Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2015
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    17:30 Reflex [i] 18:00 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Harry Potter a Fénixov rád [i] 23:10 S.W.A. . 2: Pod paľbou [i] 00:55 Šiesty zmysel I. 4/22 [i] 01:40 Bostonské vraždy 4/10 [i] 02:25 Pán a pani Smithovci 3/13 [i] 03:10 Mentalista VI. 16/22 [i] 04:00 Žalobca a obhajca 3/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:45 Ryba menom Wanda [i] 23:30 District IV.: Zaslepený 5/22 [i] 00:15 Nikto nie je dokonalý [i] 01:20 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 02:10 Dámsky klub [i] 03:40 McLeodove dcéry II. 21 [i] 04:25 Rosemary a Thymeová III: Španielska raketa [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    17:50 Národnostné správy [i] 18:00 Extrémne v horách [i] 18:25 Biatlon - Svetová zimná univerziáda - zostrihy [i] 18:45 Večerníček: Makový mužíček [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Fidlibum [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:15 Dračie poviedky [i] 19:40 Geolino [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Ako funguje príroda [i] 20:55 Umenie [i] 21:25 Prvá veľká vlaková lúpež [i] 23:15 Jazz night Barbary Dennerlein v Košiciach [i] 23:55 Andrea za hranicou: Mayský šaman [i] 00:20 Andrea za hranicou: Zázračná starenka z Guatemaly [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    17:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Profesionál II. 1,2/8 [i] 23:00 Kickboxer 3: Umenie vojny [i] 01:05 Pochovaní zaživa [i] 02:35 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 18,19/19 [i] 03:55 Pochovaní zaživa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    17:55 Legenda o Williamovi Tellovi 15 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 7,8 [i] 19:50 Kutyil s.r.o. II.: Plot 8 [i] 20:30 Šaman [i] 22:35 Camelot 7,8 [i] 00:35 Walking Dead IV. 4 [i] 01:20 American Horror Story 4 [i] 02:00 Letecké katastrofy III. 6 [i] 02:50 Magnum 3 [i] 03:35 Camelot 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    17:00 Tajemství Pravdy II. 20 [i] 18:00 JAG IV. 11 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 7 [i] 20:00 Vražedná čísla V. 18 [i] 21:00 Muž bez stínu 2 1 [i] 22:45 Vzpomínky II. 12 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba VII. 7 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba VII. 8 [i] 01:45 Vzpomínky II. 12 [i] 02:30 JAG IV. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    17:40 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 18:35 Králové aukcí: Memorabilie Jackieho Robinsona/mapa New Yorku z roku 1875 [i] 19:00 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 19:30 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i] 20:00 Co se dělo dál? 8 [i] 20:30 Co se dělo dál? 7 [i] 21:00 Jak funguje vesmír: Pátrání po druhé Zemi [i] 22:00 Neobjasněné případy: Kletba majáku Flannan a Aljošenka – ruská mumie [i] 23:00 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Z čeho se opravdu skládáme? [i] 00:00 Setkání s mimozemšťany: Invaze [i] 00:55 Pátrání po klasických autech 4 [i] 01:25 Pátrání po klasických autech 5 [i] 01:50 Co se dělo dál? 8 [i] 02:20 Co se dělo dál? 7 [i] 02:50 Jak funguje vesmír: Pátrání po druhé Zemi [i] 03:50 Neobjasněné případy: Kletba majáku Flannan a Aljošenka – ruská mumie [i] 04:45 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Z čeho se opravdu skládáme? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Znamení koně II: Nový úsvit 3/13 [i] 20:55 13. komnata Jiřího Dědečka [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:15 Profesionálové: V záhrobí 51/57 [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:35 Kingová II: Alicia Prattaová 10/13 [i] 01:15 Dobré ráno [i] 03:50 Postřehy odjinud [i] 03:55 Místo činu - Schimanski [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    17:20 Věda a náhoda: Touha vypadat lépe [i] 18:10 Moje rodina X [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa [i] 21:00 Pan Selfridge II 4/10 [i] 21:45 Batesův motel [i] 22:30 Boj o koláč [i] 23:00 Šuani! [i] 01:20 Speciální potápěčská skupina 1/2 [i] 02:10 Uchem jehly [i] 02:40 Konfrontace [i] 03:25 Klub přátel dechovky [i] 04:05 Našim ani muk [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    17:30 Kriminálka Las Vegas V: 4x4 [i] 18:30 