Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2014
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    08:30 Medzi nami zvieratami [i] 10:10 Deň otvorených dverí 2014 - NAŽIVO [i] 10:20 Popoluška: Sladkých šestnásť [i] 12:00 Deň otvorených dverí 2014 - Špeciál - NAŽIVO [i] 12:50 Zambezia [i] 14:30 Deň otvorených dverí 2014 - NAŽIVO [i] 14:40 Akcia nemluvňa [i] 17:15 Dva a pol chlapa VIII. 11/16 [i] 17:45 Sekerovci [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Chceš ma, chcem ťa (HD) [i] 22:30 Navždy panna [i] 00:05 Zombieland [i] 01:40 Navždy panna [i] 03:05 Občan Havel (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    09:25 Daj si čas [i] 09:55 Safari: Dvojník 9/13 [i] 10:25 Tanečná akadémia: Ovládanie 16/26 [i] 10:55 Tanečná akadémia: Pred úsvitom 17/26 [i] 11:35 Maigret: Maigret a spoločníčka [i] 13:25 Vínne cesty Slovenska: Slovensko a víno [i] 13:50 NAJ dedinka Slovenska [i] 14:50 Apači [i] 16:30 Utopenec na úteku [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Spišský hrad [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Let na Západ [i] 22:15 Večne mladí 3/4 [i] 23:55 Utopenec na úteku [i] 01:15 Maigret: Maigret a spoločníčka [i] 03:05 Večne mladí 3/4 [i] 04:45 Apači [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    09:05 Tigrova posledná šanca 2/2 [i] 10:00 Ambulancia: Chudnutie s pomocou modernej medicíny [i] 10:30 Schizofrénia - orchester bez dirigenta [i] 11:00 Separé [i] 11:25 Kráľovstvo poézie [i] 12:25 Dožinky [i] 13:05 Kapura [i] 13:50 Farmárska revue [i] 14:25 Senior klub [i] 14:50 Klebetnice [i] 15:55 Galapágy: Pocta Charlesovi Darwinovi [i] 16:45 Povstalecká história: Veľký projekt 3 [i] 18:05 Na ceste po Česku: Na ceste po Kopaniciach [i] 18:35 (Ne)celebrity: Ján Mydla [i] 18:45 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - huslistka [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Pinocchio: U dobrej víly [i] 19:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:35 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dejiny: Neznámi hrdinovia [i] 21:05 Človek na moste [i] 22:15 Anjeli strážni: Anjeli strážni Vladimíra Krčméryho [i] 22:45 Pred rokmi... [i] 23:15 Československý filmový týždenník [i] 23:25 Správy RTVS "N" [i] 00:15 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    08:45 Riaditeľka [i] 10:45 Dom snov IX.: Rodina Hillovcov 18,19 [i] 12:40 Nové bývanie [i] 13:30 Dr. Dolittle 4 [i] 15:35 Kým si spal [i] 17:55 Súdna sieň: Krvavá svadba [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Mamma Mia! [i] 23:00 Čiernočierna tma [i] 01:35 Kým si spal [i] 03:25 Čiernočierna tma [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    08:45 Kúzelníci z Waverly III. [i] 09:35 Simpsonovci V. 22/22 [i] 10:05 To najlepšie z Takešiho hradu II. 8,9/9 [i] 11:30 Ničitelia mýtov III. [i] 12:30 System Crash 1/4 [i] 13:30 Veľká zem [i] 16:45 Dom snov na predaj 7,8 [i] 18:30 C.S.I.: Kriminálka New York 23/23 [i] 19:25 Vylomeniny [i] 20:15 Za nepriateľskou líniou [i] 22:25 Zábavný park [i] 00:40 Virtuálna realita [i] 02:30 Za nepriateľskou líniou [i] 04:10 Ničitelia mýtov III. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    09:05 Vzpomínky II. 5 [i] 10:05 Vzpomínky II. 6 [i] 11:05 Lovci pokladů III. 18 [i] 12:05 Společná terapie I. 3 [i] 13:05 Společná terapie I. 4 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 16 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 17 [i] 16:00 JAG IV. 18 [i] 17:00 JAG IV. 19 [i] 18:00 Havaj 5-0 I. 8 [i] 19:00 Ghost Rider 1 [i] 21:00 Vítejte v džungli 1 [i] 22:55 Myšlenky zločince VIII. 23 [i] 23:50 Myšlenky zločince IX. 20 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba LA III. 16 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA III. 17 [i] 02:35 Havaj 5-0 I. 8 [i] 03:20 Cesty života I. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    09:05 Opravdový podvod 5 [i] 09:30 Opravdový podvod 6 [i] 09:55 Opravdový podvod 7 [i] 10:25 Opravdový podvod 8 [i] 10:50 Severní Amerika: Divokost v krvi [i] 11:40 Severní Amerika: Není úkrytu [i] 12:35 Severní Amerika: Nauč se v mládí nebo nepřežiješ [i] 13:30 Severní Amerika: Divoká hranice [i] 14:25 Zlomyslné stroje: Plavidla [i] 14:55 Zlomyslné stroje: Tunelovací stroje [i] 15:20 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 2 [i] 16:15 Velká mozková soutěž: Odchyt aut [i] 17:10 Extrémní stroje: Firestorm, Iceking, Gnasher [i] 18:05 Automobilové podzemí 6 [i] 19:00 Pátá rychlost 2 [i] 20:00 Rychle a hlasitě: Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 21:30 Králové aukcí: Přístroj na seance [i] 22:00 Likvidátor: Otázka důvěry [i] 22:30 Válka skladů v Kanadě 16 [i] 23:00 Klondike 6 [i] 00:00 Bitvy o zavazadla: Poklady světové války [i] 00:30 Bitvy o zavazadla 12 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 02:20 Králové aukcí: Přístroj na seance [i] 02:50 Likvidátor 8 [i] 03:20 Válka skladů v Kanadě 16 [i] 03:50 Klondike 6 [i] 04:45 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    08:45 Když se slunci nedaří: Šnajberková 6/6 [i] 09:35 Všechnopárty [i] 10:20 Hercule Poirot X [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Prsten krále řeky [i] 14:05 O zakleté princezně [i] 14:50 Taťka [i] 16:00 Dva z onoho světa [i] 17:30 Dynastie Nováků: Dovolená 12/13 [i] 18:20 Kluci v akci - letní speciál [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Všechnopárty [i] 20:55 Silvestr za oponou [i] 21:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Návrat sedmé roty [i] 23:25 Harry Brown [i] 01:05 Kriminálka Paříž: Meteority 32/92 [i] 01:50 Manéž Bolka Polívky [i] 03:00 Bydlení je hra [i] 03:25 Zahrada je hra [i] 03:50 Pod pokličkou [i] 04:10 Chalupa je hra [i] 04:35 Zapomenutý Bečov [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    09:20 ...a tuhle znáte? [i] 09:45 Vzhůru dolů! [i] 10:05 Zapomenuté oběti 1/2 [i] 10:55 Vážený Leonide Iljiči [i] 11:20 5 minut svobody [i] 12:15 Století létání 25/26 [i] 13:05 Konec přehlídky 4/5 [i] 14:05 Královské paláce: Skotský [i] 15:00 Panství Downton III 7,8/10 [i] 17:00 Taxikářem v New Yorku [i] 17:50 Zázračná planeta: Život na Zemi [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času IV: Planeta Oodů 3/13 [i] 19:40 Po Královské cestě s profesorem - ZJ [i] 20:00 Rio Conchos [i] 21:45 Barbarossa [i] 23:50 Californication VI: Drogová škola 7/12 [i] 00:20 Souboj vojevůdců: Honda proti [i] 01:05 Přežít! [i] 01:50 Světový unikát v Ruprechtově [i] 02:05 Náš venkov: Vesnická "Beverly [i] 02:20 Smutný život posmrtný [i] 02:45 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 