TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 DNES 06:00 Neporaziteľné sestry IV. 1/13 [i] 06:30 W.I.T.C.H - Čarodejnice II. 24/26 [i] 06:55 Káčer Dodgers I. 3/13 [i] 07:20 Alf IV. 5-6/24 [i] 08:15 Olsen Twins: Prázdniny v Paríži [i] 09:45 Priatelia VII. 10-11/24 [i] 10:40 Kozmetička a zviera [i] 12:40 Elán je Elán [i] 15:10 Mickeyho modré oči [i] 17:10 Škaredá Betty I. 23/23 [i] 18:00 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Rafťáci [i] 22:20 Nemilosrdná spravodlivosť [i] 00:10 Jackie Brownová [i] 03:00 Rafťáci [i] 04:55 Na streche [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Paláce Európy 13 [i] 06:05 Veselá farma 21/40 [i] 06:15 Bol raz jeden život 7/26 [i] 06:40 Všetky psy idú do neba II. 15 [i] 07:05 Gumkáči 7/52 [i] 07:30 Stratený svet 12/26 [i] 07:55 Sršne v úli 6/7 [i] 08:25 Si v obraze? [i] 08:55 Superchyty [i] 09:25 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:55 Tajomstvá Palm Springs 5/8 [i] 10:35 Večne nespokojní II. 2/28 [i] 11:25 Vraždy delfínov [i] 12:15 Poklady sveta [i] 12:30 Športmotor [i] 13:00 Postav dom, zasaď strom [i] 13:30 High School Musical [i] 15:10 Začnem od seba 1/4 [i] 16:50 Montanovci 2/3 [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Peniaze [i] 18:50 SOS [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:15 Informácie pre tipujúcich [i] 21:20 Strata dôvery [i] 22:50 Eskorta [i] 00:30 Future Sport [i] 02:00 Takí sme boli 12/24 [i] 03:00 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 03:55 Postav dom, zasaď strom [i] 04:25 Zmenáreň [i] 04:50 Extra [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 07:00 Veľké kosti-veľký biznis [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Reflets I. 25/26 [i] 08:25 Vice-Versa 25/26 [i] 08:55 Gombíkovo [i] 09:20 Osobnosti [i] 09:25 Bojový plán 4/13 [i] 10:15 Polícia [i] 10:25 Cesty nádeje [i] 10:50 Môj vienok zelený [i] 11:15 Kvarteto [i] 11:40 Škandál v Melodias banke [i] 12:55 Formula 1 kvalifikácia [i] 14:10 Na ľudovú nôtu [i] 14:40 Poltón [i] 15:15 Kapura [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:15 Olympijský magazín 7 [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Herbert von Karajan: Odkaz a legenda [i] 21:05 Anjeli strážni [i] 21:35 City Folk 6/13 [i] 22:05 Kino na Dvojke [i] 23:45 BJD 2007 [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:10 Športmotor [i] 01:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Detektív Nash Bridges VI. [i] 05:55 Projekt Jennie [i] 07:15 Spider-Man bez hraníc [i] 07:40 Strážcovia vesmíru V. [i] 08:10 Malí rytieri [i] 08:35 Cyborg 009 [i] 09:00 Ako hrob [i] 11:00 Čínsky sen [i] 13:10 Mama, smiem spať s netvorom ? [i] 15:00 V dobrom i v zlom [i] 17:15 Špinavé dedičstvo [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 ŠPORT 20:15 Akčný balík: Cesta do Číny [i] 22:35 Akčný balík: Diablovo pokušenie [i] 00:30 Nočné kino: Prepadnutie v búrke [i] 02:25 Bozk vraha [i] 03:55 Duchovia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Mumínci 1/26 [i] 06:30 Sezame, pojď si hrát 31/78 [i] 06:55 Seržant Proužek 3/26 [i] 07:05 Včelka Mája [i] 07:30 Garfield a přátelé 26/26 [i] 07:55 Můj mazlíček [i] 08:10 Malý televizní kabaret [i] 08:35 Tom Sawyer [i] 10:00 Případy detektiva Packala [i] 10:30 Šaolinský fotbal [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Cesta k vítězství 5/23 [i] 13:20 Tajemství divočiny 8/13 [i] 13:50 Dobrá rada nad zlato [i] 14:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 14:45 Okouzlení VIII 21/54 [i] 15:40 Sex, pochoutky a romantika [i] 17:25 Naslepo [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Nenechte si ujít [i] 18:10 Tajemství proutěného košíku 9/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:00 Vlk [i] 23:00 Nenechte si ujít [i] 23:05 Echo Febiofestu 2008 [i] 23:15 Zprávy 23:20 Branky, body, vteřiny 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Sex Traffic 1/2 [i] 01:05 Poe a vražda krásné dívky 1/2 [i] 02:10 13. komnata Natálie Kocábové [i] 02:40 Pošta pro tebe [i] 03:30 Uprostřed běhu [i] 04:10 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 05:05 Nepohodlní 5/13 [i] 05:25 Kus dřeva ze stromu 11/13 [i] 05:40 Tepny naší země 4/4 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Planeta Země: Lesy mírného pásma 10/11 [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Knižní svět [i] 11:10 Čtenářský deník... Iva Pekárková [i] 11:25 Nenechte si ujít [i] 11:30 Simpsonovi XI 9/22 [i] 12:00 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 Abbey Road: Live 2/12 [i] 14:35 Kinobox [i] 15:05 Velké přírodní katastrofy: Sopky [i] 16:00 Kamera na cestách: Juan de Nova [i] 16:55 O češtině [i] 17:15 Buly [i] 20:00 Deskový statek [i] 21:40 Filmopolis [i] 22:35 Noc s Andělem [i] 00:00 Final Four univerzitního mistrovství USA basketbalistů [i] 02:00 Simpsonovi XI 9/22 [i] 02:20 Velká noční hudba [i] 04:00 Na plný pecky [i] 04:40 Grotesky [i] 04:50 Malá ranní hudba [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:20 Novashopping 05:55 Pan Magoo a animovaný svět 40 [i] 06:20 W.I.T.C.H. 7 [i] 06:45 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 07:40 Kalifornské léto 8 [i] 08:35 Eso [i] 09:50 Domácí vězení [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 To neznáte Hadimršku [i] 14:20 Atomový vlak [i] 16:45 Ecce Homo Homolka [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Lovci pokladů [i] 22:40 Od soumraku do úsvitu [i] 00:40 Striptýz [i] 02:40 Novashopping 03:10 Volejte Novu [i] 04:35 Ženatý se závazky 150, 151 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Malá mořská víla 21 [i] 06:35 Taz-mania 12 [i] 07:00 Dexterova laboratoř IV 8 [i] 07:20 Winx Club 19 [i] 07:45 Sylvester a Tweety [i] 08:00 Fresh Prince I 1 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 M*A*S*H 157 [i] 10:05 M*A*S*H 158 [i] 10:35 Wolffův revír I 1 [i] 11:35 Helicops [i] 13:40 Bohové se zase zbláznili [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Blackburn Rovers - Tottenham Hotspur [i] 18:10 Siska V 1 [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Nebezpečná rychlost 2: Zásah [i] 22:40 Pláž [i] 01:05 Pomsta šprtů [i] 02:45 Sexy šance 03:25 Volejte Věštce 04:35 Horečka I 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Motorismus [i] 12:15 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 14:00 Gymnastika [i] 16:00 Tenis [i] 17:30 Motorismus [i] 18:00 Tenis [i] 20:00 Box [i] 22:00 Curling [i] 00:00 Bojové sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Princ a chuďas [i] 08:00 Cesta do středu Země 1/2 [i] 10:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 12:00 Cesta do středu Země 1/2 [i] 14:00 Případy advokáta Kingdoma I 3/6 [i] 15:00 Případy advokáta Kingdoma I 4/6 [i] 16:00 Nenapravitelná [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru: Soudný den [i] 20:00 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i] 22:00 Tenkrát a dnes [i] 00:00 Král Lear z Texasu [i] 02:00 Noc vlka [i] 04:00 Princ a chuďas [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Léčebná kůra [i] 07:05 Pochopení dyslexie [i] 08:05 Ospalý život [i] 09:00 Hvězdné hodiny 20. století 1/6 [i] 10:00 Hvězdné hodiny 20. století 2/6 [i] 11:00 Hvězdné hodiny 20. století 3/6 [i] 12:00 Umami - pátá chuť 2/2 [i] 13:00 Jimmyho farma 8/8 [i] 14:05 Skryté možnosti 13/26 [i] 14:30 Skryté možnosti 14/26 [i] 15:00 Muž divočiny 13/19 [i] 16:05 Skot Dr. Frankensteina [i] 17:10 Nová metoda léčby 2/2 [i] 18:15 Co nám prospívá 27/37 [i] 19:20 Poklady říše zvířat 3/6 [i] 19:50 Poklady říše zvířat 4/6 [i] 20:25 Nigella vaří narychlo 5/13 [i] 21:00 Nigella vaří narychlo 6/13 [i] 21:35 Velikáni fotografie 5/6 [i] 22:40 Zvláštní zbraně II. světové války 2/2 [i] 23:40 Každodenní život v Indii 6/12 [i] 00:45 Každodenní život v Indii 7/12 [i] 01:45 Každodenní život v Indii 8/12 [i] 02:45 Skrytý ráj hmyzu [i] 03:45 Nigella vaří narychlo 5/13 [i] 04:20 Nigella vaří narychlo 6/13 [i] 04:50 Tajemný vodní svět [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Vítězný hřebec [i] 07:45 V jednom kole [i] 09:20 Hádej kdo? [i] 11:05 Amazonky [i] 12:45 Alchymie lásky [i] 14:10 Ó, jak jsi krásný! [i] 15:50 Let's Dance [i] 17:30 Zbožňuju prachy! [i] 19:00 Christina Aquilera: Back to basics [i] 20:00 Bláznivá olympiáda [i] 21:35 Déja Vu [i] 23:40 Pravidla lži [i] 01:40 Láska na černo [i] 02:55 Zavolej mi! Vzestup a pád Heidi Fleissové [i] 04:20 Už tady nežijeme [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Superman se vrací [i] 10:30 Úsměv [i] 12:15 Starý lišák [i] 13:50 Paní Palfreyová [i] 15:35 Chci být tvůj Valentýn [i] 17:05 Divočina [i] 18:25 Superman se vrací [i] 21:00 Cizinec [i] 22:50 Nezvratný osud 3 [i] 00:20 Cinema, Cinema, Cinema 15 [i] 00:45 Flirtování [i] 02:25 Konečná verze [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real Salt Lake v základe s Rusnákom zdolal Atlantu
Na snímke Albert Rusnák (Slovensko).

