Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:25 Macocha 39-40/120 [i] 10:05 Vitaj doma! [i] 11:45 Materinské šťastie [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 13/13 [i] 14:20 Krok za krokom III. 23/23 [i] 14:46 Krok za krokom IV. 1/24 [i] 15:15 Alias III. 3/22 [i] 16:05 Bez stopy I. 6/23 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 12/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie 19:50 Športové noviny 20:00 Inga Lindströmová: Kone z Katarinabergu [i] 21:55 Sladké lži [i] 23:45 Angeline oči I. 11/13 [i] 00:35 Policajný odznak V. 8/11 [i] 01:30 Prvý pondelok 8/13 [i] 02:15 Trapasy mojej sestry I. 17-18/25 [i] 03:00 To je vražda, napísala VII. 10/22 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XI. 3/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 113 [i] 08:35 Náhrdelník 1/12 [i] 09:25 Cesta do Grécka 1 [i] 10:15 Stratený domov [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 35/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica II. 5/20 [i] 15:00 Safari za kuchyňou 5/11 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 119/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 120/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House III. 21/24 [i] 20:50 Informácie pre tipujúcich [i] 20:55 Drišľakoviny na pažiti [i] 21:50 Poker [i] 22:20 Klinika Grace 2/36 [i] 23:05 Lovkyne 19 [i] 23:55 McLeodove dcéry III. 5/22 [i] 00:40 Sila lásky II. 119/357 [i] 01:30 Sila lásky II. 120/357 [i] 02:15 Bud Bindi [i] 02:55 Slovensko DNES [i] 03:10 Správy STV [i] 03:35 Góly body sekundy [i] 03:40 Udalosti ČT [i] 04:05 Cesta do Grécka 2 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:00 Slovensko DNES [i] 06:15 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Zlodarov les [i] 10:40 Parazity 4/8 [i] 11:30 Folklórne slávnosti Myjava 99 - Trenčín, dolinečka [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Báseň je ako voda [i] 13:25 Je alkohol na zdravie ? [i] 13:55 Hanka Hulejová [i] 14:25 Família [i] 14:50 Diagnóza 88 [i] 15:10 Vymodelujem more [i] 16:20 Hodina deťom - dokumenty [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:50 (Ne)celebrity [i] 19:00 Psi-pomocníci [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - highlighty [i] 23:10 Udalosti ČT [i] 23:35 Maďarský magazín [i] 00:00 Správy - Hírek [i] 00:10 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Dr. Stefan Frank [i] 06:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 42 [i] 10:50 Matlock V. 19 [i] 11:50 Komisárka 15 [i] 12:50 Život na zámku 15 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami 9 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 30 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 NOVINY PLUS a ŚPORT 20:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 6 [i] 21:15 Panelák 31 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:55 Črepiny [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:25 Mafstory [i] 03:10 Detektív Nash Bridges V. [i] 03:55 Črepiny PLUS [i] 04:35 Skoro dokonalá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vrať se, vše odpuštěno [i] 10:00 Zuzana je zase sama doma [i] 11:00 Vysílá studio A po třiceti letech [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery II 10/22 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje III 9/22 [i] 15:35 Simpsonovi XI 7/22 [i] 16:00 Toreador [i] 16:15 Hrůzostrašný dějepis 14/26 [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Pod pokličkou [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Strážník [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Robin Hood 14/26 [i] 20:45 Pošta pro tebe [i] 21:45 Na stopě [i] 22:10 Podle práva 14/42 [i] 22:35 Echo Febiofestu 2008 [i] 22:45 Café X [i] 23:15 Musilok [i] 23:45 Losování Sportky a Šance 23:50 Pětka v Pomeranči [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Sabotáž [i] 01:15 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:40 Co týden vzal [i] 02:10 McLeodovy dcery II 10/22 [i] 02:55 Regiony ČT24 03:20 Na plovárně s Vladimírem Smékalem [i] 03:40 V zajetí železné opony 11/41 [i] 03:55 Neznámí hrdinové [i] 04:20 Kultura v regionech [i] 04:45 Setkávání [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Velázquez: Venuše před zrcadlem 2/17 [i] 05:50 V zajetí železné opony 11/41 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Nejmenší muzeum světa [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Hadinec červený [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava III 5/26 [i] 14:30 Tykadlo [i] 14:50 Počesku [i] 15:05 Jak přežít leteckou havárii [i] 16:00 Prizma [i] 16:20 Planeta Věda [i] 16:45 Videoatlas naší přírody [i] 16:55 JÁDRO [i] 17:00 Potomci slavných [i] 17:30 PORT [i] 18:00 Nemám práci [i] 18:25 Příběhy domů: Třicet lopat renesance [i] 18:45 Chcete mě? [i] 19:00 Zprávy ve znakové řeči 19:05 Real Chinese 1/10 [i] 19:20 Alright? Alright! 