TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Macocha 41-42/120 [i] 10:10 Inga Lindströmová: Kone z Katarinabergu [i] 11:50 Sladké lži [i] 13:25 Odložený prípad II. 1/23 [i] 14:20 Krok za krokom IV. 2-3/24 [i] 15:15 Alias III. 4/22 [i] 16:05 Bez stopy I. 7/23 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 13/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie 19:50 Športové noviny 20:00 Priateľky [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (11.) [i] 21:50 Kým deti spali [i] 23:35 Oko [i] 01:25 Epitaf I. 6/13 [i] 02:15 Trapasy mojej sestry I. 19-20/25 [i] 03:00 To je vražda, napísala VII. 11/22 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XI. 4/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 114 [i] 08:35 Náhrdelník 2/12 [i] 09:30 Cesta do Grécka 2 [i] 10:20 Hlasy [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 36/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica II. 6/20 [i] 15:00 Safari za kuchyňou 6/11 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 121/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 122/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Uragán [i] 20:55 Informácie pre tipujúcich [i] 21:00 SOS [i] 21:35 Radosť zo života 13/25 [i] 22:05 Sonar [i] 23:00 Taká láska [i] 00:40 McLeodove dcéry III. 6/22 [i] 01:20 Sila lásky II. 121/357 [i] 02:10 Sila lásky II. 122/357 [i] 03:00 Slovensko DNES [i] 03:15 Správy STV [i] 03:40 Udalosti ČT [i] 04:05 Cesta do Chorvátska [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy STV [i] 06:35 Slovensko DNES [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 O bielej ruži 1/4 [i] 10:30 Psi-pomocníci [i] 10:55 Regionálny denník [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Timon Aténsky [i] 14:00 Od Prešporka k Dunaju [i] 14:30 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom [i] 15:30 Portrét - Vido Horňák [i] 15:55 Test magazín [i] 16:15 Profesionál [i] 16:20 Hodina deťom - dokumenty [i] 16:30 Halali [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Od alergie k astme [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:50 (Ne)celebrity [i] 19:00 Veľké záhady [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Morské útočisko [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:05 Ryby nežmurkajú [i] 23:30 TKN [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:20 Profesionál [i] 00:30 Família [i] 00:55 Správy - Hírek [i] 01:00 Slovensko DNES [i] 01:15 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Dr. Stefan Frank [i] 06:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 29 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 43 [i] 10:50 Matlock V. 20 [i] 11:50 Komisárka 16 [i] 12:50 Život na zámku 16 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 6 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 31 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 NOVINY PLUS a ŚPORT 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami 10 [i] 21:15 Panelák 32 [i] 22:00 Prison Break II: Útek z väzenia 11,12 [i] 00:10 Inside: Myseľ vraha 4 [i] 01:00 KRIMI NOVINY 01:30 Sexi Výhra [i] 02:30 Prison Break II: Útek z väzenia 11,12 [i] 03:55 Detektív Nash Bridges V. [i] 04:35 Skoro dokonalá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Klip klap [i] 10:00 Žena bližního tvého [i] 11:20 Plechové dostaveníčko [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery II 11/22 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje III 10/22 [i] 15:35 Svět zázraků: Tangaroa 1/3 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Medúza [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:35 Stop [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Zahrada je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Koroptev polní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Anděl Allianz 2007 [i] 21:45 Anděl Allianz 2007 [i] 22:00 Máte slovo [i] 22:45 Echo Febiofestu 2008 [i] 22:55 POKR [i] 23:25 Jednotka zpětného nasazení VII 6/13 [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Naslepo [i] 00:45 Musilok [i] 01:10 Podle práva 14/42 [i] 01:40 Ta naše povaha česká [i] 02:05 McLeodovy dcery II 11/22 [i] 02:50 Hledání ztraceného času [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Robin Hood 14/26 [i] 04:15 Folklorika [i] 04:35 Zpívá Věra Domincová [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 JÁDRO [i] 05:05 Potomci slavných [i] 05:30 PORT [i] 06:00 Etiketa [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Strážník [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Bludiště [i] 13:45 Vápenička [i] 14:35 Zpívánky [i] 14:45 Dimitri a jeho včely [i] 15:00 Chcete mě? [i] 15:20 Tajemství divočiny 8/13 [i] 15:50 Rodina, škola a já [i] 16:10 Komunikace je hra 5/13 [i] 16:25 Diagnóza [i] 16:45 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:55 Alchymie bytí [i] 17:25 Na pomoc životu - rakovina vaječníků [i] 17:45 Film o filmu Venkovský učitel [i] 18:00 Jan Masaryk [i] 19:00 Zprávy ve znakové řeči 19:05 Buď fit s ČT [i] 19:15 Sólo pro... Nuck Chorris Gang [i] 20:00 Fenomén Hrádeček aneb duchové pod [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Krásný ztráty [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 671/2379 [i] 23:25 Zrůdy [i] 00:25 Q [i] 00:55 Kde peníze pomáhají [i] 01:00 Den České filharmonie [i] 02:30 Terra musica [i] 03:15 Druhý koncert na kurtech [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 3 [i] 09:30 Zábavný společník [i] 11:15 Ulice 154 [i] 12:00 To je vražda, napsala X 3 [i] 12:55 Lenssen & spol. [i] 13:25 Veronica Mars 16 [i] 14:15 O.C. IV 13 [i] 15:15 Smallville V 4 [i] 16:05 Odložené případy III 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Beze stopy V 15 [i] 18:30 Ulice 839, 840 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 24 [i] 21:20 Kriminálka New York II 7 [i] 22:15 Útěk z vězení II 7 [i] 23:10 Impérium [i] 00:55 Novashopping 01:30 Na vlastní oči [i] 02:10 Ptákoviny [i] 02:50 Áčko [i] 03:30 Kolotoč [i] 04:20 Ženatý se závazky 146, 147 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Země dinosaurů 24 [i] 07:05 Dexterova laboratoř IV 6 [i] 07:30 Powerpuff Girls IV 3 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Sabrina - mladá čarodějnice III 7 [i] 08:45 St. Tropez V 54 [i] 09:50 Poldové z přístavu III 12 [i] 10:50 Sedmé nebe II 21 [i] 11:50 Diagnóza vražda II 19 [i] 12:50 Odpadlík I 5 [i] 13:50 Sběratelé kostí II 20 [i] 14:45 Zoufalé manželky II 19 [i] 15:40 Sběratelé kostí II 21 [i] 16:40 Myšlenky zločince II 21 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:50 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Velmi křehké vztahy II 62 [i] 21:15 Nejúžasnější videa světa II [i] 22:15 Hrdinové I 14 [i] 23:10 Akta X VIII 18 [i] 00:05 Nemocnice Chicago Hope III [i] 00:55 Sexy šance 01:40 Volejte Věštce 02:50 Diagnóza vražda II 19 [i] 03:35 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Tenis [i] 14:30 Fotbal [i] 16:00 Snooker [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 20:45 Box [i] 22:15 Bojové sporty [i] 00:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 08:00 Štěstí věčné lásky [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 39 [i] 11:00 Podivné dítě [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 24 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 39 [i] 15:00 Štěstí věčné lásky [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 24 [i] 18:00 Záhadná žena: Hra [i] 20:00 Případy advokáta Kingdoma I 6/6 [i] 21:00 Tajná služba II 10 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly V 18 [i] 23:00 Tichý svědek VII 8 [i] 00:00 Tajná služba II 10 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly V 18 [i] 02:00 Záhadná žena: Hra [i] 04:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Běh s býky [i] 07:05 Mořský orel [i] 08:10 Sobotní kuchyně 5/26 [i] 08:40 Sobotní kuchyně 6/26 [i] 09:15 Rosemary - královna kuchyně 5/12 [i] 09:45 Rosemary - královna kuchyně 6/12 [i] 10:15 Zářivé hory 1/4 [i] 11:20 Pohlednice z chalupy 1/6 [i] 11:55 Pohlednice z chalupy 2/6 [i] 12:30 Sobotní kuchyně 5/26 [i] 13:05 Sobotní kuchyně 6/26 [i] 13:40 Každodenní život v Indii 9/12 [i] 14:45 Běh s býky [i] 15:50 Rosemary - královna kuchyně 5/12 [i] 16:20 Rosemary - královna kuchyně 6/12 [i] 16:50 Pohlednice z chalupy 1/6 [i] 17:25 Pohlednice z chalupy 2/6 [i] 18:00 Mořský orel [i] 19:05 Zářivé hory 1/4 [i] 20:10 Dokonalá iluze: Poruchy stravování [i] 21:20 Válka v barvě - Adolf Hitler [i] 22:30 Podsvětí amerických měst 4/4 [i] 23:35 Věda a technika 11/16 [i] 00:10 Věda a technika 12/16 [i] 00:45 Mistrovské loupeže 4/14 [i] 01:50 Slavné světové obrazárny 18/26 [i] 02:20 Slavné světové obrazárny 19/26 [i] 02:50 Podsvětí amerických měst 4/4 [i] 03:50 Věda a technika 11/16 [i] 04:20 Věda a technika 12/16 [i] 04:50 Mistrovské loupeže 4/14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Tančím, abych žil [i] 08:00 V 2007 concert [i] 09:05 Záchranáři [i] 11:20 Nepřemožitelný [i] 13:05 Sexy botky [i] 14:50 V dobrém i zlém [i] 16:20 Dawn Anna [i] 17:45 Nový svět [i] 20:00 Na stojáka 40 [i] 20:30 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i] 22:00 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 1 [i] 23:10 Klub osamělých v Boynton Beach [i] 00:55 Na stojáka 40 [i] 01:25 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i] 02:55 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 1 [i] 04:05 Klub osamělých v Boynton Beach [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Nejhorší Vánoce mého života 3 [i] 10:35 Lovespring International 1 [i] 11:00 Univerzální uklízečka [i] 12:40 Před kamerou 14 [i] 13:10 Zpověď americké nevěsty [i] 14:40 Cinema, Cinema, Cinema 14 [i] 15:10 Co je šeptem... [i] 16:45 Justin Timberlake FutureSex/LoveShow [i] 19:00 8 statečných [i] 21:00 X-Men [i] 22:40 Důkaz [i] 00:20 Dějiny násilí [i] 01:55 Před kamerou 14 [i] 02:25 X-Men [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sabbatini bol po 1. kole The Open Championship na 20. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Tohtoročný US Open bude s rekordnou dotáciou 57 miliónov USD
Ilustračná snímka.

