Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 DNES 06:00 Neporaziteľné sestry IV. 1/13 [i] 06:30 W.I.T.C.H - Čarodejnice II. 24/26 [i] 06:55 Káčer Dodgers I. 3/13 [i] 07:20 Alf IV. 5-6/24 [i] 08:15 Olsen Twins: Prázdniny v Paríži [i] 09:45 Priatelia VII. 10-11/24 [i] 10:40 Kozmetička a zviera [i] 12:40 Elán je Elán [i] 15:10 Mickeyho modré oči [i] 17:10 Škaredá Betty I. 23/23 [i] 18:00 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Rafťáci [i] 22:20 Nemilosrdná spravodlivosť [i] 00:10 Jackie Brownová [i] 03:00 Rafťáci [i] 04:55 Na streche [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Paláce Európy 13 [i] 06:05 Veselá farma 21/40 [i] 06:15 Bol raz jeden život 7/26 [i] 06:40 Všetky psy idú do neba II. 15 [i] 07:05 Gumkáči 7/52 [i] 07:30 Stratený svet 12/26 [i] 07:55 Sršne v úli 6/7 [i] 08:25 Si v obraze? [i] 08:55 Superchyty [i] 09:25 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:55 Tajomstvá Palm Springs 5/8 [i] 10:35 Večne nespokojní II. 2/28 [i] 11:25 Vraždy delfínov [i] 12:15 Poklady sveta [i] 12:30 Športmotor [i] 13:00 Postav dom, zasaď strom [i] 13:30 High School Musical [i] 15:10 Začnem od seba 1/4 [i] 16:50 Montanovci 2/3 [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Peniaze [i] 18:50 SOS [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:15 Informácie pre tipujúcich [i] 21:20 Strata dôvery [i] 22:50 Eskorta [i] 00:30 Future Sport [i] 02:00 Takí sme boli 12/24 [i] 03:00 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 03:55 Postav dom, zasaď strom [i] 04:25 Zmenáreň [i] 04:50 Extra [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 07:00 Veľké kosti-veľký biznis [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Reflets I. 25/26 [i] 08:25 Vice-Versa 25/26 [i] 08:55 Gombíkovo [i] 09:20 Osobnosti [i] 09:25 Bojový plán 4/13 [i] 10:15 Polícia [i] 10:25 Cesty nádeje [i] 10:50 Môj vienok zelený [i] 11:15 Kvarteto [i] 11:40 Škandál v Melodias banke [i] 12:55 Formula 1 kvalifikácia [i] 14:10 Na ľudovú nôtu [i] 14:40 Poltón [i] 15:15 Kapura [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:15 Olympijský magazín 7 [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Herbert von Karajan: Odkaz a legenda [i] 21:05 Anjeli strážni [i] 21:35 City Folk 6/13 [i] 22:05 Kino na Dvojke [i] 23:45 BJD 2007 [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:10 Športmotor [i] 01:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Detektív Nash Bridges VI. [i] 05:55 Projekt Jennie [i] 07:15 Spider-Man bez hraníc [i] 07:40 Strážcovia vesmíru V. [i] 08:10 Malí rytieri [i] 08:35 Cyborg 009 [i] 09:00 Ako hrob [i] 11:00 Čínsky sen [i] 13:10 Mama, smiem spať s netvorom ? [i] 15:00 V dobrom i v zlom [i] 17:15 Špinavé dedičstvo [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 ŠPORT 20:15 Akčný balík: Cesta do Číny [i] 22:35 Akčný balík: Diablovo pokušenie [i] 00:30 Nočné kino: Prepadnutie v búrke [i] 02:25 Bozk vraha [i] 03:55 Duchovia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Mumínci 1/26 [i] 06:30 Sezame, pojď si hrát 31/78 [i] 06:55 Seržant Proužek 3/26 [i] 07:05 Včelka Mája [i] 07:30 Garfield a přátelé 26/26 [i] 07:55 Můj mazlíček [i] 08:10 Malý televizní kabaret [i] 08:35 Tom Sawyer [i] 10:00 Případy detektiva Packala [i] 10:30 Šaolinský fotbal [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Cesta k vítězství 5/23 [i] 13:20 Tajemství divočiny 8/13 [i] 13:50 Dobrá rada nad zlato [i] 14:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 14:45 Okouzlení VIII 21/54 [i] 15:40 Sex, pochoutky a romantika [i] 17:25 Naslepo [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Nenechte si ujít [i] 18:10 Tajemství proutěného košíku 9/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:00 Vlk [i] 23:00 Nenechte si ujít [i] 23:05 Echo Febiofestu 2008 [i] 23:15 Zprávy 23:20 Branky, body, vteřiny 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Sex Traffic 1/2 [i] 01:05 Poe a vražda krásné dívky 1/2 [i] 02:10 13. komnata Natálie Kocábové [i] 02:40 Pošta pro tebe [i] 03:30 Uprostřed běhu [i] 04:10 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 05:05 Nepohodlní 5/13 [i] 05:25 Kus dřeva ze stromu 11/13 [i] 05:40 Tepny naší země 4/4 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Planeta Země: Lesy mírného pásma 10/11 [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Knižní svět [i] 11:10 Čtenářský deník... Iva Pekárková [i] 11:25 Nenechte si ujít [i] 11:30 Simpsonovi XI 9/22 [i] 12:00 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 Abbey Road: Live 2/12 [i] 14:35 