Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:20 Macocha 37-38/120 [i] 10:00 Jantárový talizman 1/2 [i] 11:45 Jantárový talizman 2/2 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 12/13 [i] 14:20 Krok za krokom III. 21-22/23 [i] 15:15 Alias III. 2/22 [i] 16:05 Bez stopy I. 5/23 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 11/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie 19:50 Športové noviny 20:00 Normálna rodinka [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (10.) [i] 21:40 Na streche [i] 22:35 SEDEM s r.o. [i] 23:30 Ochranca [i] 01:10 Policajný odznak V. 7/11 [i] 02:00 Prvý pondelok 7/13 [i] 02:45 Trapasy mojej sestry I. 15-16/25 [i] 03:30 To je vražda, napísala VII. 9/22 [i] 04:15 Pohotovosť XI. 2/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Rubi 81/115 [i] 08:30 Dobrodružstvá kriminalistiky 26/26 [i] 09:25 Severné Anglicko [i] 10:15 Rosamunde Pilcher-Hodiny rozhodnutia [i] 11:45 SOS špeciál [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 34/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica II. 4/20 [i] 15:00 Safari za kuchyňou 4/11 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 117/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 118/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 20:35 Informácie pre tipujúcich [i] 20:40 SOS- 1.apríl ! [i] 21:40 Reportéri [i] 22:10 Rímska ríša 2/6 [i] 22:55 Spestrime si život: Chalani to tiež nemajú ľahké [i] 00:35 McLeodove dcéry III. 4/22 [i] 01:20 Sila lásky II. 117/357 [i] 02:10 Sila lásky II. 118/357 [i] 03:00 Slovensko DNES [i] 03:10 Správy STV [i] 03:35 Góly body sekundy [i] 03:45 Udalosti ČT [i] 04:10 Cesta do Grécka 1 [i] 04:55 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:00 Slovensko DNES [i] 06:15 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Motormagazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Qyx a Qyxová [i] 10:15 Čo nezmazal ani čas [i] 11:10 História futbalu: Nádherná hra 5/13 [i] 12:05 Separé [i] 12:30 AIRBAG [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Človek [i] 13:30 Stopy dávnej minulosti [i] 14:00 Radosť z nožíka, liesky a vody [i] 14:25 Umenie 08 [i] 14:55 Soirée z Mlynskej doliny [i] 15:45 Športové ozveny [i] 16:15 Národnostný magazín [i] 16:45 Správy - Hírek [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:25 Slovensko DNES [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Parazity 4/8 [i] 20:55 Test magazín [i] 21:05 Diagnóza 88 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:05 Filmový klub - Stanley Kubrick [i] 23:05 Liga majstrov - highlighty [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:10 Test magazín [i] 00:20 Správy - Hírek [i] 00:25 Slovensko DNES [i] 00:35 Správy STV [i] 01:00 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Dr. Stefan Frank [i] 06:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 27 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 41 [i] 10:50 Matlock V. 18 [i] 11:50 Komisárka 14 [i] 12:50 Život na zámku 14 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 SHARK 6 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 29 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 NOVINY PLUS a ŚPORT 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami 9 [i] 21:15 Panelák 30 [i] 22:00 De Facto [i] 23:00 C. S. I. : Kriminálka New York 22 [i] 23:55 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:25 Sexi Výhra [i] 02:25 C. S. I. : Kriminálka New York 22 [i] 03:00 Detektív Nash Bridges V. [i] 03:45 Nové bývanie [i] 04:15 NOVINY PLUS a ŚPORT 04:40 Skoro dokonalá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ - Znáte je dobře? [i] 09:15 Odhalené souvislosti [i] 09:30 Už je nevěsta začepená [i] 09:55 Sen o bílém volu [i] 11:05 Zpívá Jarmila Šuláková [i] 11:25 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery II 9/22 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje III 8/22 [i] 15:35 Simpsonovi XI 6/22 [i] 16:00 Věda je zábava III 5/26 [i] 16:25 Tykadlo [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Chalupa je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hadinec červený [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Jak přežít leteckou havárii [i] 20:55 Všechnopárty [i] 21:40 Co týden vzal [i] 22:10 Echo Febiofestu 2008 [i] 22:20 Burianův den žen [i] 22:50 Uprostřed běhu [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Reportéři ČT [i] 00:15 Na cestě po Maltě [i] 00:45 Taxík [i] 01:15 Simpsonovi XI 6/22 [i] 01:35 Mezi námi zvířaty [i] 02:05 McLeodovy dcery II 9/22 [i] 02:50 Za vesnickými muzikanty [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů 04:30 Zajímavosti z regionů