2/10 [i] 19:35 Simpsonovi XI 7/22 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 Arsenal FC – Liverpool FC [i] 23:45 Q [i] 00:10 Kandahár [i] 01:35 Film o filmu: Smrtonosná past 4 [i] 01:45 Nemám práci [i] 02:10 Divadlo žije! České scény [i] 02:35 Taxi na temnou stranu [i] 03:30 Hledači opálů [i] 03:55 Sešli se... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 2 [i] 09:30 Tajný život [i] 11:15 Ulice 153 [i] 12:00 To je vražda, napsala X 2 [i] 12:55 Lenssen & spol. [i] 13:25 Veronica Mars 15 [i] 14:15 O.C. IV 12 [i] 15:10 Smallville V 3 [i] 16:05 Odložené případy III 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Beze stopy V 14 [i] 18:30 Ulice 837, 838 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Místo v životě 2 13 [i] 21:15 Na vlastní oči [i] 22:05 Námořní vyšetřovací služba III 12 [i] 23:00 4400 2 [i] 23:50 Poldové z Rosenheimu 6 [i] 00:35 Novashopping 01:05 112 [i] 01:35 Hogo fogo [i] 02:30 DO-RE-MI [i] 03:20 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 144, 145 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Země dinosaurů 23 [i] 07:05 Dexterova laboratoř IV 5 [i] 07:30 Powerpuff Girls IV 2 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Sabrina - mladá čarodějnice III 6 [i] 08:45 St. Tropez V 53 [i] 09:50 Poldové z přístavu III 11 [i] 10:50 Sedmé nebe II 20 [i] 11:50 Diagnóza vražda II 18 [i] 12:50 Odpadlík I 4 [i] 13:50 Sběratelé kostí II 19 [i] 14:45 Zoufalé manželky II 18 [i] 15:40 Sběratelé kostí II 20 [i] 16:40 Myšlenky zločince II 20 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:50 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Ošklivka Katka 10 [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Status: Nežádoucí I 9 [i] 23:20 Akta X VIII 17 [i] 00:15 Nemocnice Chicago Hope III [i] 01:10 Sexy šance 01:50 Volejte Věštce 03:00 Diagnóza vražda II 18 [i] 03:50 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:30 Watts [i] 10:00 Snooker [i] 11:00 Motorismus [i] 12:00 Tenis [i] 13:15 Tenis [i] 14:30 Snooker [i] 16:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Olympiáda [i] 18:45 Wednesday Selection [i] 18:50 Jezdectví [i] 20:55 Golf [i] 21:55 Golf [i] 22:45 Sports Destination [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Olympiáda [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Pes baskervillský [i] 08:00 Nesplněné sliby [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 38 [i] 11:00 Život v deltě [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 23 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 38 [i] 15:00 Nesplněné sliby [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 23 [i] 18:00 Vzestup [i] 20:00 Případy advokáta Kingdoma I 5/6 [i] 21:00 Tajná služba II 9 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly V 17 [i] 23:00 Tichý svědek VII 7 [i] 00:00 Tajná služba II 9 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly V 17 [i] 02:00 Vzestup [i] 04:00 Pes baskervillský [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Nová Evropa 3/3 [i] 06:35 Legendární pláže: Bondi [i] 07:10 Těžký život slonů [i] 08:15 Sobotní kuchyně 3/26 [i] 08:45 Sobotní kuchyně 4/26 [i] 09:20 Rosemary - královna kuchyně 3/12 [i] 09:50 Rosemary - královna kuchyně 4/12 [i] 10:20 Tajemství divočiny 25/26 [i] 10:55 Tajemství divočiny 26/26 [i] 11:30 Toulky kolem chalupy 2/2 [i] 12:35 Sobotní kuchyně 3/26 [i] 13:10 Sobotní kuchyně 4/26 [i] 13:45 Každodenní život v Indii 8/12 [i] 14:55 Čisté duše 3/3 [i] 16:05 Rosemary - královna kuchyně 3/12 [i] 16:35 Rosemary - královna kuchyně 4/12 [i] 17:05 Toulky kolem chalupy 2/2 [i] 18:10 Těžký život slonů [i] 19:20 Tajemství divočiny 25/26 [i] 19:55 Tajemství divočiny 26/26 [i] 20:30 Ospalý život [i] 21:30 Válka v barvě - italský příběh 2/2 [i] 22:40 Podsvětí amerických měst 3/4 [i] 23:45 Věda a technika 9/16 [i] 00:15 Věda a technika 10/16 [i] 00:45 Mistrovské loupeže 3/14 [i] 01:50 Slavné světové obrazárny 16/26 [i] 02:20 Slavné světové obrazárny 17/26 [i] 02:50 Podsvětí amerických měst 3/4 [i] 03:50 Věda a technika 9/16 [i] 04:20 Věda a technika 10/16 [i] 04:50 Mistrovské loupeže 3/14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Percy, Buffalo Bill a já [i] 07:25 Dorothy [i] 08:50 Cesta za vítězstvím [i] 10:50 Godzilla [i] 13:05 V 2007 concert [i] 14:05 Tančím, abych žil [i] 16:00 Záchranáři [i] 18:15 Nepřemožitelný [i] 20:00 Babel [i] 22:20 8MM 2 [i] 00:05 Shottas - Jamajský gang [i] 01:45 Babel [i] 04:05 8MM 2 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Starý lišák [i] 11:35 The BAFTA Film Awards [i] 13:35 Paní Palfreyová [i] 15:20 Krok správným směrem [i] 17:00 Univerzální uklízečka [i] 18:40 Zpověď americké nevěsty [i] 20:05 Nejhorší Vánoce mého života 3 [i] 20:35 Lovespring International 1 [i] 21:00 Velká láska II 9 [i] 21:55 Bílí muži neumějí skákat [i] 23:50 V jako Vendeta [i] 02:00 Tygrova brigáda [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Celta Vigo remizovala s Getafe, Lobotka hral až od 74. minúty
Stanislav Lobotka, archívna snímka.