Kinobox [i] 15:05 Velké přírodní katastrofy: Sopky [i] 16:00 Kamera na cestách: Juan de Nova [i] 16:55 O češtině [i] 17:15 Buly [i] 20:00 Deskový statek [i] 21:40 Filmopolis [i] 22:35 Noc s Andělem [i] 00:00 Final Four univerzitního mistrovství USA basketbalistů [i] 02:00 Simpsonovi XI 9/22 [i] 02:20 Velká noční hudba [i] 04:00 Na plný pecky [i] 04:40 Grotesky [i] 04:50 Malá ranní hudba [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:20 Novashopping 05:55 Pan Magoo a animovaný svět 40 [i] 06:20 W.I.T.C.H. 7 [i] 06:45 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 07:40 Kalifornské léto 8 [i] 08:35 Eso [i] 09:50 Domácí vězení [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 To neznáte Hadimršku [i] 14:20 Atomový vlak [i] 16:45 Ecce Homo Homolka [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Lovci pokladů [i] 22:40 Od soumraku do úsvitu [i] 00:40 Striptýz [i] 02:40 Novashopping 03:10 Volejte Novu [i] 04:35 Ženatý se závazky 150, 151 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Malá mořská víla 21 [i] 06:35 Taz-mania 12 [i] 07:00 Dexterova laboratoř IV 8 [i] 07:20 Winx Club 19 [i] 07:45 Sylvester a Tweety [i] 08:00 Fresh Prince I 1 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 M*A*S*H 157 [i] 10:05 M*A*S*H 158 [i] 10:35 Wolffův revír I 1 [i] 11:35 Helicops [i] 13:40 Bohové se zase zbláznili [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Blackburn Rovers - Tottenham Hotspur [i] 18:10 Siska V 1 [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Nebezpečná rychlost 2: Zásah [i] 22:40 Pláž [i] 01:05 Pomsta šprtů [i] 02:45 Sexy šance 03:25 Volejte Věštce 04:35 Horečka I 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Motorismus [i] 12:15 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 14:00 Gymnastika [i] 16:00 Tenis [i] 17:30 Motorismus [i] 18:00 Tenis [i] 20:00 Box [i] 22:00 Curling [i] 00:00 Bojové sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Princ a chuďas [i] 08:00 Cesta do středu Země 1/2 [i] 10:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 12:00 Cesta do středu Země 1/2 [i] 14:00 Případy advokáta Kingdoma I 3/6 [i] 15:00 Případy advokáta Kingdoma I 4/6 [i] 16:00 Nenapravitelná [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru: Soudný den [i] 20:00 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i] 22:00 Tenkrát a dnes [i] 00:00 Král Lear z Texasu [i] 02:00 Noc vlka [i] 04:00 Princ a chuďas [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Léčebná kůra [i] 07:05 Pochopení dyslexie [i] 08:05 Ospalý život [i] 09:00 Hvězdné hodiny 20. století 1/6 [i] 10:00 Hvězdné hodiny 20. století 2/6 [i] 11:00 Hvězdné hodiny 20. století 3/6 [i] 12:00 Umami - pátá chuť 2/2 [i] 13:00 Jimmyho farma 8/8 [i] 14:05 Skryté možnosti 13/26 [i] 14:30 Skryté možnosti 14/26 [i] 15:00 Muž divočiny 13/19 [i] 16:05 Skot Dr. Frankensteina [i] 17:10 Nová metoda léčby 2/2 [i] 18:15 Co nám prospívá 27/37 [i] 19:20 Poklady říše zvířat 3/6 [i] 19:50 Poklady říše zvířat 4/6 [i] 20:25 Nigella vaří narychlo 5/13 [i] 21:00 Nigella vaří narychlo 6/13 [i] 21:35 Velikáni fotografie 5/6 [i] 22:40 Zvláštní zbraně II. světové války 2/2 [i] 23:40 Každodenní život v Indii 6/12 [i] 00:45 Každodenní život v Indii 7/12 [i] 01:45 Každodenní život v Indii 8/12 [i] 02:45 Skrytý ráj hmyzu [i] 03:45 Nigella vaří narychlo 5/13 [i] 04:20 Nigella vaří narychlo 6/13 [i] 04:50 Tajemný vodní svět [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Vítězný hřebec [i] 07:45 V jednom kole [i] 09:20 Hádej kdo? [i] 11:05 Amazonky [i] 12:45 Alchymie lásky [i] 14:10 Ó, jak jsi krásný! [i] 15:50 Let's Dance [i] 17:30 Zbožňuju prachy! [i] 19:00 Christina Aquilera: Back to basics [i] 20:00 Bláznivá olympiáda [i] 21:35 Déja Vu [i] 23:40 Pravidla lži [i] 01:40 Láska na černo [i] 02:55 Zavolej mi! Vzestup a pád Heidi Fleissové [i] 04:20 Už tady nežijeme [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Superman se vrací [i] 10:30 Úsměv [i] 12:15 Starý lišák [i] 13:50 Paní Palfreyová [i] 15:35 Chci být tvůj Valentýn [i] 17:05 Divočina [i] 18:25 Superman se vrací [i] 21:00 Cizinec [i] 22:50 Nezvratný osud 3 [i] 00:20 Cinema, Cinema, Cinema 15 [i] 00:45 Flirtování [i] 02:25 Konečná verze [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Nemecko a Poľsko na MS v Rusku s prehrou, z úspechov sa tešia Francúzi, Dáni či Srbi
Predstavitelia Európy, so 14 národnými tímami s najpočetnejším zastúpením na XXI. majstrovstvách sveta vo futbale v Rusku, si v prvých vystúpeniach v základných skupinách pripísali dovedna osem ...

