Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:50 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 00:00 Rodinné prípady [i] 01:00 Policajná akadémia: Moskovská misia [i] 02:30 FARMA [i] 03:20 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Nebezpečná korisť [i] 22:10 Reportéri [i] 22:45 DOKTOR MARTIN II.: V kurníku 13/17 [i] 23:35 Nash Bridges: Vlámačky 3 [i] 00:25 Nebezpečná korisť [i] 02:05 Reportéri [i] 02:35 Dámsky klub [i] 04:05 Občan za dverami [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    20:10 Moja diagnóza: Nová nádej pri problémoch s močením [i] 20:35 Silná zostava: Alkohol, naša láska [i] 21:30 VAT: Pick-by systém [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Buenos Aires 1977. Kronika jedného úteku. [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy a komentáre [i] 01:25 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:00 Profesionáli VII. 2 [i] 23:55 Drzá Jordan II. 4 [i] 00:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 01:55 NOVINY TV JOJ 02:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:35 SÚDNA SIEŇ [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    19:40 Profesionáli VI. 8 [i] 20:35 Krvavé diamanty [i] 22:25 OKTAGON MMA [i] 23:00 13 [i] 01:05 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. 5 [i] 02:05 Profesionáli VI. 8 [i] 02:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:35 PÁLI VÁM TO [i] 04:15 Prvé oddelenie [i] 04:40 Skutočné paničky z Orange County VIII. 23/23 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    20:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 21:00 Tým Škorpion III. 3 [i] 21:55 Tým Škorpion III. 4 [i] 22:50 Strážce pořádku III. 3 [i] 23:45 Profil zločinu VII. 8 [i] 00:55 Profil zločinu VII. 9 [i] 02:05 Od soumraku do úsvitu III. 8 [i] 02:50 Strážce pořádku III. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    20:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Madagascar: Mangrovníkové lesy 1 [i] 21:00 Nápor na tělo Toda Sampsona (1. Řada): Bojovník MMA 1 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 6 [i] 23:00 Právo ulice: Bronx (1. Řada) 3 [i] 00:00 Lov s Joelem Lambertem (1. Řada): Filipíny 6 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Našli jsme let 370? 2 [i] 01:50 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Madagascar: Mangrovníkové lesy 1 [i] 02:40 Nápor na tělo Toda Sampsona (1. Řada): Bojovník MMA 1 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (6. Řada): Land Rover Discovery - část 1 17 [i] 04:45 Rození obchodníci (6. Řada): Land Rover Discovery - část 2 18 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    20:00 Život a doba soudce A.K. 2: Konec hry 13/13 [i] 21:00 Reportéři ČT [i] 21:40 Trapný padesátky: Splněný sen 12/12 [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:20 Kriminalista [i] 23:20 Na stopě [i] 23:45 Šťastné údolí II 4/6 [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 GEN - Galerie elity národa [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Kalendárium [i] 02:05 Sváteční slovo salesiána Františka Bezděka [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    20:00 Dějiny světa: Ke světlu 4/8 [i] 21:00 Stalin versus Trockij, soudruzi na život a na smrt [i] 22:00 Znamení andělů-Miserere [i] 23:40 Hlasy nevinnosti [i] 01:30 Bohemia Incognita: Brandýs nad [i] 01:45 Queer: Stockholmské důtky slasti [i] 02:15 Matkou po třicítce [i] 02:45 Stát proti všem [i] 03:10 Divnopis [i] 03:15 Divočina bez hranic: Aggteleki [i] 03:40 Kluci do lesa [i] 04:00 Babylon [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Život Muhammada 1/3 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Nehoda 22 [i] 21:15 Kriminálka Anděl IV: Skleník 15 [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II: Soutok 8 [i] 23:30 Vražedná čísla V: Šipka času 11 [i] 00:25 Mentalista: Prestiž nade vše 10 [i] 01:10 Mentalista: Kumpáni Rudého Johna 11 [i] 01:55 Kriminálka Miami VII: Napadrť 21 [i] 02:35 Střepiny [i] 03:15 Černá listina II: Kenyonova rodina č. 71 12 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Není to peklo 88 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Vše pro lásku 55 [i] 21:30 Hledá se táta a máma [i] 22:45 Cesty k úspěchu [i] 22:50 Polda II: Láska na klíč 7 [i] 00:00 Policie v akci [i] 01:00 Komisař Rex VI: Smrtonosný test 11 [i] 02:05 Komisař Rex VI: Posedlost 12 [i] 03:05 Rosamunde Pilcher: Plamen lásky [i] 04:35 Policie Hamburk VII: Nevybuchlá bomba 26 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    19:30 Prípady pre Lauru 6/22 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nekonečná láska 217-218 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 100 [i] 23:25 Upírske denníky V. 21/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 01:10 Pestúnka Fran [i] 01:55 Prípady pre Lauru 6/22 [i] 02:35 Smotánka [i] 03:50 Adela show [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    18:45 Černý orel [i] 20:25 Babylon A.D. [i] 22:00 Wrestler [i] 23:50 Omega Doom [i] 01:15 Smrtící parazit [i] 02:40 Ikarus [i] 04:00 Zrazený [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    20:00 Snooker [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Watts [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:30 Watts [i] 02:00 Olympijské hry [i] 03:00 Olympijské hry [i] 03:00 Závěr vysílání 03:30 Olympijské hry [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    20:00 Zrození Severní Ameriky 1: Počátek 1 [i] 21:00 Děti války [i] 22:00 Historie lidstva 1 9 [i] 23:00 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 1 6 [i] 00:10 Nacisté v hledáčku 1 1 [i] 01:15 Hon na zločince 1: ElChapo 1 [i] 02:15 Historie lidstva 1 9 [i] 03:05 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 1 6 [i] 04:05 Milionové nápady 1 6 [i] 04:45 Seznamte se: Fudžajra 1 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO