Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 Macocha 43-44/120 [i] 10:30 S peknou ženou je dovolené všetko [i] 12:30 Komisár Rex IV. 13/18 [i] 13:25 Odložený prípad II. 2/23 [i] 14:20 Krok za krokom IV. 4-5/24 [i] 15:15 Alias III. 5/22 [i] 16:05 Bez stopy I. 8/23 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 14/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie 19:50 Športové noviny 20:00 Miss 2008 [i] 22:25 Špecialista [i] 00:35 Kickboxer 3: Umenie vojny [i] 02:20 Babylon 5: Legenda o strážcoch [i] 03:50 Paľba [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY 04:50 Pohotovosť XI. 5/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 115 [i] 08:35 Náhrdelník 3/12 [i] 09:30 Cesta do Chorvátska [i] 10:20 Ruby Jean a Joe [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 37/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica II. 7/20 [i] 15:00 Safari za kuchyňou 7/11 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 123/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 124/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli 12/24 [i] 21:15 Informácie pre tipujúcich [i] 21:20 Smrť za klamstvo [i] 22:55 Koniec sezóny [i] 00:25 McLeodove dcéry III. 7/22 [i] 01:10 Sila lásky II. 123/357 [i] 02:00 Sila lásky II. 124/357 [i] 02:50 Slovensko DNES [i] 03:05 Správy STV [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 03:55 Reportéri [i] 04:20 Radosť zo života 13/25 [i] 04:45 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Gombíkovo [i] 10:30 Morské útočisko [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:25 AIRBAG [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:50 Veľké záhady [i] 13:20 Od alergie k astme [i] 13:45 Svadba v Stredných Plachtinciach [i] 14:25 City Folk 5/13 [i] 14:55 Syn človeka [i] 15:50 Polícia [i] 16:10 Hodina deťom - dokumenty [i] 16:15 Kvarteto [i] 16:45 Správy - Hírek [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:25 Slovensko DNES [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Bojový plán 4/13 [i] 20:55 Peniaze [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Geraldine [i] 22:10 Eurokino [i] 23:30 Príbeh černošskej populárnej hudby 3/6 [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:50 Polícia [i] 00:55 Správy - Hírek [i] 01:00 Slovensko DNES [i] 01:15 Správy STV [i] 01:35 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Dr. Stefan Frank [i] 06:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 30 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 44 [i] 10:50 Matlock V. 21 [i] 11:50 Komisárka 17 [i] 12:50 Život na zámku 17 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami 10 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 32 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 NOVINY PLUS a ŚPORT 20:15 LYRICS - Vyspievaj si milión! [i] 21:15 Panelák 33 [i] 22:00 Veľký televízny príbeh: Mama, smiem spať s netvorom? [i] 00:00 Nočné kino: Klamné zdanie [i] 01:45 KRIMI NOVINY 02:10 Vražda v lepšej spoločnosti [i] 03:40 Okovy šťastia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kámen a poznání [i] 10:05 Televizní taneční [i] 10:25 Písničky na duben [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery II 12/22 [i] 14:50 Simpsonovi XI 8/22 [i] 15:15 Garfield a přátelé 26/26 [i] 15:40 Let 29 23/30 [i] 16:00 Sezamová angličtina 47/52 [i] 16:15 Ferda II 8/26 [i] 16:40 Bludiště [i] 17:10 Nenechte si ujít [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Případ pro ombudsmana [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Bydlení je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Rosnatka dlouholistá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města 9/46 [i] 21:10 13. komnata Natálie Kocábové [i] 21:40 Uvolněte se, prosím [i] 22:25 Echo Febiofestu 2008 [i] 22:35 Řím 9/12 [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Losování Euromiliony 23:40 Stůj při mně [i] 01:05 Divnopis - Tři Sekery 12/51 [i] 01:10 Všechnopárty [i] 01:55 Simpsonovi XI 8/22 [i] 02:15 Psí život [i] 02:40 McLeodovy dcery II 12/22 [i] 03:25 Regiony ČT24 03:50 Nenechte si ujít [i] 03:55 Jistě, pane premiére 6/16 [i] 04:25 Dokoláč [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 Komunikace je hra 5/13 [i] 05:35 Diagnóza [i] 05:55 Videoatlas naší přírody [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Nemám práci [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Koroptev polní [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Game Page [i] 13:10 Toreador [i] 13:25 Hrůzostrašný dějepis 14/26 [i] 13:50 Šikulové [i] 14:05 Medúza [i] 14:40 Sportovci světa: Nejslavnější fotbalové kluby 2/5 [i] 15:40 Tepny naší země 4/4 [i] 16:05 Kus dřeva ze stromu 11/13 [i] 16:25 Muzeum papírových betlémů [i] 16:40 Magazín Ligy mistrů [i] 17:10 Zprávy ve znakové řeči 17:15 