TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:20 Macocha 37-38/120 [i] 10:00 Jantárový talizman 1/2 [i] 11:45 Jantárový talizman 2/2 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 12/13 [i] 14:20 Krok za krokom III. 21-22/23 [i] 15:15 Alias III. 2/22 [i] 16:05 Bez stopy I. 5/23 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 11/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie 19:50 Športové noviny 20:00 Normálna rodinka [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (10.) [i] 21:40 Na streche [i] 22:35 SEDEM s r.o. [i] 23:30 Ochranca [i] 01:10 Policajný odznak V. 7/11 [i] 02:00 Prvý pondelok 7/13 [i] 02:45 Trapasy mojej sestry I. 15-16/25 [i] 03:30 To je vražda, napísala VII. 9/22 [i] 04:15 Pohotovosť XI. 2/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Rubi 81/115 [i] 08:30 Dobrodružstvá kriminalistiky 26/26 [i] 09:25 Severné Anglicko [i] 10:15 Rosamunde Pilcher-Hodiny rozhodnutia [i] 11:45 SOS špeciál [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 34/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica II. 4/20 [i] 15:00 Safari za kuchyňou 4/11 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 117/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 118/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 20:35 Informácie pre tipujúcich [i] 20:40 SOS- 1.apríl ! [i] 21:40 Reportéri [i] 22:10 Rímska ríša 2/6 [i] 22:55 Spestrime si život: Chalani to tiež nemajú ľahké [i] 00:35 McLeodove dcéry III. 4/22 [i] 01:20 Sila lásky II. 117/357 [i] 02:10 Sila lásky II. 118/357 [i] 03:00 Slovensko DNES [i] 03:10 Správy STV [i] 03:35 Góly body sekundy [i] 03:45 Udalosti ČT [i] 04:10 Cesta do Grécka 1 [i] 04:55 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:00 Slovensko DNES [i] 06:15 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Motormagazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Qyx a Qyxová [i] 10:15 Čo nezmazal ani čas [i] 11:10 História futbalu: Nádherná hra 5/13 [i] 12:05 Separé [i] 12:30 AIRBAG [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Človek [i] 13:30 Stopy dávnej minulosti [i] 14:00 Radosť z nožíka, liesky a vody [i] 14:25 Umenie 08 [i] 14:55 Soirée z Mlynskej doliny [i] 15:45 Športové ozveny [i] 16:15 Národnostný magazín [i] 16:45 Správy - Hírek [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:25 Slovensko DNES [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Parazity 4/8 [i] 20:55 Test magazín [i] 21:05 Diagnóza 88 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:05 Filmový klub - Stanley Kubrick [i] 23:05 Liga majstrov - highlighty [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:10 Test magazín [i] 00:20 Správy - Hírek [i] 00:25 Slovensko DNES [i] 00:35 Správy STV [i] 01:00 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Dr. Stefan Frank [i] 06:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 27 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 41 [i] 10:50 Matlock V. 18 [i] 11:50 Komisárka 14 [i] 12:50 Život na zámku 14 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 SHARK 6 [i] 17:00 Riskuj! [i] 17:40 Panelák 29 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 NOVINY PLUS a ŚPORT 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami 9 [i] 21:15 Panelák 30 [i] 22:00 De Facto [i] 23:00 C. S. I. : Kriminálka New York 22 [i] 23:55 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:25 Sexi Výhra [i] 02:25 C. S. I. : Kriminálka New York 22 [i] 03:00 Detektív Nash Bridges V. [i] 03:45 Nové bývanie [i] 04:15 NOVINY PLUS a ŚPORT 04:40 Skoro dokonalá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ - Znáte je dobře? [i] 09:15 Odhalené souvislosti [i] 09:30 Už je nevěsta začepená [i] 09:55 Sen o bílém volu [i] 11:05 Zpívá Jarmila Šuláková [i] 11:25 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery II 9/22 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje III 8/22 [i] 15:35 Simpsonovi XI 6/22 [i] 16:00 Věda je zábava III 5/26 [i] 16:25 Tykadlo [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Chalupa je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hadinec červený [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Jak přežít leteckou havárii [i] 20:55 Všechnopárty [i] 21:40 Co týden vzal [i] 22:10 Echo Febiofestu 2008 [i] 22:20 Burianův den žen [i] 22:50 Uprostřed běhu [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Reportéři ČT [i] 00:15 Na cestě po Maltě [i] 00:45 Taxík [i] 01:15 Simpsonovi XI 6/22 [i] 01:35 Mezi námi zvířaty [i] 02:05 McLeodovy dcery II 9/22 [i] 02:50 Za vesnickými muzikanty [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů 04:30 Zajímavosti z regionů