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Toulavá kamera [i] 05:50 Přírodní krásy Japonska: Písečné duny v Totori [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Paměť mramoru [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Jeřábek lesní [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Hřiště 7 6/7 [i] 15:05 Poprvé aneb střípky ze života [i] 15:55 Postřehy odjinud [i] 16:00 Velázquez: Venuše před zrcadlem 2/17 [i] 16:50 Nepohodlní 5/13 [i] 17:10 Zprávy ve znakové řeči 17:15 Buly [i] 20:00 Hledači opálů [i] 20:25 FC Schalke O4 – FC Barcelona [i] 23:45 Dokumentární klub: Taxi na temnou stranu [i] 00:45 Někdo to rád hloupé [i] 01:10 Všude dobře, doma nejlíp [i] 01:50 Slavnosti peněženek [i] 02:20 Kluci v akci [i] 02:45 Souboj vojevůdců 13/13 [i] 03:30 Náš venkov [i] 03:45 Sváteční slovo evangelického faráře [i] 03:50 Znamení a rituály [i] 04:05 Světci a svědci [i] 04:20 Cesty víry [i] 04:40 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 1 [i] 09:30 Odkaz lásky [i] 11:30 Ulice 152 [i] 12:15 To je vražda, napsala X 1 [i] 13:15 Veronica Mars 14 [i] 14:10 O.C. IV 11 [i] 15:10 Smallville V 2 [i] 16:00 Odložené případy III 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Beze stopy V 13 [i] 18:30 Ulice 835, 836 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 23 [i] 21:20 Kriminálka Miami IV 7 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Krvavý sport [i] 00:30 Mrtvá zóna III 1 [i] 01:15 Novashopping 01:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Občanské judo [i] 03:05 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 142, 143 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Země dinosaurů 22 [i] 07:05 Dexterova laboratoř IV 4 [i] 07:30 Powerpuff Girls IV 1 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Sabrina - mladá čarodějnice III 5 [i] 08:45 St. Tropez V 52 [i] 09:50 Poldové z přístavu III 10 [i] 10:50 Sedmé nebe II 19 [i] 11:50 Diagnóza vražda II 17 [i] 12:50 Odpadlík I 3 [i] 13:50 Sběratelé kostí II 18 [i] 14:45 Zoufalé manželky II 17 [i] 15:40 Sběratelé kostí II 19 [i] 16:40 Myšlenky zločince II 19 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:50 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Velmi křehké vztahy II 61 [i] 21:15 Deník Bridget Jonesové [i] 23:25 Nemocnice Chicago Hope III [i] 00:20 Sexy šance 01:00 Volejte Věštce 02:10 Diagnóza vražda II 17 [i] 02:55 Receptář prima nápadů [i] 03:50 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 09:45 Volejbal [i] 10:45 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:45 Watts [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Watts [i] 14:15 Fotbal [i] 15:15 Fotbal [i] 16:00 Tenis [i] 17:30 Watts [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 20:45 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Extrémní sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Baron a ostrý Bill [i] 08:00 Vysněný svět [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 37 [i] 11:00 Záhadná žena: Vražda v lázních [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 22 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 37 [i] 15:00 Vysněný svět [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 22 [i] 18:00 Vražda k snídani [i] 20:00 Případy advokáta Kingdoma I 4/6 [i] 21:00 Tajná služba II 8 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly V 16 [i] 23:00 Tichý svědek VII 6 [i] 00:00 Tajná služba II 8 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly V 16 [i] 02:00 Vražda k snídani [i] 04:00 Baron a ostrý Bill [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Nová Evropa 1/3 [i] 06:35 Nová Evropa 2/3 [i] 07:10 Být zase opicí [i] 08:15 Sobotní kuchyně 1/26 [i] 08:45 Sobotní kuchyně 2/26 [i] 09:20 Rosemary - královna kuchyně 1/12 [i] 09:50 Rosemary - královna kuchyně 2/12 [i] 10:20 Tajemství divočiny 23/26 [i] 10:55 Tajemství divočiny 24/26 [i] 11:30 Toulky kolem chalupy 1/2 [i] 12:35 Sobotní kuchyně 1/26 [i] 13:10 Sobotní kuchyně 2/26 [i] 13:45 Každodenní život v Indii 7/12 [i] 14:50 Čisté duše 2/3 [i] 16:00 Rosemary - královna kuchyně 1/12 [i] 16:30 Rosemary - královna kuchyně 2/12 [i] 17:00 Toulky kolem chalupy 1/2 [i] 18:05 Být zase opicí [i] 19:10 Tajemství divočiny 23/26 [i] 19:45 Tajemství divočiny 24/26 [i] 20:20 Pochopení dyslexie [i] 21:25 Válka v barvě - italský příběh 1/2 [i] 22:30 Podsvětí amerických měst 2/4 [i] 23:35 Věda a technika 7/16 [i] 00:05 Věda a technika 8/16 [i] 00:40 Mistrovské loupeže 2/14 [i] 01:50 Slavné světové obrazárny 14/26 [i] 02:20 Slavné světové obrazárny 15/26 [i] 02:50 Podsvětí amerických měst 2/4 [i] 03:50 Věda a technika 7/16 [i] 04:20 Věda a technika 8/16 [i] 04:50 Mistrovské loupeže 2/14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Stačí jen málo [i] 07:30 Hranice možností [i] 09:25 Les Boys IV. [i] 11:30 Al Pacino - pocta za celoživotní dílo [i] 13:00 Percy, Buffalo Bill a já [i] 14:25 Dorothy [i] 15:50 Cesta za vítězstvím [i] 17:45 Godzilla [i] 20:00 Vincentův svět III. : Vegas, baby, Vegas 9 [i] 20:30 Království nebeské [i] 22:50 Do hlubiny [i] 00:35 Jedno s druhým [i] 01:55 Film o filmu: O rodičích a dětech 1 [i] 02:15 Babova auta [i] 03:35 Království nebeské [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Myšák Stuart Little 3 [i] 11:15 Snít v oblacích [i] 12:40 Laura a její hvězdička [i] 14:00 Chundelatý pes [i] 15:35 Starý lišák [i] 17:10 The BAFTA Film Awards [i] 19:10 Paní Palfreyová [i] 21:00 V moci ďábla [i] 22:55 Ambiciózní [i] 00:25 Nejhorší Vánoce mého života 1 [i] 00:55 Nejhorší Vánoce mého života 2 [i] 01:25 Kiss Kiss Bang Bang [i] 03:05 V moci ďábla [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Cirsteová postúpila do semifinále turnaja WTA v Bukurešti
Ilustračná snímka