Ulice 2750 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Soukromé pasti: V síti [i] 21:50 Česká spojka [i] 00:05 Kriminálka Las Vegas V: 4x4 [i] 00:50 Mentalista II: Krvavé peníze 19 [i] 01:30 Holky pod zámkem 3 [i] 02:00 Novashopping 02:30 Prásk [i] 03:00 Áčko: Řekli mi, že nikdy nebudu mít děti! [i] 04:00 Kolotoč [i] 04:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Bije pro tebe 202 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Smrtonosná past 4 [i] 22:55 Království [i] 01:15 Život podle Dana [i] 03:05 Walker, Texas Ranger VII: Druhá šance 8 [i] 03:50 Wolffův revír I: Tíha vraždy 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    17:55 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Smotánka [i] 21:00 Domáci maznáčik [i] 23:05 Kamoš za všetky drobné [i] 01:10 Domáci maznáčik [i] 02:40 Priatelia [i] 03:00 Bez servítky [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    17:10 Jonesovi [i] 18:55 Americký zločin [i] 20:40 Joe the King [i] 22:30 Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie [i] 00:10 Vendeta [i] 01:50 Špatnej polda [i] 03:45 Lékařská akademie [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    17:45 Skoky na lyžích [i] 19:45 Tenis [i] 21:45 Tenis [i] 22:15 Skoky na lyžích [i] 23:30 Motorsport [i] 23:45 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    16:20 Vraždy v Midsomeru 16: Klub letců 4 [i] 18:20 Agentura Jasno 3: Největší dobrodružství v dějinách veřejnoprávní televize 4 [i] 19:20 V utajení 2: Reaganová versus Reagan 17 [i] 20:20 Rookie Blue 4: Pátek třináctého 7 [i] 21:20 Milionový lékař 4: Cizinec, překladatelka a otec 7 [i] 22:20 Milionový lékař 4: Manimal 8 [i] 23:20 Dobrá manželka 6 11 [i] 00:20 Knihovníci 1: A srdce temnoty 8 [i] 01:20 Rookie Blue 4: Pátek třináctého 7 [i] 02:20 Kauzy podle Kate 2: Polib mě, Kate 9 [i] 03:20 Prozíravost 2: Falešná Hra 11 [i] 04:20 Městečko Haven 2: Hříchy našich otců 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    16:55 Tajemství papoušků0 [i] 18:00 Zaostřeno na záchranu 2 [i] 18:35 Budoucnost Odhalena 10 [i] 19:00 Superbouře 1 [i] 20:00 Oceány bez vody 2 [i] 21:00 Touha po vědění: Můžeme žít věčně? 5 [i] 22:00 10 věcí, které nevíte: Prohibice 4 [i] 22:55 Co formuje člověka: Touha po luxusu 1 [i] 23:25 Co formuje člověka: Honba za zbraněmi 2 [i] 23:55 Martin Luther King: Záznamy atentátu0 [i] 00:55 Pravdivé příběhy: Titanic 5 [i] 01:50 Nacističtí kolaboranti: Chorvatský zrádce 5 [i] 02:50 10 věcí, které nevíte: Prohibice 4 [i] 03:40 Co formuje člověka: Touha po luxusu 1 [i] 04:05 Co formuje člověka: Honba za zbraněmi 2 [i] 04:30 V síti 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    17:55 Filmy a filmové hvězdy VII. 5 [i] 18:25 A dost! [i] 20:00 Jesse Stone: Bludiště pochybností [i] 21:35 Až po uši 13 [i] 22:15 Elysium [i] 00:05 Bez minulosti [i] 01:50 Půlnoc v zahradě dobra a zla [i] 04:25 Jesse Stone: Bludiště pochybností [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    17:25 Noe [i] 19:40 Noční vlak do Lisabonu [i] 21:30 Návrat na výsluní II. 3 [i] 22:00 Počtyřech 1 [i] 22:30 Impérium - Mafie v Atlantic City V. 7 [i] 23:25 Impérium - Mafie v Atlantic City V. 8 [i] 00:25 Drsňačky [i] 02:20 Tichý experiment [i] 04:00 Před kamerou XII. 4 [i] 04:30 Napospas smrti: Příběh Tammi a Sandry Chaseových [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    17:20 Divocí tvorové s Dominicem Monaghanem 4 [i] 18:15 Akvária na míru: Stará versus nová škola [i] 19:10 Gangy zabijáků 4 [i] 20:05 Odborníci na domy v korunách stromů: Skotská zahrada ve větvích [i] 21:00 Divocí tvorové s Dominicem Monaghanem 4 [i] 21:55 Lovci aligátorů: Odchyt aligátorů ve špatném počasí [i] 22:50 Případy napadení žralokem 3 [i] 23:45 Divocí tvorové s Dominicem Monaghanem 4 [i] 00:40 Akvária na míru: Stará versus nová škola [i] 01:35 Gangy zabijáků 4 [i] 02:25 Divocí tvorové s Dominicem Monaghanem 4 [i] 03:15 Odborníci na domy v korunách stromů: Skotská zahrada ve větvích [i] 04:02 Volání muže divočiny: Zabiják v jeskyni [i] 04:25 Volání muže divočiny: Fiasko na pouti [i] 04:49 Veterinární policie Houston: Matka [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    17:50 HINDENBURG 1 [i] 19:25 HINDENBURG 2 [i] 21:00 MOTORKÁŘ [i] 22:30 MILOVAL JSEM JOYCE HATTOVOU [i] 00:05 YESMENI [i] 01:25 ÚTĚK Z KANDAHÁRU [i] 03:00 POPKORN [i] 04:30 Konec vysílání [i]

