Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Macocha 41-42/120 [i] 10:10 Inga Lindströmová: Kone z Katarinabergu [i] 11:50 Sladké lži [i] 13:25 Odložený prípad II. 1/23 [i] 14:20 Krok za krokom IV. 2-3/24 [i] 15:15 Alias III. 4/22 [i] 16:05 Bez stopy I. 7/23 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 13/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie 19:50 Športové noviny 20:00 Priateľky [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (11.) [i] 21:50 Kým deti spali [i] 23:35 Oko [i] 01:25 Epitaf I. 6/13 [i] 02:15 Trapasy mojej sestry I. 19-20/25 [i] 03:00 To je vražda, napísala VII. 11/22 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XI. 4/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 114 [i] 08:35 Náhrdelník 2/12 [i] 09:30 Cesta do Grécka 2 [i] 10:20 Hlasy [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 36/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica II. 6/20 [i] 15:00 Safari za kuchyňou 6/11 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 121/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 122/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Uragán [i] 20:55 Informácie pre tipujúcich [i] 21:00 SOS [i] 21:35 Radosť zo života 13/25 [i] 22:05 Sonar [i] 23:00 Taká láska [i] 00:40 McLeodove dcéry III. 6/22 [i] 01:20 Sila lásky II. 121/357 [i] 02:10 Sila lásky II. 122/357 [i] 03:00 Slovensko DNES [i] 03:15 Správy STV [i] 03:40 Udalosti ČT [i] 04:05 Cesta do Chorvátska [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy STV [i] 06:35 Slovensko DNES [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 O bielej ruži 1/4 [i] 10:30 Psi-pomocníci [i] 10:55 Regionálny denník [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Timon Aténsky [i] 14:00 Od Prešporka k Dunaju [i] 14:30 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom [i] 15:30 Portrét - Vido Horňák [i] 15:55 Test magazín [i] 16:15 Profesionál [i] 16:20 Hodina deťom - dokumenty [i] 16:30 Halali [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Od alergie k astme [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:50 (Ne)celebrity [i] 19:00 Veľké záhady [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Morské útočisko [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:05 Ryby nežmurkajú [i] 23:30 TKN [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:20 Profesionál [i] 00:30 Família [i] 00:55 Správy - Hírek [i] 01:00 Slovensko DNES [i] 01:15 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Dr. Stefan Frank [i] 06:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 29 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 43 [i] 10:50 Matlock V. 20 [i] 11:50 Komisárka 16 [i] 12:50 Život na zámku 16 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 6 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 31 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 NOVINY PLUS a ŚPORT 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami 10 [i] 21:15 Panelák 32 [i] 22:00 Prison Break II: Útek z väzenia 11,12 [i] 00:10 Inside: Myseľ vraha 4 [i] 01:00 KRIMI NOVINY 01:30 Sexi Výhra [i] 02:30 Prison Break II: Útek z väzenia 11,12 [i] 03:55 Detektív Nash Bridges V. [i] 04:35 Skoro dokonalá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Klip klap [i] 10:00 Žena bližního tvého [i] 11:20 Plechové dostaveníčko [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery II 11/22 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje III 10/22 [i] 15:35 Svět zázraků: Tangaroa 1/3 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Medúza [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:35 Stop [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Zahrada je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Koroptev polní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Anděl Allianz 2007 [i] 21:45 Anděl Allianz 2007 [i] 22:00 Máte slovo [i] 22:45 Echo Febiofestu 2008 [i] 22:55 POKR [i] 23:25 Jednotka zpětného nasazení VII 6/13 [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Naslepo [i] 00:45 Musilok [i] 01:10 Podle práva 14/42 [i] 01:40 Ta naše povaha česká [i] 02:05 McLeodovy dcery II 11/22 [i] 02:50 Hledání ztraceného času [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Robin Hood 14/26 [i] 04:15 Folklorika [i] 04:35 Zpívá Věra Domincová [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 JÁDRO [i] 05:05 Potomci slavných [i] 05:30 PORT [i] 06:00 Etiketa [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Strážník [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Bludiště [i] 13:45 Vápenička [i] 14:35 Zpívánky [i] 14:45 Dimitri a jeho včely [i] 15:00 Chcete mě? [i] 15:20 Tajemství divočiny 8/13 [i] 15:50 Rodina, škola a já [i] 16:10 Komunikace je hra 5/13 [i] 16:25 Diagnóza [i] 16:45 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:55 Alchymie bytí [i] 17:25 Na pomoc životu - rakovina vaječníků [i] 17:45 Film o filmu Venkovský učitel [i] 18:00 Jan Masaryk [i] 19:00 Zprávy ve znakové řeči 19:05 Buď fit s ČT [i] 19:15 Sólo pro... Nuck Chorris Gang [i] 20:00 Fenomén Hrádeček aneb duchové pod [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Krásný ztráty [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 671/2379 [i] 23:25 Zrůdy [i] 00:25 Q [i] 00:55 Kde peníze pomáhají [i] 01:00 Den České filharmonie [i] 02:30 Terra musica [i] 03:15 Druhý koncert na kurtech [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 3 [i] 09:30 Zábavný společník [i] 11:15 Ulice 154 [i] 12:00 To je vražda, napsala X 3 [i] 12:55 Lenssen & spol. [i] 13:25 Veronica Mars 16 [i] 14:15 O.C. IV 13 [i] 15:15 Smallville V 4 [i] 16:05 Odložené případy III 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Beze stopy V 15 [i] 18:30 Ulice 839, 840 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 24 [i] 21:20 Kriminálka New York II 7 [i] 22:15 Útěk z vězení II 7 [i] 23:10 Impérium [i] 00:55 Novashopping 01:30 Na vlastní oči [i] 02:10 Ptákoviny [i] 02:50 Áčko [i] 03:30 Kolotoč [i] 04:20 Ženatý se závazky 146, 147 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Země dinosaurů 24 [i] 07:05 Dexterova laboratoř IV 6 [i] 07:30 Powerpuff Girls IV 3 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Sabrina - mladá čarodějnice III 7 [i] 08:45 St. Tropez V 54 [i] 09:50 Poldové z přístavu III 12 [i] 10:50 Sedmé nebe II 21 [i] 11:50 Diagnóza vražda II 19 [i] 12:50 Odpadlík I 5 [i] 13:50 Sběratelé kostí II 20 [i] 14:45 Zoufalé manželky II 19 [i] 15:40 Sběratelé kostí II 21 [i] 16:40 Myšlenky zločince II 21 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:50 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Velmi křehké vztahy II 62 [i] 21:15 Nejúžasnější videa světa II [i] 22:15 Hrdinové I 14 [i] 23:10 Akta X VIII 18 [i] 00:05 Nemocnice Chicago Hope III [i] 00:55 Sexy šance 01:40 Volejte Věštce 02:50 Diagnóza vražda II 19 [i] 03:35 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Tenis [i] 14:30 Fotbal [i] 16:00 Snooker [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 20:45 Box [i] 22:15 Bojové sporty [i] 00:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 08:00 Štěstí věčné lásky [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 39 [i] 11:00 Podivné dítě [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 24 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 39 [i] 15:00 Štěstí věčné lásky [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 24 [i] 18:00 Záhadná žena: Hra [i] 20:00 Případy advokáta Kingdoma I 6/6 [i] 21:00 Tajná služba II 10 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly V 18 [i] 23:00 Tichý svědek VII 8 [i] 00:00 Tajná služba II 10 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly V 18 [i] 02:00 Záhadná žena: Hra [i] 04:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Běh s býky [i] 07:05 Mořský orel [i] 08:10 Sobotní kuchyně 5/26 [i] 08:40 Sobotní kuchyně 6/26 [i] 09:15 Rosemary - královna kuchyně 5/12 [i] 09:45 Rosemary - královna kuchyně 6/12 [i] 10:15 Zářivé hory 1/4 [i] 11:20 Pohlednice z chalupy 1/6 [i] 11:55 Pohlednice z chalupy 2/6 [i] 12:30 Sobotní kuchyně 5/26 [i] 13:05 Sobotní kuchyně 6/26 [i] 13:40 Každodenní život v Indii 9/12 [i] 14:45 Běh s býky [i] 15:50 Rosemary - královna kuchyně 5/12 [i] 16:20 Rosemary - královna kuchyně 6/12 [i] 16:50 Pohlednice z chalupy 1/6 [i] 17:25 Pohlednice z chalupy 2/6 [i] 18:00 Mořský orel [i] 19:05 Zářivé hory 1/4 [i] 20:10 Dokonalá iluze: Poruchy stravování [i] 21:20 Válka v barvě - Adolf Hitler [i] 22:30 Podsvětí amerických měst 4/4 [i] 23:35 Věda a technika 11/16 [i] 00:10 Věda a technika 12/16 [i] 00:45 Mistrovské loupeže 4/14 [i] 01:50 Slavné světové obrazárny 18/26 [i] 02:20 Slavné světové obrazárny 19/26 [i] 02:50 Podsvětí amerických měst 4/4 [i] 03:50 Věda a technika 11/16 [i] 04:20 Věda a technika 12/16 [i] 04:50 Mistrovské loupeže 4/14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Tančím, abych žil [i] 08:00 V 2007 concert [i] 09:05 Záchranáři [i] 11:20 Nepřemožitelný [i] 13:05 Sexy botky [i] 14:50 V dobrém i zlém [i] 16:20 Dawn Anna [i] 17:45 Nový svět [i] 20:00 Na stojáka 40 [i] 20:30 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i] 22:00 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 1 [i] 23:10 Klub osamělých v Boynton Beach [i] 00:55 Na stojáka 40 [i] 01:25 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i] 02:55 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 1 [i] 04:05 Klub osamělých v Boynton Beach [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Nejhorší Vánoce mého života 3 [i] 10:35 Lovespring International 1 [i] 11:00 Univerzální uklízečka [i] 12:40 Před kamerou 14 [i] 13:10 Zpověď americké nevěsty [i] 14:40 Cinema, Cinema, Cinema 14 [i] 15:10 Co je šeptem... [i] 16:45 Justin Timberlake FutureSex/LoveShow [i] 19:00 8 statečných [i] 21:00 X-Men [i] 22:40 Důkaz [i] 00:20 Dějiny násilí [i] 01:55 Před kamerou 14 [i] 02:25 X-Men [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tampa Bay v bránke s Budajom podľahla Floride
Hokejisti Tampy Bay Lightning v bránke so Slovákom Petrom Budajom prehrali v noci na pondelok v prípravnom zápase NHL na domácom ľade s Floridou Panthers 2:4. Budaj chytal celé ...