Obranca Stecher sa dohodol s Canucks na novom dvojročnom kontrakte
Vedenie klubu NHL Vancouver Canucks sa dohodlo s obrancom Troyom Stecherom na predĺžení spolupráce. Nový dvojročný kontrakt vynesie 24-ročnému kanadskému hokejistovi, ktorý mal ...

Borussia Dortmund porazila Manchester na pohári majstrov v Chicagu
Na archívnej snímke obranca nemeckého bundesligového klubu Borussia Dortmund Neven Subotič.

Memphis si upísal Japonca Watanabeho
Ilustračná snímka

Aktuálne správy

Prvý víkendový deň nás poteší vysokými teplotami
Na archívnej snímke Bojnický zámok.

Piliere diaľničného mosta D4 môžu byť nebezpečné, varujú vodáci
Pri výstavbe diaľničného mosta D4 cez Dunaj sa má použiť konštrukcia pilierov, ktorá nebola nikde na svete použitá na riekach s rýchlosťou toku podobnou Dunaju ...

Obyvatelia protestujú proti dostavbe budovy na Tomášikovej v Ružinove
Ilustračná snímka

Po návrate Lajčáka bude z Korčoka veľvyslanec a vráti sa Ružička
Na archívnej snímke Miroslav Lajčák (vľavo) a Ivan Korčok.

Dunajskostredské leto 2018 pokračuje aj v auguste
Ilustračná snímka

Škody po záplavách v Tatrách sú veľké, lesníci upozorňovali už skôr na bezzásahovosť
Aj keď sa v súčasnosti hovorí o mimoriadnych zrážkach v oblasti Tatranskej Javoriny, zatiaľ neprekonali tie z roku 2008. Kým vtedy za päť júlových dní spadlo vyše 250 mm vody, tentoraz to bolo ...

Talianska polícia objavila dva ukradnuté obrazy od Rubensa a Renoira
Ilustračná snímka

Navštívte Kazachstan: Hlavné mesto Astana ponúka pútavé stavby i pláž
Na snímke vystavené tradičné jurty v parku Etnoaul v Astane 20. júla 2018.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.