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Toulavá kamera [i] 05:50 Přírodní krásy Japonska: Písečné duny v Totori [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Paměť mramoru [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Jeřábek lesní [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Hřiště 7 6/7 [i] 15:05 Poprvé aneb střípky ze života [i] 15:55 Postřehy odjinud [i] 16:00 Velázquez: Venuše před zrcadlem 2/17 [i] 16:50 Nepohodlní 5/13 [i] 17:10 Zprávy ve znakové řeči 17:15 Buly [i] 20:00 Hledači opálů [i] 20:25 FC Schalke O4 – FC Barcelona [i] 23:45 Dokumentární klub: Taxi na temnou stranu [i] 00:45 Někdo to rád hloupé [i] 01:10 Všude dobře, doma nejlíp [i] 01:50 Slavnosti peněženek [i] 02:20 Kluci v akci [i] 02:45 Souboj vojevůdců 13/13 [i] 03:30 Náš venkov [i] 03:45 Sváteční slovo evangelického faráře [i] 03:50 Znamení a rituály [i] 04:05 Světci a svědci [i] 04:20 Cesty víry [i] 04:40 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 1 [i] 09:30 Odkaz lásky [i] 11:30 Ulice 152 [i] 12:15 To je vražda, napsala X 1 [i] 13:15 Veronica Mars 14 [i] 14:10 O.C. IV 11 [i] 15:10 Smallville V 2 [i] 16:00 Odložené případy III 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Beze stopy V 13 [i] 18:30 Ulice 835, 836 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 23 [i] 21:20 Kriminálka Miami IV 7 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Krvavý sport [i] 00:30 Mrtvá zóna III 1 [i] 01:15 Novashopping 01:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Občanské judo [i] 03:05 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 142, 143 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Země dinosaurů 22 [i] 07:05 Dexterova laboratoř IV 4 [i] 07:30 Powerpuff Girls IV 1 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Sabrina - mladá čarodějnice III 5 [i] 08:45 St. Tropez V 52 [i] 09:50 Poldové z přístavu III 10 [i] 10:50 Sedmé nebe II 19 [i] 11:50 Diagnóza vražda II 17 [i] 12:50 Odpadlík I 3 [i] 13:50 Sběratelé kostí II 18 [i] 14:45 Zoufalé manželky II 17 [i] 15:40 Sběratelé kostí II 19 [i] 16:40 Myšlenky zločince II 19 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:50 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Velmi křehké vztahy II 61 [i] 21:15 Deník Bridget Jonesové [i] 23:25 Nemocnice Chicago Hope III [i] 00:20 Sexy šance 01:00 Volejte Věštce 02:10 Diagnóza vražda II 17 [i] 02:55 Receptář prima nápadů [i] 03:50 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 09:45 Volejbal [i] 10:45 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:45 Watts [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Watts [i] 14:15 Fotbal [i] 15:15 Fotbal [i] 16:00 Tenis [i] 17:30 Watts [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 20:45 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Extrémní sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Baron a ostrý Bill [i] 08:00 Vysněný svět [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 37 [i] 11:00 Záhadná žena: Vražda v lázních [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 22 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 37 [i] 15:00 Vysněný svět [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 22 [i] 18:00 Vražda k snídani [i] 20:00 Případy advokáta Kingdoma I 4/6 [i] 21:00 Tajná služba II 8 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly V 16 [i] 23:00 Tichý svědek VII 6 [i] 00:00 Tajná služba II 8 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly V 16 [i] 02:00 Vražda k snídani [i] 04:00 Baron a ostrý Bill [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Nová Evropa 1/3 [i] 06:35 Nová Evropa 2/3 [i] 07:10 Být zase opicí [i] 08:15 Sobotní kuchyně 1/26 [i] 08:45 Sobotní kuchyně 2/26 [i] 09:20 Rosemary - královna kuchyně 1/12 [i] 09:50 Rosemary - královna kuchyně 2/12 [i] 10:20 Tajemství divočiny 23/26 [i] 10:55 Tajemství divočiny 24/26 [i] 11:30 Toulky kolem chalupy 1/2 [i] 12:35 Sobotní kuchyně 1/26 [i] 13:10 Sobotní kuchyně 2/26 [i] 13:45 Každodenní život v Indii 7/12 [i] 14:50 Čisté duše 2/3 [i] 16:00 Rosemary - královna kuchyně 1/12 [i] 16:30 Rosemary - královna kuchyně 2/12 [i] 17:00 Toulky kolem chalupy 1/2 [i] 18:05 Být zase opicí [i] 19:10 Tajemství divočiny 23/26 [i] 19:45 Tajemství divočiny 24/26 [i] 20:20 Pochopení dyslexie [i] 21:25 Válka v barvě - italský příběh 1/2 [i] 22:30 Podsvětí amerických měst 2/4 [i] 23:35 Věda a technika 7/16 [i] 00:05 Věda a technika 8/16 [i] 00:40 Mistrovské loupeže 2/14 [i] 01:50 Slavné světové obrazárny 14/26 [i] 02:20 Slavné světové obrazárny 15/26 [i] 02:50 Podsvětí amerických měst 2/4 [i] 03:50 Věda a technika 7/16 [i] 04:20 Věda a technika 8/16 [i] 04:50 Mistrovské loupeže 2/14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Stačí jen málo [i] 07:30 Hranice možností [i] 09:25 Les Boys IV. [i] 11:30 Al Pacino - pocta za celoživotní dílo [i] 13:00 Percy, Buffalo Bill a já [i] 14:25 Dorothy [i] 15:50 Cesta za vítězstvím [i] 17:45 Godzilla [i] 20:00 Vincentův svět III. : Vegas, baby, Vegas 9 [i] 20:30 Království nebeské [i] 22:50 Do hlubiny [i] 00:35 Jedno s druhým [i] 01:55 Film o filmu: O rodičích a dětech 1 [i] 02:15 Babova auta [i] 03:35 Království nebeské [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Myšák Stuart Little 3 [i] 11:15 Snít v oblacích [i] 12:40 Laura a její hvězdička [i] 14:00 Chundelatý pes [i] 15:35 Starý lišák [i] 17:10 The BAFTA Film Awards [i] 19:10 Paní Palfreyová [i] 21:00 V moci ďábla [i] 22:55 Ambiciózní [i] 00:25 Nejhorší Vánoce mého života 1 [i] 00:55 Nejhorší Vánoce mého života 2 [i] 01:25 Kiss Kiss Bang Bang [i] 03:05 V moci ďábla [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Kužmová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Palerme
Slovenská tenistka Viktória Kužmová.