Príprava NHL: Famózny Pánik pomohol 3 asistenciami k triumfu Chicaga
Na snímke vpravo slovenský útočník Chicaga Richard Pánik.

Pánik prihral na tri góly Chicaga, Chára rozdal tri „hity“
Tri asistencie si zapísal slovenský hokejista Richard Pánik vo štvrtkovom prípravnom súboji pred novou sezónou NHL, v ktorom Chicago rozdrvilo Detroit 6:1. Hetrik Brandona ...

Ostapenková postúpila do semifinále turnaja WTA v Soule
Lotyška Jelena Ostapenková.

Aktuálne správy

Komu v botách ločká, ten sa slnka dočká
Na Slovensku bude dnes prevažne polooblačno. Teploty na väčšine územia vystúpia na 15 až 20 stupňov Celzia.

Slováci budú môcť študovať na prestížnej univerzite v Berkeley
Ilustračná snímka..

A. Kiska: Tretinu vysokých škôl by sme mali zavrieť
Na archívnej snímke prezident SR Andrej Kiska.

Most-Híd navrhne zmeniť požiadavky na terénnych sociálnych pracovníkov
Na snímke zľava podpredsedníčka strany Most-Híd Lucia Žitňanská a predseda strany Most-Híd Béla Bugár, ilustračná snímka.

Horskí záchranári varujú turistov pred nepriaznivými podmienkami
Ilustračná snímka.

Biela pastelka vyráža do ulíc s podporou Mareka Hamšíka
Na snímke sprava tlačová hovorkyňa SFZ Monika Jurigová, PR manažérka a členka Ústrednej rady ÚNSS Dušana Blašková, hlavná koordinátorka verejnej zbierky Biela pastelka Hana Cápayová a manažérka pre fundraising ÚNSS Ivana ...

Literárny týždenník je venovaný jubileu kulturológa Vincenta Šabíka
Najnovšie dvojčíslo Literárneho týždenníka (31-32) je do istej miery monotematické. Približne z dvoch tretín je venované osemdesiatinám filozofa, kulturológa, ...

V Košiciach odhalili pamätnú tabuľu s bustou Jozefa Miloslava Hurbana
Jozef Miloslav Hurban.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.