Plavkyňa Balážiková nedokončila na MS preteky na 25 km
Ilustračná snímka

Lídrom Qucik-Stepu na Okolo Slovenska bude Viviani
Taliansky cyklista Elia Viviani, archívna snímka.

Aktuálne správy

Dnes sa teploty vyšplhajú k tridsiatke, no na väčšine územia zaprší
Ilustračná snímka.

Trolejbusy premávajú v hlavnom meste už 110 rokov
Archívna snímka z 11. septembra 1999 - Jubilejných 90 rokov oslavoval 11.septembra Dopravný podnik Bratislavy (DPB), a.s. Prvé pokusy o využitie elektrického pohonu pre cestné vozidlá sa začali súčasne s pokusmi využitia elektrického ...

Žilinský kraj má mnoho turistických lákadiel, najvyhľadávanejšou destináciou je Liptov
Žilinský samosprávny kraj (ŽSK) sa s podielom 24,9 percenta za prvé tri mesiace tohto roka stal najnavštevovanejším spomedzi ostatných krajov. Za ním nasleduje Bratislavský a Prešovský ...

Z tepla vo štvrtok skolabovalo 61 ľudí
Ilustračná snímka.

Ľudové piesne v Ostrej Lúke sú spievané aj v pôvodnom nárečí
Ilustračná snímka.

Nezvestného Radoslava z Podbrezovej našli mŕtveho
Nezvestného 33-ročného Radoslava z Podbrezovej, po ktorom vyhlásila polícia pátranie pre podozrenie zo spáchania trestnej činnosti, našli mŕtveho.

V Ekvádore sa prvýkrát zosobášili dve ženy
Ekvádorské mesto Guayaquil bolo vo štvrtok dejiskom prvého sobáša osôb rovnakého pohlavia v tejto juhoamerickej krajine po tom, ako v júni takéto manželstvá povolil tamojší ...

Na výstave v galérii Medium vidieť maľbu aj vo virtuálnej podobe
Ilustračná snímka.