EURÓPSKA LIGA: Slovan chce s Feronikeli dokázať, že patrí do Európy
Ilustračná snímka.

MS v plávaní: Hájková obsadila v pretekoch na 50 m znak 25. priečku
Na archívnej snímke Karolína Hájková.

Zreteľná chvála na športoviská a niekoľko znepokojivých otáznikov
Pohľad na Ariake arénu, ktoré bude dejiskom volejbalu na letných olympijských hrách v roku 2020, počas novinárskej prehliadky 3. júla 2019 v Tokiu.

Aktuálne správy

Kto nerobí, nech uteká k vode. Streda bude ako stvorená na kúpanie
Ilustračná snímka.

Zákon o založení Katolíckej bohosloveckej fakulty má 100 rokov
Národné zhromaždenie Československej republiky (NZ ČSR) schválilo 24. júla 1919 zákon o založení Katolíckej bohosloveckej fakulty v Bratislave. Od schválenia zákona uplynie v ...

Čaputovú prijal Macron. Hovoriť majú o Európskej únii aj o V4
Zuzana Čaputová, archívna snímka.

Zuzana Čaputová sa stretne s francúzskym prezidentom Macronom, preberú Úniu aj Visegrád
Prezidentka Zuzana Čaputová bude v stredu rokovať s francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom. Čaputová Paríž navštívi po tom, čo absolvovala rokovania s prezidentmi krajín V4 - teda Česka, Maďarska a ...

Zvyšok júla bude na Slovensku horúci, môžu sa vyskytnúť aj supertropické dni
Koniec júla bude podľa meteorológov na Slovensku horúci. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal na nasledujúce dni výstrahu prvého stupňa pred vysokými teplotami pre celé juhozápadné Slovensko. V ...

Radíme: Symboly na plastoch by spotrebitelia nemali prehliadať
Symboly na plastových obaloch a výrobkoch by spotrebitelia nemali prehliadať. Dodržiavanie pokynov uvedených formou značiek a symbolov je dôležité pre ...

Ruská polícia potvrdila, že zavraždená žena je aktivistka Grigorievová
Ilustračná snímka.

Pri stretnutí s medveďom musí človek pomaly ustupovať, nie utekať
Ľudia, ktorí stretnú v lese medveďa hnedého, by mali ostať pokojne stáť a zhodnotiť danú situáciu. „Každému stretnutiu človeka s medveďom predchádza celý rad ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.