Futbalista Diop mieri do West Hamu, stane sa najdrahším hráčom
Ilustračná snímka.

WNBA: Washington zdolal Chicago
Kristi Toliverová, archívna snímka.

Trojgóloví Ronaldo a Čeryšev na čele poradia strelcov na MS 2018
Na snímke hráč Ruska Denis Čeryšev.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu nás potrápia znova, nezabudnite piť dostatok tekutín
Ilustračná snímka.

Mottom predsedníctva SR vo V4 bude Dynamický Vyšehrad pre Európu
Program nadchádzajúceho piateho predsedníctva Slovenska vo Vyšehradskej skupine bude postavený na troch prioritách - silnej Európe, bezpečnom prostredí a ...

Na Slovensku prídu americkí vojaci, ich pôsobenie bude trvať 18 mesiacov
Na územie Slovenskej republiky pricestuje jednotka amerických vojakov, ktorí budú plniť úlohy výcviku a poradenstva v rámci spolupráce Ozbrojených síl ...

TASR ponúkne spravodajstvo zo summitu V4 + Rakúsko v Budapešti
Ilustračná snímka.

Slovenská katolícka charita pripravila kampaň: Bojuje proti extrémizmu
Deti sýrskych migrantv sa hrajú s balónmi, archívna snímka.

Požiarnici v Trnavskom kraji sa potrápili: Hasili slamu aj auto
Ilustračná snímka.

Slovenský režisér Dušan Rapoš má 65 rokov
Režisér, scenárista, hudobný skladateľ a producent Dušan Rapoš sa narodil 20. júna 1953 v Moravanoch na východnom Slovensku. V stredu má 65 rokov.

Pred 170 rokmi sa narodil český sochár Josef Václav Myslbek
Autorom sochy v Košiciach je slávny český umelec Josef Václav Myslbek. Jej obdoba v nadživotnej veľkosti so sv. Václavom v sedle zdobí pražské Václavske námestie.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.