03:15 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:40 Babylon [i] 04:10 Přírodní park Sovinecko [i] 04:20 Tajemství železnic [i] 04:45 U vodníka Slámy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    08:35 Kosmáček [i] 09:40 Dva a půl chlapa 12 [i] 10:10 Táta za všechny peníze [i] 12:00 Právě začínáme [i] 13:35 Výměna manželek III [i] 15:00 Policejní akademie 7: Moskevská mise [i] 16:40 Fantomas se zlobí [i] 18:45 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jak se krotí krokodýli [i] 22:40 Nájemní zabijáci [i] 00:35 Stín pochybnosti [i] 02:20 Novashopping 02:50 Volejte Novu [i] 03:55 Policejní akademie 7: Moskevská mise [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    09:20 Top Gear 2011 [i] 10:25 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 12:45 Afrika: Návrat ztracené lásky 1/2 [i] 14:50 Radikální řez [i] 16:45 Vraždy v Midsomeru X: Tanec s mrtvými [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Království nebeské [i] 00:55 Pojídač hříchů [i] 02:50 Vraždy v Midsomeru X: Tanec s mrtvými [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    08:50 Veštiareň [i] 09:50 V siedmom nebi V. 15-16/22 [i] 12:05 Pasadena 7/13 [i] 13:20 Feriha - NOVÝ SERIÁL 1-4/160 [i] 17:55 Danielle Steelová: Tajomstvá [i] 20:00 Tajomstvo zátoky veľrýb 1-2/2 [i] 00:00 Poklad snov: Dobrodružstvo v Paname [i] 01:40 Danielle Steelová: Tajomstvá [i] 03:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 115/129 [i] 04:15 Na streche [i] 04:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 116/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 19, 20 a 21. [i] 13:35 Zákon přitažlivosti [i] 15:15 Mongol - Čingischán [i] 17:25 Poznáš muže svých snů [i] 19:10 Soul Kitchen [i] 20:55 Traffic - nadvláda gangů [i] 23:25 Přímý zásah [i] 01:00 Jezero smrti [i] 02:25 Dokažte mi vinu [i] 04:25 Poslední plavky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 09:30 Plavání [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:15 Skoky do vody [i] 14:00 Skoky do vody [i] 15:00 Plavání [i] 15:45 Cyklistika [i] 16:00 Plavání [i] 18:00 Skoky do vody [i] 19:00 Cyklistika [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Snooker [i] 00:00 Plavání [i] 01:00 Skoky do vody [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    08:50 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i] 10:50 Městečko Haven 4: Ta nová dívka 5 [i] 11:50 Městečko Haven 4: Odpočítávání 6 [i] 12:50 Spravedlnost v krvi 3: Tajnosti a lži 9 [i] 13:50 Spravedlnost v krvi 3: Otcové a synové 10 [i] 14:50 Kluci a holky [i] 16:50 Beethoven 5 [i] 18:50 Beethoven: Velký trhák [i] 21:00 Léto plné lásky: Zamilovaný profesor 2: Klumpovi [i] 23:10 Městečko Haven 4: Ta nová dívka 5 [i] 00:10 Městečko Haven 4: Odpočítávání 6 [i] 01:10 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i] 03:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Vanessa Williams 1 [i] 04:00 Cokoliv, jen ne Vánoce [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    09:00 Planeta dinosaurů: Elitní zabijáci 2 [i] 10:00 Země z ptačí perspektivy: Asie a Austrálie 5 [i] 11:00 Oceány bez vody 1 [i] 12:00 Okouzlující Středomoří 3 [i] 13:00 Utajená města Asie 3 [i] 14:00 Země: Planeta a její moc 1 [i] 15:00 Planeta dinosaurů: Elitní zabijáci 2 [i] 16:00 Mravenci