NHL: Canadiens poslali Réwaya na farmu do Lavalu
Na snímke Martin Réway

Hamšík: Dokázali sme otočiť duel so Spalom 2013
Na snímke slovenský stredopoliar Neapola Marek Hamšík

Nováčik NHL v príprave zdolal Anaheim, „blesky“ s Budajom v bránke nestačili na „panterov“
Slovenský brankár Peter Budaj odchytal nedeľňajší prípravný súboj NHL v drese hokejovej Tampy Bay, ale prehre s Floridou 2:4 nezabránil. Budaj bol v bránke domácich 58:23 min a keď ju opustil, ...

Aktuálne správy

V pondelok vystúpia teploty do príjemných 20 stupňov
Na ilustračnej foto divé husi letia pod rannou, polooblačnou oblohou.

Analytik: FDP v nemeckej vláde bude musieť byť zodpovednejšia
Na snímke nemecká kancelárka a predsedníčka Kresťanskodemokratickej únie Nemecka (CDU) Angela Merkelová

Strana NAJ ohlasuje pokračovanie protestov proti drancovaniu lesov
Na snímke líder strany NAJ Viktor Béreš.

Ministerka Lubyová našla chýbajúce financie, testovanie piatakov sa uskutoční
Celoplošné testovanie vedomostí piatakov z matematiky a slovenského, resp. maďarského jazyka sa v tomto roku uskutoční. Deti sa nemusia extra pripravovať Ako agentúru SITA ...

V portfóliu Súkromného slovanského gymnázia bolo osem cudzích jazykov
Ilustračná snímka

Policajti preverujú oznámenie o výbušnine na súde v Bratislave
Polícia preveruje oznámenie o údajnej výbušnine na súde v Bratislave. TASR informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Veronika Slamková.

Predstaviteľ legendárneho Supermana Christopher Reeve by mal 65 rokov
Americký herec Christopher Reeve, celosvetovo známy najmä ako predstaviteľ filmového Supermana zo série filmov zo 70. a 80. rokov 20. storočia, by mal v pondelok ...

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.