Mihalíková postúpila už do finále dvojhry junioriek
Tereza Mihalíková

Chára asistoval pri výhre Bostonu nad Islanders, návrat Jurča
Zdeno Chára (vľavo) z Boston Bruins a hráč New York Islanders John Tavare

Tereza Miháliková postúpila do finále Australian Open
Slovenská tenistka Tereza Mihalíková zvíťazila v ...

Memphis deklasoval Denver, Lakers sa dočkali víťazstva
Hráči tímov Memphis a Denver

Aktuálne správy

Dnes zasneží od Tatier až k Dunaju, krajinu zjednotí zamračené nebo
Ilustračná fotografia

V hre je život detí, vyzývajú biskupi k účasti na referende
Konferencia biskupov Slovenska (KBS) cez víkend vyzve pastierskym ...

Preklad Bakovej kázne bol vytrhnutý z kontextu, tvrdí cirkev
Medializovaný prepis a preklad homílie v gréckokatolíckom chráme v Prešove na sídlisku Sekčov, ktorá nebola odvysielaná v národnostnom vysielaní Rádia Regina,

Pravoslávna cirkev vyzýva na trojité áno v referende
Posvätná Synoda ...

Nový celoštátny Denník N odštartoval rozšíreným víkendovým vydaním
Titulná strana prvého vydania Denníka N

Štát prichádza o miliardy pri ťažbe nerastov, tvrdí geológ
Štát neoceňuje cenné ložiská nerastných surovín a tým prichádza o miliardy. Žiadna vláda totiž nenašla politickú vôľu, aby zosúladila článok 4 ...

Oslávenec Jozef Mihalkovič: Poézia pomáha človeku žiť
V roku 1935 sa narodil slovenský básnik a prekladateľ Jozef Mihalkovič. Do básní vkladá mnoho autobiografických prvkov, venuje sa opisom rodného kraja, rodiny, svojho pracovného prostredia. Okrem vlastnej tvorby sa tiež venoval ...

Rakúsko sa teší rekordnému počtu turistov, no klesá počet prenocovaní
Rakúsko síce vlani prilákalo viac turistov než kedykoľvek predtým, počet prenocovaní však klesol. Informoval o tom denník Die Presse.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.