Ševela zaplatil za titul vlasmi: Mám si kúpiť parochňu?
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela.

Messi by bol rád, keby Valverde ďalej trénoval Barcelonu
Hráč Barcelony Lionel Messi.

Sabbatini po druhom kole Charles Schwab Challenge na 4. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Víkend nás privíta slnečným počasím
Na snímke kvety divých makov v Bratislave 24. mája 2019.

Dve hodiny môžu voliť aj pacienti priamo v Rooseveltovej nemocnici
Ilustračná snímka.

Volebné miestnosti sa otvorili, Slováci si volia europoslancov
Na Slovensku sa konajú v sobotu 25. mája 2019 v poradí štvrté voľby do Európskeho parlamentu. Na snímke príprava volebnej miestnosti na sobotňajšie voľby do Európskeho parlamentu na Základnej škole na Škultétyho ulici 24. mája ...

V NOÚ môžu voliť zástupcov do europarlamentu pacienti aj pracovníci
Ilustračná snímka.

Online: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2019 na Slovensku
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na Slovensku opäť otvorili volebné miestnosti. Vo voľbách do Európskeho parlamentu (eurovoľbách) 2019 sa ...

V Trenčianskom kraji môžu voliči voliť v 644 volebných okrskoch
Na snímke volič vhadzuje hlasovací lístok do volebnej schránky počas volieb do Európskeho parlamentu 25. mája 2019

Česká herečka Eliška Balzerová má narodeniny
Na archívnej snímke herečka Eliška Balzerová.

Česi vo veľkom jedia prípravky pre kone, čakajú zázraky
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.