Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Február 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Divoký Zapadákov [i] 21:40 Kredenc [i] 22:10 Kávomat - Miestny úrad Hodrušany [i] 22:50 Mama I. 5-6/22 [i] 23:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 25/25 [i] 00:50 Mentalista IV. 21-22/24 [i] 02:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 25/25 [i] 03:00 Mama I. 5-6/22 [i] 03:55 Svokra [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    16:55 Zátoka nádejí III. 4/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Protiklady sa priťahujú [i] 21:55 Reportéri [i] 22:30 Sanitka II. 7/13 [i] 23:25 Diagnóza: Vražda: Vrah na úteku 2. [i] 00:10 Správna Agáta III. 3/13 [i] 01:00 Protiklady sa priťahujú [i] 02:30 Reportéri [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Slovensko v obrazoch [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Air a Ténéré-krajina nikoho v piesku a skalách, Niger [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLIZÁHRADA [i] 18:45 Šmolkovia [i] 18:55 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Poštár Pat II [i] 19:25 Garfield III. [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Katka [i] 21:40 Gen.sk: Anton Heretik [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Svadba [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy a komentáre [i] 01:30 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:30 SVET POD HLAVOU: Rodinná záležitosť [i] 00:35 Agentka bez minulosti V. – PREMIÉRA 3 [i] 01:35 Biele goliere V. 1/13 [i] 02:25 NOVINY TV JOJ 03:05 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    17:10 Simpsonovci XVIII. 6,7 [i] 18:10 Kosti 9 [i] 19:20 Profesionáli II. 13 [i] 20:35 SVET POD HLAVOU: Rodinná záležitosť 8 [i] 21:35 Dr. Dokonalý: Znamienko krásy 5 [i] 22:30 Oktagon MMA [i] 23:00 Tranz [i] 01:10 Hviezdna brána: Atlantída 19 [i] 02:25 Profesionáli II. 13 [i] 02:45 Ninja Factor USA IV. 23 [i] 03:35 DEDIČSTVO: Podozrenie 31 [i] 04:25 INKOGNITO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    17:05 Kráska a zvíře III. 10 [i] 18:00 Medium Iii. 17 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 4 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 5 [i] 21:00 Jak prosté V. 2 [i] 22:00 Profil zločinu VI. 3 [i] 23:10 Ncis: New Orleans Ii. 24 [i] 00:10 Exmanželka za odměnu 1 [i] 02:10 Jak prosté V. 2 [i] 02:55 Profil zločinu VI. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Ursula tě nemá moc v lásce 26 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Scott se synem 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - Prvi dio 3 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - Drugi dio 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada): (5. Díl) 5 [i] 19:30 Jak se to dělá (19. Řada): Vidle/karamely/formy na bábovky 1 [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): (3. Díl) 3 [i] 21:00 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Matt 8 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): Vzpoura 4 [i] 23:00 Muži Yukonu (5. Řada): Poslední zásah 8 [i] 00:00 Povstalecké zlato (1. Řada): Poklad u Chester 2 [i] 00:55 Zlato z Beringova moře (5. Řada): (19. Díl) 19 [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): (3. Díl) 3 [i] 02:40 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Matt 8 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): Vzpoura 4 [i] 04:20 Rození obchodníci (7. Řada): Volvo P1800s 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Svět pod hlavou: Rodinná záležitost 8/10 [i] 21:05 Čtvrtá hvězda: Transformace 2/12 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Legendy kriminalistiky: Vražda nadvakrát [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 Kriminalista [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Kalendárium [i] 00:50 GEN - Galerie elity národa [i] 01:05 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Sváteční slovo geologa a spisovatele Václava Cílka [i] 02:00 Všechnopárty [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    16:35 Letecké katastrofy: Neštěstí na [i] 17:20 Deníky 1. světové války 2/4 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy předmětů [i] 19:20 Poutní místa: Blatnice pod Svatým [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apokalypsa: 1. světová válka: Strach 2/5 [i] 21:00 Velký, větší, největší: Jaderná ponorka Pennsylvania [i] 21:55 Jméno růže [i] 00:05 Rio Lobo [i] 01:55 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 02:15 Queer: Hidžra v Praze [i] 02:45 Církev ve svobodě [i] 03:05 Karel Pavlištík - kořeny i křídla [i] 03:30 Cesty [i] 03:45 Komunita [i] 04:10 Uchem jehly [i] 04:35 Rajko Doleček a jeho nebezpečný svět [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3191 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Poslední blues 6 [i] 21:15 Robinsonův ostrov [i] 22:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky 4 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Zneužitá spravedlnost 21 [i] 00:05 Mentalista VI: Rudý pták s černými křídly 2 [i] 01:00 Mentalista VI: Svatba v rudém 3 [i] 01:40 Dva a půl chlapa XII 7 [i] 02:00 Střepiny [i] 02:25 Áčko [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Dvacet minut lásky 96 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    16:40 Soudní síň: Boj o syna [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Sexuální bůh 83 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:50 Castle na zabití III: Vrah na videu 8 [i] 23:50 Soudní síň: Boj o syna [i] 00:40 Pekelná kuchyně XII 2 [i] 01:35 Rosamunde Pilcher: Ať rozhodne srdce [i] 03:30 Komisař Rex V: Závěť 5 [i] 04:15 Komisař Rex V: Vraždící hračky 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    16:35 Skrytá vášeň 41-42/188 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Mentalista [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 207-208 [i] 22:35 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 4/22 [i] 23:35 Hriešnici IV. 5-6/12 [i] 01:40 Priatelia [i] 02:25 Adela show [i] 03:35 Smotánka [i] 04:20 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    16:45 Temné vzpomínky [i] 18:35 A tak jsem si vzal řeznici [i] 20:15 Prokletí bohů [i] 22:00 Americké psycho [i] 23:45 Krvavý stát [i] 01:15 Král bojovníků [i] 02:45 Otevřené srdce [i] 04:10 Americké psycho [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    16:30 Cyklistika [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 18:30 Snooker [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Alpské lyžování [i] 20:00 Alpské lyžování [i] 21:00 Biatlon [i] 22:00 Fotbal [i] 22:30 Watts [i] 22:40 Zprávy [i] 22:45 Snooker [i] 00:30 Biatlon [i] 01:30 Krasobruslení [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Alpské lyžování [i] 04:00 Biatlon [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    17:00 Lov 1 5 [i] 18:00 Města vybudovaná na odpadcích 1: New York 2 [i] 19:00 Utajený šéf - USA 5 9 [i] 20:00 Věda vs. Bůh 1: Vesmír 1 [i] 21:05 Historie lidstva 1 1 [i] 22:00 Navzdory přesile 1 3 [i] 23:00 Válka růží 1: Šílený král 1 [i] 00:00 Za mřížemi:Nejkrutější věznice světa 1 6 [i] 01:00 Vrahovy myšlenky 1 11 [i] 01:30 Vrahovy myšlenky 1 12 [i] 02:00 Navzdory přesile 1 3 [i] 02:50 Válka růží 1: Šílený král 1 [i] 03:40 Za mřížemi:Nejkrutější věznice světa 1 6 [i] 04:30 Průvodce po synagogách 1 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    16:30 Želvy Ninja 2 [i] 18:20 Angry Birds ve filmu [i] 20:00 Sedmilhářky 1 [i] 21:00 Girls VI. 2 [i] 21:30 Crashing 1 [i] 22:00 Šílený Max: Zběsilá cesta [i] 00:00 Americká reportérka [i] 01:50 Invictus: Neporažený [i] 04:00 Šílený Max: Zběsilá cesta [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2