Buly [i] 20:00 Planeta Země: Lesy mírného pásma [i] 20:50 Jistě, pane premiére 6/16 [i] 21:25 Ladí neladí [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Velkovlak 6/6 [i] 23:40 Užaslý Petr Brukner uvádí [i] 00:30 Dokoláč [i] 01:00 BLUES & Marc Levin [i] 02:35 Fenomén Hrádeček aneb duchové pod [i] 03:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 04:00 Muzeum papírových betlémů [i] 04:10 Café X [i] 04:35 Vesničtí doktoři [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 4 [i] 09:30 Perry Mason [i] 11:30 Ulice 155 [i] 12:20 To je vražda, napsala X 4 [i] 13:20 Veronica Mars 17 [i] 14:15 O.C. IV 14 [i] 15:10 Smallville V 5 [i] 16:00 Odložené případy III 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Beze stopy V 16 [i] 18:30 Ulice 841, 842 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Román pro ženy [i] 22:10 Štvanec [i] 00:05 Noční dravci [i] 01:45 Mrtvá zóna III 2 [i] 02:25 Novashopping 02:55 Tabu [i] 04:15 Ženatý se závazky 148, 149 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Země dinosaurů 25 [i] 07:05 Dexterova laboratoř IV 7 [i] 07:30 Powerpuff Girls IV 4 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice III 8 [i] 08:35 St. Tropez V 55 [i] 09:40 Poldové z přístavu III 13 [i] 10:40 Sedmé nebe II 22 [i] 11:35 Diagnóza vražda II 20 [i] 12:35 Odpadlík I 6 [i] 13:30 Sběratelé kostí II 21 [i] 14:30 Zoufalé manželky II 20 [i] 15:25 Nedokonalé zločiny II [i] 16:40 Myšlenky zločince II 22 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:50 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Nebezpečná rychlost [i] 23:40 Constantine [i] 02:00 Sexy šance 02:40 Volejte Věštce 03:50 Diagnóza vražda II 20 [i] 04:35 Titáni 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Sports Destination [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Olympiáda [i] 09:45 Snooker [i] 10:45 Tenis [i] 11:45 Tenis [i] 13:00 Fotbal [i] 14:15 Watts [i] 14:30 Fotbal [i] 15:45 Watts [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Watts [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Strongest Man [i] 21:00 Timbersports [i] 22:00 Bojové sporty [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Případ neoprávněného zabití [i] 08:00 Toulavý anděl [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 40 [i] 11:00 Záhadná žena: Vykoupení [i] 13:00 Námořní hlídka 1/13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 40 [i] 15:00 Toulavý anděl [i] 17:00 Námořní hlídka 1/13 [i] 18:00 Nenapravitelná [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Hon na lišku [i] 22:00 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i] 00:00 Zlá předtucha [i] 02:00 Velitelkou v pekle [i] 04:00 Případ neoprávněného zabití [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Nová tvář Ruska [i] 07:05 Příroda vrací úder - případ mořské vydry [i] 08:15 Sobotní kuchyně 7/26 [i] 08:45 Sobotní kuchyně 8/26 [i] 09:15 Rosemary - královna kuchyně 7/12 [i] 09:45 Rosemary - královna kuchyně 8/12 [i] 10:20 Zářivé hory 2/4 [i] 11:25 Pohlednice z chalupy 3/6 [i] 12:00 Pohlednice z chalupy 4/6 [i] 12:35 Sobotní kuchyně 7/26 [i] 13:05 Sobotní kuchyně 8/26 [i] 13:40 Každodenní život v Indii 10/12 [i] 14:45 Nová tvář Ruska [i] 15:50 Rosemary - královna kuchyně 7/12 [i] 16:20 Rosemary - královna kuchyně 8/12 [i] 16:55 Pohlednice z chalupy 3/6 [i] 17:30 Pohlednice z chalupy 4/6 [i] 18:05 Příroda vrací úder - případ mořské vydry [i] 19:15 Zářivé hory 2/4 [i] 20:20 Hypochondři [i] 21:25 Válka v barvě - Den kapitulace [i] 22:30 Na křídlech šílenství [i] 23:35 Věda a technika 13/16 [i] 00:10 Věda a technika 14/16 [i] 00:45 Mistrovské loupeže 5/14 [i] 01:50 Slavné světové obrazárny 20/26 [i] 02:20 Slavné světové obrazárny 21/26 [i] 02:50 Na křídlech šílenství [i] 03:50 Věda a technika 13/16 [i] 04:20 Věda a technika 14/16 [i] 04:50 Mistrovské loupeže 5/14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Sexy botky [i] 07:45 V dobrém i zlém [i] 09:10 Dawn Anna [i] 10:35 Nový svět [i] 12:50 Film o filmu: O rodičích a dětech 1 [i] 13:05 Deník [i] 14:35 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 16:05 Obsluhoval jsem anglického krále [i] 18:00 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 15 [i] 20:00 Pitva mimozemšťana [i] 21:35 Firewall [i] 23:20 Já-tě-vidím.com [i] 00:50 Destrukce systému [i] 02:30 Hranice možností [i] 04:25 Tristram Shandy: Ptákovina a bejkárna [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Justin Timberlake FutureSex/LoveShow [i] 12:15 8 statečných [i] 14:15 Před kamerou 14 [i] 14:45 Naprosto osvětleno [i] 16:30 Gospel [i] 18:10 Cinema, Cinema, Cinema 14 [i] 18:35 Roboti [i] 20:05 Zeptej se prachu [i] 22:00 V bdělém stavu [i] 23:25 Alibi [i] 00:55 Ten nejlepší [i] 03:00 Pánem svého koutku [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.