 Mistrovské loupeže 6/14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Godzilla [i] 08:15 Finty Dicka a Jane [i] 09:45 Stormbreaker [i] 11:15 Žena ve vodě [i] 13:05 Paličatý všeuměl [i] 14:50 Úpis [i] 16:30 DOA: Na život a na smrt [i] 17:55 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 19:30 Před kamerou 15 [i] 20:00 Její případ [i] 22:05 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i] 23:30 Za deset dvanáct [i] 01:00 Její případ [i] 03:00 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i] 04:30 Za deset dvanáct [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Snít v oblacích [i] 11:30 Krok správným směrem [i] 13:10 Fanaticky zamilován [i] 14:50 Roboti [i] 16:20 Chundelatý pes [i] 18:00 Poseidon [i] 19:35 Felicity - příběh z války za nezávislost [i] 21:00 Mlha [i] 22:40 V bdělém stavu [i] 00:00 Hostel [i] 01:35 X-Men [i] 03:15 Mlha [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real Salt Lake v základe s Rusnákom zdolal Atlantu
Na snímke Albert Rusnák (Slovensko).

Ševela zaplatil za titul vlasmi: Mám si kúpiť parochňu?
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela.

Messi by bol rád, keby Valverde ďalej trénoval Barcelonu
Hráč Barcelony Lionel Messi.

Sabbatini po druhom kole Charles Schwab Challenge na 4. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Víkend nás privíta slnečným počasím
Na snímke kvety divých makov v Bratislave 24. mája 2019.

Dve hodiny môžu voliť aj pacienti priamo v Rooseveltovej nemocnici
Ilustračná snímka.

Volebné miestnosti sa otvorili, Slováci si volia europoslancov
Na Slovensku sa konajú v sobotu 25. mája 2019 v poradí štvrté voľby do Európskeho parlamentu. Na snímke príprava volebnej miestnosti na sobotňajšie voľby do Európskeho parlamentu na Základnej škole na Škultétyho ulici 24. mája ...

V NOÚ môžu voliť zástupcov do europarlamentu pacienti aj pracovníci
Ilustračná snímka.

Online: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2019 na Slovensku
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na Slovensku opäť otvorili volebné miestnosti. Vo voľbách do Európskeho parlamentu (eurovoľbách) 2019 sa ...

V Trenčianskom kraji môžu voliči voliť v 644 volebných okrskoch
Na snímke volič vhadzuje hlasovací lístok do volebnej schránky počas volieb do Európskeho parlamentu 25. mája 2019

Česká herečka Eliška Balzerová má narodeniny
Na archívnej snímke herečka Eliška Balzerová.

Česi vo veľkom jedia prípravky pre kone, čakajú zázraky
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.