vědí všechno 5 [i] 16:15 Pohřebiště 9 [i] 17:05 Pohřebiště 10 [i] 18:00 Vzdušní dřevorubci 5 [i] 18:55 Divoké zločiny 5 [i] 19:10 Marnotratníci: Obytné vozy 1 [i] 20:00 Zachránce0 [i] 21:00 Zmizelý král Mayů0 [i] 22:00 Krutí starověcí hrdinové 3 [i] 23:00 Závislost 1 [i] 00:00 Ross Kemp: Extrémní svět 4 [i] 00:50 Louis Theroux: Léčené děti Ameriky0 [i] 01:55 Krutí starověcí hrdinové 3 [i] 02:55 Ross Kemp: Extrémní svět 4 [i] 03:45 Potřebujeme malou, bohatou zahradu 4 [i] 04:00 Chladnokrevně: Kdo zabil Jimet? 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    08:30 Hra na hraně [i] 10:05 Scooby-Doo a strašidelné svátky [i] 10:30 Před kamerou XI. 33 [i] 11:00 Revival [i] 12:55 Smrt jí sluší [i] 14:40 G.I. Joe 2: Odveta [i] 16:30 Osamělý jezdec [i] 19:00 Obří dobrodružství Tomma a Jerryho [i] 20:00 Sedm psychopatů [i] 21:50 Hra na hraně [i] 23:25 Middletonská romance [i] 01:05 Zápas o druhou šanci [i] 03:00 Pussy Riot: Punková modlitba [i] 04:30 Pravá tvář [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    07:45 Představ si [i] 09:35 Já, robot [i] 11:30 Kylie Aphrodite: Les Folies Tour 2011 [i] 13:10 Když andělé zpívají [i] 14:40 Temný rytíř povstal [i] 17:25 Den poté [i] 19:30 Stážisti [i] 21:30 Viceprezident(ka) III. 6 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev VII. 6 [i] 23:00 Californication VII. 6 [i] 23:35 Wolverine [i] 01:40 Světová válka Z [i] 03:35 Ve vlnách [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    09:05 Nejroztomilejší domácí mazlíčci Ameriky: Přehršle roztomilosti [i] 10:00 Roztomilá zvířátka: Přítulná koťata [i] 10:55 Odborníci na domy v korunách stromů: Dvacetitunový dům na stromě v Texasu [i] 11:50 Musíme milovat kočky 1 [i] 12:45 Musíme milovat kočky 2 [i] 13:40 Musíme milovat kočky 3 [i] 14:35 Musíme milovat kočky 4 [i] 15:30 Musíme milovat kočky 5 [i] 16:25 Musíme milovat kočky 6 [i] 17:20 Akvária na míru: Naučit se milovat či se rád učit [i] 18:15 Nejdivočejší světová města: Manaus 1 [i] 18:45 Nejdivočejší světová města: Manaus 2 [i] 19:10 Nebezpečné ostrovy: Sopečný ostrov [i] 20:05 Nejdivočejší Latinská Amerika: Andy [i] 21:00 Nejdivočejší světová města: Manaus 1 [i] 21:30 Nejdivočejší světová města: Manaus 2 [i] 21:55 Nebezpečné ostrovy: Sopečný ostrov [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Nezdařený výstup aligátora [i] 23:45 Nejdivočejší Latinská Amerika: Andy [i] 00:35 Veterinární policie Filadelfie: Zabiják koček [i] 01:25 Nezkrotná příroda: Nezdařený výstup aligátora [i] 02:15 Nejdivočejší světová města: Manaus 1 [i] 02:45 Nejdivočejší světová města: Manaus 2 [i] 03:05 Nebezpečné ostrovy: Sopečný ostrov [i] 03:55 Veterinární policie Filadelfie: Zabiják koček [i] 04:45 Odborníci na domy v korunách stromů: Dvacetitunový dům na stromě v Texasu [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    07:55 Mumu [i] 09:30 LÉTO NA SYLTU [i] 11:00 LASSEMAJINA DETEKTIVNÍ KANCELÁŘ - MYŠI A PTÁČCI [i] 11:30 Didier [i] 13:10 V očekávání zázraku [i] 14:40 S.Temple Show:PIPI DLOUHÁ PUNČOCHA [i] 15:35 ELVIS A POLDA - SMRT NA ČEKACÍ LISTINĚ [i] 16:25 UMÍRÁNÍ V ATENÁCH [i] 18:05 Suprhrdina [i] 19:25 ĎÁBELSKÝ KOKTEIL [i] 21:00 NA VLÁMSKÝCH POLÍCH 8 [i] 21:50 ZKOUŠKA [i] 23:30 VÍC NEŽ TANEC [i] 01:35 VÁŠEŇ [i] 03:05 SVATEBNÍ FOTOGRAF [i] 04:55 Konec vysílání [i]

Video: Bayern Mníchov na úvod Bundesligy tesne zvíťazil
Najväčší kandidát na titul v najvyššej nemeckej futbalovej súťaži Bayern Mníchov zvládol piatkový otvárací duel I. bundesligy, keď v domácom prostredí zvíťazil nad Wolfsburgom 2:1. ...

Začína sa Primera División, giganti sa chcú vrátiť na trón
Najvyššia španielska futbalová súťaž Primera División sa v sobotu rozbehne úvodnými zápasmi súťažného ročníka 2014/2015. V premiérovom dueli novej sezóny si od 19.00 h SELČ zmerajú sily Málaga ...

Španielsky Superpohár získalo Atletico
Španielsky Superpohár získalo Atletico.

Rybáriková vo finále turnaja v New Havene nastúpi proti Češke Kvitovej
Rybáriková si zaistila účasť vo finále po víťazstve nad Taliankou Camilou Giorgiovou 6:2, 6:4.

Aktuálne správy

Čaká nás zamračená a upršaná sobota
V sobotu bude polooblačno až oblačno a miestami hrozia prehánky. Dnešné teploty vystúpia na 20 až 25 stupňov Celzia.

Obvinenému lupičovi hrozí až 12 rokov väzenia
Trest odňatia slobody v trvaní sedem až 12 rokov hrozí 54-ročnému Jánovi z okresu Šaľa, ktorého obvinili zo zločinu lúpeže. V stredu (20. 8.) vo ...

Liptov chce nalákať turistov z Pobaltia na kratší let
Turistov z Pobaltia chcú Liptáci nalákať na kombináciu lyžovačky a kúpania a kratší let ako do alpských stredísk. "Vďaka priamej leteckej linke z lotyšskej Rigy do ...

Exminister Jurzyca: Školstvo ohrozuje sedem hlavných rizík
Školstvo ohrozuje sedem hlavných rizík, tvrdí poslanec ...

Festival v Moldave nebude, v osade číha nebezpečenstvo
Rómsko-nerómsky festival Moldava Spolu 2014, ktorý je naplánovaný na 29. augusta v osade na Budulovskej ulici v Moldave nad Bodvou, polícia neodporúča. Ako agentúru SITA informoval Petar Lazarov z ...

RTVS klesli príjmy, vedenie pracuje na zvýšení koncesií
Bez zmeny financovania verejnoprávneho Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) nie je možné udržať kvalitné vysielanie RTVS. Ako počas štvrtkového rokovania Rady RTVS informoval generálny riaditeľ RTVS ...

Slovenská filharmónia sa predstaví vo Švajčiarsku
Slovenský filharmonický zbor. (Ilustračná snímka)

M. Maďarič: Pracujeme na paragrafovom znení nového autorského zákona
Na snímke minister kultúry SR Marek Maďarič


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.